Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματεγχυση!


Nantia_14

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Να σου κανω μια ερωτηση? Πως ξερεις οτι τα αυγουλάκια σου δεν ειναι καλα? Υπάρχει κάποια εξέταση?

 

Κανω συνέχεια υπερηχους δεν μεγαλωνουν σωστα.καμια φορα δεν σπανε κιολας κ κανω κυστες...διακοπη με αντισιλιπτικα κ παλι απ την αρχη....ειναι κ οι πολυκυστικες . ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anthi1402 είπε:

Κανω συνέχεια υπερηχους δεν μεγαλωνουν σωστα.καμια φορα δεν σπανε κιολας κ κανω κυστες...διακοπη με αντισιλιπτικα κ παλι απ την αρχη....ειναι κ οι πολυκυστικες . ...

Λογικά παίρνεις κιτρική κλομιφαινη για την πρόκληση ωορρηξίας και μετα δε σου κάνουν ένεση για την προγραμματισμένη ωοθηλακιορρηξία?

Εχεις ΣΠΩ? (συνδρομο πολυκιστικών ωοθηκών)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Ανθή μου λυπηθηκα για την αρνητική χοριακή σου.. Η δεύτερη προσπάθεια ήταν;; Πως σκέφτεστε να κινηθείτε τώρα;

Θα μαζεψω τα κομματια μου γι ακομα μια φορα....κ θα δω τι θα κανω.ακομα δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anthi1402 είπε:

Θα μαζεψω τα κομματια μου γι ακομα μια φορα....κ θα δω τι θα κανω.ακομα δεν ξερω

Εύχομαι συντομα να τα καταφερεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Λογικά παίρνεις κιτρική κλομιφαινη για την πρόκληση ωορρηξίας και μετα δε σου κάνουν ένεση για την προγραμματισμένη ωοθηλακιορρηξία?

Εχεις ΣΠΩ? (συνδρομο πολυκιστικών ωοθηκών)

Πηρα gonal μονο.εκανα ενα 25 χιλιοστα....αλλα δυστηχως δεν πετυχε.κ ναι εχω το σύνδρομο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Πηρα gonal μονο.εκανα ενα 25 χιλιοστα....αλλα δυστηχως δεν πετυχε.κ ναι εχω το σύνδρομο 

Κι εγω το εχω κοριτσακι μου και το παλευω... το χειρότερο δεν ειναι το ΣΠΩ αλλα ο ευατός μου, παλευω μαζί του γιατί αγχώνεται και πολλες φορές μου κανει παράπονα...

Εκανες ωορρηξία αλλα δεν έσκασε?  Μου κανει εντυπωση που σου εκανε gonal... πρωτη φορα σε τετοια περιπτωση ακουω να χορηγούν κατι τετοιο. Το ενδεχόμενο να σε δει και καποιος άλλος το εχεις σκεφτεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κι εγω το εχω κοριτσακι μου και το παλευω... το χειρότερο δεν ειναι το ΣΠΩ αλλα ο ευατός μου, παλευω μαζί του γιατί αγχώνεται και πολλες φορές μου κανει παράπονα...

Εκανες ωορρηξία αλλα δεν έσκασε?  Μου κανει εντυπωση που σου εκανε gonal... πρωτη φορα σε τετοια περιπτωση ακουω να χορηγούν κατι τετοιο. Το ενδεχόμενο να σε δει και καποιος άλλος το εχεις σκεφτεί?

Τωρα εσκασε με τις ενεσεις . τον περασμενο κυκλο που ειχα προγραμματισει να την κανω δεν ειχε σκασει.κ με πηγε ενα μηνα μετα αφου πηρα αντισυλληπτικά . τωρα αφου ειχα παρει κ pregnyl .φυσικα κ εσκασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εχω αλλαξει πολλους γιατρους μεχρι να μεινω σ αυτον τωρα.ειναι κ ο καλύτερος για μενα.οι αλλοι μ εβλεπαν προβατο.ετσι απλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anthi1402 είπε:

Τωρα εσκασε με τις ενεσεις . τον περασμενο κυκλο που ειχα προγραμματισει να την κανω δεν ειχε σκασει.κ με πηγε ενα μηνα μετα αφου πηρα αντισυλληπτικά . τωρα αφου ειχα παρει κ pregnyl .φυσικα κ εσκασε.

Σε 3 κύκλους εχω πάρει κλομιφαινη χωρίς pregnyl και εχουν σκάσει κανονικά... τωρα θα ξεκινησω και pregnyl για να ειναι ακόμα πιο προγραμματισμένο... το οτι σου εδωσε φαρμακο εξωσωματικής μάλλον υπερβολικό μου ακούγεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

Κ εχω αλλαξει πολλους γιατρους μεχρι να μεινω σ αυτον τωρα.ειναι κ ο καλύτερος για μενα.οι αλλοι μ εβλεπαν προβατο.ετσι απλα...

Σίγουρα είναι και τι σου βγάζει ο γιατρός αν έχεις εμπιστοσυνη εννοειται ακολουθησε τον... Αργείς να αδιαθετησεις κι εσυ? (εννοώ χωρις χαπια)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σε 3 κύκλους εχω πάρει κλομιφαινη χωρίς pregnyl και εχουν σκάσει κανονικά... τωρα θα ξεκινησω και pregnyl για να ειναι ακόμα πιο προγραμματισμένο... το οτι σου εδωσε φαρμακο εξωσωματικής μάλλον υπερβολικό μου ακούγεται...

Κορίτσι μου δεν μπορουσα να κανω σπερματεγχυση χωρις βοηθεια.η ενεση αυτη ειναι κ γι αυτο το λογο οχι μονο εξωσωματική . απλα παιρνεις λιγοτερη δοση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σίγουρα είναι και τι σου βγάζει ο γιατρός αν έχεις εμπιστοσυνη εννοειται ακολουθησε τον... Αργείς να αδιαθετησεις κι εσυ? (εννοώ χωρις χαπια)

 

Αστα να πανεεεεεε....ο κυκλος μου ειναι χαλια.οτι θελει κανει.δεν εχω κανονικο.κ δεν ξερω ποτε κανω ωορηξια . ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anthi1402 είπε:

Κορίτσι μου δεν μπορουσα να κανω σπερματεγχυση χωρις βοηθεια.η ενεση αυτη ειναι κ γι αυτο το λογο οχι μονο εξωσωματική . απλα παιρνεις λιγοτερη δοση

Εύχομαι πολυ συντομα να εχεις ενα θετικο τεστ στα χερια σου... Ειλικρινα σε νιωθω, σε καταλαβαινω απόλυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anthi1402 είπε:

Αστα να πανεεεεεε....ο κυκλος μου ειναι χαλια.οτι θελει κανει.δεν εχω κανονικο.κ δεν ξερω ποτε κανω ωορηξια . ..

Κι εγω..... αν με αφήσεις χωρίς χάπια.... αργοκίνητο καράβι.....

Glucophage παιρνω, inofert, αδύνατη ειμαι, προσεχω τι τρωω... τιποτα απολυτως όμως....πουθενα η περίοδος από μονη της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κι εγω..... αν με αφήσεις χωρίς χάπια.... αργοκίνητο καράβι.....

Glucophage παιρνω, inofert, αδύνατη ειμαι, προσεχω τι τρωω... τιποτα απολυτως όμως....πουθενα η περίοδος από μονη της...

Κ γω παιρνω gloucophage

εχω παρει κ inofert. 4 χρονια κ ακομα συνεχίΖω . ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anthi1402 είπε:

Κ γω παιρνω gloucophage

εχω παρει κ inofert. 4 χρονια κ ακομα συνεχίΖω . ...

Και μετα μου λεει η αλλη... μην αγχωνεσαι... κι εγω ΣΠΩ εχω και εκανα 3 παιδια από μονη μου χωρις χαπια.... Ασε μας κουκλιτσα μου (χαχαχαχα) Πότε να αυτομαστιγωθώ?.... υπάρχουν περιπτωσεις και περιπτωσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@peacock μου να σε ρωτησω λιγο? ποσα gr παιρνεις glucophage? εγω 850 mg 1 μετα το φαγητο.

Εγω παντως παιρνω μισο μεσημερι μισο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Και μετα μου λεει η αλλη... μην αγχωνεσαι... κι εγω ΣΠΩ εχω και εκανα 3 παιδια από μονη μου χωρις χαπια.... Ασε μας κουκλιτσα μου (χαχαχαχα) Πότε να αυτομαστιγωθώ?.... υπάρχουν περιπτωσεις και περιπτωσεις....

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@peacock μου να σε ρωτησω λιγο? ποσα gr παιρνεις glucophage? εγω 850 mg 1 μετα το φαγητο.

Παιρνω τα 1000mg μισό πρωι μισό βραδι..... το πρωινό μου κανει ταση προς εμετο συνηθως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

?????

Ε ναι δηλ. ελεος.... Είμαι ρεαλίστρια... προτιμώ να γνωρίζω, να ξερω τι εχω και  να εχω ολα τα σεναρια στο μυαλό μου... Βασικα αν ειχα τωρα χρηματα εξωσωματικής θα το εκανα αμεσα... Πιστευω οτι πιθανότατα φτασω σε αυτο το σημειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωι και μενα μ πειραζε και μ ειχε πει να το παιρνω μετα το φαγητο.. 

το επαιρνα παλια και τωρα το ξαναξεκινησα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ε ναι δηλ. ελεος.... Είμαι ρεαλίστρια... προτιμώ να γνωρίζω, να ξερω τι εχω και  να εχω ολα τα σεναρια στο μυαλό μου... Βασικα αν ειχα τωρα χρηματα εξωσωματικής θα το εκανα αμεσα... Πιστευω οτι πιθανότατα φτασω σε αυτο το σημειο...

ποναει η ψυχη μ οταν ξερω οτι προσπαθειτε τοσο καιρο... εδω 1,5 χρονος εγω και μ φαινεται αιωνας! το δικαιουστε με καθε τροπο να ειστε οι πρωτες που θα γινετε μανουλες!! ειλικρινα σας το λεω!! μακαρι για ολες μας φυσικα!!ολες το αξιζουμε απλα εσεις ειδικα πρεπει να δικαωθειτε για ολο αυτον τον αγωνα!! 

ευχομαι το 2017 να ειναι τυχερο!!!με ολη μ την καρδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...