Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κολπικά υγρά


Anti84

Recommended Posts

Καλημερα! Ερωτηση...μετα την ωορρηξια μου εμφανιζονται λευκα κολλωδη πηχτα υγρα...αυτα εμφανιζονται κ σε περιπτωση που γινει συλληψη? Η μολις τα βλεπω να ξερω οτι πηγαινω στον επομενο μηνα προσπαθειων? Υπαρχει περιπτωση γονιμοποιησης και εμφανισης αυτων των υγρων μετα την ωορρηξια? Ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Angie84 είπε:

Καλημερα! Ερωτηση...μετα την ωορρηξια μου εμφανιζονται λευκα κολλωδη πηχτα υγρα...αυτα εμφανιζονται κ σε περιπτωση που γινει συλληψη? Η μολις τα βλεπω να ξερω οτι πηγαινω στον επομενο μηνα προσπαθειων? Υπαρχει περιπτωση γονιμοποιησης και εμφανισης αυτων των υγρων μετα την ωορρηξια? Ευχαριστω!!

kalhhmera, dustuxws tipota den mporoume na katalaboume... esu sunexise kanonika xwris na skeftesai kai tha fanei se ligo kairo! mhn skotizeis to kefali sou egine den egine h sullhpsh...den bohthaei se tipota!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω πολυ πολυ! Προσπαθω αλλα μη σου πω ψεμματα αγχωνομαι. Θεωρησα οτι κτ μπορει να χει γινει αυτο το μηνα αλλα μολις ειδα παλι αυτα τα υγρα απογοητευτηκα.Διαβασα οτι ειναι το ωαριο που δεν εχει γονιμοποιηθει...αλλα διαβασα κ οτι λειτουργουν σαν προστασια του κολπου απο μικροβια κτλ..τι στο καλο ισχυει δεν καταλαβαινω...κ παλι ευχαριστω που μου εγραψες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα κολλώδες λευκά υγρά όταν δεν συνοδεύονται από οσμή ή φαγούρα είναι της ωορρηξίας!Κάποιες κοπέλες τα έχουν σε αφθονία  στην αρχή της εγκυμοσύνης λίγες μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο όπου και συνεχίζονται.Εγώ προσωπικά δεν τα είχα!Ισώς είναι θέμα οργανισμού.Υπομονή και επιμονή για όλες μασ και σου εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καλέεεεεεε!!!Πάλι μερικές κοπέλες έχουν ρόζ υγρά όταν γίνεται η εμφύτευση άλλα δεν είναι κανόνας.Όσο μπορείς να πετυχένεις τις γόνιμες και να παρατηρείς λίγο πριν την περίοδο καμια αλλαγή στο σώμα σου!!!Κι εννοείτε όσο μπορεις χαλαραάααα!!Πόσο καιρό προσπαθείτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 μηνες,διακοψαμε εκανα αφαιρεση πολυποδα ενδομητριου υστεροσκοπικα κ τωρα παλι 2 μηνες..στο 6μηνο δλδ ειμαστε συνολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! Ελπιζω πως θα τα καταφερω... :-) απλα με προβληματισαν πια αυτα τα υγρα...δε ξερω τι σημαινουν,τι ειναι κ αν θα υπαρχουν κ σε ενδεχομενη κυηση...αλλα αυτο που μου πες παρηγορο ειναι.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπορεί να ταν και της ωορρηξίας και αυτό το μήνα να έχεις παραπάνω κύκλο.Εμένα μου κρατάνε 3 μέρες τα υγρά της ωορρηξίας.Θα περιμένω νεάκια σουυυυ!Μακάρι να ναι ο τυχερός μήνας.Μην ανγχώνεσε έμεις 14 μήνες προσπαθούσαμεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...