Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα ειμαι 7 εβδομαδων κ 2 ημερων,εχουμε δει μονο σακο στο γυναικολογο κ λεκιθικο ασκο.Εχουμε ραντεβου την δευτερα να ακουσουμε καρδουλα.Ανακαλυψα την εγκυμοσυνη κ επισκεφθηκε τον γιατρο μου στις 4 εβδομαδες κ 3 ημερες..στις 4 εβδομαδες κ 5 ημερες ειχα καφε σκουρο υγρο κ προς το απογευμα λιγες σταγονες αιμα πηγα την ιδια μερα στο γιατρο με ειδε μου συνεστησε utrogestan 1 πρωι βραδυ κ μαγνησιο πρωι βραδυ κ ξεκουραση τα υγρα σταματησαν επειτα απο 2 μερες στις 5 εβδομαδες κ 3 ημερες πηγα στο γιατρο ειδαμε σακο κ μου ειπε οτι βλεπει λιγη βλεννη που ισως αργοτερα εμφανιστει στο εσωρουχο μου με χρωματισμο μου ειπε οτι ολα ειναι καλα κ να τον παρω τηλ στις 6 εβδομαδες κ 3 ημερες αν δ ειχα καθολου υγρα ολη την εβδομαδα για να κανουμε 1 το utrogestan ετσι κ εγινε απο την τριτη περνω ενα το βραδυ κ μαγνησιο ενα πρωι βραδυ..την τριτη το απογευμα για.μια φορα που σκουπιστηκα ειχα μπεζ δ με ανησυχησε το ιδιο κ χθες παρασκευη μονο στο σκουπισμα κ αυτο μια φορα σημερα το απογευμα παλι μονο στο σκουπισμα ομως απο τις 11 κ 10 που πηγα τουαλετα ειδα λιγη βλεννα καφε μπεζ στο εσωρουχο κ οταν σκουπιστηκα οσες φορες σκουπιστηκα παλι βλεννα καφε μπεζ σαν κλωστη μεσα στο χαρτι ανησυχω παρα πολυ φοβαμαι δ θελω να συμβει κατι ασχημο..πειτε μου σε εσας τι συμβαινει τι συμοτωματα εχετε;; εγω απο την τριτη συνεχεια αναγουλα κ το βραδυ ζαλαδα για κανενα μισαωρο..σημερα αναγουλα ολη  την μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μεβτο καλο το μικρο σας... Οι αναγουλες κ οι ζαλάδα ειναι συχνο συμπτωμα...εγω ειχα λιγο τους πρωτους δυο μηνες.... Τωρα οσο αφορα τα σκουρα υγρα ξεκούραση πολυ ξεκούραση μην κάνεις τιποτα προσπαθησε να μένεις στο κρεβάτι στον καναπε κ δεν έχεις να φοβηθεις τιποτα... Το χω ζησει σε πολυ χειρότερο βαθμο αλλα μένοντας στο κρεβάτι ολα πηγαν μια χαρα... Έπαιρνα και τα ουτροτζισταν... Μην αγχώνεσαι μονο θετικα να σκεφτεσαι θα δεις θα παιρασουν οι πρωτοι μηνες και μετα δεν θα χεις πρόβλημα βεβαια θα στα πει ο γιατρός πολυ καλύτερα. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η labrini m είπε:

Καλημέρα μεβτο καλο το μικρο σας... Οι αναγουλες κ οι ζαλάδα ειναι συχνο συμπτωμα...εγω ειχα λιγο τους πρωτους δυο μηνες.... Τωρα οσο αφορα τα σκουρα υγρα ξεκούραση πολυ ξεκούραση μην κάνεις τιποτα προσπαθησε να μένεις στο κρεβάτι στον καναπε κ δεν έχεις να φοβηθεις τιποτα... Το χω ζησει σε πολυ χειρότερο βαθμο αλλα μένοντας στο κρεβάτι ολα πηγαν μια χαρα... Έπαιρνα και τα ουτροτζισταν... Μην αγχώνεσαι μονο θετικα να σκεφτεσαι θα δεις θα παιρασουν οι πρωτοι μηνες και μετα δεν θα χεις πρόβλημα βεβαια θα στα πει ο γιατρός πολυ καλύτερα. ??

Λαμπρηνη σε ευχαριστω πολυ!! Ολο ξαπλα ειμαι σηκωνομαι για τουακετα για να φτιαξω καποιο φαγητο ευκολα 2-3 φορες την εβδομαδα κ μερικα απογευματα δουλευω καθιστη παντα δ σηκωνομαι μονο για τουαλετα κ εκει!με ανησυχουν που καθε τοσο βλεπω μπεζ η καφε βλεννα..αντε να περασουν οι ωρες να ερθει η αυριανη μερα με το καλο να ακουσουμε την καρδουλα του κ ολα να ειναι καλα!ειναι κ μεγαλη γιορτη αυριο τα εισοδια της θεοτοκου..σημαδιακη μερα πιστευω ολα θα ειναι καλα με τξ βοηθεια της παναγιας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον υπεριχο θα δει αν ειναι καποια μικρη αποκόλληση η κατι αλλο κατι φυσιολογικό.... Ευτυχώς έχουμε τους γιατρους κ μας καθοδηγούν να ναι καλα... Υπομονη λογες ωρες να δεις το αγγελουδι σου να το ακουσεις και θα ηρεμισεις.. Γραψε μας τα νεα αυριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πως κ πως περιμενω να το ακουσω να ηρεμησω!!! Φυσικα αυριο το μεσημερι θα σας εχω νεα...πρωτα ο θεος πολυ ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι απτην καρδιά μου τα καλύτερα στέλλα μου! Να ακούσεις μια τοση δα μικρή καρδούλα να γοργοχτυπά!!!!!! Όπως είπες, είναι μεγάλη μέρα αύριο, η Παναγιά μαζί σας και σε όλες τις μανούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννινα σε ευχαριστω πολυ τα λογια σου με εχουν συγκινησει παρα πολυ!! Αυριο ευχομαι να σας εχω πολυ ωραια νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την ακουσαμε την καρδουλα του, δεν μπορω να το περιγραψω πως ακουγοτανε, αλλιως το περιμενα,ολα ηταν τελεια ομως μεγαλωσε τοσο πολυ ο σακος φαινοτανε το εμβρυακι μας κ η καρδουλα που κουνιοτανε ολα ηταν τελεια!!Ειμαι πολυ συγκινημενη πηρα το καλυτερο δωρο γενεθλιων στη ζωη μου!Πεταω απο χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η stella90_ είπε:

Κορίτσια την ακουσαμε την καρδουλα του, δεν μπορω να το περιγραψω πως ακουγοτανε, αλλιως το περιμενα,ολα ηταν τελεια ομως μεγαλωσε τοσο πολυ ο σακος φαινοτανε το εμβρυακι μας κ η καρδουλα που κουνιοτανε ολα ηταν τελεια!!Ειμαι πολυ συγκινημενη πηρα το καλυτερο δωρο γενεθλιων στη ζωη μου!Πεταω απο χαρα!

Μπραβοοοοοοο Συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!

Χαιρομαστε κ μεις μαζι σου!!!!!!!!

Αντε αντε αλλαξε ομαδα  στο forum αλλα μην μας ξεχνας εεεεέεεεεε????

Φιλια πολλαααααααα!!!!!!!!????☺????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stella90_ είπε:

Κορίτσια την ακουσαμε την καρδουλα του, δεν μπορω να το περιγραψω πως ακουγοτανε, αλλιως το περιμενα,ολα ηταν τελεια ομως μεγαλωσε τοσο πολυ ο σακος φαινοτανε το εμβρυακι μας κ η καρδουλα που κουνιοτανε ολα ηταν τελεια!!Ειμαι πολυ συγκινημενη πηρα το καλυτερο δωρο γενεθλιων στη ζωη μου!Πεταω απο χαρα!

Συγχαρητηρια Στελλα!!Τετοια συναισθηματα ειναι μοναδικα και απεριγραπτα!Να το ζησεις ευχαριστα αυτο που σου συμβαινει και να εισαι γερη να κρατησεις το μπεμπακι σου στην αγκαλια σου! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

Μπραβοοοοοοο Συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!

Χαιρομαστε κ μεις μαζι σου!!!!!!!!

Αντε αντε αλλαξε ομαδα  στο forum αλλα μην μας ξεχνας εεεεέεεεεε????

Φιλια πολλαααααααα!!!!!!!!????☺????????

Σε ευχαριστω ποκυ lovely!!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η renata17 είπε:

Συγχαρητηρια Στελλα!!Τετοια συναισθηματα ειναι μοναδικα και απεριγραπτα!Να το ζησεις ευχαριστα αυτο που σου συμβαινει και να εισαι γερη να κρατησεις το μπεμπακι σου στην αγκαλια σου! ?????

Renataki μου σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου Στέλλα... μπραβο κοριτσι μου!!! ολα να συνεχίσουν να πηγαίνουν τέλεια!! μπράβο!!! ???

Με συγκίνησες πολυ... μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γλυκια μου Στέλλα... μπραβο κοριτσι μου!!! ολα να συνεχίσουν να πηγαίνουν τέλεια!! μπράβο!!! ???

Με συγκίνησες πολυ... μπράβο!!

Σε ευχαριστω πολύ μόνο θετική σκέψη απ΄εδω κ περα και όλα θα πάνε καλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...