Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αμηνορροια & πιθανότητα εγκυμοσύνης


Καρ

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!! 

Θα ήθελα την γνώμη σας και την παρηγοριά σας! Είμαι 24 ετων και έχω σύνδρομο πολυκυστικων. Στις 7/1/2017 μου ήρθε η τελευταία περίοδος μου με αντισυλληπτικά και 6/1/2017 ηταν η τελευταία μέρα λήψης τους. Με τον ανδρα μου δεν χρησιμοποιούμε προφυλάξεις και γενικά το έχουμε αφήσει χαλαρό το θέμα ,γιατί αν ερχόταν ένα παιδάκι θα μας χαροποιουσε πολύ. το θεμα ειναι ότι έχω κάποια συμπτώματα αλλά λόγω των πολυκυστικων παραμενω συγκρατημένη. Έκανα 2 τεστ (στην 26 και 32η μερα)και βγήκαν αρνητικά. Η τελευταία μου επαφή ήταν 6/2/2017 . Αν ήμουν έγκυος θα φαινόταν ή θα χρειαστεί να περιμένω ακόμη λίγο? Μου κάνει εντύπωση κυρίως που έχω αρκετά αοσμα κολπικα υγρά καθημερινώς.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Καρ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! 

Θα ήθελα την γνώμη σας και την παρηγοριά σας! Είμαι 24 ετων και έχω σύνδρομο πολυκυστικων. Στις 7/1/2017 μου ήρθε η τελευταία περίοδος μου με αντισυλληπτικά και 6/1/2017 ηταν η τελευταία μέρα λήψης τους. Με τον ανδρα μου δεν χρησιμοποιούμε προφυλάξεις και γενικά το έχουμε αφήσει χαλαρό το θέμα ,γιατί αν ερχόταν ένα παιδάκι θα μας χαροποιουσε πολύ. το θεμα ειναι ότι έχω κάποια συμπτώματα αλλά λόγω των πολυκυστικων παραμενω συγκρατημένη. Έκανα 2 τεστ (στην 26 και 32η μερα)και βγήκαν αρνητικά. Η τελευταία μου επαφή ήταν 6/2/2017 . Αν ήμουν έγκυος θα φαινόταν ή θα χρειαστεί να περιμένω ακόμη λίγο? Μου κάνει εντύπωση κυρίως που έχω αρκετά αοσμα κολπικα υγρά καθημερινώς.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Γλυκιά μοu @Καρ για να καταλάβω με το που σταμάτησες το τελευταίο χάπι 6/1 στις 7 αδιαθετησες; 

που σημαινει οτι σμρ ειναι η 38 ημερα μετα , 

μπάντα υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης απο την στιγμή που υπάρχουν επαφές ! 

Ειναι ο πρώτος μήνας σου χωρις χάπια, ισως η ωορηξια σου να έγινε πιο αργα και να μην φαίνεται ακομη ( μακάρι εφόσον το επιθυμείτε) αλλα ισως να ειναι κ καθυστερηση απο τις πολυκοιστικες (άτιμες) 

δες ακομη λίγες μερουλες και αν δεν κανε μια β χοριακη ! Εξάλλου και τον γιατρο να τηλ θα σου πει το ιδιο πριν σου χορηγήσει οτιδήποτε! Απο προσωπική εμπειρία τα φιλια μου και καλώς ήρθες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Γλυκιά μοu @Καρ για να καταλάβω με το που σταμάτησες το τελευταίο χάπι 6/1 στις 7 αδιαθετησες; 

που σημαινει οτι σμρ ειναι η 38 ημερα μετα , 

μπάντα υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης απο την στιγμή που υπάρχουν επαφές ! 

Ειναι ο πρώτος μήνας σου χωρις χάπια, ισως η ωορηξια σου να έγινε πιο αργα και να μην φαίνεται ακομη ( μακάρι εφόσον το επιθυμείτε) αλλα ισως να ειναι κ καθυστερηση απο τις πολυκοιστικες (άτιμες) 

δες ακομη λίγες μερουλες και αν δεν κανε μια β χοριακη ! Εξάλλου και τον γιατρο να τηλ θα σου πει το ιδιο πριν σου χορηγήσει οτιδήποτε! Απο προσωπική εμπειρία τα φιλια μου και καλώς ήρθες! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου renata7! Μου ήρθε στην 18 μερα του κυκλου χωρίς να τα διακόψω,για πρώτη φορά κ μου έκανε εντύπωση γιατί είμαι παλιά σε αυτά! Το απεδωσα σε μεγάλη στεναχώρια που ένιωσα εκείνες τις μέρες για τα επαγγελματικά μου και επί της ευκαιρίας τα διέκοψα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμ πολυ νωρίς ήρθε ! Τα έπαιρνες καιρό; τηλεφώνησες στο γιατρο σου; είχες φυσιολογική ΡΟΗ αίματος; δεν ξερω πραγματικα έπαιρνα πολλα χρονια αντισυλληπτικά ακομα και την ώρα ήξερα ! Πόσες μερες σου κράτησε το αιμα; μήπως είχες ξεχάσει κάποιες μερουλες! Σίγουρα παιζει ρολο το στρες γενικά η ψυχολογία μας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Χμμμ πολυ νωρίς ήρθε ! Τα έπαιρνες καιρό; τηλεφώνησες στο γιατρο σου; είχες φυσιολογική ΡΟΗ αίματος; δεν ξερω πραγματικα έπαιρνα πολλα χρονια αντισυλληπτικά ακομα και την ώρα ήξερα ! Πόσες μερες σου κράτησε το αιμα; μήπως είχες ξεχάσει κάποιες μερουλες! Σίγουρα παιζει ρολο το στρες γενικά η ψυχολογία μας !

Γενικα παιρνω απο το 2010 με μικρες διακοπες ενδιαμεσα.Αυτή τη φορα  έπαιρνα τα mercilon για 9 μήνες. Δεν παρέλειψα κανένα δισκιο και η ροή ήταν φυσιολογική απολύτως. Δεν πήρα τον γιατρό,το αμελεισα. Σκέφτομαι να περάσουν ακόμα λίγες μέρες και να κλείσω ένα ραντεβού.Μια ταλαιπωρία είναι αυτές οι πολυκυστικες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι από μενα!

Βοήθησε με λίγο γιατί μπερδεύτηκα... τα έπαιρνες και τα έκοψες την 18η μερα του κύκλου και σου ηρθε αίμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ... είχα κάνει ντεκαπαζ πέρσι και μάλλον έμεινε κουσουρι... χεχεχε

Επειδή από 16 χρονών έπαιρνα αντισυλληπτικά λόγω ΣΠΩ κι εγω (δυστυχως) εχω ανάλογη εμπειρία... Μου είχε συμβεί να αδιαθετησω στα μισά του κύκλου με χρήση χαπιών... είχα πάει στο γιατρό και όλα ήταν φυσιολογικά..δεν ήταν τίποτα... με ρωτησε τότε αν είχα στενοχωρηθεί για κάτι και όντως ήταν μια δύσκολη περίοδος γαι μενα... μου ειπε οτι ίσως αυτό να έπαιξε ρόλο..απλα θυμάμαι ότι μου είχε πει όταν είχα το αίμα να μην τα σταματησω και να τελειωσω κανονικά το κουτάκι. Δε ξερω αν σε βοήθησα, αυτη είναι δική μου προσωπική εμπειρία... Μην αγχωνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!! Μάλλον πρέπει να πάρω απόφαση τις πολυκυστικες και να μην πολύ ελπίΖω σε κάτι άλλο! Σε περίπτωση που κάτι αλλάξει κι έχω νεότερα θα σας ξανά ενοχλήσω :-* ;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Καρ είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!! Μάλλον πρέπει να πάρω απόφαση τις πολυκυστικες και να μην πολύ ελπίΖω σε κάτι άλλο! Σε περίπτωση που κάτι αλλάξει κι έχω νεότερα θα σας ξανά ενοχλήσω :-* ;-) 

Ααααααα δε θελω τετοια!!! Εννοείται να ελπίζεις και σε κατι άλλο.... δε το καταλαβα... γιατί να μην ελπίζεις? Επειδή εχεις ΣΠΩ??? Δε θα νικήσει αυτό.... Θα τα καταφερουμε όλες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ααααααα δε θελω τετοια!!! Εννοείται να ελπίζεις και σε κατι άλλο.... δε το καταλαβα... γιατί να μην ελπίζεις? Επειδή εχεις ΣΠΩ??? Δε θα νικήσει αυτό.... Θα τα καταφερουμε όλες μας!!!!!

Ήταν λίγες οι προσπάθειες που έγιναν και ο,τι έγινε έγινε..θα αργήσω να ξανά δω τον άντρα μου αρκετααα(λόγω δουλειάς) και να εχουμε κ αλλες ευκαιριες οπότε αν δεν έχει γίνει, θα περιμένω το φθινόπωρο!! 

Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλες! 

Αργά ή γρήγορα χιχι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2017 at 11:50 ΠΜ, ο/η Καρ είπε:

Ήταν λίγες οι προσπάθειες που έγιναν και ο,τι έγινε έγινε..θα αργήσω να ξανά δω τον άντρα μου αρκετααα(λόγω δουλειάς) και να εχουμε κ αλλες ευκαιριες οπότε αν δεν έχει γίνει, θα περιμένω το φθινόπωρο!! 

Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλες! 

Αργά ή γρήγορα χιχι ??

Δεν πειράζει και αυτες οι ελαχιστες προσπαθειες μπορει να ανταποδώσουν που στο ευχομαι απο καρδιας και να σε βρει ο φθινοπωρος και ο ανδρας σου τοτε με φουσκωμενη την κοιλιτσα[smilie=love1.gif][smilie=love6.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η karen είπε:

Δεν πειράζει και αυτες οι ελαχιστες προσπαθειες μπορει να ανταποδώσουν που στο ευχομαι απο καρδιας και να σε βρει ο φθινοπωρος και ο ανδρας σου τοτε με φουσκωμενη την κοιλιτσα[smilie=love1.gif][smilie=love6.gif][smilie=love5.gif]

Μακάρι!σε ευχαριστώ Karen!! 

Εντωμεταξύ,πείτε βρε κορίτσια ποτε να κανω άλλο τεστ?? Τελευταία προσπάθεια ήταν στις 6/2 και για ωορρηξία κλπ δεν έχω ιδέα. Σήμερα είναι 41 μερα του κυκλου μου. Έχω παραγγείλει τα hometest. Αύριο θα τα παραλάβω. Είναι νωρίς λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Καρ είπε:

Μακάρι!σε ευχαριστώ Karen!! 

Εντωμεταξύ,πείτε βρε κορίτσια ποτε να κανω άλλο τεστ?? Τελευταία προσπάθεια ήταν στις 6/2 και για ωορρηξία κλπ δεν έχω ιδέα. Σήμερα είναι 41 μερα του κυκλου μου. Έχω παραγγείλει τα hometest. Αύριο θα τα παραλάβω. Είναι νωρίς λέτε?

Σαν νωρις μου φαινετε για να δειξει το τεστ μπορει να κανω και λαθος ομως δηλαδη εχεις 12 μερες απο την  τελευταια επαφη σας?:?:να σου βγει θετικο και ας ειναι και μια μερα πιο μετα[smilie=love6.gif]οι θετικες μου σκεψεις θα σε συντροφευουν περιμενουμε νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 18/2/2017 at 7:13 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Σαν νωρις μου φαινετε για να δειξει το τεστ μπορει να κανω και λαθος ομως δηλαδη εχεις 12 μερες απο την  τελευταια επαφη σας?:?:να σου βγει θετικο και ας ειναι και μια μερα πιο μετα[smilie=love6.gif]οι θετικες μου σκεψεις θα σε συντροφευουν περιμενουμε νεα

Έχω κάνει 4 τεστ με τελευταίο εχθές το πρωί! Πιο αρνητικα δεν γινεται!! Όντας απογοητευμένη και σίγουρη πως δεν είμαι,ξεκινησα τα αντισυλληπτικά παλι λογω ακμής. Ωστόσο έχω εδώ κ μέρες καουρα, αίσθηση αηδίας και πικρη γευση, που δεν υποχωρει. Οπότε πρέπει να πάω για Β χοριακη για σιγουριά και μετα σε Γαστρεντερολόγο μάλλον κορίτσια μου Ε?? 

Θα ήθελα να ακούσω και μια γνώμη από κάποια μανούλα του forum. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Καρ είπε:

Έχω κάνει 4 τεστ με τελευταίο εχθές το πρωί! Πιο αρνητικα δεν γινεται!! Όντας απογοητευμένη και σίγουρη πως δεν είμαι,ξεκινησα τα αντισυλληπτικά παλι λογω ακμής. Ωστόσο έχω εδώ κ μέρες καουρα, αίσθηση αηδίας και πικρη γευση, που δεν υποχωρει. Οπότε πρέπει να πάω για Β χοριακη για σιγουριά και μετα σε Γαστρεντερολόγο μάλλον κορίτσια μου Ε?? 

Θα ήθελα να ακούσω και μια γνώμη από κάποια μανούλα του forum. 

Κοριτσι μου 30 μέρες μετα την τελευταία επαφή σίγουρα θα έδειχνε θετικο το τεστ εγκυμοσύνης.. επίσης συμπτώματατα δεν υπάρχουν. Ειναι ίδια με της περίοδου... μονο η καθυστέρηση και Θετικο τεστ ή χοριακη ειναι έγκυρα συμπτώματα!.. με τόσα πολλα αρνητικά τεστ μετα απο τόσο καιρό μαλλον δεν εισαι. Αλλα αν θελεις να εισαι σίγουρη κανε και χοριακη.. Μην απογοητεύεσαι οσο μπορεις βεβαια.. Θα ερθει το μικρουλι που θα Παει! Να επικοινωνήσεις με τπν γιατρο σου όπως και να εχει και να του πεις για υην καθυστέρηση..  Ίσως να του προτείνεις να κανετε λιγο πιο στοχευμένες προσπάθειες με κλομιφαινη και ένεση pregnyl (πιστεύω πως τα λέω καλα ίσως  κανω και λάθος) για να εκμεταλλεύεστε και τις μέρες που ειναι εδω ο άντρας σου..    καούρες μπορει να ειναι απο οτιδήποτε, ακομα και απο την περίοδο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κοριτσι μου 30 μέρες μετα την τελευταία επαφή σίγουρα θα έδειχνε θετικο το τεστ εγκυμοσύνης.. επίσης συμπτώματατα δεν υπάρχουν. Ειναι ίδια με της περίοδου... μονο η καθυστέρηση και Θετικο τεστ ή χοριακη ειναι έγκυρα συμπτώματα!.. με τόσα πολλα αρνητικά τεστ μετα απο τόσο καιρό μαλλον δεν εισαι. Αλλα αν θελεις να εισαι σίγουρη κανε και χοριακη.. Μην απογοητεύεσαι οσο μπορεις βεβαια.. Θα ερθει το μικρουλι που θα Παει! Να επικοινωνήσεις με τπν γιατρο σου όπως και να εχει και να του πεις για υην καθυστέρηση..  Ίσως να του προτείνεις να κανετε λιγο πιο στοχευμένες προσπάθειες με κλομιφαινη και ένεση pregnyl (πιστεύω πως τα λέω καλα ίσως  κανω και λάθος) για να εκμεταλλεύεστε και τις μέρες που ειναι εδω ο άντρας σου..    καούρες μπορει να ειναι απο οτιδήποτε, ακομα και απο την περίοδο!!

Μάλλον δίκιο εχεις lisaki 80! Και εγώ έτσι πιστεύω και δεν έχω πάρει απόφαση να κάνω χοριακη. Είναι δύσκολο πράγμα οι πολυκυστικες, μας κάνει να νιώθουμε άπιαστο όνειρο την εμφάνιση περιόδου χωρίς φάρμακα και να μην μπορούμε να ερμηνεύσουμε τα σημάδια του σώματος μας. 

Όπως και να έχει θετική σκέψη και επιμονή σε όλες μας εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον οι ορμονες παιζουν παλι με το κυκλο σου...ποσες φορες το εχω παθει κ το μονο που ειχα ηταν αρνητικα τεστ... Αν επιθυμειτε για παιδακι μιλα με το γιατρο σ να το πατε λιγο πιο στοχευμενα. Μην απογοητευεσαι κι εμεις με το συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκών μπορουμε να γινουμε μανούλες μονο που θελει προσπαθεια... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/3/2017 at 7:51 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Μαλλον οι ορμονες παιζουν παλι με το κυκλο σου...ποσες φορες το εχω παθει κ το μονο που ειχα ηταν αρνητικα τεστ... Αν επιθυμειτε για παιδακι μιλα με το γιατρο σ να το πατε λιγο πιο στοχευμενα. Μην απογοητευεσαι κι εμεις με το συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκών μπορουμε να γινουμε μανούλες μονο που θελει προσπαθεια... ??

Σε λίγους μήνες πάλι θα κάνουμε προσπάθεια! Το κακο είναι ότι είναι κουραστικό και επίπονο για το σώμα όλο αυτό με τις ορμόνες..πραγματικά μόνο αν έρθει θα ανακουφιστω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...