Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτη μέρα καθυστέρησης και δέκατα


Paolaki

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Paolaki είπε:

και εγώ δεν κρατιέμαι ειδικά σήμερα έτσι μου έρχεται να πάω το απόγευμα να πάρω τεστ θυμάμαι και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με μια μέρα καθυστερήση σε τρία δευτερόλεπτα έδειξε το τεστ εγκυμοσύνη .

Πάρε το clearblue θα δείξει αμέσως με 2 μέρες καθυστέρηση. Εμένα μου βγήκε θετικό 2 μέρες πριν τη περίοδο. Δεν υπάρχει λόγος να περιμένεις και τζάμπα να αναρωτιέσαι! Κάνε να ξέρεις τι σου γίνεται! καλή επιτυχία και περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Πάρε το clearblue θα δείξει αμέσως με 2 μέρες καθυστέρηση. Εμένα μου βγήκε θετικό 2 μέρες πριν τη περίοδο. Δεν υπάρχει λόγος να περιμένεις και τζάμπα να αναρωτιέσαι! Κάνε να ξέρεις τι σου γίνεται! καλή επιτυχία και περιμένουμε νέα σου!

στην πρώτη εγκυμοσύνη αυτο είχα πάρει πολύ καλό.

σε ευχαριστώ θα σας πω τα νέα το βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Paolaki είπε:

καλημέρα κοριτσάκια μου ακόμα δεν ήρθε ή Αλέκα ? .

Στο μυαλό μου είναι από την αριστερή μεριά το τεστ και από την άλλη η χοριακη δεν ξέρω πως θα πραξω πάντως σήμερα ως το βράδυ αν δεν έρθει θα πει οτι κάτι γίνεται μέσα στην κοιλιά μου. ΑΣΕ που παίζει το δεξί μου μάτι εδώ κ 3 μέρες .Ευχαριστώ πολύ εύχομαι οι ευχές σας να πιάσουν τόπο. ?

Νομίζω θα συμφωνήσω με το @Lisaki 80

Περιμένουμε νέα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Νομίζω θα συμφωνήσω με το @Lisaki 80

Περιμένουμε νέα!!!!!

Πήρα τηλέφωνο την μικροβιολόγο αν πάω αύριογια χοριακη τα αποτελέσματα θα τα πάρω την Δευτέρα.

Οποτε σήμερα θα πάρω τεστ εγκυμοσύνης δεν μπορεί κλείνω ένα μήνα απο τότε που μουρθε περίοδος αν δείξει θετικό θα πάω αυριο να κάνω κ χοριακη χωρίς μεγάλο άγχος για τα αποτελέσματα της Δευτέρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Paolaki είπε:

και εγώ δεν κρατιέμαι ειδικά σήμερα έτσι μου έρχεται να πάω το απόγευμα να πάρω τεστ θυμάμαι και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με μια μέρα καθυστερήση σε τρία δευτερόλεπτα έδειξε το τεστ εγκυμοσύνη .

paolaki m kalimera kai apo mena!!!

aporw pws kratiesai!!!! me 3 meres kathusterisi nomizw oti kai test na kaneis pali tha deis ti ginetai!!  apla i xwriaki einai 100 tis ekato swsti enw sto test an vgei arnitiko den einai 100 tis ekato!!

exw polu thetiko proaisthima gia sena!!i xwriaki logw savvatou duskola na vgei grigora alla pote den ksereis!!

anamenoume loipon!! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου εκανα το τεστ και πηρα μια ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΡΑ στα μουτρα ολη δικια μου ...... ακομα περιοδο δεν εχω σας στελνω κ την φωτο ...... ο αντρας μου λεει οτι βιαστηκα επρεπε να περιμενω ειπε ακομα μερικες μερες αλλα εμεις οι γυναικες ξερετε πως ειμαστε ανυπομονες ...:|

test.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Paolaki είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου εκανα το τεστ και πηρα μια ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΡΑ στα μουτρα ολη δικια μου ...... ακομα περιοδο δεν εχω σας στελνω κ την φωτο ...... ο αντρας μου λεει οτι βιαστηκα επρεπε να περιμενω ειπε ακομα μερικες μερες αλλα εμεις οι γυναικες ξερετε πως ειμαστε ανυπομονες ...:|

test.jpg

λοιπον σου παραθετω την χθεσινη μου περιπετεια....χθες η καλυτερη μου φιλη εκανε τρια τεστ,αρνητικα ολα,σημερα πηγαμε μαζι στον γιατρο....5 εβδομαδων! ελπιζω να γινει κατι αναλογο στην περιπτωση σου,ποτε δεν ξερεις ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantia_14 είπε:

λοιπον σου παραθετω την χθεσινη μου περιπετεια....χθες η καλυτερη μου φιλη εκανε τρια τεστ,αρνητικα ολα,σημερα πηγαμε μαζι στον γιατρο....5 εβδομαδων! ελπιζω να γινει κατι αναλογο στην περιπτωση σου,ποτε δεν ξερεις ;) 

Θα περιμενω κ την αλλη εβδομαδα τι να πω ελεοοος ! Ελπιζω σε ενα θαυμα ..... αν δεν ερθει, κατευθειαν χοριακη με εφαγε η βιασυνη ...... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην φιλη σου 10000000 μπραβοοοο ! 

Ας ερθει σε ολες μας το ποθητο αποτελεσμα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Paolaki είπε:

Θα περιμενω κ την αλλη εβδομαδα τι να πω ελεοοος ! Ελπιζω σε ενα θαυμα ..... αν δεν ερθει, κατευθειαν χοριακη με εφαγε η βιασυνη ...... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην φιλη σου 10000000 μπραβοοοο ! 

Ας ερθει σε ολες μας το ποθητο αποτελεσμα :x

να σαι καλα! εγω να δεις πως χαρηκα ! Mακαρι κ στην περιπτωση σου να συμβει το ιδιο,στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Paolaki είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου εκανα το τεστ και πηρα μια ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΡΑ στα μουτρα ολη δικια μου ...... ακομα περιοδο δεν εχω σας στελνω κ την φωτο ...... ο αντρας μου λεει οτι βιαστηκα επρεπε να περιμενω ειπε ακομα μερικες μερες αλλα εμεις οι γυναικες ξερετε πως ειμαστε ανυπομονες ...:|

test.jpg

ρε παολακι εγω γτ βλεπω μια αχνη γραμμη???? μονο εγω την βλεπω ρε κοριτσια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

ρε παολακι εγω γτ βλεπω μια αχνη γραμμη???? μονο εγω την βλεπω ρε κοριτσια???

Μινιατούρα κι εγω την ειδα!!! . μακάρι Παολάκι μου! Ειχα διάβασει την ιστορία σου πιο παλιά που έλεγες πως δεν κανετε ελεύθερα και πως είχες μια ευκαιρία τότε και ειχα συγκινηθεί.. το θετικό ειναι  πως ξεκινήσατε τις προσπάθειες πάλι οποτε θα κάτσει κάποια στιγμή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ νομίζω κορίτσια ότι είναι η ταινία απο μέσα που αν είσαι έγκυος χρωματίζεται ? τι να κάνουμε ;

υπομονή ? θα δείξει απο εβδομάδα ίσως κ αύριο μεθαύριο αν έρθει η Αλέκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Μινιατούρα κι εγω την ειδα!!! . μακάρι Παολάκι μου! Ειχα διάβασει την ιστορία σου πιο παλιά που έλεγες πως δεν κανετε ελεύθερα και πως είχες μια ευκαιρία τότε και ειχα συγκινηθεί.. το θετικό ειναι  πως ξεκινήσατε τις προσπάθειες πάλι οποτε θα κάτσει κάποια στιγμή!!

Ναι απλά ο αντρούλης μου με είδε στεναχωρημένημιλησαμε και συνεχισαμε τις προσπάθειες.Θα δείξει σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

ρε παολακι εγω γτ βλεπω μια αχνη γραμμη???? μονο εγω την βλεπω ρε κοριτσια???

η ταινία θα είναι από μέσα ξέρω κ Εγώ; μ βγήκαν τα ? κ εμένα καθόμουνα δέκα λεπτά μέσα στο μπάνιο ? μπας κ δω κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Paolaki είπε:

η ταινία θα είναι από μέσα ξέρω κ Εγώ; μ βγήκαν τα ? κ εμένα καθόμουνα δέκα λεπτά μέσα στο μπάνιο ? μπας κ δω κάτι

Και μένα ετσι ηταν την πρώτη φορά και έκανα αμέσως χοριακη και είχε δείξει 14,5!! βλέπω και εγω κατι αχνό.. Οκ μην ξεσηκώνεσαι.. περίμενε να δεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Paolaki είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου εκανα το τεστ και πηρα μια ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΡΑ στα μουτρα ολη δικια μου ...... ακομα περιοδο δεν εχω σας στελνω κ την φωτο ...... ο αντρας μου λεει οτι βιαστηκα επρεπε να περιμενω ειπε ακομα μερικες μερες αλλα εμεις οι γυναικες ξερετε πως ειμαστε ανυπομονες ...:|

test.jpg

ρε παολακι εγω γτ βλεπω μια αχνη γραμμη???? μονο εγω την βλεπω ρε κοριτσια???

 

οταν ειναι αρνητικο δεν εμφανιζεται καμια γραμμη...εστςμω και λιγο αν φανηκε κατευθειαν σημαινει θετικο!! εκτος αν βγηκε μετα απο 10 λεπτα!!βγηκε κατευθειαν αυτη γμη γραμμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Paolaki είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου εκανα το τεστ και πηρα μια ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΡΑ στα μουτρα ολη δικια μου ...... ακομα περιοδο δεν εχω σας στελνω κ την φωτο ...... ο αντρας μου λεει οτι βιαστηκα επρεπε να περιμενω ειπε ακομα μερικες μερες αλλα εμεις οι γυναικες ξερετε πως ειμαστε ανυπομονες ...:|

test.jpg

Κορίτσι μου γλυκό τα συγκεκριμένα τεστ νομίζω ότι δείχνουν 4-5 μερες πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου.. Απλα σκέφτομαι μήπως δεν έχεις υπολογίσει καλά τις μερες και το έκανες 5-6 μερες νωρίτερα από ότι έπρεπε. Εχεις πολυ σταθερο κυκλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

ρε παολακι εγω γτ βλεπω μια αχνη γραμμη???? μονο εγω την βλεπω ρε κοριτσια???

 

οταν ειναι αρνητικο δεν εμφανιζεται καμια γραμμη...εστςμω και λιγο αν φανηκε κατευθειαν σημαινει θετικο!! εκτος αν βγηκε μετα απο 10 λεπτα!!βγηκε κατευθειαν αυτη γμη γραμμη?

ναι απλά μου βγήκαν τα μάτια να την δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Paolaki είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου εκανα το τεστ και πηρα μια ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΡΑ στα μουτρα ολη δικια μου ...... ακομα περιοδο δεν εχω σας στελνω κ την φωτο ...... ο αντρας μου λεει οτι βιαστηκα επρεπε να περιμενω ειπε ακομα μερικες μερες αλλα εμεις οι γυναικες ξερετε πως ειμαστε ανυπομονες ...:|

test.jpg

ρε παολακι εγω γτ βλεπω μια αχνη γραμμη???? μονο εγω την βλεπω ρε κοριτσια???

 

σημασια εχει οτι βγηκε! ειναι λογικο να ειναι πολυ αχνη γτ δεν το κανες με πρωινα ουρα..δεν θελω να σε ξεσηκωσω αλλα εγω το βλεπω θετικο! ολες μ οι φιλες με ενα τετοιο αχνο βγηκαν εγγυες! 

σε μενα μια φορα μονο το ειδα μετα απο μιση ωρα π φαινοταν κατι αλλα αυτο ηξερα οτι δεν πρεπει να το δινω σημασια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Paolaki είπε:

καλημέρα παολακι μου!! καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αλλα κρατα μια ελπιδα στην ακρη του μυαλου σου...δε σου λεω να κρατήσεις πολλές γιατί αν δεν εισαι εγκύουλα θα αισθανθείς ακομα χειρότερα...και εγω εχω ακούσει οτι τα αρνητικα τεστ δεν ειναι παντα αξιόπιστα...Επίσης, οσο για το τεστ εκ πρώτης όψεως φαίνεται οντως αρνητικό..αλλά δεν εχει και αδικο η μινιατουρα που λεει οτι κατι βλέπει..το εβαλες κατω απο το φως.? έμενα με βοηθούσε να δω ξεκαθαρα αν αχνοφαινεται κάτι..

Επίσης, αν το έκανες με πρωινά ούρα ισως να ηταν ακομα πιο ξεκάθαρο...(βεβαια με 3 μερες καθυστερηση μπορει να μη παιζει ρολο αλλα ποτε δε ξέρεις!!!!!!!)

Κοιτα, εγω θα έλεγα να πας κατευθείαν για χοριακη τη Δευτερα αν δεν ερθει...να μαστε 100% σιγουροι για το οποιο αποτελέσμα...

????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aμαν αυτα τα τεστ! Κοιτα το, ξανακοιτα το, βαλτο στο φως, κρατα το πιο δω, πιο κει...! Α στο καλο! Δε φτανει που εχουμε την αγωνια μας, πρεπει να κανουμε κι αποκρυπτογραφηση! Παντως, κι εγω προτεινω χοριακη τη Δευτερα. Μακαρι βρε κουκλα μου να μη σου εχει ερθει!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εμενα σημερα μου ηρθε η βλαμμενη. Αργησε λιγακι, ετσι για να κανει εντυπωσιακη εμφανιση...!:mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...