Μετάβαση σε περιεχόμενο

εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστη την 5ημερα


Recommended Posts

στις On 21/5/2017 at 3:54 ΜΜ, ο/η mardrag είπε:

1η μου προσπάθεια - βλαστοκύστες 5ημερών στις 13/5 κ περιμένω εναγωνίως να περάσουν οι μέρες ... προσπαθώντας να πιαστώ από ότιδήποτε ότι όλα θα πάνε καλά ! που μπορεί κ να μην πάνε ... Δεν παλεύεται !

Με το καλο κοριτσι μου! Συμπτωματα δεν υπατχουν..ειναι ακριβως οπως στην περιοδο! Μια τριψηφια χοριακη απο καρδιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Finally είπε:

Με το καλο κοριτσι μου! Συμπτωματα δεν υπατχουν..ειναι ακριβως οπως στην περιοδο! Μια τριψηφια χοριακη απο καρδιας

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι! η αγωνία χτυπάει κόκκινο ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η mardrag είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι! η αγωνία χτυπάει κόκκινο ... 

Αγωνία τέλος - όνειρα τέλος ! χοριακή 1.2 ... Δεν πειράζει!!! θέλω όμως να ευχηθώ σε όλες σας στο forum ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mardrag είπε:

Αγωνία τέλος - όνειρα τέλος ! χοριακή 1.2 ... Δεν πειράζει!!! θέλω όμως να ευχηθώ σε όλες σας στο forum ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ !

Λυπάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο πολύ μπορώ να σε καταλάβω... Νιώθω τον πόνο, την απογοήτευση και τη στεναχώρια σου κοριτσι μου.... Εξάλλου την ίδια μάχη δίνω και εγω... Προσπαθώ να μαζέψω ένα ένα τα ωάρια μου με φυσικό κύκλο και να τα γονιμοποιησω εφόσον η προσπάθεια με φάρμακα απέβη άκαρπη στην περίπτωση μου. Συχνα λυγιζω και επειτα σκεφτομαι πως ολες εμεις που προσπαθουμε πρέπει να κάνουμε κουράγιο και να ειμαστε δυνατές γιατι δυστυχως για εμας η απόκτηση παιδιου είναι μια Οδύσσεια που δεν ξέρουμε ποτε θα τελειώσει.. Μονο με δυναμη ψυχης θα μπορεσουμε να φτάσουμε στο στοχο μας. Το παρακατω post είναι ένα μήνυμα προς όλα τα κορίτσια που αγωνίζονται όπως εμείς..

FB_IMG_1464163237680.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η mardrag είπε:

Αγωνία τέλος - όνειρα τέλος ! χοριακή 1.2 ... Δεν πειράζει!!! θέλω όμως να ευχηθώ σε όλες σας στο forum ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ !

Δύναμη και κουράγιο..Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η mardrag είπε:

Αγωνία τέλος - όνειρα τέλος ! χοριακή 1.2 ... Δεν πειράζει!!! θέλω όμως να ευχηθώ σε όλες σας στο forum ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ !

Λυπάμαι πολύ.. Σε καταλαβαίνω.. Τώρα είναι η στιγμή να είσαι πιο δυνατή απο κάθε άλλη φορά. Εύχομαι ολόψυχα αυτό που νιώθεις τώρα γρήγορα να γίνει η αφορμή για μια νέα και επιτυχημένη προσπάθεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Πόσο πολύ μπορώ να σε καταλάβω... Νιώθω τον πόνο, την απογοήτευση και τη στεναχώρια σου κοριτσι μου.... Εξάλλου την ίδια μάχη δίνω και εγω... Προσπαθώ να μαζέψω ένα ένα τα ωάρια μου με φυσικό κύκλο και να τα γονιμοποιησω εφόσον η προσπάθεια με φάρμακα απέβη άκαρπη στην περίπτωση μου. Συχνα λυγιζω και επειτα σκεφτομαι πως ολες εμεις που προσπαθουμε πρέπει να κάνουμε κουράγιο και να ειμαστε δυνατές γιατι δυστυχως για εμας η απόκτηση παιδιου είναι μια Οδύσσεια που δεν ξέρουμε ποτε θα τελειώσει.. Μονο με δυναμη ψυχης θα μπορεσουμε να φτάσουμε στο στοχο μας. Το παρακατω post είναι ένα μήνυμα προς όλα τα κορίτσια που αγωνίζονται όπως εμείς..

FB_IMG_1464163237680.jpg

Πόσο αληθινό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...