Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω καθυστερηση......


Esmeralba

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή χρονιά . ...έκανα Β! χωριακη με 15 μέρες καθυστέρηση και βγήκε 36,7...δεν έχω σταθερό κύκλο.....υπάρχει κάποια κοπέλα με τέτοια εμπειρία? ???? δύο τεστ φαρμακείου βγει θετικά.....αλλά είναι πολύ λίγες οι μονάδες τελευταία περίοδο είχα 15 Νοεμβρίου....ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Esmeralba είπε:

Καλημέρα και καλή χρονιά . ...έκανα Β! χωριακη με 15 μέρες καθυστέρηση και βγήκε 36,7...δεν έχω σταθερό κύκλο.....υπάρχει κάποια κοπέλα με τέτοια εμπειρία? ???? δύο τεστ φαρμακείου βγει θετικά.....αλλά είναι πολύ λίγες οι μονάδες τελευταία περίοδο είχα 15 Νοεμβρίου....ευχαριστω

36,7 χοριακη κατι σημαίνει.. αλλα πολυ χαμηλή τιμή για τόσες μέρες καθυστέρησης. Δεν ειμαι γιατρός αλλα πολυ πιθανό να έμεινες έγκυος, όπου και κάποια στιγμή θα είχες και μεγαλύτερη τιμή χοριακης και ίσως μεσα στις 2 βδομάδες να  παλινδρομισε για ανεξήγητο λόγο  η εγκυμοσύνη..   Κανει καιρό να πέσει η χοριακη, καμια φορά καθυστερεί το αίμα και αργεί να το αποβάλει ο οργανισμός. Κατα τη γνώμη μου επιβάλλεται ραντεβού στο γιατρο σου. Και πολυ καθυστερήσες με τόσες μέρες καθυστέρησης.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σου!! Να ρωτησω κατι?? Εφόσον δεν εχεις σταθερό κύκλο πως εισαι σίγουρη οτι εχεις 15 μερες καθυστέρηση?? Τηλεφωνησετ στο γιατρο σου...το Lisaki μπορει να εχει δικιο...αλλα ποτε δε ξέρεις εφόσον δεν εχεις σταθερορ κύκλο...αν κανω λαθος διορθώστε με! 

Ελπίζω να εχεις καλα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 Γεια σου!! Να ρωτησω κατι?? Εφόσον δεν εχεις σταθερό κύκλο πως εισαι σίγουρη οτι εχεις 15 μερες καθυστέρηση?? Τηλεφωνησετ στο γιατρο σου...το Lisaki μπορει να εχει δικιο...αλλα ποτε δε ξέρεις εφόσον δεν εχεις σταθερορ κύκλο...αν κανω λαθος διορθώστε με! 

Ελπίζω να εχεις καλα νεα!

Σωστά!! Εκτός αν υπολόγισε τον μεγαλύτερο κύκλο που είχε και πανω σε αυτο έβαλε συν 15 μέρες! Όπως και να εχει κανε άλλη μια χοριακη μετα απο 2 μέρες και με τη νέα τιμή πάνε στο γιατρο σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai den exo statero kiklo piga extes ekana yperixo o giatros ipe oti vlepi kati ala den einai sigouros mou ipe n.a. kano xoriaki Pali avrio an anevi I oxi mbori n.a. exi gini I silipsi pio meta ipe tipota sigouro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/1/2017 at 1:06 ΜΜ, ο/η Esmeralba είπε:

nai den exo statero kiklo piga extes ekana yperixo o giatros ipe oti vlepi kati ala den einai sigouros mou ipe n.a. kano xoriaki Pali avrio an anevi I oxi mbori n.a. exi gini I silipsi pio meta ipe tipota sigouro

Τι εγινε τελικα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...