Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ χωρις καθυστερηση


Nantia_14

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου! τα φωτα σας παρακαλω! ποσο εγκυρο θεωρειται ενα τεστ εγκυμοσυνης δυο ημερες πριν την ημερομηνια εναρξης της περιοδου? (ενα απλο τεστ,οχι τα early) εχετε σχετικη εμπειρια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nantia m eksartatai apo pollous paragontes..exei tyxei se kopeles na kanoun 1 vdomada prin kai na vgei thetiko kai se alles kopeles mia mera prin tin kathusteri na einai arnitiko alla telika na einai eggyos! 

den mporeis na eisai sigouri dld! 

ekanes? i skeftesai na kaneis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Nantia m eksartatai apo pollous paragontes..exei tyxei se kopeles na kanoun 1 vdomada prin kai na vgei thetiko kai se alles kopeles mia mera prin tin kathusteri na einai arnitiko alla telika na einai eggyos! 

den mporeis na eisai sigouri dld! 

ekanes? i skeftesai na kaneis?

εκανα! μη χασω..... αρνητικο φυσικα τι αλλο,σημερα κανονικα θα ειχα τις πρωτες ενδειξεις περιοδου οπως παντα μια μερα πριν αλλα τιποτα ακομα ,μου φανηκε παραξενο για αυτο ρωτησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

εκανα! μη χασω..... αρνητικο φυσικα τι αλλο,σημερα κανονικα θα ειχα τις πρωτες ενδειξεις περιοδου οπως παντα μια μερα πριν αλλα τιποτα ακομα ,μου φανηκε παραξενο για αυτο ρωτησα

Einaii nwris akoma.. perimene ligo estw mexri ti mera periodou kai kane ksana! den simainei 100 tis ekato oti den eisai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου γιατι δε κανεις μια χοριακη? η χοριακη θα δειξει σιγουρα αν υπαρχει κατι..οκ μπορει να μην ειναι υψηλη αλλα σιγουρα θα δειξει αν εχει ξεκινήσει εγκυμοσύνη... μακαρι να πανε ολα καλα❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κοριτσακι μου γιατι δε κανεις μια χοριακη? η χοριακη θα δειξει σιγουρα αν υπαρχει κατι..οκ μπορει να μην ειναι υψηλη αλλα σιγουρα θα δειξει αν εχει ξεκινήσει εγκυμοσύνη... μακαρι να πανε ολα καλα❤❤❤❤❤

θα δω αν δεν ερθει τις επομενες μερες θα παω για χοριακη.Βλακεια μου δεν επρεπε να κανω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

θα δω αν δεν ερθει τις επομενες μερες θα παω για χοριακη.Βλακεια μου δεν επρεπε να κανω 

Μετα απο αυτο που περασα και εγω  θα σου ελεγα οτι το καλύτερο θα ηταν να περιμένεις αρκετά ακόμα... Αλλα σε περιπτώση που απλα σε βοηθάει το να ξέρεις για να βαλεις τελος στην αγωνια σου ειτε είσαι ειτε δεν εισαι...εε καλυτερα να κανεις χοριακη για πιο σιγουρα αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μετα απο αυτο που περασα και εγω  θα σου ελεγα οτι το καλύτερο θα ηταν να περιμένεις αρκετά ακόμα... Αλλα σε περιπτώση που απλα σε βοηθάει το να ξέρεις για να βαλεις τελος στην αγωνια σου ειτε είσαι ειτε δεν εισαι...εε καλυτερα να κανεις χοριακη για πιο σιγουρα αποτελέσματα...

αν σου πω οτι δεν εχω πια αγωνια θα με πιστεψεις? οτι ειναι να ερθει ας ερθει,σε λιγες μερες πιστευω να ξερω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nantia_14 είπε:

αν σου πω οτι δεν εχω πια αγωνια θα με πιστεψεις? οτι ειναι να ερθει ας ερθει,σε λιγες μερες πιστευω να ξερω 

Καλυτερα!!! εξαλλου αν το καλοσκεφτείς είτε αγωνιάς είτε όχι το αποτέλεσμα δε θα αλλάξει...ο,τι εχει γινει εχει γινει!! και καλυτερα να εισαι ήρεμη.... σου στελνω τις ευχες μου! ❤❤❤❤???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλυτερα!!! εξαλλου αν το καλοσκεφτείς είτε αγωνιάς είτε όχι το αποτέλεσμα δε θα αλλάξει...ο,τι εχει γινει εχει γινει!! και καλυτερα να εισαι ήρεμη.... σου στελνω τις ευχες μου! ❤❤❤❤???

να σαι καλα κοριτσι κ σε σενα οτι καλυτερο! αυτο ακριβως, αν δεν ειμαι και αγχωθω κ στεναχωρηθω θα φυτρωσει μωρο? :P ασε που το αγχος πλεον με εχει κουρασει πολυ ψυχικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναντιακι μου εκανες τεστακι, ε? Κι εγω σε αναμμενα καρβουνα καθομαι... Αυριο ειναι η μερα που περιμενεις να αδιαθετησεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Ναντιακι μου εκανες τεστακι, ε? Κι εγω σε αναμμενα καρβουνα καθομαι... Αυριο ειναι η μερα που περιμενεις να αδιαθετησεις? 

Μαρακι! ναι αυριο,κανονικα σημερα θα ειχα τα προεορτια αλλα τιποτα ακομα,για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou!!

@maria1405 kai @Nantia_14 euxomai na min sas erthei!! kai oxi agxos! oti einai na ginei tha ginei!

@Nantia_14 mou se katalavainw apoluta! meta apo ena simeio arxizeis pleon kai suzithizeis kai les den peirazei kai pali apo tin arxi! apo ti mia den peirazei p ekanes nwris.. kai gw tha kana sti thesi sou..

 skeftomai an einai na apogoiteftw na apogoiteftw oso pio grigora ginetai na min exw elpides meta! alla opws leme panta i elpida pethainei panta teleutaia!!pws eisai simera?

@maria1405 esu pote perimeneis? pou na min erthei se kamia saassssssss gia 9 mines!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

kalimera koritsia mou!!

@maria1405 kai @Nantia_14 euxomai na min sas erthei!! kai oxi agxos! oti einai na ginei tha ginei!

@Nantia_14 mou se katalavainw apoluta! meta apo ena simeio arxizeis pleon kai suzithizeis kai les den peirazei kai pali apo tin arxi! apo ti mia den peirazei p ekanes nwris.. kai gw tha kana sti thesi sou..

 skeftomai an einai na apogoiteftw na apogoiteftw oso pio grigora ginetai na min exw elpides meta! alla opws leme panta i elpida pethainei panta teleutaia!!pws eisai simera?

@maria1405 esu pote perimeneis? pou na min erthei se kamia saassssssss gia 9 mines!!!

Miniatoura μου, εγω περιμενω στις 18. Εχουν ηδη ξεκινησει τα προεορτια... Πρησμενο στηθος, νευρα, υγρα... Δεν πειραζει... Παμε για τον επομενο μηνα. Θα κλεισουμε και ραντεβου με τη γυναικολογο να δουμε πως θα κινηθουμε. 

Εσυ σε τι φαση εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Miniatoura μου, εγω περιμενω στις 18. Εχουν ηδη ξεκινησει τα προεορτια... Πρησμενο στηθος, νευρα, υγρα... Δεν πειραζει... Παμε για τον επομενο μηνα. Θα κλεισουμε και ραντεβου με τη γυναικολογο να δουμε πως θα κινηθουμε. 

Εσυ σε τι φαση εισαι?

aa exeis akoma!! ara pote den ksereis!!! mporei kai na nai kai o tuxeros minas! ta sumpwmata eksalou moiazoun polu!!!egw perimenw stis 24 proxthes akoma eixa woriksia..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

παντως σημερα που ηταν να ερθει δεν ηρθεεεεεεεεε! ποναω σαν να εχω ομως....αυτο δεν μου εχει συμβει ξανα

alitheia koritsi mou!!! ante makariiiii!!! as eisai esu i prwti tuxeri!!! na akolouthisoume kai oi alles!! niwtheis tpt allo periergo;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η miniatoura87 είπε:

alitheia koritsi mou!!! ante makariiiii!!! as eisai esu i prwti tuxeri!!! na akolouthisoume kai oi alles!! niwtheis tpt allo periergo;;

ποναω σαν να εχω οχι σαν να περιμενω,το στηθος ελαφρως ξεπρησμενο και γενικα ενω αυτο τον μηνα δεν ειχα κανενα συμπτωμα οπως εχω παντα πριν,σημερα τα εχω ολα μαζι! λες ρε κοριτσι? δεν αφηνω τον εαυτο μου να χαρει,δεν ειναι να τρωω τα μουτρα μου παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xmm!! den thelw re gmt na se ksesikwsw gt meta tha niwthw kai asxima! alla an den erthei mexri ayrio einaj polu thetiko! 4 mines p parakolouthw tin woriksia mou (apo ena pomo entona p niwthw mia sugkekrimenj mera) erxetai stis 14 akrivws.oute mera parapanw..kai etsi mono tha katalavw poia mera tha xw pragmatiki kathusterisi!!!

ax na min rthei.. na min ertheiii!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

xmm!! den thelw re gmt na se ksesikwsw gt meta tha niwthw kai asxima! alla an den erthei mexri ayrio einaj polu thetiko! 4 mines p parakolouthw tin woriksia mou (apo ena pomo entona p niwthw mia sugkekrimenj mera) erxetai stis 14 akrivws.oute mera parapanw..kai etsi mono tha katalavw poia mera tha xw pragmatiki kathusterisi!!!

ax na min rthei.. na min ertheiii!!!! 

ειναι ο δευτερος μηνας που παρακολουθω την ωορρηξια μου με τεστ και ηρθε το περασμενο μηνα 14 μερες ακριβως μετα το θετικο τεστ. Αυτη τη φορα ομως ακομα τιποτα και το πρωι σηκωθηκα με ολες τις ενδειξεις οτι ηρθε! εκει που παω να χαρω ετσι αυθορμητα εκει το κοβω κ μενω προσγειωμενη,οποτε μην ανησηχεις miniatoura μου δεν με ξεσηκωνεις ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poso me eknevrizei auto pantws!! an einai na ertheis kali m ela stin wra sou na to kseroume na pame parakatw!!! min mas talaipwreis me kathusteriseis kai mas ksesikwneis!!! upomoni ligo mexri ti deutera kai an den erthei ws tote deutera prwi me ti mia xwriaki min kaneis kan test.. 

vale ena mikro orio 2 imerwn!! 

euxomai ta kalutera kai perimenw kai gw  nea sou!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...