Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1984 είπε:

Geia sas lipon edo stin kipro tin therapeia auti tin leme topothetisi den einai eksosomatiki.tin 2i mera periodou arxisame enesei 1 kathe mera (tis Merional751.U) gia 7 meres panta ti idia akrivos ora. to vradi tis 8is meras (meta ton iperixo pou veveonei oti ta oaria exoun parei to epitimito sxima )vazoume 2 eneseis (tis Choriomon 5000I.U) k to proi tis epomenis meras kata tis 7 panta o antra paei ston idiko ximiko dinei to sperma t k meta apo peripou 2 ores epeksergasias to stelnoun sto iatrio t ginekologou k to topothetei o ginekologos ap euthias stn gineka. M suti tin methodo apofevgete o traxilos ap oti m eipe o giatros . Koritsia m auto ekana ego tora pos legete ellada den ksero. An kserete pes te mou g na ksero alli fora pos na to onomaso.

Elpizo na sas kalipsa k na voithisa kapos oste na kanete k eseis to oneiro sas pragmatikotita?

Νομιζω οτι εκανες σπερματεχγυση.ετσι τουλαχιστον καταλαβαινω εγω ,διορθωστε με αν κανω λαθος!! χαιρομαι πολυ π τα καταφερες!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kate1984 είπε:

Gia sas k apo emena.. Eimai 32 xronon kai meta apo prospathies 2 xronon... mpikame ego k o antras m stin diadikasia na to psaksoume. Kaname oles tis aparetites eksetaseis oi opoies ediksan oti eimaste ok etsi stis12.12.2016 arxisame tin therapia me tis eneseis. Stis 21.12 (meta apo iperixo pou egine stis 20.12) o giatros m ekrine oti imou etimi na ginei i topothetisi. Stis 05.01 ekana xoriaki k eixa 173 ...thetiko epanalavame stis 09.01 eixa 880 k simera 11.01 eixa 1711 stis 23.01 m eipe na pame na to doume i na ta doume. Sinexeia parakalao tin panagitsa k ton xristouli opos m t estilan na min m to paroun piso.

 Euxome se oles sas pou prospathite na ta kataferete mesa ap tin kardia m. Episis autin tin methodo tin sistino me 1000 ego ap oti dixnei ta katafera .

Καλωσόρισες.. Συγχαρητήρια για τα ευχάριστα.. ποια μεθοδο εφαρμοσες;; Τι εννοείς "τοποθέτηση;;" 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kate1984 είπε:

Geia sas lipon edo stin kipro tin therapeia auti tin leme topothetisi den einai eksosomatiki.tin 2i mera periodou arxisame enesei 1 kathe mera (tis Merional751.U) gia 7 meres panta ti idia akrivos ora. to vradi tis 8is meras (meta ton iperixo pou veveonei oti ta oaria exoun parei to epitimito sxima )vazoume 2 eneseis (tis Choriomon 5000I.U) k to proi tis epomenis meras kata tis 7 panta o antra paei ston idiko ximiko dinei to sperma t k meta apo peripou 2 ores epeksergasias to stelnoun sto iatrio t ginekologou k to topothetei o ginekologos ap euthias stn gineka. M suti tin methodo apofevgete o traxilos ap oti m eipe o giatros . Koritsia m auto ekana ego tora pos legete ellada den ksero. An kserete pes te mou g na ksero alli fora pos na to onomaso.

Elpizo na sas kalipsa k na voithisa kapos oste na kanete k eseis to oneiro sas pragmatikotita?

Ναι καλη μου,εδω στην Ελλάδα το λενε σπερματέγχυση..οταν δεν υπαρχει πρόβλημα ατο σπερμα μπορει να βοηθήσει..εχει ενα 10% μεγαλύτερο ποσοστό απο τις ελεύθερες επαφες..Συγχαρητηρια και παλι γλυκια μου!!να μας κρατάς ενήμερες για την πορεία σου και να μας στείλεις πολυ μπεμπεδοσκονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι καλη μου,εδω στην Ελλάδα το λενε σπερματέγχυση..οταν δεν υπαρχει πρόβλημα ατο σπερμα μπορει να βοηθήσει..εχει ενα 10% μεγαλύτερο ποσοστό απο τις ελεύθερες επαφες..Συγχαρητηρια και παλι γλυκια μου!!να μας κρατάς ενήμερες για την πορεία σου και να μας στείλεις πολυ μπεμπεδοσκονη!!!

Gi auto egrapsa tin dikia m empiria g na doso dinami tharos k tixi se oles .

Oles autes tis meres pou ekana tis xoriakes apo to mammyland eperna tharos k kouragio. Kati p ksexasa na anafero i proti m xoriaki 2 meres prin tin imerominia pou m eipe o giatros itan 1.7 (arnitiko)k eixa agxothei toso p oute t giatrou to eipa oti tin ekana apo moni m . Piga anapsa 1 keraki se ena eksoklisi tis panagitsas k proseuxithika. Amesos meta arxisa na psaxno sto internet k epesa se auti ti selida mou dosate tharos k dinami xoris na to kserete oles sas edo mesa k eniotha oti eprepe ma mirasto tin tixi m

Apla sas parakalo min xanete to kouragio k tin pisti sas k eimai sigouri oti ola tha pane kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε ?? 

Να κάνω μια ερώτηση και εγώ..  Όσες έχετε πάρει τα clomifen τον δεύτερο μήνα είχατε περίεργα συμπτώματα ? 

Είμαι στον δεύτερο μήνα χθες πήρα το τελευταίο... Η κοιλιά μου έχει πειστεί σαν μπαλόνι (λες και είμαι 4-5 μηνών έγκυος) ,  δεν το συζητώ ότι μυρίζω σαν κυνηγόσκυλο(η άλλη είχε φαΐ μπανάνα στο διάλειμμα και όταν μπήκε στο γραφείο την λέω καλά μπανάνα έφαγες. Δεν κάθεται η γυναίκα κοντά μου)  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kate1984 είπε:

Gi auto egrapsa tin dikia m empiria g na doso dinami tharos k tixi se oles .

Oles autes tis meres pou ekana tis xoriakes apo to mammyland eperna tharos k kouragio. Kati p ksexasa na anafero i proti m xoriaki 2 meres prin tin imerominia pou m eipe o giatros itan 1.7 (arnitiko)k eixa agxothei toso p oute t giatrou to eipa oti tin ekana apo moni m . Piga anapsa 1 keraki se ena eksoklisi tis panagitsas k proseuxithika. Amesos meta arxisa na psaxno sto internet k epesa se auti ti selida mou dosate tharos k dinami xoris na to kserete oles sas edo mesa k eniotha oti eprepe ma mirasto tin tixi m

Apla sas parakalo min xanete to kouragio k tin pisti sas k eimai sigouri oti ola tha pane kala?

Ευχαριστουμε πολυ κοπελα μου για τα καλα σου λογια..σε ευχαριστουμε που μας δίνεις δύναμη!!εγω ειμαι σίγουρη πως πραγματικα θα τα καταφέρουμε ολες..το πιστευω βαθιά..Με τη βοήθεια του θεού και των γιατρών μας ολα θα γινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

@Joy1988 θυμήθηκα που είχες γράψει για τα πολλα ωάρια και πολυ ειχα στεναχωρηθεί τότε, ηταν κοντά στην αποβολή μου.. Να λες εχω τόσα ωάρια και να μην μπορώ να κανω τιποτα;. Θα γίνεις μανούλα και να μην ακούσω ξανα να λέτε με την @Κατερινάκι/only love για αμαρτίες γονέων κτλ!! Καταρχήν νέα κοριτσια!!  Ολα θα γίνουν!  Joy θα το ξαναπαλεψετε πάλι με ενέσεις και χάπια.. θα γίνει.. ξερω η εμφάνιση της ακατονόμαστης ειναι μεγάλη απογοήτευση.. αλλα πέφτουμε και ξανα προς τη δόξα και τις τυφλομυγες τραβάμε!! 

Μακάρι βρε @Lisaki 80 μου, να γίνουμε ολες σύντομα!! Τι να πω.. ακριβώς ετσι έλεγα.. κ παίρνεις ορμόνες κ δουλειά δεν γίνεται!! Ας ειμαςτε τυχερές την επόμενη φορα!! Θα προσπαθήσουμε να ειμαςτε πιο αισιόδοξες!! Τυφλόμυγα απο βδομάδα.. Χαχαχα... στις γόνιμες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και δεν θελω να ακούγομαι οτι το παίζω έξυπνη..αλλα εχω το χω δει στην πράξη..13 μήνες εντατική προσπάθεια της αδερφής μου για να έρθει το πρώτο..(ειχε λαλήσει μιλαμε,και ειχε πλουτίσει τα φαρμακεία με τα τεστ εγκυμοσυνης) και τις επόμενες δυο εγκυμοσύνες τις επιασε με μια!!!ναι με μια φορά!!!Νομιζω πως μόνοι μας μπλοκάρουμε τους εαυτούς μας τελικά...

Πραγματικα κοριτσι μου, αρχίζω κ το πιςτευω !! Αφού σκέφτομαι να το αφησω εντελώς χαλαρό αυτο το μηνα που έρχεται κ βλέπουμε.. απο την άλλη όλο ετσι λεω κ στο τέλος όλο τεστ κανω κ αγχώνομαι!! Ας μας ευλογήσει κ μας ο θεουλης ... όλο μωρά βλέπω τελευταία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Θα γίνουμε γλυκια μου..μπορει εγω να εχω ενα της καρδιάς..αλλα θελω πολυ και ενα της κοιλιάς γιατι εχω παααααααρα πολυ μεγάλο απόθεμα αγαπη να μοιράσω..Θα έρθουν συντομα τα μωρά μας..θα δεις..Να εστιάζεις μονο σε αυτο που θελεις να πετύχεις..μην χάνεις το δρόμο σου απο όσα σε προβληματίζουν..κανε focus στο μωρο σας..και θα έρθει..

Αμήν κοριτσι μου!! Το θέμα ειναι μπάς κ αποβάλουμε το αγχος! Μπορει όντως να μπλοκάρουμε ενώ δεν φταει τιποτα.. εκτός της προλακτινης φυσικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εσεις ξέρετε καλυτερα με τον συζηγο..δεν καταλαβαίνω γιατι δεν το πηγε πιο συντηρητικά με τις ενέσεις,μου κανει εντύπωση..δυο ενέσεις και καθε μερα??τετοιες εντολές δίνουν μονο οταν προκειτε για εξωσωματική που θελουν πολλα για να τα συλλέξουν..γνώμη μου ειναι να το συζητήσεις μαζι του,μηπως εστω αυτο το μηνα παρεις serpafar και κανεις μια pregnyl και μετα ελεύθερη επαφή..Αληθεια στην σπερματέγχυση γιατι καταλήξατε?

Κοριτσι μου γλυκό.. κατέληξα γιατί 1,5 χρόνο δεν κατάφερα τιποτα... κ εφόσον ειναι καλές οι εξετάσεις μας εκτός προλακτινης.. είπαμε να δοκιμάσουμε ετσι.. ελπιζω την επόμενη φορα να ολοκληρωθεί η θεραπεία κ να πετύχει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Κοριτσι μου γλυκό.. κατέληξα γιατί 1,5 χρόνο δεν κατάφερα τιποτα... κ εφόσον ειναι καλές οι εξετάσεις μας εκτός προλακτινης.. είπαμε να δοκιμάσουμε ετσι.. ελπιζω την επόμενη φορα να ολοκληρωθεί η θεραπεία κ να πετύχει!! 

Και γω το ελπιζω και τι ευχομαι ολόψυχα κοριτσακι μου..για την σπερματέγχυση λεω..βεβαια το πρότεινε και σε μας..μας είπε οτι ειναι δικη μας αποφαςη πως θα κινηθούμε μετα την αγωγή...εμεις αποφαςιςαμε πως θελουμε αυτη την πρωτη φορά να προσπαθήσουμε μόνοι μας,και ετσι μας φίλησε μας ευχήθηκε καλη επιτυχία και μου είπε να τον παρω τηλ να του πω τον διψήφιο της χοριακης..δεν σου κρύβω πως το εκτίμησα...εννοω που μας ευχήθηκε..μπορει άλλος στη θέση του να μας έλεγε να μην χάσουμε την ευκαιρία για σπερματέγχυση λόγο της καλής ανταπόκρισης μου..Δεν ξέρω..υπαρχουν στιγμές που και γω η ίδια  αναρωτιέμαι αν κάναμε καλα..πφφφφφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε ?? 

Να κάνω μια ερώτηση και εγώ..  Όσες έχετε πάρει τα clomifen τον δεύτερο μήνα είχατε περίεργα συμπτώματα ? 

Είμαι στον δεύτερο μήνα χθες πήρα το τελευταίο... Η κοιλιά μου έχει πειστεί σαν μπαλόνι (λες και είμαι 4-5 μηνών έγκυος) ,  δεν το συζητώ ότι μυρίζω σαν κυνηγόσκυλο(η άλλη είχε φαΐ μπανάνα στο διάλειμμα και όταν μπήκε στο γραφείο την λέω καλά μπανάνα έφαγες. Δεν κάθεται η γυναίκα κοντά μου)  

Δεν μπορω να σε βοηθήσω κοριτσακι μου..μονο αυτον τον μηνα πηρα..υπαρχει καποια κοπελα να ξέρει βρε κοριτσια????και αυξημένη όσφρηση??μωρε μπραβο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ακομα κοπελες εδω στο περιμενε.. ευτυχως δηλαδη.. η περιοδος δεν εχει εμφανιστει ακομα..  θα παω για χοριακη την Παρασκευη αν δεν εμφανιστει... νιωθω οτι δεν θα χρειαστει ομως γιατι πλεον εδω κ δυο μερες εχω εντονους πονους περιοδου αρα περομενω οτι ως αυριο το πρωι θα αδιαθετησω.. η ελπιδα βεβαια πεθαινει παντα τελευταια..

Οι ελπιδες μου ηταν πολλες μετα την αχνη γραμμη στο τεστ αλλα μετα μου ειπατε οτι δεν δειχνει σωστο αποτελεσμα μετα τα 10 λεπτα.. και το διαβασα και στο ιντετνετ.. πολλες περιπτωσεις τετοιες δυστυχως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Δεν μπορω να σε βοηθήσω κοριτσακι μου..μονο αυτον τον μηνα πηρα..υπαρχει καποια κοπελα να ξέρει βρε κοριτσια????και αυξημένη όσφρηση??μωρε μπραβο...

Για εγκυμοσύνη δεν παίζει να είναι με τίποτα .  φοβάμαι μηπως εκανα κηστη. 

Εσυ θα μου στειλεις μαμαδοσκονη πολυ σύντομα ετσι λεει η μπαλίτσα μου... 

@Petalouditsa28  @mommy 86 ακούτε . .. και για εσας χτυπάει η καμπάνα . .. το πολυ σε ενα μηνα θα μου πειτε τα ευχάριστα .  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θελω να γινω μαμα! είπε:

Εγω ακομα κοπελες εδω στο περιμενε.. ευτυχως δηλαδη.. η περιοδος δεν εχει εμφανιστει ακομα..  θα παω για χοριακη την Παρασκευη αν δεν εμφανιστει... νιωθω οτι δεν θα χρειαστει ομως γιατι πλεον εδω κ δυο μερες εχω εντονους πονους περιοδου αρα περομενω οτι ως αυριο το πρωι θα αδιαθετησω.. η ελπιδα βεβαια πεθαινει παντα τελευταια..

Οι ελπιδες μου ηταν πολλες μετα την αχνη γραμμη στο τεστ αλλα μετα μου ειπατε οτι δεν δειχνει σωστο αποτελεσμα μετα τα 10 λεπτα.. και το διαβασα και στο ιντετνετ.. πολλες περιπτωσεις τετοιες δυστυχως..

Τα πονακια να μη σε προβληματιζουν γιατι ειναι παρόμοια με της εγκυμοσύνης. πανε αύριο για να σου φυγει η αγωνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και γω το ελπιζω και τι ευχομαι ολόψυχα κοριτσακι μου..για την σπερματέγχυση λεω..βεβαια το πρότεινε και σε μας..μας είπε οτι ειναι δικη μας αποφαςη πως θα κινηθούμε μετα την αγωγή...εμεις αποφαςιςαμε πως θελουμε αυτη την πρωτη φορά να προσπαθήσουμε μόνοι μας,και ετσι μας φίλησε μας ευχήθηκε καλη επιτυχία και μου είπε να τον παρω τηλ να του πω τον διψήφιο της χοριακης..δεν σου κρύβω πως το εκτίμησα...εννοω που μας ευχήθηκε..μπορει άλλος στη θέση του να μας έλεγε να μην χάσουμε την ευκαιρία για σπερματέγχυση λόγο της καλής ανταπόκρισης μου..Δεν ξέρω..υπαρχουν στιγμές που και γω η ίδια  αναρωτιέμαι αν κάναμε καλα..πφφφφφ...

Είχα μια καλη γυναικολόγο κ πάντα με σταυρώνε οταν έφευγα απο το γραφειο της! Την ένιωθα παρα πολυ κοντα μου! Πρώτα άνθρωπος ειναι κ μετα γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Για εγκυμοσύνη δεν παίζει να είναι με τίποτα .  φοβάμαι μηπως εκανα κηστη. 

Εσυ θα μου στειλεις μαμαδοσκονη πολυ σύντομα ετσι λεει η μπαλίτσα μου... 

@Petalouditsa28  @mommy 86 ακούτε . .. και για εσας χτυπάει η καμπάνα . .. το πολυ σε ενα μηνα θα μου πειτε τα ευχάριστα .  

Η μπαλίτσα σου δειχνει εμενα????..μακαρι κοριτσακι μου και μετα να δεις τι δωρο θα σου στείλω εγω!!!

οσο για την κύστη θα το αφήσω ασχολίαστο..Τιποτα δεν εχεις παιδί μου..ξεκολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Είχα μια καλη γυναικολόγο κ πάντα με σταυρώνε οταν έφευγα απο το γραφειο της! Την ένιωθα παρα πολυ κοντα μου! Πρώτα άνθρωπος ειναι κ μετα γιατρός!

Για μενα αυτο ειναι το σημαντικότερο..να ειναι ανθρωπος..και να εξηγεί!!!εχω δει ενα σωρό γιατρούς που σου πετάνε δυο όρους και τερμα..εγω θελω να μου εξηγήσει ρε παιδί μου..τι κανουμε,γιατι το κανουμε..ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2017 at 9:14 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αντε μπραβο..πιες το κρασάκι σου και ξελόγιασε τον σύζυγο!!!

Σ´ευχαριστω για τα μπατσακια,που ειναι συνοδευόμενα με τοσο υπεροχα λογια..(τωρα νομιζω δικαιωματικά μπορω να κλάψω μ´αυτο που ειπες..)

Σ´ευχαριστω πολυ..και να ξερεις οτι θα μαι εδω..και για σενα και για ολα τα κοριτσια..ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Η μπαλίτσα σου δειχνει εμενα????..μακαρι κοριτσακι μου και μετα να δεις τι δωρο θα σου στείλω εγω!!!

οσο για την κύστη θα το αφήσω ασχολίαστο..Τιποτα δεν εχεις παιδί μου..ξεκολλά!!

Oxi pou den tha ebriska egw logo gia na agxothw!!! :-) 

Nai gia sena leei h magikh mou sfaira!!!

Kai shmera pou thn eida eida oti kai alla koritsia tha exoun sporaki. ...

Koritsia h mpalitsa mou leei oti mexri ton Iounio oles tha exoume sporaki!!! ksekinhste apo shmera... Tuflomhges!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Oxi pou den tha ebriska egw logo gia na agxothw!!! :-) 

Nai gia sena leei h magikh mou sfaira!!!

Kai shmera pou thn eida eida oti kai alla koritsia tha exoun sporaki. ...

Koritsia h mpalitsa mou leei oti mexri ton Iounio oles tha exoume sporaki!!! ksekinhste apo shmera... Tuflomhges!!!

Κορίτσι μου γλυκό.... μακαρι να γινεις και εσυ πολυ συντομα μανούλα..... Στο εύχομαι ολόψυχα.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό.... μακαρι να γινεις και εσυ πολυ συντομα μανούλα..... Στο εύχομαι ολόψυχα.....?

tha ginoume oles!!! sto lew me polu sigouria... Esu to polu se ena mhna..piase tuflomhges kai mhn to afhseis katholou..giati erxetaiiiiiiii!!!!!to murizomai! (Kunhgoskulo me leei o antras mou --> Murizw ta panta!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!

Τα νέα μου είναι τα εξής..... Ακόμη έχω καθυστέρηση (από 01/01 που περίμενα...ή μάλλον δεν περίμενα). Έως σήμερα δεν είχα κανένα σύμπτωμα αλλά σήμερα το πρωί νιώθω κάτι κράμπες στην κοιλιά. (μπορεί να είναι η ιδέα μου από το άγχος???). Το μεσημέρι πάω σίγουρα για τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kat-lar είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!

Τα νέα μου είναι τα εξής..... Ακόμη έχω καθυστέρηση (από 01/01 που περίμενα...ή μάλλον δεν περίμενα). Έως σήμερα δεν είχα κανένα σύμπτωμα αλλά σήμερα το πρωί νιώθω κάτι κράμπες στην κοιλιά. (μπορεί να είναι η ιδέα μου από το άγχος???). Το μεσημέρι πάω σίγουρα για τεστ.

Kalhmera kopela mou, einai arketos o kairos pou perimeneis h mallon den perimeneis, opws exw ksanapei ta sumptwmata polles fores einai idia..prospathhse na mhn to skeftesai (Kserw einai duskolo) kai sou euxomai me mia terastia xoriakh!!! etsi gia na bgw alhthnh..kai na exw meta douleia!!! :-) me thn magikh mou sfaira!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

tha ginoume oles!!! sto lew me polu sigouria... Esu to polu se ena mhna..piase tuflomhges kai mhn to afhseis katholou..giati erxetaiiiiiiii!!!!!to murizomai! (Kunhgoskulo me leei o antras mou --> Murizw ta panta!! :-)

Ποσο θα ήθελα να ειχες δίκιο...χτυπαει η καρδια μου και μονο που το σκέφτομαι........... μακαρι κοριτσακι μου.  Σε ευχαριστώ για την αισιόδοξια σου......

Μιλησες με το νεο γιατρο? Θα πηγαινες σε νεο καλα δε θυμαμαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...