Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επείγον!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας και πάλι.. ειμαι 14 εβδομάδων και δεν λένε να περάσουν οι αναγουλες και οι εμετοί.. δεν τρώω τίποτα!  Σημερα όλη μετά ειμαι νηστική δεν πεινάω.. πήρα την γιατρό μου και μου είπε η να βάλω κατι υποθετα ή να πάω νοσοκομείο 4-5 μερες να με ζουν με όρους για να τρώω.. κορίτσια μου εχω αγχωθεί πολυ .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Φαιη Μυλωνα είπε:

Κορίτσια μου γεια σας και πάλι.. ειμαι 14 εβδομάδων και δεν λένε να περάσουν οι αναγουλες και οι εμετοί.. δεν τρώω τίποτα!  Σημερα όλη μετά ειμαι νηστική δεν πεινάω.. πήρα την γιατρό μου και μου είπε η να βάλω κατι υποθετα ή να πάω νοσοκομείο 4-5 μερες να με ζουν με όρους για να τρώω.. κορίτσια μου εχω αγχωθεί πολυ .. 

Καλημερα καλη μου..ο γιατρός το πρότεινε αυτο η το απαίτησε??κινδυνευει η υγεια σου δλδ?δεν μπορεις να φας τιποτα?η λόγο των αναγούλων και των εμετων,δεν το πολυ κυνηγάς κιολας..επεξεργασου το με τον εαυτό σου και δες το υπεύθυνα..μπορεις να προσπαθήσεις να τρως λιγο λιγο και στερεά χωρις πολλές έντονες μυρωδιές μπας και κρατήσεις τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα καλη μου..ο γιατρός το πρότεινε αυτο η το απαίτησε??κινδυνευει η υγεια σου δλδ?δεν μπορεις να φας τιποτα?η λόγο των αναγούλων και των εμετων,δεν το πολυ κυνηγάς κιολας..επεξεργασου το με τον εαυτό σου και δες το υπεύθυνα..μπορεις να προσπαθήσεις να τρως λιγο λιγο και στερεά χωρις πολλές έντονες μυρωδιές μπας και κρατήσεις τιποτα?

Κατερινακι μου, λόγο εμετού δεν τρώω.. όχι δεν κινδυνεύει απλα επειδή το μωρό τα πέρνει όλα από μένα εγω μετά μένω αδύναμη.. σημερα βγήκα από το σπίτι και ζαλιστικά και ήμουν έτοιμη να πέσω.. ειμαι πολυ δύσκολα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπερεμεση Κυηση λεγεται κοριτσι μου αυτό.

Δεν ξέρω αν το ξέρεις , αν το έχεις ξανακουσει ή αν στο ειπε ο γιατρος σου. 

Ριξε μια ματια στο ιντερνετ ή ρωτησε τον γιατρο σου να σου πει περισσοτερες λεπτομερειες.

:x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...