Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλος-καλή γυναικολογος Θεσσαλονικη


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!ανοιξα αυτο το θεμα γιατι ψαχνω για καλο γυναικοκογο στη θεσσαλονικη.

Μετα απο 1,5 χρονο προσπαθειων δεν έχουμε αποκτήσει ακόμη μωρακι με τον ανδρα μου. Η γυναικολος την οποια επισκεπτομαι ειναι καθετη στο να κανουμε οποια εξεταση.ουτε καν σπερματογραφημα δε μας συστηνει ακομη.Οταν της ζητησα εξετασεις μου ειπε δε θελει να κανω για να μην αγχωθω.ετσι λοιπον αγχωνομαι περισσότερο! η παλιά γυναικολογος ηταν το ακριβως αντιθετο.απο το 8μηνο χωρις να ζητησει να κανουμε καμια άλλη εξεταση ηθελε να με στειλει"σε ενα πολυ καλο διαγνωστικο που εχω εμπιστοσυνη..." για να κανω σαλπιγγογραφια σαν πρωτη εξεταση!μου φανηκε πολυ υπερβολικό (συνηθως κοιτουν πρωτα το σπερμα).

Οπως βλεπετε χρειάζομαι βοηθεια!!εναν γυναικοκογο που να ειναι ανθρωπος πρωτα απ'ολα.που δε θα εκμεταλλευτει την κατασταση κλεινοντας το ενα ραντεβου πισω απο τ αλλο με σκοπο τα χρηματα της καθε επισκεψης, αλλα ουτε την απολυτη χαλαροτητα του στιλ "ελα βρε αδερφε, θα ερθει το αγχος σας φταει".

Βασιζομαι στις εμπειριες σας και στην κατανοηση σας (ολες τα περναμε).

Σας ευχαριστώ εκ των προτερων και περιμενωωωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου μακαρι να μπορουσα να ας βοηθησω!! αλλα μενω αθηνα! 

Εύχομαι να μπορεσεις να βρεις τον/τη γυναικολογο που θα ήθελες!! 

Θα χαρουμε να μας ενημερώσεις αν ολα πήγαν καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...