Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτη μέρα καθυστέρησης και δέκατα


Paolaki

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου , τελευταια περιοδος 22/10/2016 με κυκλο 25 ημ. με 26 ημ." ομως σπανια 26 ημερων.

Ηρθα σε ελεύθερη επαφη στις γονιμες μερες οχι ολες αλλα την 12η μερα και την 14η μερα  και 3 μερες πριν την περιοδο δεν την βαζω γιατι δεν νομιζω να ειναι γονιμη ημερα.

Σημερα το πρωι ετοιμαστηκα φορεσα το βρακακι μου και την σερβιετα μου και ξεκινησα για την δουλεια..... διοτι την κυρια την περιμενω σημερα αλλα αυτη ακομα να εμφανιστει , μεν εχω πονακια ελαφρια ομως κατι σαν ηπιες κραμπες , το στηθος μου πρωτη φορα δεν ποναει , πολυ λιγο δλδ απο το δεξι στηθος στο πλαι ενω αλλες φορες δεν ακουμπιοταν .

Εχω δεκατα 37.2 εδω και κατι μερες αλλα νιωθα καλα ,κοιμαμαι νωρις και πηγαινω τουαλετα πολλες φορες . 

Εμενα μου εκανε εντυπωση η θερμοκρασια .... τωρα αν ξυπνησω αυριο το πρωι και δω την κυρια Αλεκα :D θα την καλοδεχτω και θα της πω μπααα σου ελειψααα? Εντωμεταξυ  εχω τρελαθει να πηγαινω τουαλετα και να βλεπω την σερβιετα μου αν μου ηρθε κατι αλλα ακομα τιποτα.

Ας περιμενω μεχρι και την Παρασκευη λεω εγω ...... και μετα σκεφτομαι που λετε για χοριακη , την Παρασκευη που πηγα για απλες εξετασεις αιματος μου μελανιασαν το χερι και η φουσκωτη τσουπωτη φλεβιτσα μου παστωθηκε και δεν φαίνεται πια...... αλλου δεν εχω φλεβα  .

Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ηθελα καπου να τα πω και σας ευχαριστω που εστω το διαβαζετε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Paolaki είπε:

Ηρθα σε ελεύθερη επαφη στις γονιμες μερες οχι ολες αλλα την 12η μερα και την 14η μερα 

Σημερα το πρωι ετοιμαστηκα φορεσα το βρακακι μου και την σερβιετα μου και ξεκινησα για την δουλεια..... διοτι την κυρια την περιμενω σημερα αλλα αυτη ακομα να εμφανιστει , μεν εχω πονακια ελαφρια ομως κατι σαν ηπιες κραμπες , το στηθος μου πρωτη φορα δεν ποναει , πολυ λιγο δλδ απο το δεξι στηθος στο πλαι ενω αλλες φορες δεν ακουμπιοταν .

Εχω δεκατα 37.2 εδω και κατι μερες αλλα νιωθα καλα ,κοιμαμαι νωρις και πηγαινω τουαλετα πολλες φορες . 

Εντωμεταξυ  εχω τρελαθει να πηγαινω τουαλετα και να βλεπω την σερβιετα μου αν μου ηρθε κατι αλλα 

Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ηθελα καπου να τα πω και σας ευχαριστω που εστω το διαβαζετε !!!!

Καλως την!!!'❤❤??

Λοιπόν....καταρχήν να σου ευχηθώ μια τεραστια χοριακη και ενα σπορακι να μεγαλώνει μεσα σου!!

Εγω εχω να πω οτι πριν ανακαλυψω οτι ημουν έγκυος (άσχετα αν δε προχωρησε) ειχα τρελη συχνοοουρια απο την 20η μεχρι την 24 μέρα (οπου και ειχα αιμορραγία). Οι γονείς μου ψηλιαστηκαν οτι ειμαι εγκυος επειδη συνεχως πηγαινα τουαλέτα. Φαντασουρ οτι ειμασταν στο χωριό ολοι μαζί πηγαιναμερ βολτα με το αμαξι και σταματουσα συνεχως για να κάνω την ανάγκη μου!!

Επίσης..τοσα χρόνια τωρα μετα την ωορρηξία μου το στηθος μου γινεταθ σα μπαλονακι. το μηνα που εμεινα εγκυος.....χαμπάρι ο τρυφωνας!! Ουτε πρηξιμο, ουτε τπτ...

Αυτο με τη τουαλέτα το έζησα και εγώ. Ειχα βαρεθει να κοιταζομαι αν εχω αιμα η οχι..απίστευτα ψυχοφθορο....

Σου ευχομαι τα καλυτερα παολακι μου!!! περιμενουμε μπεμπεδοσκονη!!!!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλως την!!!'❤❤??

Λοιπόν....καταρχήν να σου ευχηθώ μια τεραστια χοριακη και ενα σπορακι να μεγαλώνει μεσα σου!!

Εγω εχω να πω οτι πριν ανακαλυψω οτι ημουν έγκυος (άσχετα αν δε προχωρησε) ειχα τρελη συχνοοουρια απο την 20η μεχρι την 24 μέρα (οπου και ειχα αιμορραγία). Οι γονείς μου ψηλιαστηκαν οτι ειμαι εγκυος επειδη συνεχως πηγαινα τουαλέτα. Φαντασουρ οτι ειμασταν στο χωριό ολοι μαζί πηγαιναμερ βολτα με το αμαξι και σταματουσα συνεχως για να κάνω την ανάγκη μου!!

Επίσης..τοσα χρόνια τωρα μετα την ωορρηξία μου το στηθος μου γινεταθ σα μπαλονακι. το μηνα που εμεινα εγκυος.....χαμπάρι ο τρυφωνας!! Ουτε πρηξιμο, ουτε τπτ...

Αυτο με τη τουαλέτα το έζησα και εγώ. Ειχα βαρεθει να κοιταζομαι αν εχω αιμα η οχι..απίστευτα ψυχοφθορο....

Σου ευχομαι τα καλυτερα παολακι μου!!! περιμενουμε μπεμπεδοσκονη!!!!!!! ??????

Πεταλουδίτσα μου μακάρι να βγει η ευχή σου.Αν και έχω πόνους ήπιους και νευριάζω και παραμιλάω λέω αν είναι να έρθεις έλα μη μου σπας τα νεύρα κυρια Αλέκα μου ? .Λυπάμαι για την αποτυχημένη εγκυμοσύνη αλλά εμείς οι γυναίκες είμαστε δυνατές και δεν το βάζουμε κάτω ?. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Paolaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου , τελευταια περιοδος 22/10/2016 με κυκλο 25 ημ. με 26 ημ." ομως σπανια 26 ημερων.

Ηρθα σε ελεύθερη επαφη στις γονιμες μερες οχι ολες αλλα την 12η μερα και την 14η μερα  και 3 μερες πριν την περιοδο δεν την βαζω γιατι δεν νομιζω να ειναι γονιμη ημερα.

Σημερα το πρωι ετοιμαστηκα φορεσα το βρακακι μου και την σερβιετα μου και ξεκινησα για την δουλεια..... διοτι την κυρια την περιμενω σημερα αλλα αυτη ακομα να εμφανιστει , μεν εχω πονακια ελαφρια ομως κατι σαν ηπιες κραμπες , το στηθος μου πρωτη φορα δεν ποναει , πολυ λιγο δλδ απο το δεξι στηθος στο πλαι ενω αλλες φορες δεν ακουμπιοταν .

Εχω δεκατα 37.2 εδω και κατι μερες αλλα νιωθα καλα ,κοιμαμαι νωρις και πηγαινω τουαλετα πολλες φορες . 

Εμενα μου εκανε εντυπωση η θερμοκρασια .... τωρα αν ξυπνησω αυριο το πρωι και δω την κυρια Αλεκα :D θα την καλοδεχτω και θα της πω μπααα σου ελειψααα? Εντωμεταξυ  εχω τρελαθει να πηγαινω τουαλετα και να βλεπω την σερβιετα μου αν μου ηρθε κατι αλλα ακομα τιποτα.

Ας περιμενω μεχρι και την Παρασκευη λεω εγω ...... και μετα σκεφτομαι που λετε για χοριακη , την Παρασκευη που πηγα για απλες εξετασεις αιματος μου μελανιασαν το χερι και η φουσκωτη τσουπωτη φλεβιτσα μου παστωθηκε και δεν φαίνεται πια...... αλλου δεν εχω φλεβα  .

Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ηθελα καπου να τα πω και σας ευχαριστω που εστω το διαβαζετε !!!!

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσι! ολα αυτα που λες μου θυμιζουν εμενα οταν ημουν εγκυος ( παλλινδρομη,αλλα μεγαλο θεμα αυτο) δεν θελω να σε ξεσηκωνω βεβαια,μεινε προσγειωμενη κ περιμενε λιγο ακομα.Ειναι ενθαρρυντικα τα συμπτωματα παντως .Ελπιζω η Αλεκα να παει κανα ταξιδακι διαρκειας να χαρει κ λιγο ο κοσμακης Χριστουγεννιατικα :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantia_14 είπε:

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσι! ολα αυτα που λες μου θυμιζουν εμενα οταν ημουν εγκυος ( παλλινδρομη,αλλα μεγαλο θεμα αυτο) δεν θελω να σε ξεσηκωνω βεβαια,μεινε προσγειωμενη κ περιμενε λιγο ακομα.Ειναι ενθαρρυντικα τα συμπτωματα παντως .Ελπιζω η Αλεκα να παει κανα ταξιδακι διαρκειας να χαρει κ λιγο ο κοσμακης Χριστουγεννιατικα :P

Μένω προσγειωμένη αν είναι ναρθει ας έρθει , μπορεί το σπορακι μου να περιμένει ακόμα στην σειρά για να πέσει στην κοιλίτσα μου .Ευχομαι τα σπορακια μας να είναι μπροστά στην σειρά και να έρθουν σύντομα σε όλες τις γυναίκες . ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Paolaki είπε:

Μένω προσγειωμένη αν είναι ναρθει ας έρθει , μπορεί το σπορακι μου να περιμένει ακόμα στην σειρά για να πέσει στην κοιλίτσα μου .Ευχομαι τα σπορακια μας να είναι μπροστά στην σειρά και να έρθουν σύντομα σε όλες τις γυναίκες . ?

καλα κανεις κ εισαι αισιοδοξη,μακαρι ολες να αξιωθουμε να το ζησουμε αυτο.Εγω εχω χασει τις ελπιδες μου βεβαια αλλα οσες μπορουν και μενουν αισιοδοξες μονο καλο κανουν στον εαυτο τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

καλα κανεις κ εισαι αισιοδοξη,μακαρι ολες να αξιωθουμε να το ζησουμε αυτο.Εγω εχω χασει τις ελπιδες μου βεβαια αλλα οσες μπορουν και μενουν αισιοδοξες μονο καλο κανουν στον εαυτο τους

Μην χάνεις την ελπίδα σου όλα γίνονται για κάποιο λόγο .

Απλά το άγχος δεν μας κάνει καλό και το ξέρουμε όλες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Paolaki είπε:

Μην χάνεις την ελπίδα σου όλα γίνονται για κάποιο λόγο .

Απλά το άγχος δεν μας κάνει καλό και το ξέρουμε όλες.

 

αυτο τον λογο ακομα τον ψαχνω! δεν ξερω αν γινονται ολα για καποιο λογο τελικα η αν ειναι ολα θεμα τυχης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

αυτο τον λογο ακομα τον ψαχνω! δεν ξερω αν γινονται ολα για καποιο λογο τελικα η αν ειναι ολα θεμα τυχης

Μην το βάζεις κάτω .Ποσο καιρό προσπαθείτε; Κάπου διάβασα ότι οι γόνιμες μέρες μας είναι 14 μερες πριν έρθει ή περίοδος .Αν έχεις σταθερό κύκλο θα το πετύχεις . Στο πρώτο μυ παιδί κ εγώ αγχωνομουνα ειδικά τους 2 πρώτους μήνες .Μετά πλέον είπα να μην αγχωθώ όταν είναι οι γόνιμες να το επιδιωκω κ τσουπ σε διάρκεια αν θυμάμαι καλά 3-4 μήνες έπιασα το κοριτσάκι μου και είναι τώρα δέκα χρονών.Άργησα να κάνω δεύτερο αλλα να που τώρα προσπαθούμε και πάλι. ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΘΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Paolaki είπε:

Μην το βάζεις κάτω .Ποσο καιρό προσπαθείτε; Κάπου διάβασα ότι οι γόνιμες μέρες μας είναι 14 μερες πριν έρθει ή περίοδος .Αν έχεις σταθερό κύκλο θα το πετύχεις . Στο πρώτο μυ παιδί κ εγώ αγχωνομουνα ειδικά τους 2 πρώτους μήνες .Μετά πλέον είπα να μην αγχωθώ όταν είναι οι γόνιμες να το επιδιωκω κ τσουπ σε διάρκεια αν θυμάμαι καλά 3-4 μήνες έπιασα το κοριτσάκι μου και είναι τώρα δέκα χρονών.Άργησα να κάνω δεύτερο αλλα να που τώρα προσπαθούμε και πάλι. ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΘΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ.?

οργανωμενα δυο μηνες,ειχα μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη δυστυχως. μολις μου τελειωσει η περιοδος μου ξεκιναω παρακολουθηση ωορρηξιας με υπερηχο ,δεν θελω να χασω χρονο.Καλα δεν το συζητω το αγχος ειναι οτι χειροτερο,αλλα κ πως φευγει? δεν ειναι ευκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι για αυτό αλλα τώρα θα οργανωθεις καλυτερα , δυο μήνες είναι λίγος καιρός γιαυτο ξεαγχωσου και απόλαυσε το .Και περιμένωκαλα νέα .

Εγώ τώρα βασικά έχω πόνους περιόδου μπορεί και να μου έρθει την νύχτα.Θα δείξει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κορτσουδια μουυ! 

Δευτερη μερα καθυστερησης με δεκατα. 

Θα αφησω περιθωριο μεχρι αυριο κ αν δεν ερθει θα παρω το Σαββατο τεστ εγκυμοσυνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Paolaki είπε:

Καλημεραα κορτσουδια μουυ! 

Δευτερη μερα καθυστερησης με δεκατα. 

Θα αφησω περιθωριο μεχρι αυριο κ αν δεν ερθει θα παρω το Σαββατο τεστ εγκυμοσυνης.

kalimera paolaki! nomizw oti esu tha eisai i tuxeri tou mina kai euxomai na akolouthisoume kai oi alles!!! dekata diavazw..kathusterisi diavazw... ;)

euxomai to savvato na deis ena megalo +++++++++

na mas enimerwseis!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

kalimera paolaki! nomizw oti esu tha eisai i tuxeri tou mina kai euxomai na akolouthisoume kai oi alles!!! dekata diavazw..kathusterisi diavazw... ;)

euxomai to savvato na deis ena megalo +++++++++

na mas enimerwseis!!

Αντε να διαβάσουμε και κάτι ευχάριστο! Να παίρνουμε κουράγιο και οι υπόλοιπες! Παολάκι σου έυχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια  ακομα τιποτα δεν ηρθε ..... ο αντρας μου λεει να περιμενω μεχρι την Δευτερα αν δεν ερθει η περιοδος.......

Αν δεν ερθει ως την Δευτερα παω για χοριακη κατευθειαν .......

Αλλα ακομα εχω ηπιες κραμπες λες και θα μου ερθει ...... δεν θελω να χαίρομε απο τωρα γιατι φοβαμαι μην φαω τα μουτρα μου .

Σας ευχαριστω οοοοοολες και ευχομαι ολες απο ενα σπορακι στην κοιλιτσα :x

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο paolaki μακάρι να ειναι μωρακι... Μακαριιιιιιι:xπαρε κανενα τεστακι να δεις... Πονακια μπορεί να έχεις ακομα κ αν εισαι εγκυουλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Paolaki εχεις και τις δικες μου τις ευχες!!!!!!! Μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Στο ευχομαι απο καρδιας!!!!!! Αν αντεξεις μεχρι Δευτερα να πας για χοριακη, θα ηταν νομιζω το καλυτερο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Paolaki είπε:

Καλημεραα κορτσουδια μουυ! 

Δευτερη μερα καθυστερησης με δεκατα. 

Θα αφησω περιθωριο μεχρι αυριο κ αν δεν ερθει θα παρω το Σαββατο τεστ εγκυμοσυνης.

Σου δινω και εγω δυο ευχές!!!! Η μια ειναι να εχεις σπορακι στη κοιλιτσα σου και η αλλη.....να αντέξεις μεχρι τη Δευτερα! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου ακόμα δεν ήρθε ή Αλέκα ? .

Στο μυαλό μου είναι από την αριστερή μεριά το τεστ και από την άλλη η χοριακη δεν ξέρω πως θα πραξω πάντως σήμερα ως το βράδυ αν δεν έρθει θα πει οτι κάτι γίνεται μέσα στην κοιλιά μου. ΑΣΕ που παίζει το δεξί μου μάτι εδώ κ 3 μέρες .Ευχαριστώ πολύ εύχομαι οι ευχές σας να πιάσουν τόπο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Paolaki είπε:

καλημέρα κοριτσάκια μου ακόμα δεν ήρθε ή Αλέκα ? .

Στο μυαλό μου είναι από την αριστερή μεριά το τεστ και από την άλλη η χοριακη δεν ξέρω πως θα πραξω πάντως σήμερα ως το βράδυ αν δεν έρθει θα πει οτι κάτι γίνεται μέσα στην κοιλιά μου. ΑΣΕ που παίζει το δεξί μου μάτι εδώ κ 3 μέρες .Ευχαριστώ πολύ εύχομαι οι ευχές σας να πιάσουν τόπο. ?

Κοιτα να δεις τωρα τι παιζει...απο τη μια θα σου ελεγα: "τρεξε κοριτσακι μου ΤΩΡΑ για τη χοριακουλα σου!! με δυο μερες γεματες καθυστερηση θα φανει ειτε ειναι είναι αρνητικό ειτε θετικό!! πήγαινε να μαθεις τι συμβαίνει λαι να πραξεις αναλόγως... Οχι τεστ. χοριακη!!!"

Απο την αλλη βέβαια.... Αν, λεω, αν δεν υπάρχει εγκυμοσύνη καλυτερα να δεις απλα την ακατανομαστη παρα μια αρνητική μοριακή... τσαμπα λεφτα και τσαμπα αναμονή... 

Πφφφ δύσκολη αποφαση, χιχιχι.

Εγω, σα χαρακτηρας που ειμαι, σιγα μη κρατιομουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παολακι εύχομαι να δεις σύντομα θετική χοριακη. εγώ θα έκανα χοριακη για να βγω  από την έννοια. θα έχεις αποτελέσματα το απόγευμα οπότε θα ξέρεις τι γίνεται κ θα ηρεμησεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Παολακι καλημερα! Θυμασαι τι σου εγραψα χτες? Ουτε καν... Πηγαινε κουκλα μου για χοριακη! Αν ειναι το χαρμοσυνο, θα δειξει... Στο ευχομαι απο καρδιας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν με πιάσεις απο την μύτη θα σκάσω είμαιστην δουλειά κ θέλω να πάρω τηλ. την μικροβιολόγο κ δεν μπορώ ειναι το αφεντικό μου εδώ δεν λέεινα φυγει για λίγο να πάρωνα ρωτήσω αν δώσω συριο για χοριακη αν θα έχω την ίδια μέρα τα αποτελέσματαλογω ημέρας Σάββατο.Τα δέκατα ακάθεκτα 37,4 κ ήπιες κράμπες δεν τις λες κ για περίοδο τώρα μοιάζουν με εγκυμοσύνης είναι όταν άλλαζε μήνα η γυναίκα σε εγκυμοσύνη το μστι ακόμα πετάει το δεξί ...... Θα αντέξω μέχρι συριο;Σας έχω ζάλισει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κοιτα να δεις τωρα τι παιζει...απο τη μια θα σου ελεγα: "τρεξε κοριτσακι μου ΤΩΡΑ για τη χοριακουλα σου!! με δυο μερες γεματες καθυστερηση θα φανει ειτε ειναι είναι αρνητικό ειτε θετικό!! πήγαινε να μαθεις τι συμβαίνει λαι να πραξεις αναλόγως... Οχι τεστ. χοριακη!!!"

Απο την αλλη βέβαια.... Αν, λεω, αν δεν υπάρχει εγκυμοσύνη καλυτερα να δεις απλα την ακατανομαστη παρα μια αρνητική μοριακή... τσαμπα λεφτα και τσαμπα αναμονή...

Πφφφ δύσκολη αποφαση, χιχιχι.

Εγω, σα χαρακτηρας που ειμαι, σιγα μη κρατιομουν...

και εγώ δεν κρατιέμαι ειδικά σήμερα έτσι μου έρχεται να πάω το απόγευμα να πάρω τεστ θυμάμαι και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με μια μέρα καθυστερήση σε τρία δευτερόλεπτα έδειξε το τεστ εγκυμοσύνη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...