Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κυηση ή επιρροη Υστεροσκόπησης?


Anti84

Recommended Posts

Καλησπερα...πριν 1μιση περιπου μηνα εκανα υστεροσκοπηση για την αφαιρεση ενος πολυποδα 5χιλ.Αδιαθετησα κανονικα χωρις προβλημα.Πριν 8 μερες περιπου ειχα ελευθερες επαφες με το συζυγο μου.Απ την επομενη μερα ειχα πονους περιοδου σε κοιλια κ μεση.Εβγαλα σπυρακια κ απο χθες εχω πονοκεφαλο κ ανορεξια.Η περιοδος μου θα ρθει σε 13 μερες περιπου.Ενδεχεται να χει να κανει ολο αυτο με την επεμβαση? Ή υπαρχει πιθανοτητα να ναι κυηση? δεν τα ειχα ποτε ξανα κ κυριως τοσο πριν την περιοδο.Ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angie84 είπε:

Καλησπερα...πριν 1μιση περιπου μηνα εκανα υστεροσκοπηση για την αφαιρεση ενος πολυποδα 5χιλ.Αδιαθετησα κανονικα χωρις προβλημα.Πριν 8 μερες περιπου ειχα ελευθερες επαφες με το συζυγο μου.Απ την επομενη μερα ειχα πονους περιοδου σε κοιλια κ μεση.Εβγαλα σπυρακια κ απο χθες εχω πονοκεφαλο κ ανορεξια.Η περιοδος μου θα ρθει σε 13 μερες περιπου.Ενδεχεται να χει να κανει ολο αυτο με την επεμβαση? Ή υπαρχει πιθανοτητα να ναι κυηση? δεν τα ειχα ποτε ξανα κ κυριως τοσο πριν την περιοδο.Ευχαριστω πολυ!

γεια σου Angie. Θεωρω οτι ειναι λιγο νωρις για συμπτωματα εγκυμοσυνης,ισως να αλλαξε ο κυκλος σου λογο της επεμβασης.Δεν εχω κανει κατι τετοιο ωστε να ξερω αν παιζει ρολο.Αν επιθυμεις παιδακι παντως,ευχομαι να μην ειναι περιοδος ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

γεια σου Angie. Θεωρω οτι ειναι λιγο νωρις για συμπτωματα εγκυμοσυνης,ισως να αλλαξε ο κυκλος σου λογο της επεμβασης.Δεν εχω κανει κατι τετοιο ωστε να ξερω αν παιζει ρολο.Αν επιθυμεις παιδακι παντως,ευχομαι να μην ειναι περιοδος ;) 

Κ εγω ετσι νομιζω nantia μου ,οτι ειναι παρα πολυ νωρις για οτιδηποτε.Απλα με προβληματισαν οι πονοι περιοδου...οπως κ να χει, ο,τι καλυτερο κοριτσι μου κ σε σενα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angie84 είπε:

Κ εγω ετσι νομιζω nantia μου ,οτι ειναι παρα πολυ νωρις για οτιδηποτε.Απλα με προβληματισαν οι πονοι περιοδου...οπως κ να χει, ο,τι καλυτερο κοριτσι μου κ σε σενα!! 

καταλαβαινω την αγωνια σου παντως,περιμενω σε περιπου 12 μερες κ ενω δεν ειμαι στις γονιμες μερες εχω αυτα ακριβως που περιγραφεις κ εσυ. Να σαι καλα κοριτσι μου,οτι καλυτερο για ολες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...