Μετάβαση σε περιεχόμενο
Eleni20

Χρόνος μετα απο παλινδρομη

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια μου.τι κανετε;σας έχασα ολες αλλα ημουν πολυ περίεργα τον τελευταίο καιρό.μια καλα και μια χαλια....στις 29 Οκτώβρη εκανα απόξεση λόγο παλινδρομης στην 10η εβδομαδα..τραγικό γεγονός και το υπέρτατο σοκ.οσες το εχουν ζήσει θα με καταλάβουν..τωρα ειμαστε σε φάση αναμονής της πρώτης περιόδου για να μπορέσουμε να κάνουμε τον έλεγχο για την θρομβοφιλια και καρυοτιπο ζεύγους.ποσες εχετε κανει αυτες τις εξετάσεις;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Ελενακι μου γλυκο, εχεις περασει πολλες δυσκολιες στη ζωη σου! Θα την ξεπερασεις και αυτη και θα πανε ολα καλα! Εισαι δυνατη! Για τις εξετασεις που ρωτας δεν μπορω να σε βοηθησω, αλλα μπορω να σου στειλω ολη τη θετικη μου ενεργεια και σκεψη! Εδω θα ειμαστε να τα λεμε... ...

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Προετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά κατεψυγμένων... Τα cetrotide μου εκαναν κι εμενα φαγουρα, κοκκινίλα και τοπικό οίδημα. Ευτυχως τα εκανα για λίγες μερες.. Υπομονή! Με το καλό η ωοληψία, ευχομαι να εχεις πολλα και γονιμοποιήσιμα ωαριάκια!
    • εμενα μου ειπαν να τους στειλω μια αιτηση με τα στοιχεια μας με φαξ και θα με καλεσουν για το ποτε θα γινει η επιτροπη.απο το κεντρο μου ειπαν οταν θα μου κλεισουν το ραντεβου τοτε θα ετοιμασουμε το παραπεμπτικο με το γιατρο.ομως εγω δν εχω κανει ακομα τον υπερηχο επειδη περιμενω να αδιαθετησω κ ελεγα να τον κανω μετα τη περιοδο αλλα αν με παρουν μεχρι τελος της βδομαδας δε θα προλαβω να ετοιμαστω.ναι σαλπιγγογραφια ορμονικες ειμαι ετοιμη.αα και κατι αλλο τις ορμονικες τις δεχονται και απο πυρηνικο ιατρο νομιζω ετσι δεν ειναι?
    • Ήταν η χρονιά που έδωσα πανελλήνιες... 18 πατημένα!
    • Εγω σημερα αδιαθετησα αλλα εμβρυομεταφορα θα κανω στον απομενο κυκλο σημερα θα παρω τον γιατρο για να κανονησουμε για το σχρατσιν!εσυ πως εισαι?
    • @misofeggaro εσυ πόσο ειμουν; 
  • Νέες συζητήσεις