Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παρακολουθηση ωορρηξιας


Nantia_14

Recommended Posts

στις On 16/11/2016 at 7:29 ΜΜ, ο/η Nantia_14 είπε:

Μαρακι μου τι να σου πω? οτι σε νιωθω ? περιττο ! οπως το περιγραφεις ημουν εγω σημερα,κανονικα επρεπε να μας ειχε γινει ρουτινα ολο αυτο,να μην μας πειραζει καν

Ελα ντε... Επρεπε πια να μας ειχε γινει ρουτινα, αλλα συνηθιζεται αυτο ρε γ@μωτο?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 16/11/2016 at 7:35 ΜΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γαμωτο.........................ειμαο σιγουρη οτι ολες έχουμε περασει απο αυτο το στάδιο που να τα βαζουμε με ολες και ολους. Εγω  προσωπικά παραδέχομαι οτι οταν εμαθα για τη βιοχημική μου ειπα: γιατι ρε γαμωτο να μου τυχει αυτο και αλλες να κανουν παιδιά επειδη "έτυχε" και δε ξέρουν τι σημαίνει προφύλαξη?? και εγω που το θελω αυτο το μωρό και το προσπάθησα συνειδητά με τον άντρα μου να φεύγει ετσι?? 

(Βέβαια, αυτες οι κοπέλες μπορεί εν τέλει να έγιναν πολυ καλές μανούλες. Ισως καλύτερες και απο μένα που το προσπαθησα συνειδητά. Αλλα εκεινη τη στιγμη που πονας δε σκέφτεσαι λογικα. Μετα ηρεμεις και σκέφτεσαι πιο λογικά)

Αυτα τα συναισθήματα ειναι αναμενόμενα πιστεύω.....ξέσπασε.....εδω ειμαστε εμεις..

Το εχω γραψει κι αλλη φορα.. Ολες εσεις που εχετε περασει κατι τοσο ασχημο, ειστε 1000 φορες πιο δυνατες κι αξιες απο εμας τις υπολοιπες! Σας το χρωσταει ο Θεουλης ενα μωρακι και σιγουρα θα σας το στειλει συντομα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Ελα ντε... Επρεπε πια να μας ειχε γινει ρουτινα, αλλα συνηθιζεται αυτο ρε γ@μωτο?!?!

τελικα οχι,δεν συνηθιζεται.Πως εισαι εσυ Μαρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

τελικα οχι,δεν συνηθιζεται.Πως εισαι εσυ Μαρακι?

Αστο Ναντιακι, μην ρωτας... Πηγα και στη δουλεια σημερα και τα μισα πιτσιρικια αποφασισαν να με φωναζουν μαμα! Ουτε συντονισμενα να ηταν...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Αστο Ναντιακι, μην ρωτας... Πηγα και στη δουλεια σημερα και τα μισα πιτσιρικια αποφασισαν να με φωναζουν μαμα! Ουτε συντονισμενα να ηταν...!

❤❤❤❤ να τους δωσεις μια τεραστια αγκαλιά και απο μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Το εχω γραψει κι αλλη φορα.. Ολες εσεις που εχετε περασει κατι τοσο ασχημο, ειστε 1000 φορες πιο δυνατες κι αξιες απο εμας τις υπολοιπες! Σας το χρωσταει ο Θεουλης ενα μωρακι και σιγουρα θα σας το στειλει συντομα!!!!!!!!!!!!

μαρια μου γλυκια... αξίζει το ιδιο σε ολες εμας που προσπαθουμε και είμαστε συνειδητοποιημενοι οτι θέλουμε να δημιουργήσουμε μια τοσο δα μικρη ζωουλα στα σπλαχνα μας....Σου εύχομαι πολυ συντομα να μας πεις τα ευχάριστα και να μην υπάρξουν αλλες απογοητεύσεις........ ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

❤❤❤❤ να τους δωσεις μια τεραστια αγκαλιά και απο μένα...

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

μαρια μου γλυκια... αξίζει το ιδιο σε ολες εμας που προσπαθουμε και είμαστε συνειδητοποιημενοι οτι θέλουμε να δημιουργήσουμε μια τοσο δα μικρη ζωουλα στα σπλαχνα μας....Σου εύχομαι πολυ συντομα να μας πεις τα ευχάριστα και να μην υπάρξουν αλλες απογοητεύσεις........ ❤❤

Petalouditsa μου καλημερα! Θα την δωσω την αγκαλια κι ετσι οπως τα αγκαλιαζω και ευχομαι να μου χαρισει κι εμενα ο Θεος ενα τετοιο ζουζουνι, θα το σκεφτω και για σενα! Απο αυτα τα σκατουλικα παιρνω καθε μερα δυναμη! Αφου σκεφτομαι καμια φορα οτι καλο θα ηταν να σταματησω τη δουλεια για να ηρεμησω και να μην εχω τοσο αγχος, αλλα μετα λεω στον εαυτο μου οτι αποκλειεται να την παλεψω χωρις τα καθαρματακια μου...! Μακαρι Παναγιτσα μου ολες οι κοπελες του κοσμου να μη χρειαζοταν να περνανε αυτο το μαρτυριο και να ειχαν χωρις στενοχωρια το θαυματακι τους αγκαλια...!!!!!!!!!!!!

Καλη και γρηγορη επιτυχια σε ολες οσες προσπαθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...