Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας, ειμαι καινούργια εδω.. ειμαι 20 χρόνων και ειμαι 14 εβδομάδων.. εχω τόσες αναγούλες και ζαλάδες, ειναι απόλυτος φυσιολογικό έτσι; 

και κατι ακόμα, υπάρχει περίπτωση να το νιώσω από τωρα; :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Φαιη Μυλωνα είπε:

Γεια σας, ειμαι καινούργια εδω.. ειμαι 20 χρόνων και ειμαι 14 εβδομάδων.. εχω τόσες αναγούλες και ζαλάδες, ειναι απόλυτος φυσιολογικό έτσι; 

και κατι ακόμα, υπάρχει περίπτωση να το νιώσω από τωρα; :) 

Με το καλο γλυκια μου φαιη θα γινεις μια μικρη μανουλα και θα μεγαλωσεις μαζι με το ζουζουνι σου... Ναι ειναι απολυτα φυσιολογικο εγω θυμαμαι ειχα μεχρι τριων μηνων κ μετα τιποτα... Ειναι πολυ νωρις ακομα να το νιωσεις κανε λιγη υπομονη κ θα ερθει και αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η labrini m είπε:

Με το καλο γλυκια μου φαιη θα γινεις μια μικρη μανουλα και θα μεγαλωσεις μαζι με το ζουζουνι σου... Ναι ειναι απολυτα φυσιολογικο εγω θυμαμαι ειχα μεχρι τριων μηνων κ μετα τιποτα... Ειναι πολυ νωρις ακομα να το νιωσεις κανε λιγη υπομονη κ θα ερθει και αυτο....

Σ'ευχαριστω παρά πολυ Λαμπρινη μου :) ειναι όλα τόσο καινούργια για μένα.. Και πολλές πολλές ερωτήσεις :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Φαιη Μυλωνα είπε:

Σ'ευχαριστω παρά πολυ Λαμπρινη μου :) ειναι όλα τόσο καινούργια για μένα.. Και πολλές πολλές ερωτήσεις :) 

Κι εγω ειμαι 25 χρονων και ειμαι περιπου στην 5 βδομαδα.κι εγω εχω πολυ υπνηλια ζαλαδα και ανακατοσουρες.ειναι λιγο χαμηλα.το εμβρυο και πρεπει να προσεχω.κι εμενα μου δημιουργουνται συνεχεια αποριες.σε καταλαβαινω απολυτος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Konstantina k είπε:

Κι εγω ειμαι 25 χρονων και ειμαι περιπου στην 5 βδομαδα.κι εγω εχω πολυ υπνηλια ζαλαδα και ανακατοσουρες.ειναι λιγο χαμηλα.το εμβρυο και πρεπει να προσεχω.κι εμενα μου δημιουργουνται συνεχεια αποριες.σε καταλαβαινω απολυτος...

Καλά, σχετικά με τον ύπνο πλέον ξυπνάω μεσημέρι.. ? Εμένα δεν μου είπαν κατι όλα όλα καλά αλλά οι ζαλάδες και το ότι δεν τρώω και με μπουκώνουν δεν το μπορω κορίτσια μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι πρέπει να τρώω.. αλλά δεν μπορω πραγματικά ότι και να δω θελω να κανω εμετο.. δεν αντέχω έτσι κορίτσια μου.. μου ειναι τόσο δύσκολο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη κοριτσι μου.ξερω μπορει να εχεις βαρεθει να την ακους τη λεξη οπως κι εγω αλλα δεν γινετε αλλιως...:x και.προσπαθησε να πεις τους δικους σου οτι ξερεις καλυτερα το σωμα σου και τι χρειαζετε και οτι νοιαζεσε περισσοτερο απο τον καθεναν για το πλασματακι.που εχεις μεσα σου.κ ολα θα πανε καλα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...