Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως θα τα καταφερετε


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες.θα σας πω κάτι το οποίο είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφερετε όλες.επισκευτητε την αγία Ειρήνη την Χρυσοβαλάντου στην λυκοβρυση Αττικής.θα σας δώσουν ένα κορδόνι το οποίο θα το δέσετε στην κοιλιά κ δεν θα το βγάλετε μέχρι να γενησετε.επισης ζητηστε να φάτε το μήλο.προσευχηθητε κ θα δείτε ότι όλα θα πάνε καλά.εγω τα κατάφερα ενώ ήταν πολύ δύσκολο κ με εξωσωματική.κ τα κατάφερα με την πρώτη προσπαθεια.προσευχηθηκα κ τα κατάφερα μου δώσανε κ μία εικόνα κ κάθε μέρα προσεύχομαι κ όλα καλά.καντε το κ στείλτε μου μήνυμα.οσες το κάναμε τα καταφέραμε.ρωτηστε κ θα δείτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα και εγώ στην Αγια Ειρήνη πριν ενα μηνα περίπου... φαγαμε το μηλαρακι αφου νηστεψαμε 3 μέρες και μετα φορεσα τη ζώνη... την έβγαλα μονο οταν αδιαθετησα..... Δε ξερω αν θα μεινω εγκυος σύντομα αλλα ξερω οτι αισθάνομαι καλύτερα φορώντας τη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες κ θα τα καταφέρεις.κ μην την βγάζεις ακόμα κ όταν έχεις περίοδο εγώ την φόρεσα πολύ πριν ξεκινησω την δαδικασία εξωσωματικής.κ δεν την έβγαλα ούτε λεπτό από πάνω μου.οπως κ μία φίλη μου που της είπαν ότι το παιδί που κυοφορούσε θα ήταν άρρωστο .Πήγε προσευχήθηκε κ το κράτησε κ το παιδί γεννήθηκε υγιέστατο.πιστη νάχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειχε πει η Μοναχή εκει πως πρεπει να τη βαλω οταν μεινω έγκυος...Ομως διαβαζα στο ιντερνετ απο πολλες κοπελες οτι τους ειχαν πει να τη φορέσουν απο πρίν... ετσι εκανα και εγώ...

Επίσης διάβαζα οτι οταν ειμαστε αδιαθετες και εχουμε επαφες να μη τη φοράμε...αλλα εγω την εβγαλα μονο οταν ημουν αδιαθετη.. αλλα θα τη φοράω και τοτε....

Να έχεις μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...