Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νεες Εγκυουλες!!


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η MaRiaGiwrgos94 είπε:

Γεια σας κορίτσια :) είμαι καινούργια και είπα να μοιραστώ μαζί σας τα ευχάριστα νέα έχω πολύ ανχος και δν μπορώ..την Παρασκευή είχα 5 μέρες καθυστέρηση και ένιωθα ζαλάδες πήγα και έκανα κατευθείαν β χοριακη.?ούτε τεστ ούτε τπτ κατευθείαν στο ψητό και μου είπε ο γιατρός είμαι έγκυος 2251 βγήκε η τιμή..τώρα περιμένω πως και πως να πάω δευτέρα στον γιατρό για να δω τι γίνετε να με διαφωτίσει λίγο...έχω πόνους στην κοιλιά όπως είχα στην περίοδο... και συνέχεια πυρετό μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω ? Δεν μου περνάει με τπτ..ευχαριστώ

Άαα καταρχήν συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και να είναι τελειομηνη σου εύχομαι!! Όταν λες πυρετό τι ακριβώς εννοείς? Γιατί μετά την ωορρηξια η θερμοκρασία μας ανεβαίνει έναν περίπου βαθμό κ παραμένει έτσι μέχρι να γεννήσουμε. Επίσης οι κράμπες ειναι λογικό να τις εχεις! Θα τις νιώθεις κάθε φορά που αλλάζεις μήνα γιατί μεγαλώνει η μήτρα σου! Είναι σαν ελαφρείς πόνοι περιόδου, αλλά αν γίνουν σαν μαχαιριές κ πολύ έντονοι κατευθείαν στον γιατρό σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση..37.1 έχω συνέχεια και νιώθω σαν να καίγομαι..έχω λίγο άγχος γτ από παρασκευή έπρεπε να περιμένω μεχρι δευτερα...πάντως σε ευχαριστώ απλώς για να ηρεμήσω από τους πόνους της κοιλιάς να χαλαρώνω με ένα χλιαρό μπάνιο? Η απλά να το αφήσω και όπως είπες αν νιώσω πολύ δυνατό πόνο να πάω στον γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MaRiaGiwrgos94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση..37.1 έχω συνέχεια και νιώθω σαν να καίγομαι..έχω λίγο άγχος γτ από παρασκευή έπρεπε να περιμένω μεχρι δευτερα...πάντως σε ευχαριστώ απλώς για να ηρεμήσω από τους πόνους της κοιλιάς να χαλαρώνω με ένα χλιαρό μπάνιο? Η απλά να το αφήσω και όπως είπες αν νιώσω πολύ δυνατό πόνο να πάω στον γιατρό?

Καλη αρχη!! Εγω ειχα πολυ εντονους πονους ειδικα μεχρι την 6η βδομαδα. Να το μεταφερεις στον γιατρο σου. εμενα μου εδωσε προγεστερονη (ειχα βεβαια κ αλλα θεματα) η οποια μαλακωνει πολυ την μητρα καθως κ buscopan (που ειναι σπασμολυτικο, καθως νεσα μου γινοταν χαμος). Μην παρεις μονη σου καποιο φαρμακο παντως. Το μπανιο βοηθαει αλλα μην κανεις ποτε καυτο μπανιο στην εγκυμοσυνη. Ισως σε βοηθησει κ λιγο χαμομηλακι με μελι..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε να δούμε τι θα δούμε σας ευχαριστώ όλους για της απαντήσεις σας ότι είναι θα σας ενημερώσω καλή συνέχεια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/9/2017 at 10:06 ΜΜ, ο/η Revelator_M είπε:

Καλησπερα Αγγελικουλα!! Πηγαμε ναι, σημερα ειχαμε.. Το ΝΣΤ μια χαρα.. Ο μπεμπουλης ξαπλα οπως πριν. Την εχει καταβρει εκει περα κ δε ξεκουναει με τπτ.. Ειναι 2,5 κιλα κ το αμνιακο εφτασε σε πολυ καλα επιπεδα.. Ε φυσικα ολη μερα ξαπλα ημουν γ αυτο!! Δευτερα κ αλλο Νστ κ οριστικοποιουμε ημ/νια καισαρικης. 20-22 μου ειπε η γιατρος!! Αρα Παρθενακι ο μπεμπης μας.. Μεχρι κ το ζωδιο απ το μπαμπα μας το πηρε... Χαχαχ...Ειμαι πολυ ευτυχισμενη.. Ξε-αγχωθηκα να σ πω την αληθεια, κ δ με πειραζει καθολου η καισαρικη, αφου ειναι καλα το μωρακι μ!! Τωρα ειμαστε στα φτιαξιματα να ναι ολα ετοιμα! Καθαριοτητες κτλ κ βαλιτσα!! Κ φυσικα ανυπομονουμεεε... Σε ζαλισα αλλα δ περιγραφεται η χαρα μου!! Με νιωθεις!! Εσεις τι κανετε;; Η μπεμπουλα σας;; Πως νιωθεις γενικα;

Κοριτσάκι μου με το καλο...με έναν πόνο ....Και με ένα παιδαρο στην αγκαλιά σου.....κοιμήσου κ ξεκουράσου αυτές τις μέρες για να έχει κουράγια για να ξενυχτας με τον πρίγκηπα σου!!!!!!και μένα με ισχυακη ερχόταν η μπουμπου μου άλλα ήταν πολύ μικρή και Όταν έκανα τέλεια διαστολη μου γυρισε....που γεννας;;;;Εγώ Τώρα διανυω τη δεκατη εβδομαδα.....Την άλλη εβδ.παω για υπέρηχο και μετά τέλη Σεπτέμβρη για Αυχενική!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Κοριτσάκι μου με το καλο...με έναν πόνο ....Και με ένα παιδαρο στην αγκαλιά σου.....κοιμήσου κ ξεκουράσου αυτές τις μέρες για να έχει κουράγια για να ξενυχτας με τον πρίγκηπα σου!!!!!!και μένα με ισχυακη ερχόταν η μπουμπου μου άλλα ήταν πολύ μικρή και Όταν έκανα τέλεια διαστολη μου γυρισε....που γεννας;;;;Εγώ Τώρα διανυω τη δεκατη εβδομαδα.....Την άλλη εβδ.παω για υπέρηχο και μετά τέλη Σεπτέμβρη για Αυχενική!!!!

Γεια σου κοριτσι. Με το καλο κ εσυ ενα υγειεστατο μωρακι κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.. Διαβασα κ οτι ειναι ενα το νινακι σ, με το καλο! Στο Αλεξανδρας θα γεννησω. Δ μ αφηνει η γιατρος να το παμε παραπανω γτ φοβαται π ειναι ισχιακο γτ ειναι ξαπλωμενος πλαγια, οχι με ποδια κατω.. Δλδ εχει την πλατη στον τραχηλο κ ειναι επικυνδινο μ λεει! Σε ευχαριστω πολυ γ τις ευχες σ, κ εγω ανυπομονω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια πήγα σήμερα και κάναμε υπέρηχο είμαι 4εβδομαδων έχω τρελαθεί από την χαρά μου ..ξεκινάω και αύριο τα χάπια μου...να σας πω την αλήθεια όμως επειδή είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη έκλεισα και μια δεύτερη γνώμη αύριο με εξωτερικό γιατρό...με έχει πιάσει μια μικρή φοβία :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ λένε τα νοσοκομεία δεν είναι εμπιστοσύνης και μπλα μπλα γι'αυτό λέω και μια δεύτερη γνώμη κακό δεν είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!Διανύω την 8η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και δεν εχω κάποιο σύμπτωμα ακομη, σύμφωνα με τα κλάσικα που υπάρχουν(έμετοι,ζάλη κλπ).Υπάρχει περίπτωση να μην  έχω καθόλου συμπτώματα και να κύλαει φυσιολογικά η εγκυμοσύνη μου?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎12‎/‎9‎/‎2017 at 6:58 ΜΜ, ο/η Μargarita είπε:

Καλησπέρα σας!Διανύω την 8η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και δεν εχω κάποιο σύμπτωμα ακομη, σύμφωνα με τα κλάσικα που υπάρχουν(έμετοι,ζάλη κλπ).Υπάρχει περίπτωση να μην  έχω καθόλου συμπτώματα και να κύλαει φυσιολογικά η εγκυμοσύνη μου?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :) 

Καλησπέρα  Μαργαριτα...και εγώ είμαι 9+3 και από την αρχή δεν έχω καταλάβει τίποτα...μονο λίγο υπνηλία αλλα νομίζω ότι μπορει να είναι και από την προγεστερόνη που περνώ..και εμενα πάντως με ανησυχει αυτο και τοειπα στογιατρο μου και μου είπε ότι κάθε γυναίκα είναι διαφορετική..έχω και μια παλινδρομη παλιά και φοβάμαι ακόμα περισσοτερο..αλλα ξέρω και γυναίκες πουσε ολη την εγκυμοσύνη  δεν κατάλαβαν τίποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μargarita είπε:

Καλησπέρα σας!Διανύω την 8η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και δεν εχω κάποιο σύμπτωμα ακομη, σύμφωνα με τα κλάσικα που υπάρχουν(έμετοι,ζάλη κλπ).Υπάρχει περίπτωση να μην  έχω καθόλου συμπτώματα και να κύλαει φυσιολογικά η εγκυμοσύνη μου?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :) 

Μαργαρίτα μου με το καλο καταρχην!!!!και γω 9 και 3 σημερα.....Στη πρώτη εγκυμοσυνη δεν.είχα κανένα συμπτωμα.....Και σε αυτή το ιδιο....υπνηλία Έχω ...αλλά δουλεύω τρελές ωρες Έχω και μια ζουζουνιτσα 2χρονων και είναι λογικο.....φαντάσου την άλλη βδομάδα παω για υπέρηχο και αγχώνομαι που δε νιώθω τίποτα διαφορετικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μargarita είπε:

Καλησπέρα σας!Διανύω την 8η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και δεν εχω κάποιο σύμπτωμα ακομη, σύμφωνα με τα κλάσικα που υπάρχουν(έμετοι,ζάλη κλπ).Υπάρχει περίπτωση να μην  έχω καθόλου συμπτώματα και να κύλαει φυσιολογικά η εγκυμοσύνη μου?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :) 

Καλησπέρα κορίτσια μου! Κι εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα απολύτως πλυν του οτι σήμερα ξύπνησα με πόνο στο έντερο ο οποίος και συνεχίζεται με λίγους ήπιους σφάχτες!! Βέβαια και η μάνα μου τίποτα δεν καταλάβαινε μου είπε και φυσικά δεν είναι καθόλου ανησυχητικό! κάθε γυναίκα βιώνει διαφορετικά την εγκυμοσύνη της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/9/2017 at 10:06 ΜΜ, ο/η Revelator_M είπε:

Καλησπερα Αγγελικουλα!! Πηγαμε ναι, σημερα ειχαμε.. Το ΝΣΤ μια χαρα.. Ο μπεμπουλης ξαπλα οπως πριν. Την εχει καταβρει εκει περα κ δε ξεκουναει με τπτ.. Ειναι 2,5 κιλα κ το αμνιακο εφτασε σε πολυ καλα επιπεδα.. Ε φυσικα ολη μερα ξαπλα ημουν γ αυτο!! Δευτερα κ αλλο Νστ κ οριστικοποιουμε ημ/νια καισαρικης. 20-22 μου ειπε η γιατρος!! Αρα Παρθενακι ο μπεμπης μας.. Μεχρι κ το ζωδιο απ το μπαμπα μας το πηρε... Χαχαχ...Ειμαι πολυ ευτυχισμενη.. Ξε-αγχωθηκα να σ πω την αληθεια, κ δ με πειραζει καθολου η καισαρικη, αφου ειναι καλα το μωρακι μ!! Τωρα ειμαστε στα φτιαξιματα να ναι ολα ετοιμα! Καθαριοτητες κτλ κ βαλιτσα!! Κ φυσικα ανυπομονουμεεε... Σε ζαλισα αλλα δ περιγραφεται η χαρα μου!! Με νιωθεις!! Εσεις τι κανετε;; Η μπεμπουλα σας;; Πως νιωθεις γενικα;

Πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!!Μπραβο κοπελα μου!!!!Ευχαριστησου τις λιγες μερες που θα τον εχεις στη κοιλιτσα σου γιατι μετα θα το αναζητας!!!!Με το καλο ευχομαι να πανε οκα υπεροχα με το μπουλουκακι σου!!!Τελικα ποτε θα μπεις για καισαρικη;;;;

Εγω παω μια χαρα ευτυχως!Η μικρουλα δε με αφηνει σε ησυχια ολο χοροπηδαει!!!Τωρα αγχωνομαι λιγο γιατι ξεκινησε σχολειο ο γιος μου μπαλα κτλ οποτε θα εχω τρεξιμο!!!Φαντασου πρωτη μερα κ ειχε ενα σωρο διαβασμα!!!

Σε γενικες γραμμες νιωθω πολυ καλα!Απλως κουραζομαι πιο ευκολα κ πονανε αρκετα τα κοκαλα μου εκει στα γεννητικα οργανα και η μεση μου!Κατα τα αλλα δεν παραπονιεμαι μια χαρα ειμαι!!!!Απο τη μια θελω πως κ πως να περασει ο καιρος να την παρω αγκαλιτσα να δω το μουτρακι της απο την αλλη θελω να την ευχαριστηθω μεσα στη κοιλιτσα μου!!!!Ουτε κ εγω δε ξερω τι θελω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Τόνια εγώ είμαι 6εβδομαδων είμαι στης αρχές :)

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αυτές της μέρες το στομάχι μου είναι χάλια και το πρωί που είναι πήγα τουαλέτα είχα πολλά άσπρα υγρά να ανυσυχησω ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2017 at 11:25 ΜΜ, ο/η Aggeliki.D είπε:

Πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!!Μπραβο κοπελα μου!!!!Ευχαριστησου τις λιγες μερες που θα τον εχεις στη κοιλιτσα σου γιατι μετα θα το αναζητας!!!!Με το καλο ευχομαι να πανε οκα υπεροχα με το μπουλουκακι σου!!!Τελικα ποτε θα μπεις για καισαρικη;;;;

Εγω παω μια χαρα ευτυχως!Η μικρουλα δε με αφηνει σε ησυχια ολο χοροπηδαει!!!Τωρα αγχωνομαι λιγο γιατι ξεκινησε σχολειο ο γιος μου μπαλα κτλ οποτε θα εχω τρεξιμο!!!Φαντασου πρωτη μερα κ ειχε ενα σωρο διαβασμα!!!

Σε γενικες γραμμες νιωθω πολυ καλα!Απλως κουραζομαι πιο ευκολα κ πονανε αρκετα τα κοκαλα μου εκει στα γεννητικα οργανα και η μεση μου!Κατα τα αλλα δεν παραπονιεμαι μια χαρα ειμαι!!!!Απο τη μια θελω πως κ πως να περασει ο καιρος να την παρω αγκαλιτσα να δω το μουτρακι της απο την αλλη θελω να την ευχαριστηθω μεσα στη κοιλιτσα μου!!!!Ουτε κ εγω δε ξερω τι θελω!!!

Καλησπερα Αγγελικη μου.. Σορρυ, δεν ειχα δει το μνμ σ!! Εμεις ειμαστε πολυ καλα! Την Παρασκευη μπαινουμε για καισαρικη γτ ο μικρος ειναι αγυριστο κεφαλι! Χαχαχ! Λιγο μ εμεινε.. Ευτυχως γτ εχω αρχισει κ δ αντεχω αλλο!! Τεταρτη εχω το τελευταιο ΝΣΤ!! Εσυ σε τι φαση εισαι τωρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2017 at 3:06 ΠΜ, ο/η Revelator_M είπε:

Καλησπερα Αγγελικη μου.. Σορρυ, δεν ειχα δει το μνμ σ!! Εμεις ειμαστε πολυ καλα! Την Παρασκευη μπαινουμε για καισαρικη γτ ο μικρος ειναι αγυριστο κεφαλι! Χαχαχ! Λιγο μ εμεινε.. Ευτυχως γτ εχω αρχισει κ δ αντεχω αλλο!! Τεταρτη εχω το τελευταιο ΝΣΤ!! Εσυ σε τι φαση εισαι τωρα;;

Αντε κοριτσακι μου ξεμπερδεψες ευχομαι ολα να σου πανε υπεροχα και για σενα και για το μπεμπουλι!Εγω σημερα μπαινω στον 7ο...την αλλη εβδομαδα εχω ραντεβου με τη γιατρο!Η μικρουλα ειναι παρα πολυ ζωηρη οκη μερα κανει τουμπες!!!Εγω παλι εχω αρχισει λιγο να κουραζομαι με το τρεξιμο που εχω αλλα κατα τα αλλα ειμαι μοα χαρα!Δεν παραπονιεμαι!!!Κ εμεις σιγα σιγα εχουμε αρχισει τα ψωνια για τη μικρουλα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

... Το οτι θα έγραφα σε αυτο το θέμα το ονειρευομουν αλλα φοβόμουν οτι θα μεινει για λιγο ακομη όνειρο... Τελικά εγινε πραγματικότητα!!! 

Δε ξερω αν ειναι καποια εδω να το δει, εγω ομως θα γραψω!!!!!! 

Ε ναι λοιπόν! Είμαι εγκυος!!!! Επιτέλους το μικρό μου, βρηκε το δρομο για την αγκαλιά μας!!!! Και το περιμέναμε με πολλη αγάπη και ανυπομονησία..

Με πίστη, θετική ενέργεια και χαμόγελο οοοολα θα πανε τελεια! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ηδη μπηκαμε στη πτήση χωρις επιστροφή και ειναι τοσο ομορφααααα!!! Ευχαριστουμε πολυ @Rosemary και ανταποδίδω!!! 

:):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Αχ ηδη μπηκαμε στη πτήση χωρις επιστροφή και ειναι τοσο ομορφααααα!!! Ευχαριστουμε πολυ @Rosemary και ανταποδίδω!!! 

:):x

Εριξα μια ματια στο προφιλ σου και ειδα οτι προσπαθεις καιρο.. Ακομη μεγαλυτερη χαρα λοιπον..! Ποσο εισαι? Πως ενιωσες οταν το εμαθες?? Φανταζομαι θα χαμογελας στα καλα καθουμενα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

... Το οτι θα έγραφα σε αυτο το θέμα το ονειρευομουν αλλα φοβόμουν οτι θα μεινει για λιγο ακομη όνειρο... Τελικά εγινε πραγματικότητα!!! 

Δε ξερω αν ειναι καποια εδω να το δει, εγω ομως θα γραψω!!!!!! 

Ε ναι λοιπόν! Είμαι εγκυος!!!! Επιτέλους το μικρό μου, βρηκε το δρομο για την αγκαλιά μας!!!! Και το περιμέναμε με πολλη αγάπη και ανυπομονησία..

Με πίστη, θετική ενέργεια και χαμόγελο οοοολα θα πανε τελεια! 

 

Συγχαρητηρια μανουλα! Με το καλο το νινι σας! Να εχεις μια ομορφη,ηρεμη &τελειομηνη εγκυμοσυνη! ??????❤❤❤??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ και λιγα λες!  Ναι προσπαθουσε 2 χρονια και τον 25μηνα μας ήρθε απο κει που δε το περιμεναμε!!! 

Αλλα δε χασε ποτε τη πιστη μας οτι θα τα καταφέρουμε. Μαθαμε για την εγκυμοσύνη μου 2 μερες αφότου βγηκε ο αντρας μου απο το χειρουργείο οπου υπεβληθει σε αφαίρεση κιρσοκοιλης και απο τις δυο πλευρές... Φανταζεσαι το σοκ!! Τι χαρουμενες στιγμές! 

Τωρα το ποσων εβδομαδων ειμαι ακομη δεν ειναι 100%!!!η χοριακη μου ηταν 1057 με 2 μερεςκαθυστέρηση και αυτο με κατατάσσει στις 5μιση βφομαδες... Οταν πηγαμε στον γιατρο για τον υπερηχο ειδαμε μόνο σακο και μου ειπε οτι φαίνεται να ειναι 4 εβδομαδων προς 5!.... Αρα δεν μας ενδιαφέρει ποσων εβδιμαδων ειμαι!! Σημασια εχει οτι ειμαι!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

 

   Παντως 1057, 2η ημερα καθυστερησης, ειναι σουπερ ντουπερ νουμερο!! Ξεκινησε πολυ δυναμικα το εμβρυακι σου!! Ευγε!! Τωρα ξεκουραση κ να τηρεις κατα γραμμα τις συμβουλες του γιατρου σου..! Θα περιμενουμε τα νεα σου, αν και με τετοια χοριακη, συντομα θα μας πεις για τα "ντουκου-ντουκου" της καρδουλας που θα ακουσεις..! Εκει να δεις σοκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...