Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ο Ματζουρανης ειναι στο Ρεα; Αν ειναι αυτος τοτε οχι θα λεγα( εμπειρικα απο φιλες) ο Σφακιανουδης προσωπικα ηταν η δευτερη επιλογη μου...θα τον διαλεγα γιατι ειναι ψειρας κ ξερει πραγματικα τι καβει..ωστοσο αναμεσα σε γενεσσις κ ρεα( εγω στο ρεα πετυχα) καλυτερο εμβριολογικο κ αβθρωπινες συνθηκες εχει το ρεα...για μενα το εμβριολογικο ηταν το αλφα κ το ωμεγα..απλα εγω στο ρεα ειχα Τζεφερακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

Ο Ματζουρανης ειναι στο Ρεα; Αν ειναι αυτος τοτε οχι θα λεγα( εμπειρικα απο φιλες) ο Σφακιανουδης προσωπικα ηταν η δευτερη επιλογη μου...θα τον διαλεγα γιατι ειναι ψειρας κ ξερει πραγματικα τι καβει..ωστοσο αναμεσα σε γενεσσις κ ρεα( εγω στο ρεα πετυχα) καλυτερο εμβριολογικο κ αβθρωπινες συνθηκες εχει το ρεα...για μενα το εμβριολογικο ηταν το αλφα κ το ωμεγα..απλα εγω στο ρεα ειχα Τζεφερακο

Ναι στο Ρεα ,ο Σφακιανουδης ειναι στο γενεσις τωρα σε αυτες τις δυο περιπτωσεις ξερεις τι εχω παθει απο το ενα τεαμ μαρεσει ο γιατρος αλλα οχι το κεντρο και αντιστροφα απο το αλλο δεν ξερω που θα καταληξω αν και θα δυσκολευτω πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες και φυσικα θα κανω και αλλου επισκεψεις  εσυ που τις εκανες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να επισυμανω οτι εχω γυναικολογο ο οποιος δεν κανει εξωσωματικες αλλα βαδιζουμε μρ μαζι για να αποκλεισουμε ολα τα πιθανη αιτια πριν απο την εξωσωματικη που μπορει να ευθυνονται για την αποτυχια εμφυτευσης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/5/2017 at 2:42 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Ναι στο Ρεα ,ο Σφακιανουδης ειναι στο γενεσις τωρα σε αυτες τις δυο περιπτωσεις ξερεις τι εχω παθει απο το ενα τεαμ μαρεσει ο γιατρος αλλα οχι το κεντρο και αντιστροφα απο το αλλο δεν ξερω που θα καταληξω αν και θα δυσκολευτω πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες και φυσικα θα κανω και αλλου επισκεψεις  εσυ που τις εκανες 

Τις 2 πρωτες στο γεννημα στο Μαντουδη( παλλινδρομησαν για αλλες αιτιες αλλα ως εξωσωματικες ειχαν πετυχεθ) κ μετα αλλαξα κ πηγα στο Ρεα αλλα στο Τζεφερακο...εκανα το πρωτο κ τψρα απο παγωτινια ερχεται το δευυερο..εχω αλλη μια παρτιδα με 2 που πρωτα ο θεος θα μπιυν του χρονου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
στις On 6/5/2017 at 1:42 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Ναι στο Ρεα ,ο Σφακιανουδης ειναι στο γενεσις τωρα σε αυτες τις δυο περιπτωσεις ξερεις τι εχω παθει απο το ενα τεαμ μαρεσει ο γιατρος αλλα οχι το κεντρο και αντιστροφα απο το αλλο δεν ξερω που θα καταληξω αν και θα δυσκολευτω πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες και φυσικα θα κανω και αλλου επισκεψεις  εσυ που τις εκανες 

Τελικα Καρεν ποιον διαλεξες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2018 at 6:12 ΜΜ, ο/η Castrop rauxel είπε:

Τελικα Καρεν ποιον διαλεξες;

Πήγα ρεα εκανα μερικές και τωρα ιασω Ψαθά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Πήγα ρεα εκανα μερικές και τωρα ιασω Ψαθά 

Και γιατι δεν διαλεξες Σφακιανουδη;;Σε το φαση βρισκεσαι τωρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Και γιατι δεν διαλεξες Σφακιανουδη;;Σε το φαση βρισκεσαι τωρα;;

Σε διέγερση ωοθηκών δεύτερα υπερηχο τεταρτη αν ολα καλά  ωοληψια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η karen είπε:

Σε διέγερση ωοθηκών δεύτερα υπερηχο τεταρτη αν ολα καλά  ωοληψια. 

Kali Epituxia sou euxomai na einai i teleutaia sou !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...