Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενεση αβερκαπ


Asterimini

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα...έκανα ενεση αβερκαπ πριν λίγες μέρες κι έχω αγχωθει μήπως δεν εχει γίνει η αποροφηση της σωστά. Δεν την έκανα στο μέρος ακριβώς που δείχνει η φωτογραφια (ενδομυικα) και δεν ξέρω....μένω εξωτερικό και θα κατέβω Ελλάδα μόνο για εμβρυομεταφορα.οποια συμβουλή η ιδέα θα ήταν χρησιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Asterimini είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...έκανα ενεση αβερκαπ πριν λίγες μέρες κι έχω αγχωθει μήπως δεν εχει γίνει η αποροφηση της σωστά. Δεν την έκανα στο μέρος ακριβώς που δείχνει η φωτογραφια (ενδομυικα) και δεν ξέρω....μένω εξωτερικό και θα κατέβω Ελλάδα μόνο για εμβρυομεταφορα.οποια συμβουλή η ιδέα θα ήταν χρησιμη

Καλημερα μη στεναχωριεσαι και μην ανγχωνεσαι ολες καπως ετσι τις κανουμε στην αρχη,σου ευχομαι καλη επιτυχια:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημερα μη στεναχωριεσαι και μην ανγχωνεσαι ολες καπως ετσι τις κανουμε στην αρχη,σου ευχομαι καλη επιτυχια:x

Σε ευχαριστώ για την απάντηση τοσοοοοο πολύ. Υποτίθεται ότι πρέπει να μην κάνω ωορηξια και φοβάμαι μήπως δεν πετυχει η εμβρυομεταφορα γι αυτό το λόγο. Δεν μου έχει έρθει περιοδος ακόμη κι έχω πολλά υγρα ενώ δεν έπρεπε να έχως. Η κάνω λάθος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Asterimini είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση τοσοοοοο πολύ. Υποτίθεται ότι πρέπει να μην κάνω ωορηξια και φοβάμαι μήπως δεν πετυχει η εμβρυομεταφορα γι αυτό το λόγο. Δεν μου έχει έρθει περιοδος ακόμη κι έχω πολλά υγρα ενώ δεν έπρεπε να έχως. Η κάνω λάθος? 

Τι σκέψεις αρνητικές είναι αυτές?Όλα καλά θα πάνε μη φοβάσαι,πόσο καιρό τις παίρνεις η τελευταία είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τι σκέψεις αρνητικές είναι αυτές?Όλα καλά θα πάνε μη φοβάσαι,η πρώτη σας ειναι?Ωοληψια ποτέ κάνεις

Με κατεψυγμένα θα είναι. Αλλά έκανα την αβερκαπ την 21η μέρα του κύκλου μου για να μην κάνω ωορηξια και να παρακολουθήσουμε μόνο το ενδομητριο.έχω ξανακάνει αρβεκαπ στο παρελθόν και είχα συπτωματα εμηνοπαυσης  αλλά αυτή τη φορά νομίζω δεν την έκανα στον μυ κι έχω αγχωθει...κι από πάνω έχω και τα υγρα και νομίζω ότι δεν πετυχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...