Μετάβαση σε περιεχόμενο

αναζήτηση γιατρού στο Έλενα


Nikola

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Ψάχνω έναν καλό γιατρό στο μαιευτήριο Έλενα. Θέλω να γεννήσω στο δημόσιο αλλά θα ήθελα να έχω τη δυνατότητα να μείνω στη νέα πτέρυγα. Υπάρχει κάποιος που ξέρετε και είναι οκ;  Μέχρι τώρα πήγαινα σε ιδιωτικό και έχω απογοητευτεί πάρα πολύ 

Ευχαριστώ πάρα πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikola είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Ψάχνω έναν καλό γιατρό στο μαιευτήριο Έλενα. Θέλω να γεννήσω στο δημόσιο αλλά θα ήθελα να έχω τη δυνατότητα να μείνω στη νέα πτέρυγα. Υπάρχει κάποιος που ξέρετε και είναι οκ;  Μέχρι τώρα πήγαινα σε ιδιωτικό και έχω απογοητευτεί πάρα πολύ 

Ευχαριστώ πάρα πολύ

καλησπερα κοριτσι μου!

δεν γνωριζω να σου απαντησω για τον γιατρο ...θα ηθελα να σε ρωτησω γιατι απογοητευτηκες με την ιδιωτικη κλινικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

Ο γιατρός μου είναι μεγάλος πια και δεν θέλω να καταλήξω στα χέρια κάποιου βοηθού του, να τον πληρώσω και χρυσό. Επίσης, κάναμε ένα απαράδεκτο doppler σε 3 λεπτά, επειδή βιαζόταν ο ένας και άργησε ο άλλος, γενικά μια κατάσταση απαράδεκτη, ενώ τα έχω πληρώσει όλα με το παραπάνω. Τέλος, γιατί δεν μου κάνει η απάντηση "μη σε νοιάζει, όλα καλά θα πάνε" όταν τα αποτελέσματα δείχνουν κάτι που δεν το ψάχνουμε, ειδικά με τις τιμές που μας φορτώνουν και για το χαμομήλι. Πιστεύω δεν χρειάζονται άλλες λεπτομέρειες. Δεν είχα παράπονα από τον γιατρό μου, απλώς θεωρώ ότι πλέον δεν κάθεται για τον ίδιο στο μαιευτήριο αλλά για να βοηθήσει τους επόμενους που προωθεί και που εμένα δεν μου κάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω ότι είναι κάπως αργά αλλά ανησυχώ πολύ και σκοπεύω να βρω μια λύση που να μου προσφέρει ασφάλεια. Αυτό που χρειάζομαι είναι ένας γιατρός επικοινωνιακός και καλός, με εμπειρία, που να έχει κ λίγη όρεξη για δουλειά. Προγραμματισμένη καισαρική μπορώ να κάνω, με βάση το ιστορικό μου, πάντα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nikola είπε:

Ξέρω ότι είναι κάπως αργά αλλά ανησυχώ πολύ και σκοπεύω να βρω μια λύση που να μου προσφέρει ασφάλεια. Αυτό που χρειάζομαι είναι ένας γιατρός επικοινωνιακός και καλός, με εμπειρία, που να έχει κ λίγη όρεξη για δουλειά. Προγραμματισμένη καισαρική μπορώ να κάνω, με βάση το ιστορικό μου, πάντα.

 

Καλησπέρα Nikola εγω γνωριζω τον Παναγιώτη Σούλο στο συστηνω ανεπιδυλακτα εχει κανει δυο γενες συγγενκα μου προσωπα λεφτα δεν παιρνςι και ειναι και πολυ ψείρας της λεπτομερειας και πολυ συζητησιμος ανθρωπος πανα απο ολα,τι να πω καλη συνεχεια σε οποιον και να καταλήξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nikola είπε:

Ξέρω ότι είναι κάπως αργά αλλά ανησυχώ πολύ και σκοπεύω να βρω μια λύση που να μου προσφέρει ασφάλεια. Αυτό που χρειάζομαι είναι ένας γιατρός επικοινωνιακός και καλός, με εμπειρία, που να έχει κ λίγη όρεξη για δουλειά. Προγραμματισμένη καισαρική μπορώ να κάνω, με βάση το ιστορικό μου, πάντα.

 

εγω γεννησα σε ιδιωτικη κλινικη στο γενεσις της θεσσαλονικης κι εχω να πω τα καλυτερα σε ολους τους τομεις !!!

για το δημοσιο οσο αναφορα το μερος που μενω ειναι οτι χειροτερο !!!!! η αδερφη μου το πρωτο της παιδακι το γεννησε σε δημοσιο πληρωσε τον γιατρο την εκανε χαλια και μολις εβγαλε τα ραμματα η κοιλια της ανοιξε σαν τριανταφυλλο και το μονο που την ειπε ητανε να παει να αγορασει γαζες και να πηγαινει για αλλαγες εντελει μετα απο 4 μηνες εκλεισε απο μονη της!!!!!!! το δευτερο το γεννησε στο γενεσις και το μονο που ειπε ητανε χαλαλι τα λεφτα δεν καταλαβα τιποτα!

σου ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και για το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...