Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζητειται γυναικα για σπιτι


Recommended Posts

Καλημερα κοπελα μου!!!θελεις να μας πεις δυο τρια πραγματάκια??γαι εσωτερική ψάχνετε??και αν οχι τι ωράριο σας ενδιαφέρει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα κοπελα μου!!!θελεις να μας πεις δυο τρια πραγματάκια??γαι εσωτερική ψάχνετε??και αν οχι τι ωράριο σας ενδιαφέρει??

Καλημερα ο κυριος κανει αιμοκαθαρση απλα επεσε και θελει λιγο να φυλαχτει για να μην ξανα πεσει αυτοεξυπηρετειτε δεν εχει προβλημα η κυρια ειναι στο κρεβατι σηκωνεται με το πι λιγω προβλγματων κθνητηκοτητας ψαχνιυν για να μενει μεσα η να πηγαινει τι πρωι καποιες ωρες και μετα λεπτομερειες δεν ξερω αν ενδθαφερεστε και για αναλυτικοτερα να σας δωσω ενα τηλ γθα επικοινωνια με την κορη της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ειδα κατερινακθ νου ιτι το εστειλες εσυ αν υπαρχει καμθα να βοηθησει υα μαστε ευγνωμων δεν εχει δουλεια απι θεμα σπιτιου πιο πολυ για το ζευγαρι λογου οτι ο κυριος ηταν κακα αλκα μετα τι πεσιμι θελει ξανα διμηνο προσοχη  σηκωνεται παει τουαλετα τα παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για αυτο σε ρωτησα για μερικές λεπτομεριες,μην το δει κανεις και πανικοβληθεί..Θα ρωτήσω και γω μια κυρία που ξέρω και οτι ειναι θα σου πω!!φιλια!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...