Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ χωρις καθυστερηση


Nantia_14

Recommended Posts

α καλα,πλεον της μιλαω κιολας τυπου 'θα ερθεις να τελειωνουμε η θα μας πρηξεις? ' :P λεω να περιμενω καμια εβδομαδα.....πολυ ε? ελπιζω να αντεξω κ να μην την κανω την βλακεια μου παλι! εσυ πως πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantia_14 είπε:

α καλα,πλεον της μιλαω κιολας τυπου 'θα ερθεις να τελειωνουμε η θα μας πρηξεις? ' :P λεω να περιμενω καμια εβδομαδα.....πολυ ε? ελπιζω να αντεξω κ να μην την κανω την βλακεια μου παλι! εσυ πως πας?

oxi den aksizei mia bdomada..katarxas den tha antekseis..kalutera na ksereis..akoma kai to xeitotero senario na nai oso nwritera toso kalutera..se kapoia fasi p eixa mia vdomada kathusterisi kathe mera eniwtha kai pio egguos kai ase p skeftomoun ta panta..mipws na min piw; mipws na min sikwsw baros; mipws to ena mipws to allo..tzampa.. kai itan polu psuxofthoro meta...

kala eimai egw! auto to mina pio aisiodoksi apo pote gia kapoio logo! eipa ston eauto m tha prospathisw oso mporw alla mexri ekei..den tha to afisw na me katavalei kai pathw kamia katathlipsi! arnoumai na pistepsw oti den tha ginei kapoia stigmi!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η miniatoura87 είπε:

oxi den aksizei mia bdomada..katarxas den tha antekseis..kalutera na ksereis..akoma kai to xeitotero senario na nai oso nwritera toso kalutera..se kapoia fasi p eixa mia vdomada kathusterisi kathe mera eniwtha kai pio egguos kai ase p skeftomoun ta panta..mipws na min piw; mipws na min sikwsw baros; mipws to ena mipws to allo..tzampa.. kai itan polu psuxofthoro meta...

kala eimai egw! auto to mina pio aisiodoksi apo pote gia kapoio logo! eipa ston eauto m tha prospathisw oso mporw alla mexri ekei..den tha to afisw na me katavalei kai pathw kamia katathlipsi! arnoumai na pistepsw oti den tha ginei kapoia stigmi!! :)

προς το παρον ειμαι πολυ χαλαρη και συνεχιζω την καθημερινοτητα μου κανονικα χωρις αγχος,αν ειναι εγκυμοσυνη θα το μαθουμε αν δεν ειναι,ειναι απλα μια καθυστερηση και τελος,αρνουμαι να ξαναμπω ξανα σε διαδικασια αγχους.Αλλωστε ειναι ο δευτερος μολις μηνας κανονικων κ οργανωμενων προσπαθειων .Το αγχος με τσακισε,επιασα πατο και εβαλα μυαλο .Καλα το σκεφτεσαι,κατι οταν φτασει σε σημειο να γινει εμμονη.....σκουρα τα πραγματα μετα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ.ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ.ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!!!

να σαι καλα Ανθη μου! απ το στομα σου και στου θεου τ'αυτι ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

ποναω σαν να εχω οχι σαν να περιμενω,το στηθος ελαφρως ξεπρησμενο και γενικα ενω αυτο τον μηνα δεν ειχα κανενα συμπτωμα οπως εχω παντα πριν,σημερα τα εχω ολα μαζι! λες ρε κοριτσι? δεν αφηνω τον εαυτο μου να χαρει,δεν ειναι να τρωω τα μουτρα μου παλι

Ναντιακι μου ωραία νέα!!!? Μακάρι βρε κορίτσι να μην ερθει ή βλαμμενη!!!!! Καλά κάνεις και δεν ξεσηκωνεσαι πάντως! Συμφωνώ με την miniatoura για χοριακη τη Δευτέρα! Για να δούμε...????? Μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nantiaki mou twra eida ta minimata!!!!! dianaza ena ena me anupomonisia kai euxomoun na mi dw sto teleutaio minima ''irhe i blammeni.......

Les vre agapi moy na einai to tuxero soy!!!??????? Makari!!!!!!!!!!!!!!!! Kane ti Deutera xoriaki.... sumfwnw kai egw!! An telika anaptussetai ena sporaki sti koilitsa sou kalo tha itan to ksereis oso pio nwris ginetai gia na to  parakoloutheis me to giatro sou......

Perimenoume nea soy!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Ναντιακι μου ωραία νέα!!!? Μακάρι βρε κορίτσι να μην ερθει ή βλαμμενη!!!!! Καλά κάνεις και δεν ξεσηκωνεσαι πάντως! Συμφωνώ με την miniatoura για χοριακη τη Δευτέρα! Για να δούμε...????? Μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mαρακι μου! θα δουμε για τα νεα ειναι ωραια,αλλα δεν νιωθω καθολου ετοιμη ουτε για χοριακες ουτε για τεστ,τουλαχιστον οχι για αυριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

Mαρακι μου! θα δουμε για τα νεα ειναι ωραια,αλλα δεν νιωθω καθολου ετοιμη ουτε για χοριακες ουτε για τεστ,τουλαχιστον οχι για αυριο 

Είσαι ψύχραιμη και ήρεμη κι αυτό είναι πολύ πολύ θετικό!! Αν δεν είσαι ψυχολογικά έτοιμη, μην κάνεις τίποτα! Οπότε και όπως σου βγει!! Έχουμε όμως θετική εξέλιξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η maria1405 είπε:

Είσαι ψύχραιμη και ήρεμη κι αυτό είναι πολύ πολύ θετικό!! Αν δεν είσαι ψυχολογικά έτοιμη, μην κάνεις τίποτα! Οπότε και όπως σου βγει!! Έχουμε όμως θετική εξέλιξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το πιστευεις εγω που εκανα τεστ με το παραμικρο τωρα δεν θελω ουτε να το δω? :P ειναι θετικη ε? μετα απο τοσες ηττες μην σου πω οτι τις συνηθισα :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

το πιστευεις εγω που εκανα τεστ με το παραμικρο τωρα δεν θελω ουτε να το δω? :P ειναι θετικη ε? μετα απο τοσες ηττες μην σου πω οτι τις συνηθισα :P 

Δε θέλω τέτοιες σκέψεις τώρα!! Αστο...κάνε κάτι να ξεχαστείς. Εγώ το έχω ρίξει στην μαγειρική και το σιδέρωμα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η maria1405 είπε:

Δε θέλω τέτοιες σκέψεις τώρα!! Αστο...κάνε κάτι να ξεχαστείς. Εγώ το έχω ρίξει στην μαγειρική και το σιδέρωμα!!!?

καλα κ εγω κανω διαφορα,αλλωστε εχω πεισει τον εαυτο μου οτι δεν ειμαι :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναντιαααα μακαρι να ειναι μωρακιιιι... Εγω θα συμφωνησω με την πεταλουδιτσα κανε χοριακη η αν δν νιώθεις ετοιμη για χωριακη κανε εστω ενα τεστ αυριο που θα εισαι κ μονη σου στο σπίτι κ θα δεις κ το αποτελεσμα αμεσως.. Μετα βλεπεις πως θα κινηθεις.... Αν ειναι τα ευχαριστα καλο ειναι να τα μαθεις αν οχι παλι το ιδιο...μν τυρανιεσαι κ έχεις αγωνια....εύχομαι καλα αποτελέσματα σου στελνω μωρουδοσκονηηηηηηηηηη... Για καλυ τυχη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η labrini m είπε:

Ναντιαααα μακαρι να ειναι μωρακιιιι... Εγω θα συμφωνησω με την πεταλουδιτσα κανε χοριακη η αν δν νιώθεις ετοιμη για χωριακη κανε εστω ενα τεστ αυριο που θα εισαι κ μονη σου στο σπίτι κ θα δεις κ το αποτελεσμα αμεσως.. Μετα βλεπεις πως θα κινηθεις.... Αν ειναι τα ευχαριστα καλο ειναι να τα μαθεις αν οχι παλι το ιδιο...μν τυρανιεσαι κ έχεις αγωνια....εύχομαι καλα αποτελέσματα σου στελνω μωρουδοσκονηηηηηηηηηη... Για καλυ τυχη. 

labrini μου σ ευχαριστω πολυ! δεν νιωθω ετοιμη για τιποτα απ τα δυο,κατι μου λεει οτι δεν ειμαι αλλα θα περιμενω μερικες μερες ακομα.Πρωτη φορα δεν θελω κανω τεστ,ισως μεσα μου ξερω το αποτελεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ ξέρεις καλύτερα... Εμεις θα ημαστε εδω κ θα περιμένουμε τα νεα σου καθε μερα να παιρνεις δυναμη κ να σκέφτεσαι αισιοδοξα!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η labrini m είπε:

Εσυ ξέρεις καλύτερα... Εμεις θα ημαστε εδω κ θα περιμένουμε τα νεα σου καθε μερα να παιρνεις δυναμη κ να σκέφτεσαι αισιοδοξα!!!!!!!! 

οποια κ αν ειναι η απαντηση θα ενημερωσω! παιρνω κουραγιο  απο ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ναντια μου!!! ποσο χαιρομαι π δεν σου ηρθε ακομη!!! αγωνιω για σενα ειλικρινα!!! φοβομουν τοσο μην δω οτι σου ηρθε!!! κανε τεστ οποτε εισαι ετοιμη.. μην πιεζεσαι!! παρακαλαμε για ενα +++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλησπερα ναντια μου!!! ποσο χαιρομαι π δεν σου ηρθε ακομη!!! αγωνιω για σενα ειλικρινα!!! φοβομουν τοσο μην δω οτι σου ηρθε!!! κανε τεστ οποτε εισαι ετοιμη.. μην πιεζεσαι!! παρακαλαμε για ενα +++++++++

δεν ηρθε κ ουτε δειχνει καμια διαθεση να ερθει η κυρια :P σ ευχαριστω ειλικρινα για το ενδιαφερον miniatoura μου! Λεω να περιμενω μεχρι την Παρασκευη (κανονικα δεν θα αντεχα τοσο,αλλα τωρα και γρηγορα μου φαινεται) μακαρι να κανω την αρχη κ να ακολουθησετε ολες ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

δεν ηρθε κ ουτε δειχνει καμια διαθεση να ερθει η κυρια :P σ ευχαριστω ειλικρινα για το ενδιαφερον miniatoura μου! Λεω να περιμενω μεχρι την Παρασκευη (κανονικα δεν θα αντεχα τοσο,αλλα τωρα και γρηγορα μου φαινεται) μακαρι να κανω την αρχη κ να ακολουθησετε ολες ;) 

Μακάρι ρε Ναντιακι!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!! εισαι η ελπιδα μας και η αισιοδοξια μας αυτη τη στιγμη!!! να παιρνουμε σειρα μια μια!!!! @maria1405 i seira sou meta!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!! εισαι η ελπιδα μας και η αισιοδοξια μας αυτη τη στιγμη!!! να παιρνουμε σειρα μια μια!!!! @maria1405 i seira sou meta!! :):):)

Αχ, βρε miniatoura, πες μου ότι είσαι Σαββατογεννημένη!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Αχ, βρε miniatoura, πες μου ότι είσαι Σαββατογεννημένη!!!!!!!!!?

εγω ειμαι σαββατογεννημενη αλλα η γκαντεμια που με δερνει ειναι αλλο πραγμα :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...