Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια Καλησπερα,έκλεισα ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα σε εναν νεο γιατρό,με εξειδίκευση στην υπογονιμότητα,σύμφωνα με το site και το βιογραφικό του,και ηθελα να ρωτήσω αν υπαρχει καμια που να εχει καποια εμπειρία,λέγεται Βεριγάκης Γεώργιος και ειναι στο Νεο Ηρακλειο Αττικης..ευχαριστω εκ των προτέρων..ελπιζω να παρω καμια απάντηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια Καλησπερα,έκλεισα ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα σε εναν νεο γιατρό,με εξειδίκευση στην υπογονιμότητα,σύμφωνα με το site και το βιογραφικό του,και ηθελα να ρωτήσω αν υπαρχει καμια που να εχει καποια εμπειρία,λέγεται Βεριγάκης Γεώργιος και ειναι στο Νεο Ηρακλειο Αττικης..ευχαριστω εκ των προτέρων..ελπιζω να παρω καμια απάντηση...

Μπράβο επιτέλους να ακουσουμε και αλλη  μια   ακομη γνωμη  για την περιπτωση σου και το ιστορικο σου εγω ουτε εμπειρια εχω ουτε τον ξέρω:confused: και τι ψάχνεις να βρεις να κοντευουν οι μερες σου για την επισκεψη και θα μας πεις την δικη σου εμπειρια και γνωμη σαν γιατρος?Ευχομαι να ειναι μεθοδικος  επικοινωνιακος  διπλα στον ασθενη και να μην αφηνει αποριες να βγαζει εμπιστοσυνη ασφαλεια να ναι γνωστης και να μας καταριψει το γνωστο ------>ανεξηγητη υπογονιμοτητα θα περιμενουμε νεα και ευχαριστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Μπράβο επιτέλους να ακουσουμε και αλλη  μια   ακομη γνωμη  για την περιπτωση σου και το ιστορικο σου εγω ουτε εμπειρια εχω ουτε τον ξέρω:confused: και τι ψάχνεις να βρεις να κοντευουν οι μερες σου για την επισκεψη και θα μας πεις την δικη σου εμπειρια και γνωμη σαν γιατρος?Ευχομαι να ειναι μεθοδικος  επικοινωνιακος  διπλα στον ασθενη και να μην αφηνει αποριες να βγαζει εμπιστοσυνη ασφαλεια να ναι γνωστης και να μας καταριψει το γνωστο ------>ανεξηγητη υπογονιμοτητα θα περιμενουμε νεα και ευχαριστα...

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!ελπιζω και γω να εχει ολα όσα προανέφερες..θα ενημερώσω για το "ποιόν" του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για κάποιον Παρτσινέβελο μαιευτήρα γυναικολόγο για θέματα υπογονιμότητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η deskar είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για κάποιον Παρτσινέβελο μαιευτήρα γυναικολόγο για θέματα υπογονιμότητας.

Καλημερα γλυκια μου..σε ευχαριστω πολυ,θα τον εχω στα υπόψιν..απο οτι ειδα ειναι και αυτος σχετικά κοντά μου..οποτε εχω και αλλη εναλλακτική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Δεν τον ξερω αλλα ευχομαι να πανε όλα καλα και να γίνεις συντομα μανούλα!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου γλυκό..και φυσικά ανταποδίδω με πολυ αγάπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2017 at 3:23 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια Καλησπερα,έκλεισα ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα σε εναν νεο γιατρό,με εξειδίκευση στην υπογονιμότητα,σύμφωνα με το site και το βιογραφικό του,και ηθελα να ρωτήσω αν υπαρχει καμια που να εχει καποια εμπειρία,λέγεται Βεριγάκης Γεώργιος και ειναι στο Νεο Ηρακλειο Αττικης..ευχαριστω εκ των προτέρων..ελπιζω να παρω καμια απάντηση...

Πες μας κριτικες γτ κ εγω ψαχνομαι κοριτσι μ!!πως τν βρηκες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena90 είπε:

Πες μας κριτικες γτ κ εγω ψαχνομαι κοριτσι μ!!πως τν βρηκες??

Θα σας ενημερώσω αμέσως μολις παω..εχω την εβδομάδα που έρχεται ραντεβού (5/4)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2017 at 10:11 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!ελπιζω και γω να εχει ολα όσα προανέφερες..θα ενημερώσω για το "ποιόν" του!!!

Σου το ευχομαι ολοψυχα απο διαφημισεις site ονοματα μεγαλωγιατρων γνωμες κριτικες ειμαστε γεματες και λογια πράξεις θελουμε και ανθρωπιά και οχι εκμεταλλευσεις σωστη ασκηση της Ιατρικης Ε πιιστήμης και φυσικα τη βοηθεια του Θεού μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Σου το ευχομαι ολοψυχα απο διαφημισεις site ονοματα μεγαλωγιατρων γνωμες κριτικες ειμαστε γεματες και λογια πράξεις θελουμε και ανθρωπιά και οχι εκμεταλλευσεις σωστη ασκηση της Ιατρικης Ε πιιστήμης και φυσικα τη βοηθεια του Θεού μας!!!

Ετσι..εχουμε πήξει απο φιρμάτους!!!εγω εναν σωστό επιστήμονα θελω και πάνω απο ολα άνθρωπο..να μην κοιτάει την τσέπη!!γιατι τη δικη μας θα τη βρει άδεια και δεν θα ασχοληθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημερα..χθες εκανα το ραντεβού μου στο γιατρό..Ειναι του ΕΟΠΠΥ και έκλεισα ραντεβού βρίσκοντας το τηλεφωνο του απο τη λίστα των γιατρών στο site του εοππυ..την επίσκεψη δεν ξέρω ποσο την χρεώνει..μου είχαν πει τηλεφωνικώς οτι αν κρατήσει το ραντεβού πολυ ωρα ισως χρειαστεί να πληρώσω κατι..μου ζήτησαν 40€ γιατι μου είπε η κοπελα μου εκανε υπερηχο ο γιατρός..έκατσα μια ωρα!!επι μια ωρα μιλούσαμε..Του διηγήθηκα απο την αρχή ολο το ιστορικό,και ταυτόχρονα τον ρωτούσα διαφορά!!δεν τον ειδα να βαριγγομα,απάντησε σε οοοοολες μου τις ερωτησεις,μου έγραψε να κανω θρομβοφιλικο έλεγχο,ηταν πολυ επεξηγηματικός,αν και σοβαρος(εχω συνηθίσει τον δικο μου που στα τοσα χρονια πια,κανουμε και πλακιτσα)και επειδη ειμαι σε φάση που είδαμε την ωαριαρα μου με υπερηχο,αλλα δεν ειχε σπάσει ακομα (14η μερα!!!)μας ειπε εννοειτε πως προσπαθούμε..και αν δεν προκύψει παλι,μας πρότεινε σπερματέγχυση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Κατερινάκι μου όλα καλα να σου πανε!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου όμορφο!!ευχομαι να καταφέρουμε ολες μας να γεμίσουμε τον κόσμο με τα πιο όμορφα,πιο έξυπνα και πιο αξιαγάπητα μωρά..τα δικά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια Καλημερα..χθες εκανα το ραντεβού μου στο γιατρό..Ειναι του ΕΟΠΠΥ και έκλεισα ραντεβού βρίσκοντας το τηλεφωνο του απο τη λίστα των γιατρών στο site του εοππυ..την επίσκεψη δεν ξέρω ποσο την χρεώνει..μου είχαν πει τηλεφωνικώς οτι αν κρατήσει το ραντεβού πολυ ωρα ισως χρειαστεί να πληρώσω κατι..μου ζήτησαν 40€ γιατι μου είπε η κοπελα μου εκανε υπερηχο ο γιατρός..έκατσα μια ωρα!!επι μια ωρα μιλούσαμε..Του διηγήθηκα απο την αρχή ολο το ιστορικό,και ταυτόχρονα τον ρωτούσα διαφορά!!δεν τον ειδα να βαριγγομα,απάντησε σε οοοοολες μου τις ερωτησεις,μου έγραψε να κανω θρομβοφιλικο έλεγχο,ηταν πολυ επεξηγηματικός,αν και σοβαρος(εχω συνηθίσει τον δικο μου που στα τοσα χρονια πια,κανουμε και πλακιτσα)και επειδη ειμαι σε φάση που είδαμε την ωαριαρα μου με υπερηχο,αλλα δεν ειχε σπάσει ακομα (14η μερα!!!)μας ειπε εννοειτε πως προσπαθούμε..και αν δεν προκύψει παλι,μας πρότεινε σπερματέγχυση..

 Κατερινα κατερινακιιι μου 

Μονο θρομβοφιλια σου εδωσε να κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κατερινάκι εύχομαι σύντομα να ρθεί το μώρακι σας άφου σας είπε και ο γιατρός καλά λόγια απ ότι κατάλαβα!!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου γλυκια!!ας έρθουν τα πολυπόθητα μωράκια σε οοοοολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

 Κατερινα κατερινακιιι μου 

Μονο θρομβοφιλια σου εδωσε να κανεις?

Ναι κοπελα μου,ολες για άλλες εξετάσεις τις ειχα..και για τον ανοσολογικό έλεγχο που τον ρωτησα μου είπε οτι δεν υπαρχει βάση ερευνών κατι που να συνδέει την υπογονημοτητα με αυτο..οποτε μπορω λέει να το κοιτάξω και αργότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι κι εγω αυτο το ραντεβου με τον καινουριο γιατρο να ειναι και η αρχη για κατι σουπερ..να ερθει το μωρακι σου!Θετικη ενεργεια,αισιοδοξια και ολα θα πανε οπως τα θελεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ΡΟΖΟΥΛΙΤΑ είπε:

Σου ευχομαι κι εγω αυτο το ραντεβου με τον καινουριο γιατρο να ειναι και η αρχη για κατι σουπερ..να ερθει το μωρακι σου!Θετικη ενεργεια,αισιοδοξια και ολα θα πανε οπως τα θελεις!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!καλως μας ηρθες στην μουρλοπαρεα!!!με το καλο να αποκτήσουμε ολες μας τα γερά και τυχερά μωρά που τοσο λαχταράμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...