Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζονται Φάρμακα Εξωσωματικής


Recommended Posts

Καλημέρα και Καλή Άνοιξη,

Είμαι σε προσπάθεια και τελειώνω σε 3 ημέρες και μου έχουν περισσέψει φάρμακα τα οποία λήγουν ή έληξαν αυτό το μήνα.

Έχω merional 6 κουτάκια Χ 75 iu   (2/17)

Gonal 1 x 900iu και 1 Χ 300iu (3/17) και 1/17(μπορεί να χρησιμοποιηθει ως τέλη Μάρτη)

Menopur 2 κουτιά των  4Χ75 iu  (2/17).

Όποια κοπέλα βρίσκεται ή ξεκινάει άμεσα προσπάθεια ας επικοινωνήσει με π.μ μαζί μου.

Καλότυχες να είναι..μου τα χάρισαν και εμένα με πολύ αγάπη οπότε χαρίζοντας τα και εγώ η αγάπη τους διπλασιάζεται!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2017 at 10:25 ΠΜ, ο/η mpelou είπε:

Καλημέρα και Καλή Άνοιξη,

Είμαι σε προσπάθεια και τελειώνω σε 3 ημέρες και μου έχουν περισσέψει φάρμακα τα οποία λήγουν ή έληξαν αυτό το μήνα.

Έχω merional 6 κουτάκια Χ 75 iu   (2/17)

Gonal 1 x 900iu και 1 Χ 300iu (3/17) και 1/17(μπορεί να χρησιμοποιηθει ως τέλη Μάρτη)

Menopur 2 κουτιά των  4Χ75 iu  (2/17).

Όποια κοπέλα βρίσκεται ή ξεκινάει άμεσα προσπάθεια ας επικοινωνήσει με π.μ μαζί μου.

Καλότυχες να είναι..μου τα χάρισαν και εμένα με πολύ αγάπη οπότε χαρίζοντας τα και εγώ η αγάπη τους διπλασιάζεται!!

 

Μπράβο mpelou για τα φαρμακακια σου εύχομαι να ναι η τελευταία σου και με μία μεγάλη χοριακη να σου είναι αυτή η προσπάθεια σου και ότι δίνεις να στο δίνει δίπλα ο Θεός. Ε υχομαι να βρεθούν γυναίκες που πραγματικα έχουν ανάγκη και της  χρειάζονται άμεσα και να ναι γουρλιδικες και τυχερές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου,τα φαρμακα δωθηκαν.Αυτο που εχω να σας πω ειναι οτι αν ψαχνετε συστηματικα θα βρειτε.Ετσι βρηκα και εγω οταν αναζητουσα.Ευχομαι να ειναι τυχερες για τις κοπελες που τις πηραν,και γρηγορη ανευρεση στις κοπελες που μου εστειλαν μνμ και ειναι σε αναζητηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Επιστρεφω στο παλιο μου post διοτι εχασα το προφιλ μου για καποιο λογο λσι δεν μπορω να συνδεθω..Παραπανω αναζητω πλεον εγω φαρμακακια μιας και δεν πετυχαμε το Μάρτιο.Ευχομαι να βρεθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...