Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ορμονικές κ ένας παθολόγος μπορεί να στις γραψει... Εγώ σκέφτομαι τον επόμενο κύκλο μετά από 7 ημέρες ωορρηξιας να πάω να κάνω για προγεστερονη. Να δω αν αυξάνεται σωστά..... Ορμονικές συνήθως γίνονται 3η ημέρα κύκλου. Σήμερα ξεκίνησα ντουφαστον γθα να μου ρθε περίοδος.
    • Καλημερα κ από μένα !! Ήμουν στην παρέα σας στο τυχερό Σεπτέμβρη !! Εκεί σταματήσαμε τις ελεύθερες επαφές μας κ ξεκινάμε πάλι δυναμικά αυτό το μήνα!! Με κύκλο 28-31 κ θετικό τεστ ωορρηξία στις 15 περιμένω στις 29-30 του μήνα !! Καλή επιτυχία σε όλες μας!! 
    • Μπράβο Σοφι! Θυμάμαι που είχες αναφέρει ότι θα κάνατε τις εξετάσεις! Έτσι μου έφυγε και μένα το άγχος όταν κάναμε τις εξετάσεις και βγήκαν καλές!  Η γιατρός μου είπε όλα καλά, διώξε το άγχος! Σου εύχομαι με το καλό! Μακάρι να είναι αυτός ο μήνας μας και αν δεν είναι πάμε για τον τυχερό, Χριστουγεννιάτικο Δεκέμβρη! 🎄❤
    • Καλημέρα... Κ εγώ αδιοριστη φιλόλογος χαχα.... Δε τον γλιτώνουμε τον σύλλογο..
    • @xara1 κοριτσι μου γλυκο...❤❤❤ να ειστε παντα γεροι και δυνατοι!!! Συγκινηθηκα!! Ολα καλα να σας πανε και να τον χαρειτε οπως ποθειτε !!  Σιδερενιοι κι οι Δυο σας!!  Να μπαινεις να μας λες νεαα!!!❤❤
  • Νέες συζητήσεις