Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παράκληση για gonal 900 in


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Είμαι νέα στο forum και δεν ήξερα ότι εδώ μέσα γίνονται τόσο ωραία πράγματα. Παρακαλώ λοιπόν αν κάποια κοπέλα, έχει και δεν χρειάζεται gonal και θέλει να χαρίσει θα ήμουν πολυ χαρούμενη. Μετά από 10 χρόνια προσπαθειών με πολλά χειρουργεία και θεραπείες έχω ξεκινήσει την 1η προσπάθεια αλλά δεν ανταποκρίθηκα καλα με menopur και τώρα πρέπει να πληρώσω τα gonal. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη για το σεντόνι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να βρείς και εσύ..και εγώ στην ίδια αναζήτηση είμαι..Αλήθεια 1η προσπάθεια?Επιτροπή δεν σε εγκρίνανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι 1η εγκρίνανε. Menopur πήρα αλλά ούτε ένα αβγό δεν γονιμοποιήθηκε. Όποτε πάω τώρα για gonal αλλά δεν μπορώ να περάσω ακόμα επιτροπή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Babino είπε:

Ναι 1η εγκρίνανε. Menopur πήρα αλλά ούτε ένα αβγό δεν γονιμοποιήθηκε. Όποτε πάω τώρα για gonal αλλά δεν μπορώ να περάσω ακόμα επιτροπή!! 

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΟΥ ΕΟΠΥΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΦΥΣΙΚΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΕ ΒΟΗΘΑΩ....ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Σ ευχαριστώ. Αλλά η 1η με την 2η προσπάθεια πρέπει να έχει περάσει ένα τετράμηνο. Εγώ μπορώ να πάρω πάλι τον Μάρτιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε λίγο υπομονή βρε κοριτσάκι μου..τα φάρμακα δεν είναι καραμέλες για να τα πέρνουμε έτσι..έχουν λόγο που λένε να περάσει το 4μηνο..Μην ξεκινάς έτσι αγχωμένα,δεν κάνεις καλό και στον εαυτό σου..Και είμαστε τόσες που ψάχνουμε φάρμακα ακόμα και εγώ..δεν έχω άλλες προσπάθειες..πάρε το χρόνο σου!Άλλες menopur δεν έχεις καθόλου?Μην με παρεξηγήσεις σε παρακαλώ..έχω περάσει 5 φορές τον γολγοθά και ξέρω..πάρε το χρόνο που σου δίνει η επιτροπή και χαλάρωσε..Ότι θες είμαστε εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε ξεκινας? Μια φιλη απο φορουμ χαριζει 2 ή 3  ανοιχτες επειδη εκανε ,450 μοναδες και ληγουν 10/1 σε ενδιαφερουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...