Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθειες για μωρο


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gwgwbar είπε:

Καλησπερα!σημερα το πρωι παλι εκανα ενα τεστ κ βγηκε αρνητικο..τελικα πριν απο λιγο αδιαθετησα...κοριτσια ανακουφιστηκα!!η ενδοκρινολογος μου μου ειχε γραψει κατι ορμονολογικες εξετασεις...αδιαθετησα κ θα παω να τις κανω αυριο η μεθαυριο..τουλαχιστον να μαθω γιατι τοσο καιρο δεν εχω μεινει εγκυος

Κοριτσι μου τι να πω...οτι καλυτερο!!

Κανε τις  εξετασεις σου και βλεπεις...

Να σε ρωτησω..ποσο καιρο προσπαθειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2017 at 10:28 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κορίτσια και έγω στο club με μικροπολυκιστικές.Κύκλος από 30-40 μέρες.Είχα κάνει ορμονολογικές που βγήκανε καλές και παρ ολα αυτα κάναμε 14 μήνες να πιάσουμε σποράκι.Δυστυχώς παλλινδρόμησε και έκανα απόξεση.Εύχομαι σε όλες μας δύναμη και καλή τύχη στις προσπαθειές μαςςςςς

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αυριο θα κανω τις εξετάσεις...κ πραγματικά ελπιζω..ευχομαι συντομα να μεινω εγκυος..ευχομαι κ για σας κοριτσια το ιδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2017 at 10:28 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

 

Σου εύχομαι και εγώ καλά αποτελέσματα!!Και έμεις μόλις ξεκινήσαμε προσπάθειες μετά την απόξεση.Αντε σιγά σιγά να πέρνουν όλα τον δρόμο τους.Τι ακρίβως εξετάσεις έκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας girls τι μου κάνετε?Ευχομαι καλα αποτελεσματα σε οσες ειναι σε αναμονή απαντησεων απο εξετάσεις,μεγάλες θετικές χοριακές σε οσες ειστε απο προσπάθειες και καλή αρχη  και καλη επιτυχία σε ολες εσας που ξεκινάτε τωρα ολοθερμες ευχες [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2017 at 10:28 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Gwgwbar πως είσαι?Κανένα νεάκι??

Αντε ωραιάααα!!Και έγω έχω ραντεβού αύριο με τον γυναικολόγο να με δει μετά την απόξεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!  Είμαι καινούργια στο forum αλλά μ πολύ άγχος. Κάνουμε προσπάθεια μ τν άντρα μου για μωράκι από τ Δεκέμβριο και μπορεί να είναι νωρίς αλλά έχω αρχίσει να απογοητευομαι. Ο λόγος είναι γιατί πριν τρία περίπου χρόνια είχαμε μείνει έγκυος και κάναμε έκτρωση γιατί ειμασταν μόνο δύο μήνες τότε μαζί και εκτός αυτού πρακτικά δν μπορούσαμε να το κρατήσουμε. Τώρα παντρευτηκαμε  κ κάνουμε ελεύθερα όλες τς γονιμες μερες κ όχι μόνο. Σχεδόν κάθε μέρα και ακόμα δν έχω μείνει έγκυος. Ανησυχω μήπως συμβαίνει τίποτα γιατί μετά τν έκτρωση επινα αντισυλληπτικα τα γιασμιν κ λέω μήπως μ επιρρεασαν. Τώρα περιμένω ν μ έρθει περίοδος είναι η 28η μέρα (28-30 είναι ο κυκλος μ) και δν θέλω να τν δω να έρχεται. Εδώ και πολύ καιρό είναι πρισμενο τ στήθος μ κ πονάει. Έχω νεύρα ζαλάδες κ λιγουρες. Επίσης σήμερα έχω κάψιμο και πόνο αριστερά στ κοιλια χαμηλά και κάτι σουβλιες στ στομάχι. Επίσης έχω πολύ έντονη υπνηλία, κοπωση ταχυκαρδία κ λαχαβιασμό.Λες να είναι ο τυχερός μας μήνας; Δν μπορώ νιώθω πολύ στενοχωριμενη που τώρα π θέλουμε δν μένω ενώ όταν ήταν ανεπιθύμητο έμεινα με τν πρώτη. Σας  παρακαλώ πείτε  μ τ γνώμη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπική μου άποψη είναι ότι χειρότερο το άγχος.Εμένα με πήγε πολύ πίσω και τώρα το χω πάρει αλλιώς.ΤΟ οτί έχεις σταθερό κύκλο είναι καλό και δεν νομίζω να έφταιξαν τα αντισυλλυπτικά.Τα συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης μοιάζουν.Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος.Αν δεν σου έρθει η περίοδος κάνε την Πέμπτη μια χοριακούλα  απ τη στιγμή που γενικά έχεις σταθερό κύκλο:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τ συμβουλή σου ναι έχω πολύ άγχος. Ελπίζω να μν εμφανιστεί τ πέμπτη τίποτα αλλιώς θα πάω να κάνω ένα τεστ και θα σας πω.!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!! Σου ευχομαι να εχει ερθει το μπεμπακι σας!!!

Τα γιασμιν απο οσο ξερω δεν ειναι τοσο βαρια, ωστε να προκαλεσουν τοσο σοβαρες παρενεργειες...ποσο καιρο τα εχεις σταματησει??

Εγω ως πρωτα συμπτωματα στην εγκυμοσυνη (αλλα δυστυχως εκανα αποβολη) ειχα συχνοουρια, πρισμενο στηθος, λιγουρες, πονοκεφαλους και πονακια χαμηλα...

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γνωρίζει κάποιος να μου πει απο αρνητική χωριακη μετα απο έμβρυο μεταφορά κανεις απόξεση ; Η απλα περιμένεις την περίοδο σου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Marce είπε:

Κορίτσια γνωρίζει κάποιος να μου πει απο αρνητική χωριακη μετα απο έμβρυο μεταφορά κανεις απόξεση ; Η απλα περιμένεις την περίοδο σου ; 

Δε νομίζω ότι θα χρειαστεί αποξεση

Καλό κουράγιο σου εύχομαι και καλή δύναμη..εύχομαι την επόμενη φορά να είσαι τυχερή και Ν έρθει το μπεμπακι που τόσο ποθείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..Μόλις πήρα τα αποτελέσματα..χοριακη μονο 160.

Το μωράκι μου έφυγε..Ο γιατρός φοβάται για εξωμητριο..Αύριο πρωί πρωί πάω σε κέντρο υπερήχων..

Καλή συνέχεια σε όλες σας κι εύχομαι να κρατάτε σύντομα ένα αγγελούδι.Εγώ δε θέλω να ξαναπροσπαθησω Πότε..αναρωτιέμαι..Υπάρχει Θεός??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Γεια σας κορίτσια..Μόλις πήρα τα αποτελέσματα..χοριακη μονο 160.

Το μωράκι μου έφυγε..Ο γιατρός φοβάται για εξωμητριο..Αύριο πρωί πρωί πάω σε κέντρο υπερήχων..

Καλή συνέχεια σε όλες σας κι εύχομαι να κρατάτε σύντομα ένα αγγελούδι.Εγώ δε θέλω να ξαναπροσπαθησω Πότε..αναρωτιέμαι..Υπάρχει Θεός??

ΑΧ Renia μου λυπαμαι πολυ .εισαι πληγωμενη και θυμωμενη  τωρα και ο πονος σου μεγάλος σε καταλαβιανω απολτα το εχω ζησει και εγω ολο αυτο στο παρελθον αλλα δεν το  βαλα ποτε μου κατω ακομη συνεχιζω τις προσπα8ειες μου δυναμη και κουραγιο [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgwbar πως είσαι??Τις πήρες τις εξετάσεις?Renia μου κουράγιο και ο χρόνος είναι το μόνο φάρμακο.Σου εύχομαι την επόμενη φορά να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...