Μετάβαση σε περιεχόμενο

23η εβδομάδα σκέψεις συναισθήματα


Recommended Posts

καλή χρονιά σε όλους με υγεία!! Διανύοντας την 23η εβδομάδα δε ξέρω με πιάνει στρες, αν όλα θα πάνε καλά, πως θα είναι η δεύτερη καισαρική, και έτσι νιώθω έντονο στρες και καταθλιπτική διαθέση χωρίς να υπάρχει βασικά λόγος. Παρόμοιες εμπειρίες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κορίτσι μου με το καλό!!!! Έτσι ειμαι και εγώ 1η εγκυμοσύνη,μόνο κακες σενάρια,μη συμβεί το ένα μη συμβεί το άλλο... Κλπ...αλλα θα περάσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

γεια σου κορίτσι μου με το καλό!!!! Έτσι ειμαι και εγώ 1η εγκυμοσύνη,μόνο κακες σενάρια,μη συμβεί το ένα μη συμβεί το άλλο... Κλπ...αλλα θα περάσει!

Με το καλό να πάνε όλα καλά ελπίζω να ηρεμήσουμε!! Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evitaor είπε:

Με το καλό να πάνε όλα καλά ελπίζω να ηρεμήσουμε!! Σε ποια εβδομάδα είσαι;

είμαι στην 21η εβδομάδα.....❤ τουλάχιστον εσένα είναι το δεύτερο δεν θα έπρεπε να ήσουν πιο χαλαρή βρε;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

είμαι στην 21η εβδομάδα.....❤ τουλάχιστον εσένα είναι το δεύτερο δεν θα έπρεπε να ήσουν πιο χαλαρή βρε;;?

?? έχουν περάσει 9 χρόνια από την πρώτη εγκυμοσύνη !! όλα τα νιώθω καινούρια αστα να πάνε!!! που θα γεννήσεις;; είμαστε και οι δύο για Απρίλιο ή σε πηγαίνει μέχρι μάη;;;αγόρι κορίτσι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η evitaor είπε:

?? έχουν περάσει 9 χρόνια από την πρώτη εγκυμοσύνη !! όλα τα νιώθω καινούρια αστα να πάνε!!! που θα γεννήσεις;; είμαστε και οι δύο για Απρίλιο ή σε πηγαίνει μέχρι μάη;;;αγόρι κορίτσι;;;

αχ κοριτσάκι.μου σαν να είναι πάλι το πρώτο σου!!!! Θα γεννήσω όπου μου πει ο γιατρός μου, αρκεί να ειμαι μαζι του γιατί νιώθω πολύ ασφάλεια!! Έχω αγοράκι και γεναω τον Μάιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι και εγώ στις 17 βδομάδες και το άγχος για να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος δεν φεύγει από το μυαλό μου..σας καταλαβαίνω απόλυτα..ηρεμώ για λιγες μετες όταν πάμε στο γιατρό και μας λέει όλα καλά και μετά με πιάνει πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Είμαι και εγώ στις 17 βδομάδες και το άγχος για να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος δεν φεύγει από το μυαλό μου..σας καταλαβαίνω απόλυτα..ηρεμώ για λιγες μετες όταν πάμε στο γιατρό και μας λέει όλα καλά και μετά με πιάνει πάλι...

ετσι ακριβώς!!!πρέπει να χαλαρώσουμε και ότι είναι να γίνει θα γίνει!! εγώ το πρώτο το γέννησα με καισαρική σε δημόσιο σε επαρχία (όλα μια χαρά ήταν).  Τώρα θα γεννήσω Αθήνα σε ιδιωτικό (είναι ο γιατρός) ακόμα και αυτό μου δημιουργεί σκέψεις. Θα δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως κοριτσια αυτο το αγχος δεν φευγει ποτε και επιδεινωνεται οσο πλησιαζει η ωρα του τοκετου! Οσο καλη και να ειναι μια εγκυμοσυνη, ακους απο τους γυρω διαφορες ιστοριες και απο γνωστες σου, διαβαζεις διαφορα στο διαδικτυο και τα παιρνεις ολα στραβα.....Καντε υπομονη και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...