Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες ξανά και ξανά. ..


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχ,κοπελα μου,είδατε το σπορακι σας???Χριστε μου ποσο πολυ συγκινούμαι...Ευχομαι αλλα το πιστευω κιολας,οτι ολα θα πανε καλα!!!ηδη το σπορακι διέψευσε τον γιατρό μια φορά..αυτο θα κανει και τωρα!!και θα μεγαλώνει και θα γίνει μωράκι..και σε λιγο καιρό θα ετοιμάζεται την προίκα του!!!

Μακαρι να φανει δυνατο το σπορακι μας!! Μολις  ο γιατρος μου εδειξε την κουκιδα και μου ειπε οτι αυτο ειναι ο σακος εβαλα κατι γελια ανακουφισης..που δεν μπορουσα να ειμαι σοβαρη..μεχρι που μας ειπε  οτι μπορει να γινει αποβολη και το χαμογελο κοπηκε μαχαιρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μακαρι να φανει δυνατο το σπορακι μας!! Μολις  ο γιατρος μου εδειξε την κουκιδα και μου ειπε οτι αυτο ειναι ο σακος εβαλα κατι γελια ανακουφισης..που δεν μπορουσα να ειμαι σοβαρη..μεχρι που μας ειπε  οτι μπορει να γινει αποβολη και το χαμογελο κοπηκε μαχαιρι...

Να μην σου κόβεται το χαμόγελο..απο την πρωτη στιγμή ο γιατρός στα έλεγε "περιεργα"..και ΕΣΥ ειχες εμπιστοσύνη στο σπορακι σας..και του έδωσες δύναμη!!αυτο θα κανεις και τωρα..και θα ειναι ολα τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Να μην σου κόβεται το χαμόγελο..απο την πρωτη στιγμή ο γιατρός στα έλεγε "περιεργα"..και ΕΣΥ ειχες εμπιστοσύνη στο σπορακι σας..και του έδωσες δύναμη!!αυτο θα κανεις και τωρα..και θα ειναι ολα τελεια!!!

Αχ σε ευχαριστω πολυ..πως με καταλαβαινεις και μου δινεις δυναμη...

Ευτυχως αυτη τη φορα, οι μερες περνανε γρηγορα μεχρι την παρασκευη...να δουμε τι θα μας πει τωρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Αχ σε ευχαριστω πολυ..πως με καταλαβαινεις και μου δινεις δυναμη...

Ευτυχως αυτη τη φορα, οι μερες περνανε γρηγορα μεχρι την παρασκευη...να δουμε τι θα μας πει τωρα... 

Κοριτσάρα μου..ουτως η άλλως αυτο που ζεις ειναι ενα Θαύμα..απόλαυσε το λοιπον..και μην χάνεις την πίστη σου ουτε δευτερόλεπτο..εχω καταλάβει ήδη πως εισαι μαχήτρια!!και αυτη λοιπον την μάχη θα την κερδίσεις!!!Μεσα απο την καρδιά μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και στην νεα χοριακη,και στον υπερηχο!!!θετικη ενέργεια και ΟΛΑ θα γινουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

κατερινακι να σε ρωτησω κατι? Πριν κάνεις τη χοριακη ειχες καθολου συμπτώματα? Περα απο τα τραβηγματακια...ενιωθες κατι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

κατερινακι να σε ρωτησω κατι? Πριν κάνεις τη χοριακη ειχες καθολου συμπτώματα? Περα απο τα τραβηγματακια...ενιωθες κατι αλλο?

Την πρωτη χοριακη εννοεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τωρα στη δευτερη που ειχες 37 χοριακη

Δεν ειχα κανενα συμπτωμα...(μαλλον γιατι το ανακαλυψα νωρις)... Εγω πιστευα οτι ηταν αλλαγη του κυκλου...

Και πως το ανακαλυψα? Ειχαμε παει σε ενα τραπεζι και μου μυρισαν κεφτεδακια (ευτυχως που ειχαν!!!) και μου λεει η πεθερα μου "εισαι εγκυος" της λεω αποκλειεται και μου λεει κανε αυριο ενα τεστ και θα με θυμηθεις!! Αυτο ηταν ολο!! 

Τα τραβηγματα τα εχω την τελευταια εβδομαδα...περιπου 4 μερες μετα την χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Δεν ειχα κανενα συμπτωμα...(μαλλον γιατι το ανακαλυψα νωρις)... Εγω πιστευα οτι ηταν αλλαγη του κυκλου...

Και πως το ανακαλυψα? Ειχαμε παει σε ενα τραπεζι και μου μυρισαν κεφτεδακια (ευτυχως που ειχαν!!!) και μου λεει η πεθερα μου "εισαι εγκυος" της λεω αποκλειεται και μου λεει κανε αυριο ενα τεστ και θα με θυμηθεις!! Αυτο ηταν ολο!! 

Τα τραβηγματα τα εχω την τελευταια εβδομαδα...περιπου 4 μερες μετα την χοριακη...

Απο μενα που το εμαθα σε υπερηχο προετοιμασιας για επομενη εξωσωματικης καλυτερο χαχαχαχα ειμαστε ο,τι να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελαρα μου όμορφη τι κανεις?αυριο περιμένουμε νεα σου ε??Και θα ειναι και τα καλυτερα!!!!

Ειμαι μια χαρα!! Αισιοδοξη για αυριο...περιμενω γυρω στα 1500-2000

Μηπως και δουμε τιποτα και στον υπερηχο... Ναι ναι αυριο θα εχω νεα!!!! Μεχρι στιγμης ολα καλα..ουτε αιμα..ουτε τιποτα..μονο τα συνηθισμενα τραβηγματα...και ξεκουραση!!?

Εχω αρχισει και κανω σεναρια...πως θα μοιαζει..μου φαινεται περιεργο οτι θα βγει ενα πλασματακι που να μαςμοιαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ειμαι μια χαρα!! Αισιοδοξη για αυριο...περιμενω γυρω στα 1500-2000

Μηπως και δουμε τιποτα και στον υπερηχο... Ναι ναι αυριο θα εχω νεα!!!! Μεχρι στιγμης ολα καλα..ουτε αιμα..ουτε τιποτα..μονο τα συνηθισμενα τραβηγματα...και ξεκουραση!!?

Εχω αρχισει και κανω σεναρια...πως θα μοιαζει..μου φαινεται περιεργο οτι θα βγει ενα πλασματακι που να μαςμοιαζει...

Αχχχχ..Υπέροχα!!!μπραβο βρε μανουλα!!ετσι να κάθεσε και να φαντασιώνεσαι..και εκείνο μεσα θα δυναμώνει και θα μεγαλώνει!!!!ειναι σοκαριστικό..τα γενετικά χαρακτηριστικά εννοω..που να δεις εγω τι εχω πάθει,που βλεπω την μια απο τις ανηψιες μου να εχει σχεδόν τα παντα μου!!!απο χαρακτηριστικά,αλλα και στοιχεία του χαρακτήρα..και δεν το λεω εγω..η μάνα της τα ειδε πρωτη!!!Δοξα το θεο εχω γερά γονίδιά..και στα τέσσερα ανήψια μου κατι εχω δωσει..αχαχαχαχαχα..Σε λιγο καιρό θα ψάχνετε και σεις..τι πήρε απο ποιον..και σε ποιον μοιάζει πιο πολυ...?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχχχχ..Υπέροχα!!!μπραβο βρε μανουλα!!ετσι να κάθεσε και να φαντασιώνεσαι..και εκείνο μεσα θα δυναμώνει και θα μεγαλώνει!!!!ειναι σοκαριστικό..τα γενετικά χαρακτηριστικά εννοω..που να δεις εγω τι εχω πάθει,που βλεπω την μια απο τις ανηψιες μου να εχει σχεδόν τα παντα μου!!!απο χαρακτηριστικά,αλλα και στοιχεία του χαρακτήρα..και δεν το λεω εγω..η μάνα της τα ειδε πρωτη!!!Δοξα το θεο εχω γερά γονίδιά..και στα τέσσερα ανήψια μου κατι εχω δωσει..αχαχαχαχαχα..Σε λιγο καιρό θα ψάχνετε και σεις..τι πήρε απο ποιον..και σε ποιον μοιάζει πιο πολυ...?????????

Αυτη ειναι η μαγεια!! Να βλεπεις κατι δικο σου πανω σε εναν αλλο χαρακτηρα...

Σου ευχομαι συντομα ενα μινι-κατερινακι να σε παιδευει μερα νυχτα!!❤❤❤(καλα ενταξει ας παρει κατι και απο τον αντρα σου...χιχιχιχ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Αυτη ειναι η μαγεια!! Να βλεπεις κατι δικο σου πανω σε εναν αλλο χαρακτηρα...

Σου ευχομαι συντομα ενα μινι-κατερινακι να σε παιδευει μερα νυχτα!!❤❤❤(καλα ενταξει ας παρει κατι και απο τον αντρα σου...χιχιχιχ)

Να σαι καλα κοπελα μου..μακαρι να μας το στήλει συντομα γιατι εχω αρχίσει να απελπίζομαι..μολις πηρα τα αποτελέσματα της χοριακης,υστερα απο την τοσο μεγαλη προσπάθεια που κάναμε..δυστυχως ηταν αρνητική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Να σαι καλα κοπελα μου..μακαρι να μας το στήλει συντομα γιατι εχω αρχίσει να απελπίζομαι..μολις πηρα τα αποτελέσματα της χοριακης,υστερα απο την τοσο μεγαλη προσπάθεια που κάναμε..δυστυχως ηταν αρνητική..

Σε καταλαβαινω απολυτα..κι εγω ειχα βαρεθει καθε μηνα το αρνητικο..μεχρι που δεν το πιστευα τωρα...

Μην απελπιζεσαι και προσπαθηστε παλι και παλι...θα ερθει...θα δει ποσο το θελετεεε..

Εγω καθε βραδυ προσευχομουν και ζητουσα απο τον θεο ενα μωρακι...και θα σου πω κατι που το κρατουσα για εμενα...την μερα της πρωτοχρονιας που ειχαμε παει εκκλησια, ο παπας μας ειπε να σκυψουμε το κεφαλι ολοι οι πιστοι και να ζητησουμε κατι που θελουμε πολυ, οσο εκεινος θα μας διαβαζε μια ευχουλα του αγιου βασιλειου...εγω λοιπον ευχηθηκα να αποκτησουμε μωρακι και ως ταμα ειπα οτι οταν με το καλο ερθει και γεννησω..οταν θα ερθει  η στιγμη να σαραντησω να παω σε ναο στην χαρη του αγιου να μου διαβασουν την ευχη και επισης τις τρεις πρωτες κυριακες μετα την βαπτιση να παω το μωρο να κοινωνησει παλι σε ναο στην χαρη του αγιου βασιλειου... Εγω πιστευω πολυ σε αυτα και δεν νομιζω οτι ειναι η τυχη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα..κι εγω ειχα βαρεθει καθε μηνα το αρνητικο..μεχρι που δεν το πιστευα τωρα...

Μην απελπιζεσαι και προσπαθηστε παλι και παλι...θα ερθει...θα δει ποσο το θελετεεε..

Εγω καθε βραδυ προσευχομουν και ζητουσα απο τον θεο ενα μωρακι...και θα σου πω κατι που το κρατουσα για εμενα...την μερα της πρωτοχρονιας που ειχαμε παει εκκλησια, ο παπας μας ειπε να σκυψουμε το κεφαλι ολοι οι πιστοι και να ζητησουμε κατι που θελουμε πολυ, οσο εκεινος θα μας διαβαζε μια ευχουλα του αγιου βασιλειου...εγω λοιπον ευχηθηκα να αποκτησουμε μωρακι και ως ταμα ειπα οτι οταν με το καλο ερθει και γεννησω..οταν θα ερθει  η στιγμη να σαραντησω να παω σε ναο στην χαρη του αγιου να μου διαβασουν την ευχη και επισης τις τρεις πρωτες κυριακες μετα την βαπτιση να παω το μωρο να κοινωνησει παλι σε ναο στην χαρη του αγιου βασιλειου... Εγω πιστευω πολυ σε αυτα και δεν νομιζω οτι ειναι η τυχη... 

Ηταν η πρωτη προσπάθεια που κάναμε με φαρμακα και ενέσεις πολυ ακριβές που δεν μπορω να ξαναπάρω..και εκανα τέσσερα ωοθηλακια και ένεση πρεγκυλ..και δεν μπόρεσα να κρατήσω ουτε ενα.....πίστεψα πολυ αυτη τη φορά,και αυτο μου δημιουργήθηκε αφότου ειδα ενα ονειρο..τι να πω..εχω απογοητευτεί πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ηταν η πρωτη προσπάθεια που κάναμε με φαρμακα και ενέσεις πολυ ακριβές που δεν μπορω να ξαναπάρω..και εκανα τέσσερα ωοθηλακια και ένεση πρεγκυλ..και δεν μπόρεσα να κρατήσω ουτε ενα.....πίστεψα πολυ αυτη τη φορά,και αυτο μου δημιουργήθηκε αφότου ειδα ενα ονειρο..τι να πω..εχω απογοητευτεί πολυ...

Μην απογοητευεσαι και μην στενοχωριεσαι... 

Καποιος λογος υπαρχει που γινεται αυτο, αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα δικαιωθεις!!! Δεν στο λεω για να σου χαιδεψω τ'αφτια, αλλα το πιστευω πραγματικα!!! Μην το βαζετε κατω... Δεν γνωριζω τις λειτουργιες των ενεσεων αυτων, αλλα μπορει κατι να αλλαξαν στον οργανισμο σου (και ας μην πετυχε αυτη  φορα) και με το που προσπαθησετε τσουπ! να ερθει το φασολακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/12/2016 at 1:42 ΜΜ, ο/η Gelie είπε:

Απο το στόμα σου και στου πελαργου το αυτι......χαχα Μη νομιζεις ότι και ο δικός μου ήθελε πολυ να κάνει εξετασεις... Τον πιεσα φρικτα... Καποια στιγμη θα εκανε μου ελεγε αλλά αργότερα.... Πιστευε οτι πρέπει να περάσει πρώτα εναμισης χρόνος προσπαθειών και μετα να πάμε στο γιατρό διαφορετικά θα αγχωθούμε χωρις λόγο και το αγχος λειτουργει αρνητικά κλπ κλπ.......  Εγω βεβαια σαν γνησια καρκίνος, είμαι γκρινιαρα και πολύ επίμονη........... Αν μου κολλησει κάτι και πιστευω οτι πρεπει να γινει το λεω και το ξαναλεω και το ματαξαναλεω............ και γενικά για σοβαρα τετοια θέματα είμαι τόσο κουραστική που ο δικοί μου ανθρωποι λένε '' αντε να γίνει αυτο που λες, να πάει στην ευχή.... να τελειώνουμε....''. χαχα  Στην περίπτωση αυτή όπως και σε αρκετες άλλες στο παρελθόν η επιμονη μου αποδείχθηκε παραπάνω από σωτήρια, αλλιώς ακόμη ουτε καν θα είχαμε πάρει χαμπάρι το πρόβλημα.............!!!!!! Ετσι λοιπόν τωρα που πέρασαν 12 μηνες μετα την επεμβαση και φως δεν είδαμε αποφασίσαμε πως ήρθε η ώρα να πάρουμε τη βοήθεια της επιστήμης... Με το βλεμμά στραμμενο στο 2017 που κοντοζυγώνει περιμένουε με το καλό να κάνουμε εξωσωματική.... Επλίζω πως όλα θα πάνε κάλα και ο θεός ισως μας λυπηθει επιτελους....  Εμας και πολλά αλλα ζευγάρια που έχουν υποφερει.... Ευχομαι το ιδιο και για εσας...

καλησπερα... διααβασα την στορια σου.... λπαμαι ... αλλα να εισαι αισιοδοξη κ ολα καλα θα πανε... πως μπορουμε να μηλησουμε εκτος το φορουυμ;;; ιμαι εντεελως ασχετη ...λου διαβαζω αλου με παει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μην απογοητευεσαι και μην στενοχωριεσαι... 

Καποιος λογος υπαρχει που γινεται αυτο, αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα δικαιωθεις!!! Δεν στο λεω για να σου χαιδεψω τ'αφτια, αλλα το πιστευω πραγματικα!!! Μην το βαζετε κατω... Δεν γνωριζω τις λειτουργιες των ενεσεων αυτων, αλλα μπορει κατι να αλλαξαν στον οργανισμο σου (και ας μην πετυχε αυτη  φορα) και με το που προσπαθησετε τσουπ! να ερθει το φασολακι...

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου γλυκό..σε ευχαριστω απο τα βαθύ της καρδιάς μου,που δείχνεις να πιστευεις τοσο πολυ σε εμας..ενημέρωσε με σε παρακαλώ για τα καλα σου νεα αυριο,να αναθαρρησω ενταξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου γλυκό..σε ευχαριστω απο τα βαθύ της καρδιάς μου,που δείχνεις να πιστευεις τοσο πολυ σε εμας..ενημέρωσε με σε παρακαλώ για τα καλα σου νεα αυριο,να αναθαρρησω ενταξει?

Εννοειται καλη μου!!

Και για εσας ολα καλα θα πανε... Ειμαι σιγουρη!! Ετσι  κ αλλιως ηταν η πρωτη σας προσπαθεια με  τα φαρμακα...προσπαθηστε παλι χωρις αυτα και να  εισαι πιο ηρεμη....και να μην λες σε κανεναν τις σκεψεις και τους φοβους σου...μονο εσυ!! ❤

Οτι χρειαστεις να ξερεις οτι θελω να βοηθησω...(εννοειται αυτο για ολα τα κοριτσια, αλλα μαζι εχουμε μιλησει περισσοτερο...χωρις να θελω να παρεξηγηθω..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Εννοειται καλη μου!!

Και για εσας ολα καλα θα πανε... Ειμαι σιγουρη!! Ετσι  κ αλλιως ηταν η πρωτη σας προσπαθεια με  τα φαρμακα...προσπαθηστε παλι χωρις αυτα και να  εισαι πιο ηρεμη....και να μην λες σε κανεναν τις σκεψεις και τους φοβους σου...μονο εσυ!! ❤

Οτι χρειαστεις να ξερεις οτι θελω να βοηθησω...(εννοειται αυτο για ολα τα κοριτσια, αλλα μαζι εχουμε μιλησει περισσοτερο...χωρις να θελω να παρεξηγηθω..)

Σε ευχαριστω..δεν εχω λογια για το πως με κανεις να αισθάνομαι..Να εισαι καλα γλυκια μου και να χεις τα πιο καλα νεα αυριο,να μας δώσεις χαρα και ελπίδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή Κατερίνα μου.. Καταλαβαινω απολυτα την στεναχωρια σου μιας και εχω ζησει πραγματικα πολλες απογοητευσεις πανω σε αυτο το θεμα.. Αύριο θα είναι μια άλλη μέρα,  που ίσως αποτελέσει αφετηρία για τον νέο σου αγώνα να πετύχεις το στόχο σου. Α ίδια λέω και στον εαυτό μου..Όλα καλά θα πάνε.. απλά δεν ξέρουμε ακόμη το ποτε..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Υπομονή Κατερίνα μου.. Καταλαβαινω απολυτα την στεναχωρια σου μιας και εχω ζησει πραγματικα πολλες απογοητευσεις πανω σε αυτο το θεμα.. Αύριο θα είναι μια άλλη μέρα,  που ίσως αποτελέσει αφετηρία για τον νέο σου αγώνα να πετύχεις το στόχο σου. Α ίδια λέω και στον εαυτό μου..Όλα καλά θα πάνε.. απλά δεν ξέρουμε ακόμη το ποτε..!!!

Καλημερα κοπελα μου,σε ευχαριστω πολυ για τα ενθαρρυντικά σου λογια..Ξημέρωσε η νεα μερα..το εχω ήδη αποδεχθεί πως αποτύχαμε αυτη τη φορά..αυτο που με ενοχλεί περισσοτερο ειναι οτι δεν ξέρω τι συμβαίνει..Παρακαλούσα εδω και ποσο καιρό να βρω κατι..και να το διορθώσω..Νιώθω πως βαδίζω στα τυφλά..αλλα δεν το βάζω κάτω..αυτο κανουμε ολες μας βεβαια..Υπαρχουν στιγμές που λες δεν αντέχω άλλο..αλλα ξανά μετα σηκώνεσαι και προσπαθεις..Ο μόνος μου φόβος ειναι μηπως τυχόν χρειαστεί να καταφύγουμε σε εξωσωματικη..αυτο ειναι κατι που ξέρω πολυ καλα πως αδυνατούμε να το κανουμε(λόγο οικονομικών)Αλλα θελω να πιστευω πως η Παναγιτσα θα μας βοηθήσει και θα την βρούμε την ακρη..Εσεις πως πατε?ποτε με το καλο ξεκινάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ηταν η πρωτη προσπάθεια που κάναμε με φαρμακα και ενέσεις πολυ ακριβές που δεν μπορω να ξαναπάρω..και εκανα τέσσερα ωοθηλακια και ένεση πρεγκυλ..και δεν μπόρεσα να κρατήσω ουτε ενα.....πίστεψα πολυ αυτη τη φορά,και αυτο μου δημιουργήθηκε αφότου ειδα ενα ονειρο..τι να πω..εχω απογοητευτεί πολυ...

Kαταρχας λυπαμαι παρα πολυ!!! σε νιωθω απολυτα ωστοσο μην λες οτι δεν κρατησες ουτε ενα..μπορει απλα να μη γονιμοποιηθηκε κανενα! συμβαινει αλλωστε αλλιως καθε μηνα θα ειχαμε εγκυμοσυνη...μη σου ριχβρις καμια ευθυνη.

Φαρμακα παιρνεις δψρεαν απο επιτροπη για σπερματεγχυση κ εξωσωματικη...τα τις σπερματεγχυσης μπορεις να τα χρησιμοποιησεις κ για προγραμματισμενη επαφη...επισης μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο για σπερματεγχυση αν κ εγω θα προτεινα να περιμενεις ακομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Kαταρχας λυπαμαι παρα πολυ!!! σε νιωθω απολυτα ωστοσο μην λες οτι δεν κρατησες ουτε ενα..μπορει απλα να μη γονιμοποιηθηκε κανενα! συμβαινει αλλωστε αλλιως καθε μηνα θα ειχαμε εγκυμοσυνη...μη σου ριχβρις καμια ευθυνη.

Φαρμακα παιρνεις δψρεαν απο επιτροπη για σπερματεγχυση κ εξωσωματικη...τα τις σπερματεγχυσης μπορεις να τα χρησιμοποιησεις κ για προγραμματισμενη επαφη...επισης μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο για σπερματεγχυση αν κ εγω θα προτεινα να περιμενεις ακομα!!!!

Καλημερα κοπελα μου,σε ευχαριστω...Ναι το ξέρω οτι τα φαρμακα τα περνεις δωρεάν,αλλα για να γίνει αυτο πρεπει να περάσεις επιτροπή πρωτα,και να περαςουμε επιτροπή πρεπει να εχουμε κλείσει έξι μήνες παντρεμένοι..αυτο θα γίνει τελος Φεβρουαρίου..εχεις περάσει επιτροπή?ξερεις τι εξετάσεις ζητάνε και που απευθύνομαι??την σπερματέγχυση μας την πρότεινε ο γιατρός αυτον τον μηνα,γιατι το θεώρησε πολυ καλο που ειχα κανει τέσσερα ωοθηλακια,οποτε ηταν αυξημένες οι πιθανότητες..προτιμήσαμε εμεις την φυσική επαφή..και απο οτι φάνηκε,μαλλον δεν ηταν και πιο καλη επιλογή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...