Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συπτωματα μετα απο εξωσωματικη


Recommended Posts

Κοριτσια οσες εχετε κανει εξωσωματικη μετα απο ποσες μερες ξεκινουν τα συπτωματα? Βεβαια εγω την εκανα χθες την εμβρυομεταφορα οποτε ειναι πολυ νωρις για μενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πόπη!!δεν πήγαινες για Ιανουάριο με την εμβρυομεταφορα?εγώ είχα έντονους πόνους περιόδου και λίγα καφέ υγρα όπου είχα απογοητευτεί και ειπα πάει, τελείωσε...όμως δεν ήταν έτσι κ το μωράκι τώρα μεγαλώνει!!!!Αυτά μετά από 5 μέρες όμως, μη σου πω και βδομάδα..κάθε κοπέλα όμως βιώνει άλλα συμπτώματα οπότε μην αγχωθεις αν δεν έχεις κανένα σύμπτωμα..να ξεκουραζεσαι όσο μπορείς και να κάνεις θετικές σκέψεις!!Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πηγαινα για γεναρη αλλα με τα yasmin αντισιλιπτικα που επινα μου εφτιαξε το κυκλο κ αδειαθετησα 1  εβδομαδα νωριτερα απο την αναμενωμενη.. Ειχα αδειαθετησει 13/11 και μετα 6/12 τπν πηρα τηλ κ μου ειπε θα τη κανουμε 15η με 18η μερα περιοδου αναλογα με το υπερυχο κ ποσο θα φτασει το ενδομητριο.. Τελικα τη 13η μερα το ενδομητριο εφτασε 10,4 κ μου ειπε 15η μερα μπαινουμε. Τωρα μου εχει 9 ουτροτζεσταν και 6 syclacur τ ασπρα τη μερα. Να κανω χοριακη 2/1 και αδεια για τη δουλεια μου εγραψε ως και 3/1 ως τοτε περιμενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Καλημέρα Πόπη!!δεν πήγαινες για Ιανουάριο με την εμβρυομεταφορα?εγώ είχα έντονους πόνους περιόδου και λίγα καφέ υγρα όπου είχα απογοητευτεί και ειπα πάει, τελείωσε...όμως δεν ήταν έτσι κ το μωράκι τώρα μεγαλώνει!!!!Αυτά μετά από 5 μέρες όμως, μη σου πω και βδομάδα..κάθε κοπέλα όμως βιώνει άλλα συμπτώματα οπότε μην αγχωθεις αν δεν έχεις κανένα σύμπτωμα..να ξεκουραζεσαι όσο μπορείς και να κάνεις θετικές σκέψεις!!Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!

Μετα απο ποσες μερες απο την εμβρυομεταφορα ξεκινησαν οι εντονοι πονοι περιοδου σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχαν περάσει 5-6 μέρες σίγουρα,μη σου πω και εβδομάδα..την πρώτη φορά που έκανα την εξωσωματική και είχε πετύχει αλλά δεν προχώρησε δεν είχα κανένα σύμπτωμα..Οπότε η κάθε φορά πιστεύω είναι διαφορετική..Καλά έκανες και πήρες άδεια..εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι οι πρώτες μέρες είναι σημαντικές και να προσέξω..Οπότε ξεκουρασου και μην αγχώνεσαι!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω να ειμαι χαλαρη  οσο μπορω περισσοτερο εχω στριμωξει τον αντρα μου να κανει δουλειες του σπιτιου και μαγειρεμα. Δοξα το θεο με βοηθαει παρα πολυ ισα ισα μου λεει τι θελει το γυναικακι μου να της μαγειρεψω...!!! Θα περιμενω για συπτωματα ειναι πολυ νωρις πιστευω για να νιωσω κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...