Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις On 10/4/2017 at 4:47 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Σνιφ... Σνιφ!!!!! :cry:

Γλυκιά μου @Παρασκευαιδου σου στελνω μια τεράστια αγκαλιά.... Ευχομαι ολόψυχα σύντομα συμμετοχή σε αυτό το θεμα η @Petalouditsa28, η @miniatoura87, η @Κατερινάκι/only love, η @mommy86 και η @Lisaki 80!!!

 

Ευχομαι να σας ακολουθησω κι εγω το συντομοτερο!!!!και ολα τα κοριτσια που μας παρακολουθουν και εχουν τις ιδιες αγωνιες!!Θα κανουμε παρεα ολες οι γλυκες μαμαδες!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ευχομαι να σας ακολουθησω κι εγω το συντομοτερο!!!!!Θα κανουμε παρεα ολες οι γλυκες μαμαδες!!!:x

Μακαρι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

:x:x

:x Δύσκολος και μακρινός ο δρόμος της μητρότητας....

Σου ευχομαι συντομα να εχεις όμορφα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι γλυκο μου κοριτσι!Καλα και εχω και εσας εδω μεσα και μοιραζομαι τις αγωνιες μου !Μου στελνετε θετικη ενεργεια να σηκωνομαι παλι οταν λιγο χανω το κουραγιο μου!Να σας εχει ο Θεος καλα και να να σας αξιωσει γ αυτο που λαχταρατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ετσι γλυκο μου κοριτσι!Καλα και εχω και εσας εδω μεσα και μοιραζομαι τις αγωνιες μου !Μου στελνετε θετικη ενεργεια να σηκωνομαι παλι οταν λιγο χανω το κουραγιο μου!Να σας εχει ο Θεος καλα και να να σας αξιωσει γ αυτο που λαχταρατε!

Όλες χάνουμε το κουραγιο μας καποιες στιγμες...

Μακαρι όλες να τα καταφερουμε και να χαμογελάσουμε επιτελους πραγματικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας! Ειμαι εγκυος στο 2ο παιδακι μου, βρισκομαι στην 2οη βδομαδακ πρωτα ο Θεος θα γεννησω αρχες Νοεμβρη.... κ εχω απογοητευτει με το συστημα υγειας της χωρας  μας....Δυστυχως δεν μπορω να πληρωσω γιατρο σε δημοσιο εξτρα αμοιβη, γνωριζετε καποιον που να ειναι μην ζηταει αμοιβη σε οποιοδηποτε δημοσιο?

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...