Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικο τεστ


Recommended Posts

στις On 5/1/2017 at 12:29 ΠΜ, ο/η Minaki! είπε:

εφτασα να παιρνω 4 ουτροτζεσταν 1 κολπικα και 3 απο το στομα και μετα σιγα σιγα τα μειωνα.

φιλισιν επαιρνα απο την 1η μερα που εδειξε το τεστ θετικο.

εγω δεν εκανα εξωσωματικη ουτε κατι αλλο δοξα το θεο δεν χρειαστηκε να το ψαξω και να αγχωθω...και να φανταστεις εχω και θυροειδη και πολυκυστικες βεβαια ο κυκλος μου ειναι σταθερος 28 ημερων μονο οταν βαζω κιλα παει περιπου 32 με 33 μερες! 

Θυροειδη εχει ο αντρας μου. Και το καταλαβαμε οτι καποια στιγμη για εναν ολοκληρο μηνα δεν ειχε ορεξη κ εγω νομιζα οτι με κερατωνει κ οτι κστι δεν παει καλα στη σχεση μας, επισης ολο ετρωγε κ πηρε 7 κιλα σε ενα μηνα,τα πρωινα δεν ειχε ορεξη να σηκωθει για δουλεια,αναγουλες διαρροια που νομιζαμε γαστρεντεριτιδα αλλα δεν ηταν. Και στο τελος οι εξετασεις εδειξαν θυροειδη. Εμενα δεν μου ειπε μεχρι ποτε θα παιρνω ολα αυτα τα φαρμακα νομιζω 9 ουτρο ειναι πολλα  2 κολπικα 1 στομα. αμα τα πινω ολα αυτα μεχρι το τελος για βαλε ποσα λεφτα ειναι. Εμενα μου ειπε να προσεχω μη παρω πολλα κιλα γιατι ειχα θεμα με το ζαχαρο πριν μπω στη διαδικασια εξωσωματικης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Θυροειδη εχει ο αντρας μου. Και το καταλαβαμε οτι καποια στιγμη για εναν ολοκληρο μηνα δεν ειχε ορεξη για σεξ ουτε του σηκωνοταν κ εγω νομιζα οτι με κερατωνει κ οτι κστι δεν παει καλα στη σχεση μας,

Συγγνώμη εκ των προτερων αν φανω υπερβολική ή μιγιακιχτη ή παράλογη...αλλα θα παρακαλούσα να είμαστε πιο προσεχτικοί στις εκφράσεις μας....... Έτσι, προς σεβασμό και τιμή των μελλοντικών μπαμπάδων μας που περνάνε και αυτοι τα δικα τους! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταλαιπωρηθηκε ο αντρας σου και ευτυχως το βρηκε γρηγορα!!

εγω ταλαιπωρηθηκα αρκετα μεχρι να τον ανακαλυψω ..βεβαια εχει 20 χρονια που τον βρηκανε και ηρεμησα γιατι με αναστατωνε ολο τον κυκλο μου πρηστικα σαν το μπαλονι εβγαλα τριχες κι αλλα πολλα!!

εμενα τα ουτροτζεσταν μου τα εκοβε σιγα σιγα και μου εβαζε μαγνησιο στην θεση τους δηλ.απο τα 3 ουτροτζεσταν πηγα 2 και 1 τροφοκαρτ μετα 1 ουτροτζεσταν και 2 τροφοκαρτ μετα μονο τροφοκαρτ..

τα φαρμακα μεσω εοπυ δεν τα παιρνεις?

  • να προσεχεις παραα πολυυυυ το ζαχαρο γιατι ειναι πολυ υπουλο..εμενα με παρακολουθουσε διαβητολογος και καθε μερα εκανα μετρησεις ευτυχως δεν εκανα διαβητης κυησης .εσυ που ειχες απο πριν θεμα λιγο παραπανω προσοχη και ολα θα πανε ΤΕΛΕΙΑ!δεν θα σου μεινουν και κιλα ...εμενα μου εμειναν 20!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:oops::oops:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Συγγνώμη εκ των προτερων αν φανω υπερβολική ή μιγιακιχτη ή παράλογη...αλλα θα παρακαλούσα να είμαστε πιο προσεχτικοί στις εκφράσεις μας....... Έτσι, προς σεβασμό και τιμή των μελλοντικών μπαμπάδων μας που περνάνε και αυτοι τα δικα τους! ?

νομιζω πεταλουδιτσα μου οτι εισαι λιγο υπερβολικη..

την περιπετεια της μας διηγηθηκε η κοπελα δεν προσβαλε ουτε εθιξε κανεναν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

νομιζω πεταλουδιτσα μου οτι εισαι λιγο υπερβολικη..

την περιπετεια της μας διηγηθηκε η κοπελα δεν προσβαλε ουτε εθιξε κανεναν !

Γεια σου Μινάκι μου και να χαίρεσαι το παιδάκι σου... !!

Δεκτή η άποψη σου γλυκιά μου...

ΥΓ: Στείλες μας πολύ μπεμπεδόσκονη να γίνουμε και  εμείς  μανούλες......Please!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

νομιζω πεταλουδιτσα μου οτι εισαι λιγο υπερβολικη..

την περιπετεια της μας διηγηθηκε η κοπελα δεν προσβαλε ουτε εθιξε κανεναν !

Την περιπετεια μπορεις να τη γραψεις κ πιο ευπρεπως σε δημοσιο φορουμ...διαβαστε λιγο τους κανονες του φορουμμ..γραψε δεν ειχε διαθεσηγια επαφες...δεν ειναι αναγκη να ξερουμε καθε λεπτομερια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γεια σου Μινάκι μου και να χαίρεσαι το παιδάκι σου... !!

Δεκτή η άποψη σου γλυκιά μου...

ΥΓ: Στείλες μας πολύ μπεμπεδόσκονη να γίνουμε και  εμείς  μανούλες......Please!!

 

σου ευχομαι κοριτσακι μου καλο μεσα απο την καρδια μου να γινεις γρηγορααα μανουλα !!

αν και τζαμπα ανησυχεις γιατι πολυ γρηγορα θα σου ερθει αρκει να αποβαλλεις εντελως το αγχος σου!

περνα καλα στην καθημερινοτητα σου...:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γεια σου Μινάκι μου και να χαίρεσαι το παιδάκι σου... !!

Δεκτή η άποψη σου γλυκιά μου...

ΥΓ: Στείλες μας πολύ μπεμπεδόσκονη να γίνουμε και  εμείς  μανούλες......Please!!

 

Κι απο μενα μπολικη μπεμποσκονη κ να θυμασαι οτι θα πετυχεια θα πετυχεις το θεμα ειναι ποσο γρηγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

νομιζω πεταλουδιτσα μου οτι εισαι λιγο υπερβολικη..

την περιπετεια της μας διηγηθηκε η κοπελα δεν προσβαλε ουτε εθιξε κανεναν !

Θα σύμφωνησω και εγω! Δεν έθιξε κανέναν η κοπέλα την ανησυχία της εξέφρασε.. @Petalouditsa28 μου γλυκιά  ξερω πως εισαι ευαίσθητουλα.. ειδικά αυτό τον  καιρό.. σου στελνω μπολικη θετική ενέργεια και μια αγκαλίτσα.. @Ποπη Ευθυμ. πολλες γυναίκες θα σκεφτόντουσαν όπως εσυ αν συνέβαιναν ολα αυτα. Λογικό ειναι.. Χαίρομαι που λύθηκε το πρόβλημα σας και είστε καλα τωρα!! Καλη εγκυμοσύνη! 

 Σας φιλώ ολες γλύκα και να θυμάστε  πως ολες θελουμε και έχουμε τον ίδιο στόχο.. παιδιά και ευτυχισμένη οικογένεια.. δύσκολος ο αγώνας αλλα θα τα καταφέρουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lisaki 80μου σε ευχαριστώ για τα γλυκα σου λογια και τον ευγενικό σου τρόπο.... Ναι ειμαι λιγο ευαισθητουλα γενικα...

Απλά εγω αναφερθηκα μονο στην έκφραση "δε του σηκωνόταν" και θα ελεγα πως υπάρχουν προτιμοτερες εκφράσεις.. και το ιδιο πραγμα θα εστελνα σε εναν αντρα αν χρησιμοποιουσε αναλογη εκφραση για τη γυναίκα του - στη γυναικεία έκδοση φυσικά!! ?? (απλα εκει μπορει να μη ζητουσα συγγνώμη γιατί εχουμε γυναικεία αλληλεγγύη χαχαχαχαχαχα)...Γενικα δε σχολιασα τις σκέψεις της κοπελας προσθεου...

Τελοσπαντων για αυτο και ζητησα εκ των προτέρων συγγνώμη γιατι οντως καπου μπορει να ναι δικο μου "κολληματακι".. χιχιχι...

Δωσε ενα φιλι στο πριγκιπα σου απο μενα!!!! ❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη καρδια... :) εγω απλως ειπα τι περασα πριν ξεκινησω την εξωσωματικη... Κ πιστευω πως ολες θα νομιζαμε οτι μας κερατωνουν αν χωρις λογο εχει να σε ακουμπησει ενα μηνα. Τουλαχιστον βρηκαμε οτι ηταν η ορμονη του θυροειδη πηρε semed και eviol για 6 μηνες εκανε εξετασεις χθες και θα παρουμε τα αποτελεσματα τη τριτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Lisaki 80μου σε ευχαριστώ για τα γλυκα σου λογια και τον ευγενικό σου τρόπο.... Ναι ειμαι λιγο ευαισθητουλα γενικα...

Απλά εγω αναφερθηκα μονο στην έκφραση "δε του σηκωνόταν" και θα ελεγα πως υπάρχουν προτιμοτερες εκφράσεις.. και το ιδιο πραγμα θα εστελνα σε εναν αντρα αν χρησιμοποιουσε αναλογη εκφραση για τη γυναίκα του - στη γυναικεία έκδοση φυσικά!! ?? (απλα εκει μπορει να μη ζητουσα συγγνώμη γιατί εχουμε γυναικεία αλληλεγγύη χαχαχαχαχαχα)...Γενικα δε σχολιασα τις σκέψεις της κοπελας προσθεου...

Τελοσπαντων για αυτο και ζητησα εκ των προτέρων συγγνώμη γιατι οντως καπου μπορει να ναι δικο μου "κολληματακι".. χιχιχι...

Δωσε ενα φιλι στο πριγκιπα σου απο μενα!!!! ❤❤❤❤❤❤

Δε νομίζω οτι είπες κάτι φοβερό. Μη νιώθεις άσχημα. Συμφωνώ μαζί σου απολυτα σε ολα. Απλά μάλλον η Πόπη δεν σκέφτηκε ότι δεν ήταν κ πολύ κομψό γράψει αυτή την πρόταση. Φιλιά πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Lisaki 80μου σε ευχαριστώ για τα γλυκα σου λογια και τον ευγενικό σου τρόπο.... Ναι ειμαι λιγο ευαισθητουλα γενικα...

Απλά εγω αναφερθηκα μονο στην έκφραση "δε του σηκωνόταν" και θα ελεγα πως υπάρχουν προτιμοτερες εκφράσεις.. και το ιδιο πραγμα θα εστελνα σε εναν αντρα αν χρησιμοποιουσε αναλογη εκφραση για τη γυναίκα του - στη γυναικεία έκδοση φυσικά!! ?? (απλα εκει μπορει να μη ζητουσα συγγνώμη γιατί εχουμε γυναικεία αλληλεγγύη χαχαχαχαχαχα)...Γενικα δε σχολιασα τις σκέψεις της κοπελας προσθεου...

Τελοσπαντων για αυτο και ζητησα εκ των προτέρων συγγνώμη γιατι οντως καπου μπορει να ναι δικο μου "κολληματακι".. χιχιχι...

Δωσε ενα φιλι στο πριγκιπα σου απο μενα!!!! ❤❤❤❤❤❤

Ευχάριστω θα του δώσω! Αν και για πρώτη φορά ειμαστε τριήμερο με το άντρα μου μακριά του!! Φιλακια πολλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2017 at 1:43 ΜΜ, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Καλη καρδια... :) εγω απλως ειπα τι περασα πριν ξεκινησω την εξωσωματικη... Κ πιστευω πως ολες θα νομιζαμε οτι μας κερατωνουν αν χωρις λογο εχει να σε ακουμπησει ενα μηνα. Τουλαχιστον βρηκαμε οτι ηταν η ορμονη του θυροειδη πηρε semed και eviol για 6 μηνες εκανε εξετασεις χθες και θα παρουμε τα αποτελεσματα τη τριτη.

τι κανεις κοριτσι μου???

εκανες χοριακη???

πες μου τα νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...