Μετάβαση σε περιεχόμενο

11 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα!!!!


Full of....

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα δεν γνωρίζω αν έχω ανοίξει σωστά νέο θέμα και ελπίζω να το έχω κάνει. Αύριο 12 μέρα εμβρυομεταφορα πάω για χοριακη και συγγνώμη αλλά τα έχω κάνει πάνω μου.Να πω πως δεν έχω καμία αισιοδοξία είμαι σχεδόν σίγουρη για το αρνητικό. Φοβάμαι όμως πολύ. Είναι καμία στην ίδια κατάσταση ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Full of.... είπε:

Κορίτσια καλησπέρα δεν γνωρίζω αν έχω ανοίξει σωστά νέο θέμα και ελπίζω να το έχω κάνει. Αύριο 12 μέρα εμβρυομεταφορα πάω για χοριακη και συγγνώμη αλλά τα έχω κάνει πάνω μου.Να πω πως δεν έχω καμία αισιοδοξία είμαι σχεδόν σίγουρη για το αρνητικό. Φοβάμαι όμως πολύ. Είναι καμία στην ίδια κατάσταση ????

Καλησπέρα κορίτσι μου..Κι εγώ στην ίδια μέρα είμαι αλλά χοριακή είναι να κάνω την 14η μέρα...

Κάνε λίγη υπομονή...αύριο θα ξέρεις!!!!Μην σκέφτεσαι όμως αρνητικά.

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να έχεις μία τεράστια χοριακή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ και σε σένα εύχομαι μια τεράστια χοριακη.Νομιζω με νίκησε ο φόβος όλες αυτές τις μέρες.Εσενα είναι η πρώτη σου φορά ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας καταλαβαίνω απόλυτα!!πέρασα και εγώ από αυτή τη φάση και ξέρω πως είναι..Γιατί όμως full of απογοητευτηκες ήδη? Πρέπει να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα γίνουν με το θέλημα του Θεού και λίγη τύχη!!!ψυχραιμία και η μεγάλη μέρα σχεδόν έφτασε!!!σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα αποτελέσματα και από αύριο να αρχίσεις να κάνεις όνειρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Full of.... είπε:

Σε ευχαριστώ και σε σένα εύχομαι μια τεράστια χοριακη.Νομιζω με νίκησε ο φόβος όλες αυτές τις μέρες.Εσενα είναι η πρώτη σου φορά ???

Καλησπέρα κορίτσι μου...Τι έγινε τελικά?

Εμένα είναι η 7η εξωσωματική αλλά μάλλον δεν πήγε καλά γιατί από σήμερα το πρωί έχω αίμα.Ο γιατρός μου είπε να συνεχίσω τα φάρμακα και μου έδωσε και ένεση προγεστερόνης μέχρι να κάνω την χοριακή.

Ελπίζω εσύ να έχεις ευχάριστα νέα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η rago είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου...Τι έγινε τελικά?

Εμένα είναι η 7η εξωσωματική αλλά μάλλον δεν πήγε καλά γιατί από σήμερα το πρωί έχω αίμα.Ο γιατρός μου είπε να συνεχίσω τα φάρμακα και μου έδωσε και ένεση προγεστερόνης μέχρι να κάνω την χοριακή.

Ελπίζω εσύ να έχεις ευχάριστα νέα.....

Ευχομαι να  σου πανε ολα καλά  και με μια τεράστια χοριακη σε εσενα και σε ολες που περιμενουν αποτελεσματα:xκανενα νεο αποτην full?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Εμένα δυστυχώς αρνητική η χοριακή.Εύχομαι ολόψυχα καλά αποτελέσματα σε όσες είστε σε προσπάθεια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η rago είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Εμένα δυστυχώς αρνητική η χοριακή.Εύχομαι ολόψυχα καλά αποτελέσματα σε όσες είστε σε προσπάθεια.....

Καλή σου μέρα κορίτσι μου...Πραγματικά λυπάμαι που βγήκε αρνητική η χοριακή σου... Θα ξεκινήσω ενέσεις σε λίγες μέρες και νομίζω ότι καταλαβαίνω ακριβώς πως νιώθεις... Έχεις κάνει και άλλη προσπάθεια πιο πριν...;;;; Εύχομαι να συνεχίσεις δυναμικά την προσπάθεια σου και σύντομα να κάνεις και άλλη εξωσωματική που θα πετύχει αυτή τη φορά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η rago είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Εμένα δυστυχώς αρνητική η χοριακή.Εύχομαι ολόψυχα καλά αποτελέσματα σε όσες είστε σε προσπάθεια.....

Λυπάμαι για το αρνητικό αποτέλεσμα... Ευχομαι κι εγω συντομα να ξανακάνεις τη προσπαθεια και να εχεις τα πιο όμορφα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκια μου...Gelie μου ήταν η 7η προσπάθεια μου.Καλή αρχή και μην αγχώνεσαι.Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τεράστια χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...