Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειμαι έγκυος;;;


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα εδω και μηνες παρακολουθώ το forum σας και βλέπω ποσο γλυκες ειστε ολες και πως στηρίζει η μια την άλλη... Πολλα πολλα συγχαρητήρια σε ολες σας!!! Λοιπον στο θεμα μας! Ειμαι στην πρώτη μέρα καθυστερησης και εδω και 10 μερες εχω πρήξιμο στο στηθος πονακια στην κοιλια ποτε δεξια πότε αριστερά και ζαλαδες!!! Λέτε ;;;λετε να συμβαίνει αυτό που προσεύχομαι καθημερινά;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κορίτσια καλημέρα εδω και μηνες παρακολουθώ το forum σας και βλέπω ποσο γλυκες ειστε ολες και πως στηρίζει η μια την άλλη... Πολλα πολλα συγχαρητήρια σε ολες σας!!! Λοιπον στο θεμα μας! Ειμαι στην πρώτη μέρα καθυστερησης και εδω και 10 μερες εχω πρήξιμο στο στηθος πονακια στην κοιλια ποτε δεξια πότε αριστερά και ζαλαδες!!! Λέτε ;;;λετε να συμβαίνει αυτό που προσεύχομαι καθημερινά;;; 

Καλημέρα μακάρι Αλεξάνδρα μου μακάρι οι προσπα8ειες  και προσευχές σου να πιάσουν τόπο και γρηγορα με ευχαριστα νέα σου  Ευχομαι οτι καλυτερο:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Κaren  ολο νομίζω ότι θα αδιαθετησω και τελικά τίποτα ακομα... Είναι νωρίς πιστεύεις για ένα τεστακι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δε κανεις κατευθείαν μια χοριακη Αλεξανδρα μου??? 

Με το καλο εύχομαι...ελπίζω όντως να ειναι το σπορακι σου αυτο που δεν αφηνει την περίοδο να έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ petalouditsa να είσαι καλά!!! Δεν ξερω τι να σας ευχηθω. Δεν ξέρω εχετε παιδακισ;;;; απλώς είναι πιο άμεσο το αποτέλεσμα και δεν κρατιέμαι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η καλημέρα.... Η καθυστέρηση συνεχίζεται και κοντευω να τρελαθωωωωωω.... Πήρα την απόφαση να κανω τεστακι αύριο το πρωί αν και το φοβαμαι ρε γαμωτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κοριτσια η καλημέρα.... Η καθυστέρηση συνεχίζεται και κοντευω να τρελαθωωωωωω.... Πήρα την απόφαση να κανω τεστακι αύριο το πρωί αν και το φοβαμαι ρε γαμωτο 

Καλημέρα άντε θα μείνουμε με την αγωνία σήκω πρωί πρωί και ενημέρωσε μας μη φοβάσαι τίποτα θετικές σκέψεις βγάλε το σενάριο του αρνητικού από το μυαλό σου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια... Τελικα το ειδα αυτό το πολυπόθητο +++++ και οχι μόνο αυτό απο την χωριακη που εκανα ισως να μην ειναι ενα μωρακι μονο αλλά δύο.... Τι ευτυχία είναι αυτη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Καλημέρα κοριτσια... Τελικα το ειδα αυτό το πολυπόθητο +++++ και οχι μόνο αυτό απο την χωριακη που εκανα ισως να μην ειναι ενα μωρακι μονο αλλά δύο.... Τι ευτυχία είναι αυτη!!!! 

Αλεξάνδρα πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!Εύχομαι από καρδιάς ότι καλύτερο...αχ τι ωραία!Αν είναι δύο θα είσαι κ εσυ μια μέλλουσα διδυμομανουλα σαν κ μενα!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mel1 είπε:

Αλεξάνδρα πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!Εύχομαι από καρδιάς ότι καλύτερο...αχ τι ωραία!Αν είναι δύο θα είσαι κ εσυ μια μέλλουσα διδυμομανουλα σαν κ μενα!☺

Παντα ζήλευα τις μανούλες με δυδιμακια... Ειναι υπέροχο αυτό.... Μακάρι να είναι δυο και να έχουν υγεία... Γιατι ολα τα αλλα θα φροντίσουμε εγω και ο μπαμπακας τους να τα έχουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Παντα ζήλευα τις μανούλες με δυδιμακια... Ειναι υπέροχο αυτό.... Μακάρι να είναι δυο και να έχουν υγεία... Γιατι ολα τα αλλα θα φροντίσουμε εγω και ο μπαμπακας τους να τα έχουν... 

Δεν το συζητώ..εννοείται να είναι γερά και υγιή..περιμένουμε νέα σου λοιπόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mel1 είπε:

Δεν το συζητώ..εννοείται να είναι γερά και υγιή..περιμένουμε νέα σου λοιπόν!!

Εννοείται ειστε υπέροχες ψυχες και φαίνεται γιατι ουτε καν ξέρετε με ποιον μιλατε και ειστε ολες τόσο γλυκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Καλημέρα κοριτσια... Τελικα το ειδα αυτό το πολυπόθητο +++++ και οχι μόνο αυτό απο την χωριακη που εκανα ισως να μην ειναι ενα μωρακι μονο αλλά δύο.... Τι ευτυχία είναι αυτη!!!! 

Μπράβο βρε κοριτσακι μου, μπραβο!!!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Καλημέρα κοριτσια... Τελικα το ειδα αυτό το πολυπόθητο +++++ και οχι μόνο αυτό απο την χωριακη που εκανα ισως να μην ειναι ενα μωρακι μονο αλλά δύο.... Τι ευτυχία είναι αυτη!!!! 

[smilie=occasion16.:Γιουπι,γιούπι,γιούπι ισως και 2?Υπέροχα  νεα!Μπράβο συγχαρητηρια Αλεξάνδρα μου χερομαστε με την χαρά σου.Τις καλυτερες ευχές μου για μια καλή  ήρεμη και ευχάριστη δίχως προβλήματα  εγκυμοσύνη.Περιμέενουμε τα νεα σου...[smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2Μαρτιου εχω ραντεβού με τον γιατρό και μου είπε οτι θα επιβεβαιώσουμε αν ειναι 2 και θα ακούσουμε καρδούλες....  :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2017 at 9:35 ΠΜ, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

2Μαρτιου εχω ραντεβού με τον γιατρό και μου είπε οτι θα επιβεβαιώσουμε αν ειναι 2 και θα ακούσουμε καρδούλες....  :x

Δεν ειχα διαβάσει καθολου την απάντηση σου!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!μεσα απο την καρδιά μου ευχομαι να εχεις μια καλή,ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!με το καλοοοοοο!!τα μωρά σου!!!αληθεια ποια ηταν η τιμη της χοριακης σου???Κοριτσιααααααα..αντε να περνουμε σειραααα!!!!???❤️?❤️?❤️?????❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Δεν ειχα διαβάσει καθολου την απάντηση σου!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!μεσα απο την καρδιά μου ευχομαι να εχεις μια καλή,ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!με το καλοοοοοο!!τα μωρά σου!!!αληθεια ποια ηταν η τιμη της χοριακης σου???Κοριτσιααααααα..αντε να περνουμε σειραααα!!!!???❤️?❤️?❤️?????❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά και αντε γρήγορα και στα δικά σας!!!!  Η χοριακη μου ηταν 2777...για δίδυμακια μου είπε η κοπέλα στο διαγνωστικό.... Θα μαθω σίγουρα στις 2 Μαρτίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά και αντε γρήγορα και στα δικά σας!!!!  Η χοριακη μου ηταν 2777...για δίδυμακια μου είπε η κοπέλα στο διαγνωστικό.... Θα μαθω σίγουρα στις 2 Μαρτίου 

Ευχαριστουμε πολυ κοπελα μουυυυυ!!!!σε ποια μερα την εκανες??δλδ ειχες καθυστέρηση και ποσο??πολλες ερωτησεις ε??.αχαχαχα..καλημερααααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/2/2017 at 10:36 ΠΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχαριστουμε πολυ κοπελα μουυυυυ!!!!σε ποια μερα την εκανες??δλδ ειχες καθυστέρηση και ποσο??πολλες ερωτησεις ε??.αχαχαχα..καλημερααααααααααα...

Χαχα δεν πειράζει είναι ωραιες ερωτήσεις αυτες!!! Ναι ειχα 5 μέρες καθυστέρηση...!!! Πφφφ Δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες να παω στον γιατρό... Με εχει πιασει και μια φοβία... Θα είναι ολα καλα;;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Χαχα δεν πειράζει είναι ωραιες ερωτήσεις αυτες!!! Ναι ειχα 5 μέρες καθυστέρηση...!!! Πφφφ Δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες να παω στον γιατρό... Με εχει πιασει και μια φοβία... Θα είναι ολα καλα;;;  

Κοριτσι μ θερμα συγχαρητηρια!!!δν ειχα διαβασει την απαντηση σ!!!πω πω εισαι η τριτη π εμεινες εγκυος στην ομαδα μας κ μαλιστα ισως εχεις κ διδυμα!!!τ φοβερα νεα!!!μας δινετε κουραγιο!!!!ολα καλα θα πανε κοριτσι μ μν αγχωνεσαι χαλαρωσε κ να σκεφτεσαι οτι μεσα σ μεγαλωνουν τα μωρακια σ!!!αχ να ξερεσ ποσο θα θελαμε να ημασταν στν θεση σ!!!ποσο καιρο προσπαθουσατε κοριτσι μ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Χαχα δεν πειράζει είναι ωραιες ερωτήσεις αυτες!!! Ναι ειχα 5 μέρες καθυστέρηση...!!! Πφφφ Δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες να παω στον γιατρό... Με εχει πιασει και μια φοβία... Θα είναι ολα καλα;;;  

Αχ γλυκια μου..ειναι λογικές οι ανησυχίες!!!ολα θα ειναι τελεια!!μην αγχωνεσε!!!ποτε θα πας στον γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/2/2017 at 10:42 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχ γλυκια μου..ειναι λογικές οι ανησυχίες!!!ολα θα ειναι τελεια!!μην αγχωνεσε!!!ποτε θα πας στον γιατρό?

Στις 2 Μαρτίου εχω ραντεβού μου είπε ότι πρέπει να εχω κλείσει την 7η εβδομάδα για να ακούσουμε και την ή τις καρδούλες...!!! Κοριτσια έκλεισα και ήμερομηνια γάμου... Στην αρχη ειχα ανησυχίες θα είμαι φουσκωμένη και δεν θα είμαι ομορφη εκείνη την ημέρα αλλα ο καλός μου ο μπαμπουλης μου είπε το κορυφαίο:<< θα εισαι η πιο όμορφη νυφη γιατι θα έχεις  στην κοιλιτσα σου τα πιο ομορφα παιδάκια >> και ετσι ηρεμησα... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σε όλες... Σήμερα εχω τον πρώτο υπερηχο και ειμαι στην 7η εβδομάδα... Διαβασα στο ίντερνετ οτι ο υπερηχος γίνεται κολπικά... Αχ με αγχώνει πολύ αυτό.... Ισχύει;;; είναι επικίνδυνο για το μωρό μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες... Σήμερα εχω τον πρώτο υπερηχο και ειμαι στην 7η εβδομάδα... Διαβασα στο ίντερνετ οτι ο υπερηχος γίνεται κολπικά... Αχ με αγχώνει πολύ αυτό.... Ισχύει;;; είναι επικίνδυνο για το μωρό μου;; 

Kopela mou ta therma mou suxarhthria!!! 

egw exw ton prwto uperhxo stis 14.03 , h giatros mou eipe mallon tha akousoume kardoula(6 ebdomada) o uperhxos ginetai kai kolpika, kapoies gunaikes omws den theloun opote kanoun ton allon,to problhma se authn thn periptwsh einai oti isws den mporesetai na akousete kardoula (me bash ths giatrou) 

Sou euxomai na na akouseis 2  kardoules!!! perimenw nea sou...giati kai egw se anamena karbouna kathomai...alhtheia pws antekses na perimeneis toso kairo? prospathw na brw kati gia na apasxoloumai.... alla...to mualo ekei trigurnaei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες... Σήμερα εχω τον πρώτο υπερηχο και ειμαι στην 7η εβδομάδα... Διαβασα στο ίντερνετ οτι ο υπερηχος γίνεται κολπικά... Αχ με αγχώνει πολύ αυτό.... Ισχύει;;; είναι επικίνδυνο για το μωρό μου;; 

Καλημερα γλυκια μέλλουσα μανουλα!!σταματα να φρικάρεις θα σε μαλώσω!!!ολα θα ναι καλα..θα δεις..κολπικά γινεται ο υπέρηχος αλλα δεν εχει καμια σχεςη με το μωρο!!!δεν κινδυνεύει απο τιποτα ναι ολα θα ναι τελεια!!!οποτε με το καλο ο υπέρηχος σας σημερα..θα περιμένουμε νεα σου..πασπαλισμένα με μπόλικη μαμαδοσκονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...