Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Περιμένει 

Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα 

1η φορά μπαμπάς ;) 

FB_IMG_1489959255623.jpg

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mama 1 είπε:

Περιμένει 

Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα Χαχαχαχαχα 

1η φορά μπαμπάς ;) 

FB_IMG_1489959255623.jpg

χαχαχα!Μπραβο!!!!!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mama 1 είπε:

Καλημέρα και από εμένα 

Σήμερα34η 2650

Ακόμα λίγο για να τον έχουμε αγκαλιά  <3   <3    <3    :x:x:x

Screenshot_2017-03-31-09-39-38.png

Καλημερα μανουλιτσααααα...ετσι πλυμμυρησε μας μαμαδοσκονη να τρελαθούμε!!!Με το καλό και με εναν πόνο γλυκια μου!!!και μην ξεχάσεις να του δώσεις ενα μεγαααααααλο φιλί απο οοοοολες όσες θελουμε να γίνουμε μανούλες οταν τον παρεις αγκαλίτσα!!!ευχομαι ολόψυχα μια καλή γεννά χωρις ταλαιπωρίες,και ο αντρας της ζωης σου να ναι παντα γερός και καλότυχος!!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mama 1 είπε:

Καλημέρα και από εμένα 

Σήμερα34η 2650

Ακόμα λίγο για να τον έχουμε αγκαλιά  <3   <3    <3    :x:x:x

Screenshot_2017-03-31-09-39-38.png

Με το καλό γερό και δυνατό το μπεμπακι σας...

Η εικόνα δείχνει την πραγματική έννοια της αγάπης που νιώσαμε όταν ήρθε στον κόσμο το πολυαγαπημένο μας μωρό», είναι η λεζάντα που φέρεται να έγραψε κάτω από τη φωτογραφία η ευτυχής μανούλα, σύμφωνα με το ABC News.Όπως δήλωσε η ίδια στο τηλεοπτικό δίκτυο, οι ενέσεις ήταν «το εύκολο κομμάτι», σε αντίθεση με «την ψυχική πάλη, τη συναισθηματική ανισορροπία και τα σκαμπανεβάσματα στη διάθεση, που πραγματικά δεν υποφέρονταν»Για να υπογραμμίσει ότι «οι γυναίκες δεν θα πρέπει να ντρέπονται και να φοβούνται, αλλά να μιλούν ανοιχτά για την πάλη τους με την υπογονιμότητα… Και να μην ξεχνούν, όταν επιλέγουν τη διαδικασία της εξωσωματικής, ότι η καθεμία χωριστά από όλες αυτές τις ενέσεις που κάνουν, θα αποδειχθεί τελικά ότι άξιζαν τον κόπο».

4eae8374bc1ab157aabd83cd9bdb9505.jpg

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Η εικόνα δείχνει την πραγματική έννοια της αγάπης που νιώσαμε όταν ήρθε στον κόσμο το πολυαγαπημένο μας μωρό», είναι η λεζάντα που φέρεται να έγραψε κάτω από τη φωτογραφία η ευτυχής μανούλα, σύμφωνα με το ABC News.Όπως δήλωσε η ίδια στο τηλεοπτικό δίκτυο, οι ενέσεις ήταν «το εύκολο κομμάτι», σε αντίθεση με «την ψυχική πάλη, τη συναισθηματική ανισορροπία και τα σκαμπανεβάσματα στη διάθεση, που πραγματικά δεν υποφέρονταν»Για να υπογραμμίσει ότι «οι γυναίκες δεν θα πρέπει να ντρέπονται και να φοβούνται, αλλά να μιλούν ανοιχτά για την πάλη τους με την υπογονιμότητα… Και να μην ξεχνούν, όταν επιλέγουν τη διαδικασία της εξωσωματικής, ότι η καθεμία χωριστά από όλες αυτές τις ενέσεις που κάνουν, θα αποδειχθεί τελικά ότι άξιζαν τον κόπο».

4eae8374bc1ab157aabd83cd9bdb9505.jpg

Συγκινητικο!Και τοσο αληθινο!

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Μας ράγισε την[smilie=love9.gif]...

στις On 6/5/2017 at 7:12 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Απλά υπέροχο..... με αγγιξε...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Προφανως και εχεις ελπιδες! Η 16η ειναι απ τις γονιμες σου μερες!  Το τεστ παπ απ οσο ξερω επιτρεπεται. Νονιζω ειχα κανει στην αρχη της εγκυμοσυνης. Ενημερωσε ομως το γιατρο σου για παν ενδεχομενο!  Να χαιρεσαι το παιδακι σου! Και μακαρι η καινουρια χρονια να σου χαρισει και το δευτερο!   
    • Κορίτσια  γειά σας και από μένα... είμαι 26 χρόνων και έχω ένα παιδάκι 21 μηνών...  Με το σύζυγό μου προσπάθησαμε για δεύτερο παιδάκι τον Σεπτέμβριο,  αλλά δυστυχώς βιωσα μια βιοχημικη αποβολή η οποία μου στοίχισε αρκετά.. ο γυναικολογος μου το θεώρησε τυχαίο γεγονός και έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ξανά τώρα το Δεκέμβριο...  Το ερώτημα μου είναι το εξής.. με κύκλο 29-31 ημερών και έχοντας ελεύθερη επαφή το βράδυ της 16ης μέρας,  έχω ελπίδες να είμαι έγκυος?   Επίσης να σημειώσω ότι έχω κλείσει ραντεβού για τεστ πάπ μεθαύριο σε δημόσιο νοσοκομείο.. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης,  επιτρέπεται το τεστ Παπ?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 
    • Καλησπέρα κορίτσια στην κορη μου δεν είχα τίποτα τώρα στη 12η εβδ ...2η εγκυμοσυνη είχα καφέ αλλά με την καθυστέρηση και πήρα προγεστερόνη ..πριν τη καθυστέρηση όχι δεν είχα τουλάχιστον εγώ.
    • Καλησπερα! ειμαι νεο μελος. εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ παροτι δεν ηταν στα αμεσα σχεδια μας χαρηκαμε πολυ! αλλα οσο περνα ο καιρος και γινεται ολο κ πιο πολυ αληθινο ολο αυτο φοβαμαι οτι δεν θα τα καταφερω!!!!  να σημειωσω οτι ειμαι στον 1ο μηνα ειναι ακομα αρκετα νωρις 
  • Νέες συζητήσεις