Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια. Μηπως γνωριζετε γυναικολογο που να ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο? Μου συστησαν καποιον στο αλεξανδρα αλλα μου ειπε να κανω καρτελα στα εκτακτα και να με βλεπει αν εχει βαρδεια. Δεν θελω κατι τετοιο γιατι εχω υψηλου κινδυνου κυηση και θα ηθελα καποιον να με παρακολουθει στο ιατρειο του

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• μπα, καλυτερα που δε στα δωσανε αληθεια!
    • Αχ τι να κανουμε το διακωμωδουμε λιγο. Περα απο την πλακα, μετραω τις μερες να ρθει ο Μαιος να αδιαθετησω για να μπω λιγο και γω στο παιχνιδι ρε παιδι μου......3 βδομαδες μεινανε για την επομενη περιοδο και δε φανταζεστε ποσο ανυπομονω λιγο να νιωσω οτι ξεκιναω, ασχετως ποτε θα γινει.
    • Καλησπέρα και πάλι, Δεν σας κρύβω πως εχω στεναχωρεθει αρκετά με τα σχόλια σας γιατί ειλικρινά δεν το περίμενα .Ζητω συγνώμη αν στεναχώρησα κι εγώ με την σειρά μου αναρτώντας αυτή την δημοσίευση δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.Οπως και ανέφερα και στην τελευταία απάντηση μου δεν είπα καμία στιγμή οτι δεν το θέλω απλά αγχώθηκα λίγο .αυτο ήταν όλο .φυσικα και ξέρω πολύ καλα από τα αλλά δυο μου παιδιά την τρέλα που θα επικρατήσει και ήθελα να ακούσω την γνώμη μιας μανούλας με την ίδια κατάσταση . Ωστόσο να ενημερώσω την demie_14 που την ευχαριστώ πολύ για την στάση που κράτησε οτι εχθές έκανα β χοριακη και βγήκε 12 δηλ θετικό αλλά πολύ χαμηλή και θα πρέπει να την επαναλάβω την Τρίτη.  
    • @Kat-Cat, @Μπλε ,έχετε δωσει ρεσιτάλ σήμερα!!😂😂😂😂 Και μετά σου λένε..Εγκυμοσυνη:η καλύτερή περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας!!😂😂 Εμένα πάντως η μαμα μου πάντα μου έλεγε..Οποτε βλέπω εγκύους  (ειδικά προς το τέλος της εγκυμοσύνης) τις λυπάμαι..Κατι θα ξέρει..😂😂😂  
  • Νέες συζητήσεις