Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Ante pame gia tuflomhges gia na kapsoume to pelekoudi!! :-) 

@miniatoura87 me bohthas polu me tis gnwseis! se euxaristw polu. 

 

τιποτα γλυκο μ Ελπιδακι!!!:x μακαρι να ηξερα και ακομα περισσοτερα να μπορω να βοηθησω ολες!! με τοσο ψαξιμο και διαβασμα που εχω ριξει αν υπηρχαν εξετασεις για να γινεις συμβουλος γονιμοτητας θα πηγαινα!!!αφου φυσικα καταφερνα να χω το δικο μου μωρακι!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

koritsakia mou deite ti brhka kai eipa na to moirastw mazi sas...

  • Προσπαθήστε να εστιάσετε την προσοχή σας στην γενικότερη εικόνα. Κατά την προσπάθεια σύλληψης κάθε μήνας που χάνεται φαίνεται σαν αιώνας, όταν όμως τελικά αυτή επιτευχτεί, δεν έχει καμία σημασία ποιο μήνα έγινε.
  • Μην εγκαταλείπετε την υπόλοιπη ζωή σας γι΄ αυτό το σκοπό. Η προσπάθεια να αποκτήσετε μωρό μπορεί να αποτελεί ένα μεγάλο κομμάτι της ζωής σας τη δεδομένη στιγμή, δεν είναι όμως το μόνο. Βρείτε χρόνο για την οικογένειά σας, το σύντροφό σας, τους φίλους σας, τα χόμπι σας και ότι άλλο σας βοηθά να θυμάστε ότι είχατε μια ζωή πριν αρχίσετε τις προσπάθειες για εγκυμοσύνη, και ακόμα την έχετε!
  • Αλλάξτε περιβάλλον. Έχει παρατηρηθεί ότι οι πιθανότητες σύλληψης αυξάνονται με την αλλαγή περιβάλλοντος˙ ιδιαίτερα κατά τις διακοπές (απομάκρυνση από την ρουτίνα της καθημερινότητας και ψυχική ηρεμία).
  • Συζητήστε το πρόβλημά σας. Αν τελικά διαπιστώσετε ότι δεν μπορείτε να ελέγξετε το άγχος από μόνοι σας τότε είναι καλύτερα να συζητήσετε το πρόβλημά σας με εξειδικευμένους σε τέτοια θέματα επαγγελματίες. Ζητήστε συμβουλή από ειδικό ψυχολόγο. (Μελέτες έχουν δείξει ότι σε γυναίκες που συμμετείχαν σε προγράμματα ομαδικής ψυχικής υποστηρικτικής θεραπείας τα ποσοστά σύλληψης αυξήθηκαν κατά 40%.)

πφφ ποσο δικιο εχει!! αυτο ειδικα το να μην εγκαταλειπεις τη ζωη σου εξαιτιας της επιθυμιας ενος παιδιου το χω προσπαθησει πολυ... αλλα εδω και λιγους μηνες δυστυχως νιωθω οτι ο,τι και να κανω απλα ξεγελαω τον εαυτο μου!αλλα τουλαχιστον κατι ειναι και αυτο γτ αλλιως θα παθουμε καταθλιψη!!  το ξερω ομως οτι οταν τελικα τα καταφερω θα μετανιωσω π δεν εκανα πολλα πραγματα φοβουμενη μηπως ειμαι εγκυος η μηπως θα κανω κακο στο μωρο μου κλπ κλπ! γι αυτο δεν θελω  να αργησει πολυ ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

αν εγω ειμαι γλυκια πεταλουδιτσα μου, εσυ εισαι καραμελα με ζαχαρωτο μαζι!!! [smilie=love7.gif] σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!!!!ατε να γινουμε συντομα ολες μανουλες!!! ανυπομονω να λεμε για συμπτωματα εγκυμοσυνης πια!!! εσυ σε πια μερα εισαι κοριτσακι μ? ποτε περιμενεις? νομιζω λιγο μετα απο μενα εγω περιμενω σε μια βδομαδα ακριβως! 

Σε ευχαριστώ!!! Εγω είμαι στην 18η...εχω ακομα καιρο μπροστα μου...... ο κυκλος μου μαλλον ειναι 31-33 μερες όποτε εχω μέλλον.....ακομα ψάχνω να βρω την ωορρηξια μου..χτες ειχα υγρα αλλα σημερα απολυτως τίποτα..μονο κατι πονακια αλλα και αυτα ιδεα μου θα ναι....

Σήμερα ειμαι λιγο στα down μου..οπως ειπα και σε μια καλη μου φιλενάδα ειμαι σε φαση "δεν περιμενω τιποτα, δεν ελπιζω τιποτα, ειμαι εελεύθερη"!!! Χαχαχαχαχα

Θα μου περασει όμως! Το ξερω! Προσωρινό ειναι.εξαλλου θα χουμε επαφες μερα παρα μερα οποτε εχω ελπιδες οτι θα τη πετύχω ακομα και αν αργήσει λιγο...

Μακαρι ο μηνας αυτος να ειναι και ο τυχερος σου επιτέλους! Μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σε ευχαριστώ!!! Εγω είμαι στην 18η...εχω ακομα καιρο μπροστα μου...... ο κυκλος μου μαλλον ειναι 31-33 μερες όποτε εχω μέλλον.....ακομα ψάχνω να βρω την ωορρηξια μου..χτες ειχα υγρα αλλα σημερα απολυτως τίποτα..μονο κατι πονακια αλλα και αυτα ιδεα μου θα ναι....

Σήμερα ειμαι λιγο στα down μου..οπως ειπα και σε μια καλη μου φιλενάδα ειμαι σε φαση "δεν περιμενω τιποτα, δεν ελπιζω τιποτα, ειμαι εελεύθερη"!!! Χαχαχαχαχα

Θα μου περασει όμως! Το ξερω! Προσωρινό ειναι.εξαλλου θα χουμε επαφες μερα παρα μερα οποτε εχω ελπιδες οτι θα τη πετύχω ακομα και αν αργήσει λιγο...

Μακαρι ο μηνας αυτος να ειναι και ο τυχερος σου επιτέλους! Μακαρι!

Ετσι και ξαναδω οτι είσαι κατσούφα θα σε τσουρομαδήσω!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

  • Αλλάξτε περιβάλλον. Έχει παρατηρηθεί ότι οι πιθανότητες σύλληψης αυξάνονται με την αλλαγή περιβάλλοντος˙ ιδιαίτερα κατά τις διακοπές (απομάκρυνση από την ρουτίνα της καθημερινότητας και ψυχική ηρεμία).

Κατάλαβα.......

"το πουλάω το σπιτι...." οπως λεει και το τραγούδι!!! Χαχαχαχαχα

Μου φαίνονται πολυ λογικα παντως αυτα που λεει το άρθρο...σε ευχαριστούμε γλυκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ετσι και ξαναδω οτι είσαι κατσούφα θα σε τσουρομαδήσω!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ε μα πες της τα!!! για τσουρομαδημα ειναι!!!! :) μαλλον απο καλο δεν καταλαβαινει!!! πρεπει να παμε να της δωσουμε 2-3 σφαλιαριτσες μπας κι συνελθει!!!

ασε βρε ματια μου τα σημαδια οωρηξιας!!! μην ψαχνεις τπτ!! οωρηξια θα κανεις ειτε δεις υγρα ειτε δεν δεις...ειτε πονας ειτε δεν πονας...θα την πετυχεις και στο τελος του μηνα θα μας ανακοινωσεις τη θετικη χωριακη σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ετσι και ξαναδω οτι είσαι κατσούφα θα σε τσουρομαδήσω!!!!!!!!!!!!!!

 

 

"Μαλιστα!! 

Δε ξανα μιλαω! Χαχαχαχαχα

 

Yes-Sir-That--s-My-Baby-Sheet-Music-Free.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ετσι μπράβο!!!!!!!!!

Cat-Picture-Crazy-Cat-Cats-4.jpg

Χαχαχαχαχαχαχα! Οταν θα κανω το μωρακι μου και δε θα τρωει θα του λεω: φαε το φαι σου γιατι αλλιως θα φερω εδω τη θεια peackok και αυτο το γατι που βλεπεις στη φώτο! Χαχαχαχαχα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα! Οταν θα κανω το μωρακι μου και δε θα τρωει θα του λεω: φαε το φαι σου γιατι αλλιως θα φερω εδω τη θεια peackok και αυτο το γατι που βλεπεις στη φώτο! Χαχαχαχαχα"

"Tη θεια Peacock" χαχαχαχαχα

Το γατί στη φωτο είναι απο τα αγαπημένα μου... Ο σκύλος είναι και αυτός αγαπημενος.... Γενικά μου αρεσει στα ζωάκια η "όμορφη ασχήμια" όπως λέω...

8a3af2338b7cdc31fab1b9a0fccf1310.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Makari katerinaki mou makari....kai egw etsi exw diabasei opote makari tha deiksei..emeis kanoume tis tuflomhges mas kai elpizoume!!! San to onoma mou. 

mono pou prosexe..esu eisai nwritera opote me blepw na se prizw...hahahah 

Θα γίνει..συντομα για ολες μας το ονειρο πραγματικοτητα..ειμαι σίγουρη..Αρα σε λενε Ελπίδα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

τιποτα γλυκο μ Ελπιδακι!!!:x μακαρι να ηξερα και ακομα περισσοτερα να μπορω να βοηθησω ολες!! με τοσο ψαξιμο και διαβασμα που εχω ριξει αν υπηρχαν εξετασεις για να γινεις συμβουλος γονιμοτητας θα πηγαινα!!!αφου φυσικα καταφερνα να χω το δικο μου μωρακι!!  

:-* οπότε σε βλέπω και εσένα σύντομα με καινούριο επάγγελμα 

στις πριν 3 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

πφφ ποσο δικιο εχει!! αυτο ειδικα το να μην εγκαταλειπεις τη ζωη σου εξαιτιας της επιθυμιας ενος παιδιου το χω προσπαθησει πολυ... αλλα εδω και λιγους μηνες δυστυχως νιωθω οτι ο,τι και να κανω απλα ξεγελαω τον εαυτο μου!αλλα τουλαχιστον κατι ειναι και αυτο γτ αλλιως θα παθουμε καταθλιψη!!  το ξερω ομως οτι οταν τελικα τα καταφερω θα μετανιωσω π δεν εκανα πολλα πραγματα φοβουμενη μηπως ειμαι εγκυος η μηπως θα κανω κακο στο μωρο μου κλπ κλπ! γι αυτο δεν θελω  να αργησει πολυ ακομη...

Και εγώ τα νιώθω αυτά και σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά είπα να τα διαβάσω και να σας τα δείξω έστω λιγάκι να τα  προσπαθησουμε. 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κατάλαβα.......

"το πουλάω το σπιτι...." οπως λεει και το τραγούδι!!! Χαχαχαχαχα

Μου φαίνονται πολυ λογικα παντως αυτα που λεει το άρθρο...σε ευχαριστούμε γλυκια μου!

Πουλατοοοοοοοο θέλεις μεγαλυτεροοοοο το παιδάκι θέλει χώρο για να τρέχει.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Θα γίνει..συντομα για ολες μας το ονειρο πραγματικοτητα..ειμαι σίγουρη..Αρα σε λενε Ελπίδα???

Ναι Κατερινακι μου...Ελπίδα με λένε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι Κατερινακι μου...Ελπίδα με λένε... 

Τι όμορφο ονομααααααα...Εχεις πραγματικά υπεροχο ονομα Ελπιδακι..τοσο υπεροχο οσο ΕΣΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσια μου!! να σας πω τι εχω παθει!! σημερα χαλασε ο καυστηρας μας και δεν εχουμε ουτε νερο ουτε θερμανση και αναγκαστικα ηρθαμε να μεινουμε στους γονεις μου για να μην παγωσουμε! 

εκει π λετε π εφτιαχνα τι θα παρω μαζι μου εμιωσα εντονους πονους οωρηξιας τοσο π δεν μπορουσα να κουνηθω και κατευθειαν πολλα υγρα!! εντωμεταξυ οωρηξια εκανα πριν μια βοδμαδα ακριβως και το σιγουρεψα και με τεστ. αλλα απο περιεργεια πηρα να κανω ενα και βγηκε με τη μια καραμπινατο θετικο!!

τωρα ειμαι προβληματισμενη για 2 πραγματα! 1ον πως γινεται να κανα ξαναεκανα οωηξια η πια να παρω σαν κανονικη? αυτην??και 2ον πως θα παιξω σημερα τυφλομυγα π το σπιτι των γονιων μ ειναι πολυ μικρο και δεν πρεπει να ακουστει ουτε κιχ!!! αν ειναι δυνατον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα... Είμαι νέα στο site ... Διαβάσω τόσο καιρό αυτά που γραφετε και θέλω να σας πω και τον δικό μου καημό... Προσπαθούμε 1,5 χρόνο με τον άντρα μου για μωρακιιιι αλλά τίποτα... Πριν 4 μήνες πήγαμε για εξετάσεις... Το σπερμοδιαγραμμα ήταν καλό σύμφωνα με τον γιατρό, είχε πολύ καλή κινητικότητα το μόνο που υπήρχε ήταν μειωμένος αριθμός αλλά ικανοποιητικός... Πήρε μία τρίμηνη αγωγή βιταμίνη e αλλά μωρακιιιι δεν ήρθε... Το τελευταίο τρίμηνο πηγαινα στον γυναικολόγο κ έκανα υπέρηχο για ωοριξια και τις τρεις φορές ήταν την 14 μέρα... Έχω σταθερό κύκλο 28 μέρες... Ο γιατρός μου μου λέει επειδή είναι μόλις 25 χρόνων να μην κάνω τίποτα περαιτέρω και απλά να περιμένουμε να έρθει αφού δεν υπάρχει κάποιο προβλημα.. Εγώ πάλι το θέλω τόσο πολύ που σκέφτομαι να πάω να πάρω και μία δεύτερη γνώμη... Τι μου προτεινετε; Έχω σκεφτεί να μπω στην διαδικασία της σπερματεγχισης αλλά ο γιατρός δεν συμφωνεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Θελω να γινω μαμα! αυριο θα πας για χοριακη??!!!!!????!!!! 

σου ευχομαι τα καλύτερα!!!! 

@Petalouditsa28 αν δεν αδιαθετησω ως αυριο το πρωι θα παω...  σε ευχαριστω πολυ.. μακαρι αλλα δεν πιστευω να ειμαι εγκυος.. :(  δεν εχω αυτο το προαισθημα σημερα.. νιωθω οτι θα αδιαθετησω... ηλπιζα με την καθυστερηση αλλα δεν ξερω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ellipapa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... Είμαι νέα στο site ... Διαβάσω τόσο καιρό αυτά που γραφετε και θέλω να σας πω και τον δικό μου καημό... Προσπαθούμε 1,5 χρόνο με τον άντρα μου για μωρακιιιι αλλά τίποτα... Πριν 4 μήνες πήγαμε για εξετάσεις... Το σπερμοδιαγραμμα ήταν καλό σύμφωνα με τον γιατρό, είχε πολύ καλή κινητικότητα το μόνο που υπήρχε ήταν μειωμένος αριθμός αλλά ικανοποιητικός... Πήρε μία τρίμηνη αγωγή βιταμίνη e αλλά μωρακιιιι δεν ήρθε... Το τελευταίο τρίμηνο πηγαινα στον γυναικολόγο κ έκανα υπέρηχο για ωοριξια και τις τρεις φορές ήταν την 14 μέρα... Έχω σταθερό κύκλο 28 μέρες... Ο γιατρός μου μου λέει επειδή είναι μόλις 25 χρόνων να μην κάνω τίποτα περαιτέρω και απλά να περιμένουμε να έρθει αφού δεν υπάρχει κάποιο προβλημα.. Εγώ πάλι το θέλω τόσο πολύ που σκέφτομαι να πάω να πάρω και μία δεύτερη γνώμη... Τι μου προτεινετε; Έχω σκεφτεί να μπω στην διαδικασία της σπερματεγχισης αλλά ο γιατρός δεν συμφωνεί... 

καλησπερα κοριτσι μ και καλωσηρθες! αλλες εξετασεις κανατε εκτος απο σπερμοδιαγραμμα? σαλπιγγογραφια και ορμονικες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Θελω να γινω μαμα! είπε:

@Petalouditsa28 αν δεν αδιαθετησω ως αυριο το πρωι θα παω...  σε ευχαριστω πολυ.. μακαρι αλλα δεν πιστευω να ειμαι εγκυος.. :(  δεν εχω αυτο το προαισθημα σημερα.. νιωθω οτι θα αδιαθετησω... ηλπιζα με την καθυστερηση αλλα δεν ξερω.......

κοριτσι μ ευχομαι να εισαι εγκυος και αυριο να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!ποτε δεν ξερεις!! ;) η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλησπερα κοριτσι μ και καλωσηρθες! αλλες εξετασεις κανατε εκτος απο σπερμοδιαγραμμα? σαλπιγγογραφια και ορμονικες? 

Καλησπέρα... Όχι μου είπε ότι είναι νωρίς για σαλπιγγογραφια και αν είναι θα την κάνουμε πριν τις σπερματεγχισεις ... Κ από εξετάσεις εκανα τον προηγούμενο μήνα αίματος και για θυρεοειδή και ήταν όλα κομπλε... Δεν μου είπε για ορμονικες... Εν τω μεταξύ ενώ περιμένω να αδιαθετησω στις 18 έχω εδώ κ 3 μέρες  ποναω σαν πόνους περιόδου και έχει πριστει το στήθος μου παρά πολύ που δεν μπορώ να το ακούμπησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ellipapa είπε:

Καλησπέρα... Όχι μου είπε ότι είναι νωρίς για σαλπιγγογραφια και αν είναι θα την κάνουμε πριν τις σπερματεγχισεις ... Κ από εξετάσεις εκανα τον προηγούμενο μήνα αίματος και για θυρεοειδή και ήταν όλα κομπλε... Δεν μου είπε για ορμονικες... Εν τω μεταξύ ενώ περιμένω να αδιαθετησω στις 18 έχω εδώ κ 3 μέρες  ποναω σαν πόνους περιόδου και έχει πριστει το στήθος μου παρά πολύ που δεν μπορώ να το ακούμπησω...

ευχομαι ο πονος στο στηθος να ειναι απο το ευχαριστο γεγονος!! 

σαλπιγγογραφια και ορμονικες δεν ειναι νωρις για να κανεις.μετα απο ενα χρονο ελευθερων επαφων ολοι οι γιατροι το προτεινουν.οποτε εμενα η γνωμη μ ειναι να πας και σε καποιον αλλο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

ευχομαι ο πονος στο στηθος να ειναι απο το ευχαριστο γεγονος!! 

σαλπιγγογραφια και ορμονικες δεν ειναι νωρις για να κανεις.μετα απο ενα χρονο ελευθερων επαφων ολοι οι γιατροι το προτεινουν.οποτε εμενα η γνωμη μ ειναι να πας και σε καποιον αλλο γιατρο.

Το σκέφτομαι σοβαρά να πάω και σε άλλον απλά πάω χρόνια σε αυτόν και δεν έχω κάποιο παράπονο είναι πολύ συζητήσιμο και ευγενικός... Απλά έχω απελπιστει.. Όλες γύρω μου μένουν έγκυος πανευκολα και εγώ προσπαθώ τόσο καιρό κ τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ellipapa είπε:

Το σκέφτομαι σοβαρά να πάω και σε άλλον απλά πάω χρόνια σε αυτόν και δεν έχω κάποιο παράπονο είναι πολύ συζητήσιμο και ευγενικός... Απλά έχω απελπιστει.. Όλες γύρω μου μένουν έγκυος πανευκολα και εγώ προσπαθώ τόσο καιρό κ τίποτα...

Κοριτσι μου η γνωμη μου ειναι να πας και σε εναν αλλο γυναικολογο.... Οι περισσοτεροι γιατροι οντως μετα απο ενα χρονο λενε για σαλπιγγογραφια και ορμονικες... Δε χανεις τιποτα να δεις κ καποιον αλλον και μετα αποφασιζετε τι θα κανετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

αχ ρε κοριτσια μου!! να σας πω τι εχω παθει!! σημερα χαλασε ο καυστηρας μας και δεν εχουμε ουτε νερο ουτε θερμανση και αναγκαστικα ηρθαμε να μεινουμε στους γονεις μου για να μην παγωσουμε! 

εκει π λετε π εφτιαχνα τι θα παρω μαζι μου εμιωσα εντονους πονους οωρηξιας τοσο π δεν μπορουσα να κουνηθω και κατευθειαν πολλα υγρα!! εντωμεταξυ οωρηξια εκανα πριν μια βοδμαδα ακριβως και το σιγουρεψα και με τεστ. αλλα απο περιεργεια πηρα να κανω ενα και βγηκε με τη μια καραμπινατο θετικο!!

τωρα ειμαι προβληματισμενη για 2 πραγματα! 1ον πως γινεται να κανα ξαναεκανα οωηξια η πια να παρω σαν κανονικη? αυτην??και 2ον πως θα παιξω σημερα τυφλομυγα π το σπιτι των γονιων μ ειναι πολυ μικρο και δεν πρεπει να ακουστει ουτε κιχ!!! αν ειναι δυνατον!!

Τι καντεμια ειναι αυτη.... ?

Τυφλομυγα σε σπιτι γονιων ειλικρινα ειναι ιγο σεξι... Εκμεταλλεύσου αυτο το "κρυφό"... Εχει πλακα! 

Τωρα για το θεμα ωορρηξια δε ξερω να σε βοηθησω... Υπαρχει πιθανοτητα να κανει η γυναικα διπλη ωορρηξια;;; μεταγενεστερη; 

Αν γνωριζει καποια κοπελα κ οντως γινεται αυτο να μας το πει να αυτομαστιγωθω για ακομα μια φορα... ??

Ξεκινα τυφλομυγες μινιατουρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...