Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νεες Εγκυουλες!!


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Revelator_M είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου... Εμας μας ειπαν πως πολλες φορες το κανουν κ επιτηδες γ να κανονιζουν το προγραμμα τους.. Αποψη μου, ακου το ενστικτο σου.. Εμενα δε μ εχει βγαλει ποτε λαθος, κ ακου κ τον γιατρο φυσικα αλλα οχι με κλειστα ματια που λεμε.. Απλα εχε στο νου σου τα πιθανα σεναρια κ ασε την εγκυμοσυνη να εξεληχθει οπως ειναι να γινει.. Χωρις αγχος.. Εγω ετσι κανω κ δ εχω βγει λαθος μεχρι τωρα!! Εννοειται πινω νερο φουλ πλεον κ ξαπλα! Δε κανω γενικες στο σπιτι! :Ρ Στις 18 που θα ξαναπαω θα ναι μια χαρα πιστευω...

Και εγω αυτο πιστευω πως ολα θα ειναι μια χαρα!!!Εγω παλι δεν αγχωνομαι ακομα γιατι εχω μελλον ειμαι στα μισα....ανυπομονω για τη β'επιπεδου να δουμε πως ειναι ολα καλα αλλα και να δουμε σιγουρα φυλο να ξεκινησουμε να ψωνιζουμε!!!Να σε ρωτησω τον αντρα σου θα τον αφησει να ειναι μεσα στη γεννα;;;εγω δεν εχω ρωτησει ακομα αλλα το θελω παρα πολυ,στο πρωτο δεν ηταν μεσα ειχα αλλο γιατρο ομως κ ειχα γεννησει σε δημοσιο!Απο κιλα πως πας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Revelator_M είπε:

Σε ευχαριστωω!! Εε εχω μπει στην τελικη ευθεια εγω.. Ειμαι στην 31η εβδομαδα.. Τωρα παρακολουθω τα μαθηματα τοκετου κ ανυπομονω να ρθει η στιγμη που θα τον παρουμε στην αγκαλια μας!! :xΕσενα το πρωτο σου;;

Με ενα ποσο κόριστι μου ! Καλώς να τον υποδέχτητε :)

και εμενα ειναι το πρωτο μου και παρόλο που ακομα δεν το εχω νιώσει εχω ξετρελαθεί...

ποτε τον ένιωθες πρωτη φορα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Και εγω αυτο πιστευω πως ολα θα ειναι μια χαρα!!!Εγω παλι δεν αγχωνομαι ακομα γιατι εχω μελλον ειμαι στα μισα....ανυπομονω για τη β'επιπεδου να δουμε πως ειναι ολα καλα αλλα και να δουμε σιγουρα φυλο να ξεκινησουμε να ψωνιζουμε!!!Να σε ρωτησω τον αντρα σου θα τον αφησει να ειναι μεσα στη γεννα;;;εγω δεν εχω ρωτησει ακομα αλλα το θελω παρα πολυ,στο πρωτο δεν ηταν μεσα ειχα αλλο γιατρο ομως κ ειχα γεννησει σε δημοσιο!Απο κιλα πως πας;;

Κορίτσι μου εμείς ρωτήσαμε τη γιατρό μας τιμή και θέλει 1000€, ποσό που δεν υπάρχει, και έτσι αποφασίσαμε επειδή θέλω πάρα πολύ να είναι μαζί μου εκείνη την στιγμή να πάμε με Εφημερία μια και καλή στο Έλενα που αφήνουν μέσα, αρκεί να έχει παρακολουθήσει τα μαθήματα που κάνουν!! Είμαι πολύ κάθετη στο θέμα να είναι μαζί μου γιατί νιώθω εγώ πιο καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Winter mama to be είπε:

Με ενα ποσο κόριστι μου ! Καλώς να τον υποδέχτητε :)

και εμενα ειναι το πρωτο μου και παρόλο που ακομα δεν το εχω νιώσει εχω ξετρελαθεί...

ποτε τον ένιωθες πρωτη φορα ;

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου, επίσης.. Αν κ εγώ θα ευχηθώ καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! :) Πρώτη πρώτη φορά, ένιωσα ένα πεταλούδισμα και κάτι μέσα μου μου έλεγε ότι ήταν το μωρό στην 16η εβδομάδα!! Μετά τπτ φυσικά, δεν μπορούσα να το καταλάβω, είναι και ήσυχος ο μικρός! Άρχισα να το καταλαβαίνω καθημερινά μετά τις 20.. Εεε από 24 και μετά τον καταλαβαίνει και ο μπαμπάς μας!! Τώρα πλέον ξέρω και που είναι, έχει φάει κόλλημα και ρίχνει κουτουλιές στην κοιλιά μου συνέχεια... χαχχαχαχ!! Μη βιάζεσαι κ όλα θα γίνουν.. Και μην ξεχνάς ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, κάθε μωράκι δλδ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Revelator_M είπε:

Κορίτσι μου εμείς ρωτήσαμε τη γιατρό μας τιμή και θέλει 1000€, ποσό που δεν υπάρχει, και έτσι αποφασίσαμε επειδή θέλω πάρα πολύ να είναι μαζί μου εκείνη την στιγμή να πάμε με Εφημερία μια και καλή στο Έλενα που αφήνουν μέσα, αρκεί να έχει παρακολουθήσει τα μαθήματα που κάνουν!! Είμαι πολύ κάθετη στο θέμα να είναι μαζί μου γιατί νιώθω εγώ πιο καλά!

Τα ποσα δυστυχως ειναι εξωφρενικα κυριως για την εποχη που ζουμε....εγω επειδη τη πατησα με 2 γιατρους στη 1η μου εγκυμοσυνη μετα απο φωνες της μητερας μου,μου ειπε να μην αλλαξω να βρω αλλο γιατρο σε δημοσια και να συνεχισω σε αυτη που ειμαι....συμφωνησε κ ο αντρας οποτε αναγκαστηκα θα παω στο Ιασω...βεβαια η αποψη μου ειναι οτι πληρωνεις "ξενοδοχεια" κ οχι μαιευτηρια γιατι και τα δημοσια μια χαρα ειναι!!!Στο γιο μου εοχα μεινει αποστευτα ικανοποιημενη στο αρεταιειο και ημουν και σε μονοκλινο με πολυ λιγα χρηματα!

Τωρα για τον αντρα νομιζω πως ειναι θεμα γυναικας,αλλες δε θελουν σε καμια περιπτωση να ειναι μαζι...εγω παλι το θελω παρα πολυ απο τη πρωτη γεννα,ενω ημουν πολυ ψυχραιμη και ηρεμη μου ελειπε....εστω και για παρεα....και θεωρω πως ειναι μια απιστευτη στιγνη το να βλεπει το μωρακι του να γεννιεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Τα ποσα δυστυχως ειναι εξωφρενικα κυριως για την εποχη που ζουμε....εγω επειδη τη πατησα με 2 γιατρους στη 1η μου εγκυμοσυνη μετα απο φωνες της μητερας μου,μου ειπε να μην αλλαξω να βρω αλλο γιατρο σε δημοσια και να συνεχισω σε αυτη που ειμαι....συμφωνησε κ ο αντρας οποτε αναγκαστηκα θα παω στο Ιασω...βεβαια η αποψη μου ειναι οτι πληρωνεις "ξενοδοχεια" κ οχι μαιευτηρια γιατι και τα δημοσια μια χαρα ειναι!!!Στο γιο μου εοχα μεινει αποστευτα ικανοποιημενη στο αρεταιειο και ημουν και σε μονοκλινο με πολυ λιγα χρηματα!

Τωρα για τον αντρα νομιζω πως ειναι θεμα γυναικας,αλλες δε θελουν σε καμια περιπτωση να ειναι μαζι...εγω παλι το θελω παρα πολυ απο τη πρωτη γεννα,ενω ημουν πολυ ψυχραιμη και ηρεμη μου ελειπε....εστω και για παρεα....και θεωρω πως ειναι μια απιστευτη στιγνη το να βλεπει το μωρακι του να γεννιεται....

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! Διαφωνώ με την λογική πολλών ανθρώπων ότι τα ιδιωτικά είναι καλύτερα γιατί πληρώνεις. Ίσα ίσα που σε βλέπουν σαν εμπόρευμα! Άσε που έτσι κι αλλιώς αν παρουσιαστεί κάποια επιπλοκή, κάποιο σοβαρό περιστατικό τα στέλνουν στο Δημόσιο! Και γενικά με ενοχλεί η νοοτροπία με τα λεφτά του γιατρού!! Δλδ σε πληρώνω κάθε φορά που έρχομαι και θες και 1000€ για να με ξεγεννήσεις;; Προτιμώ να χαλάσω κάποια λεφτά για να πάω σε μονόκλινο, να μπορεί να κοιμάται και ο άντρας μου μαζί παρά να δώσω στη γιατρό! Προσωπικά και από πείρα έχω εμπιστοσύνη στους γιατρούς του Δημοσίου! Τα περιστατικά που βλέπουν και η εμπειρία τους δεν συγκρίνεται με ενός ιδιώτη! 

Για το θέμα του μπαμπά, είμαι της άποψης ότι το να μην θες μαζί σου τον μπαμπά του παιδιού, είναι εγωιστικό! Δε το έκανες μόνη σου αυτό το πλασματάκι! Μπορεί εσύ να δανείζεις το σώμα σου αλλά και εκείνος κάνει τόσα άλλα! Έχει ίσα δικαιώματα και καλό είναι να προσπαθούμε να τον δένουμε με το μωρό όσο πιο νωρίς μπορούμε!! 

Ααα, και για τα κιλά που με ρώτησες, έχω πάρει 20 κιλά αλλά πραγματικα αν με δεις δε θα το πιστευεις! Πηρα 12 το 1ο τριμηνο γιατι ημουν πολυ αδυνατη και τα χρειαζοταν ο οργανισμος μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γ

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Revelator_M είπε:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! Διαφωνώ με την λογική πολλών ανθρώπων ότι τα ιδιωτικά είναι καλύτερα γιατί πληρώνεις. Ίσα ίσα που σε βλέπουν σαν εμπόρευμα! Άσε που έτσι κι αλλιώς αν παρουσιαστεί κάποια επιπλοκή, κάποιο σοβαρό περιστατικό τα στέλνουν στο Δημόσιο! Και γενικά με ενοχλεί η νοοτροπία με τα λεφτά του γιατρού!! Δλδ σε πληρώνω κάθε φορά που έρχομαι και θες και 1000€ για να με ξεγεννήσεις;; Προτιμώ να χαλάσω κάποια λεφτά για να πάω σε μονόκλινο, να μπορεί να κοιμάται και ο άντρας μου μαζί παρά να δώσω στη γιατρό! Προσωπικά και από πείρα έχω εμπιστοσύνη στους γιατρούς του Δημοσίου! Τα περιστατικά που βλέπουν και η εμπειρία τους δεν συγκρίνεται με ενός ιδιώτη! 

Για το θέμα του μπαμπά, είμαι της άποψης ότι το να μην θες μαζί σου τον μπαμπά του παιδιού, είναι εγωιστικό! Δε το έκανες μόνη σου αυτό το πλασματάκι! Μπορεί εσύ να δανείζεις το σώμα σου αλλά και εκείνος κάνει τόσα άλλα! Έχει ίσα δικαιώματα και καλό είναι να προσπαθούμε να τον δένουμε με το μωρό όσο πιο νωρίς μπορούμε!! 

Ααα, και για τα κιλά που με ρώτησες, έχω πάρει 20 κιλά αλλά πραγματικα αν με δεις δε θα το πιστευεις! Πηρα 12 το 1ο τριμηνο γιατι ημουν πολυ αδυνατη και τα χρειαζοταν ο οργανισμος μου!

Για το θεμα ιδιωτικο ή δημοσιο θα συμφωνησω αποκυτα μαζι σου.....για το θεμα της γεννας με τον αντρα μεσα ναι αν οντως ο αντρας θελει κ η γυναικα οχι ειναι εγωϊστικο νομιζω πως ακομα επικρατει ενα ταμπου πανω σε αυτο το θεμα που θα πρεπει να ξεπεραστει....ακουω πολλους αντρες γνωστους να λενε απαπα θα βαλεις τον αντρας σου μεσα να σε σιχαθει και μετα θα αναρωτιεσαι γιατι σε κερατωσε..ενταξει λεω δε γινεται να τα ακουω αυτα το 2017....να με σιχαθει γιατι;;;επειδη θα φερω το παιδι του στο κοσμο;;;οκ κ εγω ντρεπομαι πιο ποκυ για τα κακα ή τα τσισα μη συμβει αλλα μεχρι εκει....πρεπει να ειναι παρον και να το ζησει εφοσον συμφωνει κ ο ιδιος....στα ιδιωτικα ομως δε ξερω αν αφηνουν ή εαν ειναι θεμα καθαρα γιατρου....

Οσο για τα κιλα εγω ειμαι στην 20η εβδομαδα κ εχω παρει μονο 4 κιλα....στο γιο μου βεβαια συνολικα πηρα 30 οχι οτι με νοιαζει αυτο που λενε αλλες θα παχυνω κτλ καλα να ειναι η εγκυμοσυνη κ ας παρω αλλα τοσα...εξαλλου εμενα το σωμα μου απο τα 18 που εκανα το γιο μου κ χαλαρωσε πολυ και γεμισε ραγαδες και το αποδεχτηκα απο τη πρωτη στιγμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

Εγω τέλη Οκτώβρι γίνομαι 26 ... :) 

Αχ κοριτσια ειμαστε στη σειρα!!!Εγω νοεμβρη κλεινω τα 25!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Αχ κοριτσια ειμαστε στη σειρα!!!Εγω νοεμβρη κλεινω τα 25!

Χαχαχαχαχ είμαι η μεγαλύτερη δηλαδή?? Ποιος τη χάρη μου... Χαχαχα!!! Εμείς και οι 3 θα έχουμε κοντά κοντά γενέθλια! Ο άντρας μου 15/9, εγώ 28/9 και κάπου εκεί και ο μπέμπης! Πητ 4/10 αλλά για τέλη Σεπτέμβρη έχω ένα προαίσθημα!!! :):) Ένας Παρθένος και 2 ζυγοί σε ένα σπίτι!! Ευτυχώς που θα έχουμε τον μπαμπά μας να κρατάει τις ισορροπίες, χαχαχαχαχ!!!! 

Εγώ κορίτσια έχω πολύ καλή σχέση με τον άντρα μου, κυρίως είμαστε φίλοι δλδ. Είναι ο άνθρωπος που δεν ντρέπομαι ή φοβάμαι να του πω κάτι. Μας το παν και εμάς αυτό το κουλό, θα σε σιχαθεί.. Γέλαγε φυσικά.. Δλδ συγνώμη κιόλας, ο καθένας ότι πιστεύει, αλλά εγώ προσωπικά και τσίσα όταν κάνω δεν έχω θέμα να μπει μέσα.. 

Στην τελική για αυτό λέμε ότι είναι ο άνθρωπός μου, δλδ όταν μεγαλώσουμε αν χρειαστούμε μια φροντίδα, ποιος θα ναι δίπλα μας? Θα ντραπώ τον άντρα μου;;; Όταν συλλάβαμε το σποράκι μας δλδ ήταν πιο ωραίο το νινι μου και στη γέννα θα πάθει σοκ που θα το δει;;; Έλεος.. Λογικές του 50 μου ακούγονται αυτά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Revelator_M είπε:

Χαχαχαχαχ είμαι η μεγαλύτερη δηλαδή?? Ποιος τη χάρη μου... Χαχαχα!!! Εμείς και οι 3 θα έχουμε κοντά κοντά γενέθλια! Ο άντρας μου 15/9, εγώ 28/9 και κάπου εκεί και ο μπέμπης! Πητ 4/10 αλλά για τέλη Σεπτέμβρη έχω ένα προαίσθημα!!! :):) Ένας Παρθένος και 2 ζυγοί σε ένα σπίτι!! Ευτυχώς που θα έχουμε τον μπαμπά μας να κρατάει τις ισορροπίες, χαχαχαχαχ!!!! 

Εγώ κορίτσια έχω πολύ καλή σχέση με τον άντρα μου, κυρίως είμαστε φίλοι δλδ. Είναι ο άνθρωπος που δεν ντρέπομαι ή φοβάμαι να του πω κάτι. Μας το παν και εμάς αυτό το κουλό, θα σε σιχαθεί.. Γέλαγε φυσικά.. Δλδ συγνώμη κιόλας, ο καθένας ότι πιστεύει, αλλά εγώ προσωπικά και τσίσα όταν κάνω δεν έχω θέμα να μπει μέσα.. 

Στην τελική για αυτό λέμε ότι είναι ο άνθρωπός μου, δλδ όταν μεγαλώσουμε αν χρειαστούμε μια φροντίδα, ποιος θα ναι δίπλα μας? Θα ντραπώ τον άντρα μου;;; Όταν συλλάβαμε το σποράκι μας δλδ ήταν πιο ωραίο το νινι μου και στη γέννα θα πάθει σοκ που θα το δει;;; Έλεος.. Λογικές του 50 μου ακούγονται αυτά!!

Μα ποσο τελειο....κ εμεις με τη σειρα ειμαστε αλλα οχι ιδιο μηνα,ο αντρας μου οκτωβρη,εγω νοεμβρη κ το μπεμπακι δεκεμβρη!!!

Με τα τσισα δεν εχω θεμα οσο με τα κακα αλλα ενταξει ξερει απο τωρα τι μπορει να γινει!!!!Λοιπον και εγω με τον αντρα μου ετσι ειμαστε φιλαρακια!!Βεβαια κ γι'αυτο μας κρινουν γιατι εχουμε τοσο οικειοτητα μεταξυ μας αλλα δε μας νοιαζει καθολου....εχει τυχει να κανω τσισα μπροστα του και δε μας πειραξε καθολου..οπως μια φορα που ημουν στο νοσοκομειο και δε μπορουσα να βαλω ουρα στο ποτηρακι λογω μιας ενεσης που μου ειχαν κανει δε μπορουσα να σταθω εκεινος ηταν μεσα μαζι μου και με βοηθησε κρατωντας μου το ποτηρακι!Τωρα για τα κακα εκει εχουμε κρατησει τα προσχηματα μονο που μια φορα μας ειχε τυχει να θεκουμε ταυτοχρονο και επειδη εχουμε δυο μπανια μιλαγαμε απο το φωταγωγο,παλαιοταρα βεβαια που ημασταν και πιο παιδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς δεν έχουμε θέμα με τίποτα! Και τέλος πάντων αυτά είναι θέματα του κάθε ζευγαριού, δε καταλαβαίνω για ποιο λόγο να κρίνεις κάποιον! Όπως ο καθένας νιώθει άνετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Revelator_M είπε:

Εμείς δεν έχουμε θέμα με τίποτα! Και τέλος πάντων αυτά είναι θέματα του κάθε ζευγαριού, δε καταλαβαίνω για ποιο λόγο να κρίνεις κάποιον! Όπως ο καθένας νιώθει άνετα!!!

Ναι δε το συζηταω αυτο ετσι ειναι!Εμενα μου λεω να σιχαθω τι;;το παιδακι μας θα φερεις στο κοσμο!!!!Ελπιζω η γιατρος μου να τον αφησει να μπει μεσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Ναι δε το συζηταω αυτο ετσι ειναι!Εμενα μου λεω να σιχαθω τι;;το παιδακι μας θα φερεις στο κοσμο!!!!Ελπιζω η γιατρος μου να τον αφησει να μπει μεσα!!!!

Αν δε με απατά η μνήμη μου μας είχαν πει ότι από ιδιωτικά αφήνουν μέσα τον πατέρα στο Ιασώ! Από δημόσια μόνο το Έλενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia sas xereto.  Egw gennisa prin ena mina kai den sas krivo oti exo pethimisei paaaaraa poli tin periodo egkimosinis. Itan apo tis pio orees stigmes. Enoite omos tora p vlepo tin mpempa mou xerome kai tin apolamvano sto full!!! 

Apolauste tin egkimosini sas k xarite auti tin stigmi. ! A kai koimithite oso pio poli mporiteee! Sas euxome  ta kalitera ka na sas pane ola telia! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/8/2017 at 1:25 ΠΜ, ο/η Revelator_M είπε:

Αν δε με απατά η μνήμη μου μας είχαν πει ότι από ιδιωτικά αφήνουν μέσα τον πατέρα στο Ιασώ! Από δημόσια μόνο το Έλενα!

Μακαρι τι να πω βρε κοριτσι μου θα μικησω με τη γιατρο τελος του μηνα που εχω ραντεβου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η darling89 είπε:

Koritsia sas xereto.  Egw gennisa prin ena mina kai den sas krivo oti exo pethimisei paaaaraa poli tin periodo egkimosinis. Itan apo tis pio orees stigmes. Enoite omos tora p vlepo tin mpempa mou xerome kai tin apolamvano sto full!!! 

Apolauste tin egkimosini sas k xarite auti tin stigmi. ! A kai koimithite oso pio poli mporiteee! Sas euxome  ta kalitera ka na sas pane ola telia! 

Κοριτσακι μου μπραβο να σου ζησει!!!!Πως ηταν η γεννα σου;;η μπεμπουλα σου;;με το θηλασμο πως τα πατε;;;εγω ειναι στο δευτερο νινι και απο την αρχη αγχωνομαι για το πως θα τα βγαλω περα με το γιο που εχουμε φουλ προγραμμα και τρεξιμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Aggeliki.D είπε:

Κοριτσακι μου μπραβο να σου ζησει!!!!Πως ηταν η γεννα σου;;η μπεμπουλα σου;;με το θηλασμο πως τα πατε;;;εγω ειναι στο δευτερο νινι και απο την αρχη αγχωνομαι για το πως θα τα βγαλω περα με το γιο που εχουμε φουλ προγραμμα και τρεξιμο!!!!

Aggeliki m. Ola pigan kala eutixos. Gennisa fisiologika. Sxetika Me to thilasmo ta pigenoume poli kala, sinithos omos to vradi tis dino se mpimpero ta gala mou gia na sinithisei k to mpimpero afou me voleui otan imaste extos spitiou. Min agxonese:) tha prosarmosteis kai tha kilisoun ola omala;) tha mpoun ola se mia taksi kai tha ta katafereis mia xara!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες! Εγω σήμερα μπήκα στην 8η βδομάδα..Έχω πολύ άγχος,είναι το πρώτο μου μωράκι,είμαι 25 χρονών..Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα,να πάνε όλα κατ ευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Minime είπε:

Γειά σας μανούλες! Εγω σήμερα μπήκα στην 8η βδομάδα..Έχω πολύ άγχος,είναι το πρώτο μου μωράκι,είμαι 25 χρονών..Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα,να πάνε όλα κατ ευχην!

Με το καλό minime!!! Εγω σήμερα είμαι ακριβώς 11 εβδομάδων είμαι 29 χρονών και είναι κι μένα το πρώτο μου μωράκι. Κι εγώ εχω άγχος αλλα πρέπει να είμαστε αισιόδοξοι γιατί ολα θα πάνε τέλεια!!! :-) Από συμπτώματα πώς είσαι; εμένα ευτυχώς υποχωρούν εδώ και μερικές μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να εισαι καλα,σου ευχομαι και εγω με τη σειρα μου τα καλυτερα!

Ακόμα να σου πω την αλήθεια δεν έχω σε καθημερινή βάση ναυτιες και εμετούς..Περισσότερο νοιώθω ότι μου με πέφτει η πίεση κάθε πρωί που σηκώνομαι και μαυρίζουν όλα για λίγη ώρα..Αυτό είναι η ναυτία; δεν ξέρω...

Πονακια βρε κορίτσια ,στην κοιλιά ,σας πιάνουν και εσάς σε αυτές τις εβδομάδες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Minime είπε:

Να εισαι καλα,σου ευχομαι και εγω με τη σειρα μου τα καλυτερα!

Ακόμα να σου πω την αλήθεια δεν έχω σε καθημερινή βάση ναυτιες και εμετούς..Περισσότερο νοιώθω ότι μου με πέφτει η πίεση κάθε πρωί που σηκώνομαι και μαυρίζουν όλα για λίγη ώρα..Αυτό είναι η ναυτία; δεν ξέρω...

Πονακια βρε κορίτσια ,στην κοιλιά ,σας πιάνουν και εσάς σε αυτές τις εβδομάδες; 

Πονακια ναι αρκετες φορές είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα. Εμένα το πιο μεγάλο μου πρόβλημα είναι οι εμετοί και ο πόνος στο στομάχι αλλα ευτυχώς είμαι πολύ καλύτερα εδώ και τρεις μέρες. Την άλλη βδομάδα πάω για αυχενικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...