Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάτι δεν πάει καλά


Recommended Posts

Κορίτσια εισακουστηκαν οι ευχές.πήγα στον γιατρό...είναι εντάξει το μωρο μου..ακούσαμε την καρδουλα του. 150 παλμοι..ηρέμησε κ η δική μου καρδιά! είπε ο γιατρός ότι μπορεί να οφείλεται το αίμα στις αντιπηκτικες!σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Katerina88 είπε:

Κορίτσια εισακουστηκαν οι ευχές.πήγα στον γιατρό...είναι εντάξει το μωρο μου..ακούσαμε την καρδουλα του. 150 παλμοι..ηρέμησε κ η δική μου καρδιά! είπε ο γιατρός ότι μπορεί να οφείλεται το αίμα στις αντιπηκτικες!σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση κορίτσια 

Ειλικρινά συγκινήθηκα! Μπραβο ρε κορίτσι μου! Η Παναγίτσα να σας έχει καλα, μαμά και μωράκι! Χάρηκα παρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ!!εύχομαι σε όλες μας να μας δώσει ο θεός αυτό που λαχταραμε! !να είστε καλά κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina88 είπε:

Κορίτσια εισακουστηκαν οι ευχές.πήγα στον γιατρό...είναι εντάξει το μωρο μου..ακούσαμε την καρδουλα του. 150 παλμοι..ηρέμησε κ η δική μου καρδιά! είπε ο γιατρός ότι μπορεί να οφείλεται το αίμα στις αντιπηκτικες!σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση κορίτσια 

Μπραβο κοπελα μου!!Ειδες που πηγαν ολα καλα;Παρα πολυ χαρηκα που μας ειπες καλα νεα!Σε ειχα συνεχεια στο μυαλο μου...Το καλυτερο δωρο για τη γιορτη σου!Χρονια πολλα σου ευχομαι και να περασεις μια πανεμορφη εγκυμοσυνη! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera katerinaki mou kai xronia sou pollaaa!!!

diavaza me agwnia tin anartisi sou euxontas na dw thetiko to telos!! xairomai p akoustikan oi palmoi!!

euxomai na exeis mia teleiomini egkumosuni kai ola na pane kala me ena ugies mwraki stin agkalitsa sou!!!

<3 <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η renata17 είπε:

Μπραβο κοπελα μου!!Ειδες που πηγαν ολα καλα;Παρα πολυ χαρηκα που μας ειπες καλα νεα!Σε ειχα συνεχεια στο μυαλο μου...Το καλυτερο δωρο για τη γιορτη σου!Χρονια πολλα σου ευχομαι και να περασεις μια πανεμορφη εγκυμοσυνη! ?

Ναι renata μου ευτυχώς! ηρεμησα!σε ευχαριστώ πολύ! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

kalispera katerinaki mou kai xronia sou pollaaa!!!

diavaza me agwnia tin anartisi sou euxontas na dw thetiko to telos!! xairomai p akoustikan oi palmoi!!

euxomai na exeis mia teleiomini egkumosuni kai ola na pane kala me ena ugies mwraki stin agkalitsa sou!!!

<3 <3 <3 

Σε ευχαριστώ πολύ! πολυ ψυχοφθορο..ήμουν σιγουρη πώς δεν θα το ακουσω!το καλύτερο δώρο για την γιορτή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Μπράβο Κατεριναρα!!!!!!!!!? Χρόνια πολλά και καλά! ?

Σε ευχαριστώ πολύ!καίτηση σε εσένα ο,τι καλύτερο εύχομαι! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Friday, November 25, 2016 at 4:00 ΜΜ, ο/η Katerina88 είπε:

Κορίτσια εισακουστηκαν οι ευχές.πήγα στον γιατρό...είναι εντάξει το μωρο μου..ακούσαμε την καρδουλα του. 150 παλμοι..ηρέμησε κ η δική μου καρδιά! είπε ο γιατρός ότι μπορεί να οφείλεται το αίμα στι

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!καίτηση σε εσένα ο,τι καλύτερο εύχομαι! !!

Μπράβο Κατερίνα μου κ Χρονια Πολλά για τη γιορτή σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...