Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαλπιγγογραφια


Renata7

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΣΩ ΕΥ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕς ΤΙΜΕΣ 

Με 120παιρνεις κ τη καρτα που καλυπτει 3ατομα κ κανεις κ την εξεταση κ αλλες τετοιες ακριβες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2017 at 3:21 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Καλησπερα renata μου σαλπιγγογραφια με υπερηχους?Πρωτη φορα την ακουω οπως και η peacok και εγω στο Μητερα την ειχα κανει140 παντως οι τιμες  διαφερουν απο νοσοκομειο σε νοσοκομειο κυμαινονται απο 100-200 στα ιδιωτικα 

Και γω σε ιδιωτικο την εκανα και ηταν 200 ευρω το κοστος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2017 at 4:33 ΜΜ, ο/η Renata7 είπε:

Λογικα θα αδιαθετησω 3/3 άρα ποια μερα απο εμπειρία σου ειναι καλυτερα; ξερω έως την 12 μερα ! Ευχαριστω πολυ

Μεχρι την 10η ημερα μου ειπε ο γιατρος εμενα. Τελειωσα απο την περιοδο κ πηγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2017 at 6:39 ΜΜ, ο/η Renata7 είπε:

@Diwni πραγματικα όλες ειστε υπέροχες ! Έχετε τοσο όμορφο ψυχικό κοσμο ! Θα ηθελα όλες να ειστε κοντα μου  ειναι όμορφο να έχεις καλούς ανθρώπους γύρω σου! Σίγουρα θα είμασταν φίλες! Ευχαριστω που έγραψες μου δινεις κουραγιο ! Όλες μου δίνετε ... απλα σε σενα μιλάνε δυο....χαχαχ ολα θα πάνε καλα ! Σε λίγους μηνες θα έχεις το μικρουλι σου και δεν ξερω σε πόσους αλλα σε χ αριθμό με πίστη θα έχουμε και οι υπόλοιπες! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤??????????

Αγαπη μου με συγκινησες. Ολες τα ιδια σκεφτομαστε και ολες σχεδον τα ιδια περνουμε. Κουραζομαστε, κλαιμε, προσευχομαστε, χαζευουμε βρεφικα, ονειρευομαστε, γελαμε και κλαιμε μαζι με βιντεο απο παιδια και νευριαζουμε και πληγωνομαστε οταν κανουν την ηλιθια ερωτηση ποτε θα κανουμε παιδι! Ο Θεος δεν θα μας αφησει ετσι. Απλα περνουμε εμποδια για να αποδείξουμε ποσο δυνατες ειμαστε και ποσο το θελουμε! Ελα οπως επεσες στο πατωμα βαλε τα χερια και σηκω παλι και φαντασου οτι ολες εμεις απο εδω ημαστε γυρω σου και σε τραβουμε να σηκωστεις και χειροκροτωντας σε! Γελα σημερα που ειναι η ημερα της γυναικας βαλε ενα ποτο πιες στην υγεια ολων μας και στο μωρακι που θα ερθει, γιατι ειμαι σιγουρι οτι θα ερθει!!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Scorpios είπε:

Μεχρι την 10η ημερα μου ειπε ο γιατρος εμενα. Τελειωσα απο την περιοδο κ πηγα.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση Σκορπιουδακι μου? Μου το είπε κ εμένα κ λόγω απουσιας μου θα το κάνω τον επονενο μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...