Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολόγος στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο Αλεξανδρούπολη;


Recommended Posts

Ψάχνω για έναν καλο γυναικολόγο στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο Αλεξανδρούπολη.ξερετε μήπως κάποιον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η giotatiam27@outlook.com.gr είπε:

Ψάχνω για έναν καλο γυναικολόγο στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο Αλεξανδρούπολη.ξερετε μήπως κάποιον;

Αλεξανδρούπολη?Αχ! μας είσαι μακρυα πολύ,εγω δεν γνωρίζω τίποτε ευχομαι να βρεθουν κοπελες με γνωμες και αποψεις αλλα παντα θα κρατας την δικη σου,σου εύχομαι οτι καλυτερο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η giotatiam27@outlook.com.gr είπε:

Ψάχνω για έναν καλο γυναικολόγο στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο Αλεξανδρούπολη.ξερετε μήπως κάποιον;

Καλησπέρα! Για Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης προτείνω Καραμανίδη γεννησαν δυο φιλες μου πολυ ευχαριστημενες!!! Σε ποιο μηνα εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16 Φεβρουαρίου 2017 at 5:41 ΜΜ, ο/η giotatiam27@outlook.com.gr είπε:

Δεν είμαι ακομα.Σε ευχαριστώ πολυ να εισαι παντα καλα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η giotatiam27@outlook.com.gr είπε:

 

Με το καλο να εχεις ευχάριστα κοριτσι!!! Έχε υπ'όψιν σου το γιατρο εχω ακουσει καλα λογια κ οι δυο φιλες μου πολυ ευχαριστημενες. Ημουν 8 χρονια Αλεξανδρουπολη. Στην αρχη τα καροτσια πηγαινουν εξω σε γιατρό κ μετα ξεκινανε Νοσοκομείο. Οτι θέλεις κ μπορω να βοηθησω ξαναρώτησε ευχαριστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/2/2017 at 3:42 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Αλεξανδρούπολη?Αχ! μας είσαι μακρυα πολύ,εγω δεν γνωρίζω τίποτε ευχομαι να βρεθουν κοπελες με γνωμες και αποψεις αλλα παντα θα κρατας την δικη σου,σου εύχομαι οτι καλυτερο:)

Oute egw gnwrizw! 

Mipws kserete kapoia ton daskalaki pou einai sto alexandra kai an odos pernei 1000€.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...