Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προκληση ωορηξιας με χαπια femara


Scorpios

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η karen είπε:

Γειά σας κορίτσια μου:-h:-h:-h και η ελπίδα μου για αλλη μια φορά εσβησε,αλλη μια αποτυχημενη προσπά8εια  εξωσωματικής και η όγδοη  μου ανητική χοριακή  αλλα η δύναμη μου δεν εχει εξαντληθει ακομη. 

Οσο ψυχοφ8όρα και αν είναι ολη η διαδικασία και πιο πολυ οι 12 ημέρες αναμονής γεμάτες αγωνία αυτες που σου φαινονται αιώνιες ,περιμένεις  +οτι αυτη τη φορά το ονειρο σου 8α γινει πραγματικοτητα παρολου που μεσα σου βα8ειά επικρατει η 8λιψη,ανασφάλεια και απουσια ελπίδας  και φτανει η ημέρα της χοριακης που στα γκρεμίζει ολα αλλα δε πειράζει  Κα8ε αποτυχία  σε κανει πιο σκληρη,δυνατή σε πεισμωνη  και ο Θεος σου δινει κουραγιο  για να  σηκωθεις ξανα και να συνεχισεις...Θα ρ8ει το χαμογελο ξανά !!!!:xΠεριμένω τα δικά σας ευχάριστα νεα :cheer:

Το χαμογελο θα ερθει κοριτσι μου! Ελα παμε δυνατα για τον επομενο κυκλο!!! Ο Θεος ειναι μεγαλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 34 λεπτά, ο/η karen είπε:

Γειά σας κορίτσια μου:-h:-h:-h και η ελπίδα μου για αλλη μια φορά εσβησε,αλλη μια αποτυχημενη προσπά8εια  εξωσωματικής και η όγδοη  μου ανητική χοριακή  αλλα η δύναμη μου δεν εχει εξαντληθει ακομη. 

Οσο ψυχοφ8όρα και αν είναι ολη η διαδικασία και πιο πολυ οι 12 ημέρες αναμονής γεμάτες αγωνία αυτες που σου φαινονται αιώνιες ,περιμένεις  +οτι αυτη τη φορά το ονειρο σου 8α γινει πραγματικοτητα παρολου που μεσα σου βα8ειά επικρατει η 8λιψη,ανασφάλεια και απουσια ελπίδας  και φτανει η ημέρα της χοριακης που στα γκρεμίζει ολα αλλα δε πειράζει  Κα8ε αποτυχία  σε κανει πιο σκληρη,δυνατή σε πεισμωνη  και ο Θεος σου δινει κουραγιο  για να  σηκωθεις ξανα και να συνεχισεις...Θα ρ8ει το χαμογελο ξανά !!!!:xΠεριμένω τα δικά σας ευχάριστα νεα :cheer:

??????????

Υποκλινομαι μπροστά στη δύναμη σου κοπελα μου!!!εχεις απόλυτο δικιο..οσο κι αν πονάμε η επιτυχία ειναι μονόδρομος..και δυστυχως δύσβατος δρόμος..Αλλα και μονο που ξερεις ποια θα ειναι η ανταμοιβή..κανεις τόση και αλλη τοοοση και αλλη τοοοση υπομονή!!!Σε θαυμάζω να ξερεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Ποσο πολύ σε θαυμαζω....

   Peacok   μου δύσκολος ο αγώνας αυτός πολύ 

 

αλλά όχι ακαταμάχητος πάντα έρχεται η στιγμή σε κάθε γυναίκα σε άλλες αργά σε άλλες πιο γρήγορα που βγαίνει νικημενη από το τέρας της υπογονιμότητας που ταλαιπωρεί πολλά ζευγάρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η karen είπε:

   Peacok   μου δύσκολος ο αγώνας αυτός πολύ 

 

αλλά όχι ακαταμάχητος πάντα έρχεται η στιγμή σε κάθε γυναίκα σε άλλες αργά σε άλλες πιο γρήγορα που βγαίνει νικημενη από το τέρας της υπογονιμότητας που ταλαιπωρεί πολλά ζευγάρια...

Όλα να σου πανε καλα ευχομαι μεσα απ΄την καρδιά μου... να μην χάσεις λεπτό την αισιοδοξία σου και την δυναμη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Karen mou pragmatika lypamai para poly... Oute pou borw na fantastw ti exeis perasei me oles aytes tis prospatheies. Ti provlima exete? Boreis na m thymiseis?

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Όλα να σου πανε καλα ευχομαι μεσα απ΄την καρδιά μου... να μην χάσεις λεπτό την αισιοδοξία σου και την δυναμη σου!

Σευχαριστω .Το εύχομαι και εγώ για όλες τις γυναίκες εκείνες που παλεύουν για να νιωσουν το συναίσθημα της μάνας το να νιώθεις ότι μέσα σου υπάρχει μία επιπλέον καρδούλα για να δώσουν ζωή από την ζωή τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Karen mou pragmatika lypamai para poly... Oute pou borw na fantastw ti exeis perasei me oles aytes tis prospatheies. Ti provlima exete? Boreis na m thymiseis?

Κοινοποίησα και απάντηση δεν εγραψα δεν πάω καλά.  Diwnh   μου σευχαριστω όπως όλες τις γυναίκες έδωσε μέσα αντλώ πολύ δύναμη από τα μυνήματα σας και το ότι μοιραζόμαστε μεταξύ μας τις εμπειρίες τις προσπάθειες είναι μεγάλο πράγμα το να έχεις κάπου να μιλήσεις για τον εσωτερικό σου κόσμο για το πώς νιώθεις τι περνάς τι αισθάνεσαι και να βρίσκεις ανταπόκριση έστω και μέσα από ένα μήνυμα.Το πρόβλημα μας είναι με τη σάλπιγγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστουμε πολυ κοπελα μου..νομιζω πως ολες το ιδιο νιώθουμε εδωμεσα..εκφραζόμαστε ελεύθερα γιατι ξέρουμε πως δεν υπαρχει κριτική!!!ολες τον ιδιο πόθο μοιραζόμαστε..

το αυγουλακι σε σχήμα καρδιάς ε??Χαχαχαχαχαα..καλό!!!ευχομαι αυτη τη φορά οταν με το καλο επιστρέψεις να εχεις το καλυτερο δωρο για τον καλο σου στην κοιλιτσα σου!!!

Σε ρωτησα για την προγεστερονη γιατι ξεκινησα παλι εδω και μερικές μερες να εχω υπνηλία και πρήξιμο στο στήθος..η θηλές μου με πονάνε,εχουν σκουρίνει και εχουν σκληρύνει πολυ..Τον προηγούμενο μηνα τα απέδωσα στα χαπια(επερνα χάπι και για την προλακτινη το οποίο φέρνει υπνηλία) τωρα όμως το εχω σταματησει..τεσπα..δεν σκέφτομαι καν την εγκυμοσυνη..απλα θα περιμενω να δω..Κανενα απολύτως άγχος αυτο το μηνα!!!Δόξα Το Θεό,ειμαι χαλαρή λες και πάτησα κάποιο κουμπί..Ισως αυτό που νιώθω..η σιγουριά πως ολες μας θα τα καταφέρουμε συντομα,πέρασε σε συνειδητό και ασυνείδητο και ηρέμησα!!!!Εχω εμπιστοσύνη στον Κύριο και στην Παναγία μας και αφήνομαι...

Ήδη τα γνωρίζεις ολα αυτα.... ετσι η αλλιως! 

Εμεις κάνουμε προσπαθειααααα για το θετικό και αυτο πιστεύουμε ! Μακαρι σύντομα τα χαρμοσυνα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

??????????

Υποκλινομαι μπροστά στη δύναμη σου κοπελα μου!!!εχεις απόλυτο δικιο..οσο κι αν πονάμε η επιτυχία ειναι μονόδρομος..και δυστυχως δύσβατος δρόμος..Αλλα και μονο που ξερεις ποια θα ειναι η ανταμοιβή..κανεις τόση και αλλη τοοοση και αλλη τοοοση υπομονή!!!Σε θαυμάζω να ξερεις!!!

@karen μου γλυκιά! Πόνεσε η δίκη μου ψυχή  με το δικό σου αρνητικό ! Μπράβο σου έχεις δυναμη ! Όλες πιστεύω αλλα εσυ με έχεις αφήσει άφωνη ! Σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά !?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα που ειστε αγαπημένα μου girls?Τι κάνετε :xEνα  @};- για όλες σας  για την χθεσινη ημέρα ελπιζω να ηταν τέλεια ολα!!!Σε τι φαση εισατε?Εγω ξεκιναω την τεταρτη για ακομη μια προσπάθεια   και ευχομαι και τελευταια να ναι.Πάντα ελπίζουμε για το αυριο ενα καλυτερο αυριο,δεν σταματαμε να Χαμογελαμε και να Ελπίζουμε οσο ασχημα και αν ειναι τα πράγματα τωρα για ολου ς ερχεται η στιγμη που θα ανατατηλει ενας ηλιος ζεστασια και ελπίδα...ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!! ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΕΣΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ[smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καλημέρα που ειστε αγαπημένα μου girls?Τι κάνετε :xEνα  @};- για όλες σας  για την χθεσινη ημέρα ελπιζω να ηταν τέλεια ολα!!!Σε τι φαση εισατε?Εγω ξεκιναω την τεταρτη για ακομη μια προσπάθεια   και ευχομαι και τελευταια να ναι.Πάντα ελπίζουμε για το αυριο ενα καλυτερο αυριο,δεν σταματαμε να Χαμογελαμε και να Ελπίζουμε οσο ασχημα και αν ειναι τα πράγματα τωρα για ολου ς ερχεται η στιγμη που θα ανατατηλει ενας ηλιος ζεστασια και ελπίδα...ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!! ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΕΣΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ[smilie=love7.gif]

Καλημερααααααααα!!!χαιρομαι πολυ που σε "διαβάζω" ετσι!!!Ευχομαι ολόψυχα ο επόμενος μήνας να ειναι ο τυχερός σας κοριτσακι μου!!!Σας αξιζει υστερα απο τόση προσπάθεια!!!Οπως και να χει ευχομαι ολες μας να ζήσουμε το καλυτερο Πασχα της ζωης μας!!!Μεχρι την ανάσταση του Κυρίου να εχουμε ανασταθει και οοολες εμεις οι μέλλουσες μανούλες απο τη χαρα μας που θα εχουμε μωράκια στις κοιλίτσες μας!!!!??❤️????❤️??????❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερααααααααα!!!χαιρομαι πολυ που σε "διαβάζω" ετσι!!!Ευχομαι ολόψυχα ο επόμενος μήνας να ειναι ο τυχερός σας κοριτσακι μου!!!Σας αξιζει υστερα απο τόση προσπάθεια!!!Οπως και να χει ευχομαι ολες μας να ζήσουμε το καλυτερο Πασχα της ζωης μας!!!Μεχρι την ανάσταση του Κυρίου να εχουμε ανασταθει και οοολες εμεις οι μέλλουσες μανούλες απο τη χαρα μας που θα εχουμε μωράκια στις κοιλίτσες μας!!!!??❤️????❤️??????❤️❤️

Με κά8ε αποτυχια μου η απογοητευσή μου χ2 αλλα είναι για πολυ λιγο χρονικό διάστημα,δεν αφήνω τις αρνητικές μου σκεψεις να καταπνιγουν τις 8ετικες ούτεε τα ασχημα συναισθήματα οπως  η λύπη μου ο 8υμος μου+η αγανάκτηση να με κυριεύουν μονο λιγο αγχος και στρες επιβιώνει. Προσευχες και 8ετικες σκεψεις για ολες μας[smilie=love4.gif]Υ.Γ ΝΑ  ΕΥΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΤΕ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΠΟΥ  ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ  ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ [smilie=icon_flower:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου! Λοιπον εχτές ειχα επίσκεψη , όσες ξέρουν εχω δυο γιατρούς λόγω συχνής μετακινήσης !

χτες λοιπον είδε ολα τα χάπια φεμαρα επι τρια προγεστερονη σικλακουρ κσι μου λεει οχι διαφωνωωωωωωωωωω με ολα αυτα ειναι πολλα έχεις πολυκυστικες αλλα οχι κ ετσι. Ενδομήτριο 7,5 και έπαιρνες χάπι; προγεστερονη 11,6 και λαμβάνεις χάπι; φρικαρε !!!! 

Μαζι με αυτόν κ εγω ! Φτανει η ώρα του υπερηχου?????

δεξια κυστικο ωοθυλακιο 11η ημερα 21x28 χιλιοστά (φφφ μονο που δεν έκλαιγα) 

αριστερα η γλυκούλα μου 19x20 (μια κουκλίτσα θήκη) 

μου λεει αποτέλεσμα τόσων χαπιών 

δεν μπορω να βάλω πρεγκνυλ Γτ φοβάται μήπως μεγαλώσει κ άλλο το κυστικο απο δεξια και ετσι ποντάρω χωρις ενεση καθημερινό σεξακι και ισως εαν δεν φύγει το ρημάδι απο δεξια να μην μπορω να παρω άλλη αγωγή ?????

σιγουρα για κάποιο λογο γίνονται ολα ! 

Εχω απογοητευτεί .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karen m mipws yparxei k kati allo k d t xei vrei o giatros? Ousiastika parakamptetai tis salpigges opou yparxei t thema alla borei kapoios na s pei gt isws den ginetai emfyteysi?

Renata7 mi se anisyxei p d tha kaneis pregnyl i fysi tha kanei ti douleia tis, esy apolayse tis epafes! Oso gia tin kysti d kserw ti na pw! Na rwtisw kati, afou pairneis p pairneis farmaka exete skeftei na t syndiasete me spermategxysi? Oxi ayton t kyklo, s kapoion epomeno.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! Λοιπον εχτές ειχα επίσκεψη , όσες ξέρουν εχω δυο γιατρούς λόγω συχνής μετακινήσης !

χτες λοιπον είδε ολα τα χάπια φεμαρα επι τρια προγεστερονη σικλακουρ κσι μου λεει οχι διαφωνωωωωωωωωωω με ολα αυτα ειναι πολλα έχεις πολυκυστικες αλλα οχι κ ετσι. Ενδομήτριο 7,5 και έπαιρνες χάπι; προγεστερονη 11,6 και λαμβάνεις χάπι; φρικαρε !!!! 

Μαζι με αυτόν κ εγω ! Φτανει η ώρα του υπερηχου?????

δεξια κυστικο ωοθυλακιο 11η ημερα 21x28 χιλιοστά (φφφ μονο που δεν έκλαιγα) 

αριστερα η γλυκούλα μου 19x20 (μια κουκλίτσα θήκη) 

μου λεει αποτέλεσμα τόσων χαπιών 

δεν μπορω να βάλω πρεγκνυλ Γτ φοβάται μήπως μεγαλώσει κ άλλο το κυστικο απο δεξια και ετσι ποντάρω χωρις ενεση καθημερινό σεξακι και ισως εαν δεν φύγει το ρημάδι απο δεξια να μην μπορω να παρω άλλη αγωγή ?????

σιγουρα για κάποιο λογο γίνονται ολα ! 

Εχω απογοητευτεί .....

Δεν θελουμε απογοητευσεις γιατι δεν ειναι σιγουρα συμμαχος στην προσπαθειας μας.Να παιρνεις την θετικη πλευρα των πραγματων και οχι αμεσως την αρνητικη σκεψου να μην ειχες κανενα  εφοσον εχεις διωξε τις ασχημες σκεψεις και συνεχισε δυναμικά εγω παλευω με μονο ενα  καθε φορα και αυτο πολλες φορες δεν ειναι και στα χαι του.Αλλαξε τες αμεσως αυτες τις θλιμμενςες φατσες?????σε:):):):)γιατι δεν σου πανε κα8ολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Karen m mipws yparxei k kati allo k d t xei vrei o giatros? Ousiastika parakamptetai tis salpigges opou yparxei t thema alla borei kapoios na s pei gt isws den ginetai emfyteysi?

Renata7 mi se anisyxei p d tha kaneis pregnyl i fysi tha kanei ti douleia tis, esy apolayse tis epafes! Oso gia tin kysti d kserw ti na pw! Na rwtisw kati, afou pairneis p pairneis farmaka exete skeftei na t syndiasete me spermategxysi? Oxi ayton t kyklo, s kapoion epomeno.

Δεν ξερω τι να πω,δευτερα που θα τον συναντησω θα σου πω νεοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Με κά8ε αποτυχια μου η απογοητευσή μου χ2 αλλα είναι για πολυ λιγο χρονικό διάστημα,δεν αφήνω τις αρνητικές μου σκεψεις να καταπνιγουν τις 8ετικες ούτεε τα ασχημα συναισθήματα οπως  η λύπη μου ο 8υμος μου+η αγανάκτηση να με κυριεύουν μονο λιγο αγχος και στρες επιβιώνει. Προσευχες και 8ετικες σκεψεις για ολες μας[smilie=love4.gif]Υ.Γ ΝΑ  ΕΥΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΤΕ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΠΟΥ  ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ  ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ [smilie=icon_flower:

Μπραβο κοπελαρα μου!!!ετσι πρεπει να κανουμε ολες!!και θα απογοητευτούμε,και θα θυμώσουμε και θα κλάψουμε..ειπαμε ειμαστε ανθρωποι οχι ρομπότ!!!Αλλα ας μην το αφήνουμε να μας περνει απο κάτω!!!Με δύναμη και πίστη θα καταφέρουμε το ονειρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η karen είπε:

Δεν ξερω τι να πω,δευτερα που θα τον συναντησω θα σου πω νεοτερα

@Diwni μου @karen μου ❤❤❤ ισως έχετε δίκιο δεν πρεπει να αγχώνομαι απλα ισως να μην μπορω να συνεχισω την αγωγή απο δω κ στο εξής εαν δεν φύγει η κυστη ! Και απο μόνη μου εχω 6 νε εφτα κύκλους το χρονο ?Πως ειναι δυνατόν να χαρώ; αλλα  παρ ολ αυτα δεν θα πέσω οχι!!!θεμα χρονου ειναι ! Εχω πίστη 

οσον για σπερματεγχυση εχω τις ίδιες πιθανότητες ! Εχω καλη τραχηλική βλέννη και ενα σπερματοδιαγραμμα με 70 % κινητηκοτητα  δεν θα προχωρήσει ο γιατρος με αυτα τα δεδομένα κ νομίζω αδκοπα να το ζητήσω , θα εχω τις ίδιες πιθανότητες με το να το ευχαριστηθω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@Diwni μου @karen μου ❤❤❤ ισως έχετε δίκιο δεν πρεπει να αγχώνομαι απλα ισως να μην μπορω να συνεχισω την αγωγή απο δω κ στο εξής εαν δεν φύγει η κυστη ! Και απο μόνη μου εχω 6 νε εφτα κύκλους το χρονο ?Πως ειναι δυνατόν να χαρώ; αλλα  παρ ολ αυτα δεν θα πέσω οχι!!!θεμα χρονου ειναι ! Εχω πίστη 

οσον για σπερματεγχυση εχω τις ίδιες πιθανότητες ! Εχω καλη τραχηλική βλέννη και ενα σπερματοδιαγραμμα με 70 % κινητηκοτητα  δεν θα προχωρήσει ο γιατρος με αυτα τα δεδομένα κ νομίζω αδκοπα να το ζητήσω , θα εχω τις ίδιες πιθανότητες με το να το ευχαριστηθω????

Που βρέ8ηκες ατιμη κυστη:mad:φυγε φυγε φυγε .Ειχες και στο παρελθον κυστες η οχι αν δεν φυγει τι γινετε που δεν το θελουμε.εγω ειχα κανει αφαιρεση λαμπαροσκοπικα στα 20 μου αλλα ειναι και περιπτωσεις που τις αποβαλλει ο οργανισμος ευχομαι οτ καλυτερο nata μου6-7?Δεν  πειραζει παλευουμε με αυτους  σκεψου να μην ηταν και αυτοι,Ποσες θεραπειες εχει κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Renata7 t thema einai na kaneis kali woriksia,na t thymasai arkei mono ena kalo wario! An t petyxeis eisai tyxeri! Mou pire 26 mines entatikis sxedon prospatheias gia na syllavw telika, me woriksia kathe mina k poiotiki.

Oso gia ti spermategxysi apla pas ligo pio stoxeymena akomi k stin wra p spaei t avgoulaki! Kai ennoeitai t idio kiolas vrady boreis na kaneis erwta k me t syntofo sou! Twra oti s pei o giatros sou!

Eyxomai grigora na xeis to epithymito apotelesma k ola ayta na moiazoun toso makrina telika! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@karen αυτος ο μήνας ηταν ο εκτός συνεχόμενος 4 μηνες με σερπαφαρ και δυο με φεμαρα και μάλλον και ο τελευταίος ?

Ελα μην εισαι απαισιοδοξη,οι γιατροι σου τι σου ειπαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@karen αυτος ο μήνας ηταν ο εκτός συνεχόμενος 4 μηνες με σερπαφαρ και δυο με φεμαρα και μάλλον και ο τελευταίος ?

Δεν θελω βλακειεεεεεςςς..βρεθηκε μια κύστη..και??θα φυγει και μην σε αγχώνει τιποτα!!!!ενα καλο ωάριο αρκει!!!!οταν λες οτι εχεις 6-7 κύκλους εννοείς με περίοδο η κανεις μονο 6-7 ωορρηξιες?.γιατι εχω φίλη,και γυναικα του ξαδέρφου μου..που έμεινε έγκυος χωρις περίοδο πάνω απο 6 μήνες..δεν ξερουν πότε!!!απλα πριν ξεκινήσει ορμονοθεραπεια για ακομη μια φορά,εκανε ενα τεστ..και βγηκε θετικό!!!οποτε μπορει να υπαρξει και ωορηξια δίχως περίοδο και το αντιθετο!,!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιοδο εφτα η έξι φορές το χρονο ! Δεν έκανα πριν παρακολούθηση πέρα απο τεστ παπ και ορμονικές απο τον Νοέμβριο του 2015 που ειχα την ρήξη ωχρου σωματιου άρχισα να σκέφτομαι για εγκυμοσυνη και να το κοιτάζω ! Ετσι αρχές του 2016 έκανα παλι τις ορμονικές μου και στα τυφλά που κ που έκανα ελεύθερα ώσπου μου πρότεινε ο γιατρος την αγωγή κλομιφαινη κ πήρα τέλος Αυγούστου και εχω κάνει έξι μηνες με κάθε μηνα ωοθυλακια κ ρήξη αυτών ! Απλα στενοχωρηθηκα πολυ Γτ εαν μεγαλώσει δεν θα μπορω να εχω αυτο το χρονοδιάγραμμα έστω που έφερνε μια ελπίδα! Πιστεύω με όλη μου την καρδιά κσι ψυχή πως θα έρθει αλλα αυτή η κυστη με Παει  στα τυφλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Ελα μην εισαι απαισιοδοξη,οι γιατροι σου τι σου ειπαν?

Θα κανω επαφές και μετα το ταξίδι μου στις 28 θα παω για υπερηχο και βλεπουμε αναλογα πως θα κινηθούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...