Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Yolooooooooo! ??

Αντε βρε κατερινακι να μας δωσεις ομορφα νεα! Μακαριιιιιιιι! ??????

Σε ευχαριστω κοριτσάρα μου..εγω εχω μερες ακομα..ΕΣΥ να μας δώσεις πρωτη για να περνουμε θάρρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Εισαι πολυ πολυ γλυκεια Κατερινακι μου!! Ευχάριστω πολυ!! Το παιδάκι σου θα ειναι πολυ τυχερό!! Όπως και ολα τα παιδάκια εδω μεσα θα ειναι τυχερά με τετοιες μανούλες.. θα είστε καταπληκτικές..

Λεω απλα οτι ακριβως νιώθω κοπελαρα μου!!!Ειπαμε..ειμαστε οι καλύτερες..οι πιο έξυπνες..οι πιο όμορφες μέλλουσες και νυν μανούλες!!!ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΓΙΞΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ,,!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητά μου κορίτσια...η προσφώνηση δεν είναι τυχαία. έτσι σας νιώθω μιας και σας παρακολουθώ γύρω στο 3μηνο. βρήκα τυχαία το site, και διάβασα αρκετά θέματα παλιά νέα μέχρι να καταλήξω εδώ. ο λόγος που δεν έγραφα είναι γιατί συνήθως εκφραζομουνα με όσα διαβαζα...σήμερα όμως νιώθω υποχρέωση να σας γράψω για να μοιραστώ την χαρά μου (ναι είμαι εγκυος) αλλά και για να σας μεταδώσω ένα μήνυμα. Είναι ΠΑΡΑΠΑΝΩ από βέβαιο πως θα γίνετε μανούλες και μάλιστα απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.. ένα πράγμα να σας παρακαλεσω...ΌΧΙ ΆΓΧΟΣ. Αυτό ήθελα να σας φωνάξω απ το πρωί που το έμαθα. Τα καλύτερα σε όλες σας. Θα παραμείνω φυσικά εδώ, θέμα δεν αλλάζω. θα περιμένω να αλλάξουμε όλες μαζί..και έτσι για την ιστορια:  1.60 μελαχρινή πολύ πολύ μακριά μαλλιά..αδύνατη..?? σας φιλώ όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η apk είπε:

Αγαπητά μου κορίτσια...η προσφώνηση δεν είναι τυχαία. έτσι σας νιώθω μιας και σας παρακολουθώ γύρω στο 3μηνο. βρήκα τυχαία το site, και διάβασα αρκετά θέματα παλιά νέα μέχρι να καταλήξω εδώ. ο λόγος που δεν έγραφα είναι γιατί συνήθως εκφραζομουνα με όσα διαβαζα...σήμερα όμως νιώθω υποχρέωση να σας γράψω για να μοιραστώ την χαρά μου (ναι είμαι εγκυος) αλλά και για να σας μεταδώσω ένα μήνυμα. Είναι ΠΑΡΑΠΑΝΩ από βέβαιο πως θα γίνετε μανούλες και μάλιστα απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.. ένα πράγμα να σας παρακαλεσω...ΌΧΙ ΆΓΧΟΣ. Αυτό ήθελα να σας φωνάξω απ το πρωί που το έμαθα. Τα καλύτερα σε όλες σας. Θα παραμείνω φυσικά εδώ, θέμα δεν αλλάζω. θα περιμένω να αλλάξουμε όλες μαζί..και έτσι για την ιστορια:  1.60 μελαχρινή πολύ πολύ μακριά μαλλιά..αδύνατη..?? σας φιλώ όλες. 

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!μπραβο μπραβο μπραβο!!!!!!! Τι υπεροχα νεα!!!! σε υχαριστουμε πολυ!!!!

στειλε μας πολυ μπεμπεδοσκονη γτ πραγματικα τι χρειαζομαστε!!! ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη υγιης εγκυμοσυνη και ολα να σου πανε οπως επιθυμεις!!! σε ευχαριστουμε πολυ π μας δινεις κουραγιο και δυναμη!! αυτο το χωρις αγχος βεβαια δεν ξερω πως ειναι εφικτο!! βασικα το σκεφτομαι συνεχεια δεν ειναι οτι αγχωνομαι! αλλα μαλλον αυτα τα 2 συμβαδιζουν! :) 

κοριτσακια μου και στα δικα μας!!!! ειδατε?? μπηκε οντως οντως πολυ καλα το 17!!! και τα θετικα νεα πεφτουν βροχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η apk είπε:

Αγαπητά μου κορίτσια...η προσφώνηση δεν είναι τυχαία. έτσι σας νιώθω μιας και σας παρακολουθώ γύρω στο 3μηνο. βρήκα τυχαία το site, και διάβασα αρκετά θέματα παλιά νέα μέχρι να καταλήξω εδώ. ο λόγος που δεν έγραφα είναι γιατί συνήθως εκφραζομουνα με όσα διαβαζα...σήμερα όμως νιώθω υποχρέωση να σας γράψω για να μοιραστώ την χαρά μου (ναι είμαι εγκυος) αλλά και για να σας μεταδώσω ένα μήνυμα. Είναι ΠΑΡΑΠΑΝΩ από βέβαιο πως θα γίνετε μανούλες και μάλιστα απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.. ένα πράγμα να σας παρακαλεσω...ΌΧΙ ΆΓΧΟΣ. Αυτό ήθελα να σας φωνάξω απ το πρωί που το έμαθα. Τα καλύτερα σε όλες σας. Θα παραμείνω φυσικά εδώ, θέμα δεν αλλάζω. θα περιμένω να αλλάξουμε όλες μαζί..και έτσι για την ιστορια:  1.60 μελαχρινή πολύ πολύ μακριά μαλλιά..αδύνατη..?? σας φιλώ όλες. 

Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι ωραία νέα είναι αυτά!!!!!!!!!!!! μπράβο σου!!!!!!!!! Να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! 

Θέλουμε πολύ πολύ μπεμπεδόσκονη σε παρακαλούμε!!!!! Φιλάκια στη κοιλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η apk είπε:

Αγαπητά μου κορίτσια...η προσφώνηση δεν είναι τυχαία. έτσι σας νιώθω μιας και σας παρακολουθώ γύρω στο 3μηνο. βρήκα τυχαία το site, και διάβασα αρκετά θέματα παλιά νέα μέχρι να καταλήξω εδώ. ο λόγος που δεν έγραφα είναι γιατί συνήθως εκφραζομουνα με όσα διαβαζα...σήμερα όμως νιώθω υποχρέωση να σας γράψω για να μοιραστώ την χαρά μου (ναι είμαι εγκυος) αλλά και για να σας μεταδώσω ένα μήνυμα. Είναι ΠΑΡΑΠΑΝΩ από βέβαιο πως θα γίνετε μανούλες και μάλιστα απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.. ένα πράγμα να σας παρακαλεσω...ΌΧΙ ΆΓΧΟΣ. Αυτό ήθελα να σας φωνάξω απ το πρωί που το έμαθα. Τα καλύτερα σε όλες σας. Θα παραμείνω φυσικά εδώ, θέμα δεν αλλάζω. θα περιμένω να αλλάξουμε όλες μαζί..και έτσι για την ιστορια:  1.60 μελαχρινή πολύ πολύ μακριά μαλλιά..αδύνατη..?? σας φιλώ όλες. 

Κοπελα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!να σαι γερή και να εχεις μια καλή,τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υπεροχο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!ευχαριστουμε πολυ για την θετική ενέργεια,και μιας κσι δεν αλλάζεις θέμα..πες μας λεπτομέρειες!!!ποτε το έμαθες?πως?τι νιώθεις?ποσο εισαι?και ολα τα σχετικά!!πασπαλησε μας με μπεμπεδοσκονη και θα συνεχίσουν τα σκάνε τα ευχαριστα νεα το ενα μετα το άλλο!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η apk είπε:

Αγαπητά μου κορίτσια...η προσφώνηση δεν είναι τυχαία. έτσι σας νιώθω μιας και σας παρακολουθώ γύρω στο 3μηνο. βρήκα τυχαία το site, και διάβασα αρκετά θέματα παλιά νέα μέχρι να καταλήξω εδώ. ο λόγος που δεν έγραφα είναι γιατί συνήθως εκφραζομουνα με όσα διαβαζα...σήμερα όμως νιώθω υποχρέωση να σας γράψω για να μοιραστώ την χαρά μου (ναι είμαι εγκυος) αλλά και για να σας μεταδώσω ένα μήνυμα. Είναι ΠΑΡΑΠΑΝΩ από βέβαιο πως θα γίνετε μανούλες και μάλιστα απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.. ένα πράγμα να σας παρακαλεσω...ΌΧΙ ΆΓΧΟΣ. Αυτό ήθελα να σας φωνάξω απ το πρωί που το έμαθα. Τα καλύτερα σε όλες σας. Θα παραμείνω φυσικά εδώ, θέμα δεν αλλάζω. θα περιμένω να αλλάξουμε όλες μαζί..και έτσι για την ιστορια:  1.60 μελαχρινή πολύ πολύ μακριά μαλλιά..αδύνατη..?? σας φιλώ όλες. 

Μολις μπηκα κ τα ματια μου γεμισαν δακρυα.... Χαιρομαι πολυ για σενα! Υγεια σε σενα κ στο μωρακι σου... Ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου επειδη θα περιμενετε τα νεα μου.... Δε πηρα ακομα τα αποτελεσματαψτης χοριακης.... Αδθαθετησα ομως οποτε τελος! 

Αυριο δευτερη μερα κυκλου λοιπόν ξεκιναω παλι κλομιφαινη... Δυναμικα...με τσαχπινια...ετοιμη για τυφλομυγες! ??

Σας φιλω ολες και σας ευχαριστω για ολα σας τα καλα λογακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!μετα βιας μπορεσα να μπω!!μακκον εχει παγωσει ακομη και το ίντερνετ εδω!!ολο με πεταει!παλαγωσα με τα πολλα μνμ που ειχα να διαβασω!!

Πεταλουδακι μου τι γλυκο που εισαι!!σμουυυτς για σενα.!

Lisaki σημερα που δεν πηγε δουλεια ειπε να ξεκουραστει ο καημενος αλλα δρ νομίζω να τον αφησω αλλο'!με τέτοιο χιονισμενο σκηνικό... Το βραδυ θα εχουμε ρομαντικο τετ α τετ!!

Apk καλω μας ηρθες!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσι μου!!!!σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Να την περασεις γλυκα γλυκα οπως αξιζει σε ολες! Μας δινεις τεραστια ωθηση και κουραγιο να ξερεις!!!σε αυτη τη συζητηση εισαι η πρωτη που ανακοινωνει οσο ειμαο εδω'!! Πετα πισω σου ψιχουλακια οσο διανυεις την εγκυμοσυνη για να δουμε τον δρομο και να ερθουμε και εμεις!!!!

Ντια μου γλυκια. Γιατι κοριτσακι μου ετσι???παρε σε παρακαλω τις αγκαλιτσες μου και χαμογελα!

Peacock μοκις διάβασα υο μνμ σου. Ελπιζω να μην εγινες πολλα κομματια αλλα μονο 1-2.αυτα ξανακολλανε εύκολα. Θα περιμενω και την επισημη απα τηση βεβαια απο το μικροβιολογικο σου. Αλλα εισαι fighter εσυ..μπραβο κοριτσι μου!το κεφαλι ψηλα.ξεκινα μεθαυριο!ενας νεος κυκλος ξεκινά!!!σου στελνω ολη την αγαπη μου να ξερεις!και ολες τις αγκαλιες μου.και ολα τα φιλακια μου.και ένα μεγαλο χαμογελο γιατι τα καλυτερα..ερχονται(εστω και απο την κινα..με χελωνα..κουτση!!ερχονται ομωςςςςς!!!!!χχααχαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κοριτσάκια μου επειδη θα περιμενετε τα νεα μου.... Δε πηρα ακομα τα αποτελεσματαψτης χοριακης.... Αδθαθετησα ομως οποτε τελος! 

Αυριο δευτερη μερα κυκλου λοιπόν ξεκιναω παλι κλομιφαινη... Δυναμικα...με τσαχπινια...ετοιμη για τυφλομυγες! ??

Σας φιλω ολες και σας ευχαριστω για ολα σας τα καλα λογακια...

Αγαπημένο μου τραγούδι! Κάπως έτσι θα σταθούμε και εμείς δίπλα σου!! 

Πάμε δυναμικά για τη δεύτερη προσπάθεια και πιο τυχερή !!!!!!!!

Χαμόγελα, ελπίδες, γέλια, αισιοδοξία και όνειρα....................και τσοοοοουπ!  Έρχεται το μωρουλίνι σου!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κοριτσάκια μου επειδη θα περιμενετε τα νεα μου.... Δε πηρα ακομα τα αποτελεσματαψτης χοριακης.... Αδθαθετησα ομως οποτε τελος! 

Αυριο δευτερη μερα κυκλου λοιπόν ξεκιναω παλι κλομιφαινη... Δυναμικα...με τσαχπινια...ετοιμη για τυφλομυγες! ??

Σας φιλω ολες και σας ευχαριστω για ολα σας τα καλα λογακια...

Κοριτσακι μου χαιρομαι ειλικρινα παρα πολυ που το ειδες ετσι..Μια νεα αρχή λοιπον..μηπως να συζητήσετε με τον γιατρούλη σου την πιθανότητα και για ενεσουλες εκτός απο κλομιφαινη(για περισσότερη παραγωγή ωαρίων)Καλη επιτυχία λοιπον στη νεα αρχή!!παμε γερα για νεο κύκλο τυφλομυγες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Ειχα ανοιξει ενα θεμα , ομως επειδη νιωθω οτι χρειαζομαι την υποστηριξη σας σε αυτα τα αναμμενα καρβουνα ειπα να μπω στην παρεα σας, αν με θελετε βεβαια!  Οπως εγραψα και σε αλλο ποστ, περιμενω να δω στις 18 του μηνα. Αλλες 8 μερες λοιπον....Η αληθεια ειναι πως θα ηθελα πολυ ενα τριτο παιδακι. Ξερω πως οι περισσοτερες απο σας προσπαθειτε ακομη για το 1ο παιδακι. Μια συμβουλη απο μια ηδη μαμα.....μην αγχωνεστε...´ολες οι μερες ειναι πιθανες, ´ολα ειναι δυνατα! Να μη σας τρομαζει τιποτα! (Τωρα θα μου πειτε γιατι μπηκα εδω αφου εχω τοση θετικη σκεψη;; Η επιθυμια μου για ενα μωρακι...τα σαρωνει ολα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπισκοτακι!!!καλως μας ηρθες!!!και βεβαια σε θέλουμε!! Η αγκαλιά μας ειναι πολυυυ μεγαλη και οσο περισσοτερες γινόμαστε γίνεται και αυτη μεγαλυτερη! 

3ο παιδακι ε??ατσαλινα νευρα βλεπω!!!με το καλο μπισκοτακι και ελπιζω να εινςι ηδη στο δρόμο το μικρο σου!!οσο για τη θετικη σκεψη σου!καλα εκανες και μπηκες!εδω καθε μερα εχουμε μερα θετικης ενεργειας!!μαζι θα περιμενουμε να περασουν οι μερες!!εσυ πες τα δικα σου, τς αγχη, τους προβληματισμους,τις χαρες σπυ και εμεις ειμαστε ετοιμοπολεμες με μεγάλες αγκαλιες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείτε και σε θέλουμε στη  παρέα μας @mpiskotaki!!!   τα θέλουμε όλα τα κορίτσια στη παρέα μας είτε έχουν 1, 2, 5, 10 .....0 παιδιά!! Μακάρι να έχεις στη κοιλίτσα σου και 3ο μωράκι.....αλήθεια τα άλλα δύο παιδάκια σου πόσο είναι?? 

Να τα χαίρεσαι και να μας τα φιλήσεις!!!!!!!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια μου για πειτε μου..απο χθες εχω πολλα πονακια δεξια χαμηλα.ειναι σαν ωορηξιας αλλα η ωορηξια περασε.και εκανα και τεστ μολις για να επιβεβαιωαω πως περασε.υπαρχει περίπτωση να ειναι καμια κυστη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ρε κοριτσια μου για πειτε μου..απο χθες εχω πολλα πονακια δεξια χαμηλα.ειναι σαν ωορηξιας αλλα η ωορηξια περασε.και εκανα και τεστ μολις για να επιβεβαιωαω πως περασε.υπαρχει περίπτωση να ειναι καμια κυστη?

Το τεστ που έκανες βγήκε αρνητικό? πριν πόσες μέρες είχε βγει θετικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θετικο τεστ ωορηξιας το ειχα το σαββατο το μεσημερι.χθες και σήμερα που ξαναεκανα γιατι εχω τσιμπηματα-πονακια βγαινει αρνητικο.μπορει μα ειναι κυστη λες?γιατι εχω υποψια πολυκιστικων ωοθηκων χωρίς κανενα συμπτωμα ομως.απλα ρωταω γιατι περασαν οι μερες ωορηξιας,και περιοδο περιμενω σε 14 μερες!!(μερικες φορες εχω πονακια μια δυο μερες πριν τη περιοδο).επισης ειναι παααααρα πολύ νωρις για να τα θεωρησω σημαδι για κατι θετικο γιατι βασει λογικης και να εχουν παει ολα καλα, ακομη δε θα εχει γινει καν εμφυτευση!!οποτε ο νους μου πηγε σε καμια κυστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ρε κοριτσια μου για πειτε μου..απο χθες εχω πολλα πονακια δεξια χαμηλα.ειναι σαν ωορηξιας αλλα η ωορηξια περασε.και εκανα και τεστ μολις για να επιβεβαιωαω πως περασε.υπαρχει περίπτωση να ειναι καμια κυστη?

μου χει τυχει και μενα κοριτσακι μου να ποναω εκει κατω δεξια...νομιζω ειναι φυσιολογικο.. παντα ειχαμε τετοια πονακια απλα μαλλον τωρα τα δινουμε σημασια..ειμαι μετεπειτα της οωρηξιας..μην αγχωνεσαι..ουαν υπαρχει κυστη ο πονος ειναι πολυ εντονος και ειδικα στην επαφη..

μπισκοτακι καλωσηρθες και με το καλο το 3ο μωρακι!!εχουμε μια μεγαλη αγκαλια για ολεςςς!!

peacockaki μου δεν θα σ πω οτι δεν στεναχωρεθηκα... αλλα παμε δυνατα τωρα για τη 2η προσπαθεια με ενεση!! μια του κλεφτη 2..θα το πιασουμε το μπεμπε!!! δε 5 μερουλες ξεκιναμε δυναμικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Το θετικο τεστ ωορηξιας το ειχα το σαββατο το μεσημερι.χθες και σήμερα που ξαναεκανα γιατι εχω τσιμπηματα-πονακια βγαινει αρνητικο.μπορει μα ειναι κυστη λες?γιατι εχω υποψια πολυκιστικων ωοθηκων χωρίς κανενα συμπτωμα ομως.απλα ρωταω γιατι περασαν οι μερες ωορηξιας,και περιοδο περιμενω σε 14 μερες!!(μερικες φορες εχω πονακια μια δυο μερες πριν τη περιοδο).επισης ειναι παααααρα πολύ νωρις για να τα θεωρησω σημαδι για κατι θετικο γιατι βασει λογικης και να εχουν παει ολα καλα, ακομη δε θα εχει γινει καν εμφυτευση!!οποτε ο νους μου πηγε σε καμια κυστη...

αα επισης οι πολυκυστικες ειναι κατι π φαινεται στον υπερηχο..

δεν νιωθεις καπου να πονο κλπ.. το αν βγαλεις μια κυστη στη μητρα πχ ειναι κατι τελειως διαφορετικο και εκεινο ειναι π φερνει πονο..οποτε μην βαζεις το μυαλο σου στο κακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά δε τα δινω σημασια ειδικα τοσο νωρις.απλα φοβηθηκα γιατί οταν καθομαι.και οταν σηκωνομαι ποναω.ειδικα οταν καθομαι σταυροποδι!και με φοβισε μαλλον μια φιλη που ημουν για καφε σημερα και πηγα να σηκωθω κ πονεσα και μου ειπε.μηπως εχεις καμια κυστη??και εκει λιγο φοβηθηκα!οκ!παιρνω ενα ντεπονακι και ολα καλα!!!ευχαριατωωωωωωωωω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ειλικρινά δε τα δινω σημασια ειδικα τοσο νωρις.απλα φοβηθηκα γιατί οταν καθομαι.και οταν σηκωνομαι ποναω.ειδικα οταν καθομαι σταυροποδι!και με φοβισε μαλλον μια φιλη που ημουν για καφε σημερα και πηγα να σηκωθω κ πονεσα και μου ειπε.μηπως εχεις καμια κυστη??και εκει λιγο φοβηθηκα!οκ!παιρνω ενα ντεπονακι και ολα καλα!!!ευχαριατωωωωωωωωω 

ααααντε καλέ που έχεις κύστη! τίποτα δεν έχεις ! έτσι απλά του ρθε και πόνεσες λίγο....αλλά για καλό και για κακό βάλε τον άντρα σου κάτω χαχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.  είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε μαζι με την μαμά και τον αντρα μου..δεν χρειάζεται να ρίξω πίσω τίποτα γιατί όλες θα βρείτε το δρόμο!. σας το υπογράφω.. απλά Όχι άγχος. το γράφω γιατί έπεσα στην παγίδα και στην αρχή έκανα όλα όσα έχω διαβάσει. μέτρημα, σημάδια, την γη τον ουρανό κτλ κτλ. τα πάντα...αποτέλεσμα 0. τον Δεκέμβριο που ήμουν στο πατρικό μου..η μαμά στο νοσοκομείο..ο άντρας μου μακριά..εγώ κατά κουρασμένη..επαφές 2 με το ζόρι και με καμιά διαθεση..απαισιοδοξία..και πολύ τρέξιμο. Αποτέλεσμα; καθυστερηση από το Σάββατο..τεστ φαρμακείο το πρωί θετικό..χοριακη ψηλή και κοιτούσα σαν χάνος την μικρόβιολόγο. Νιώθω στα ουρανια αλλά σαν κλασσικός Αιγοκερως ετών 37 παρακαλω..περιμένω για να μην πεσω και προσγειωθουμε ανώμαλα..την Δευτέρα θα με δει ο εδώ γιατρός καθότι μένω και εργάζομαι σε νησί αλλά όλο το έργο θα παιχτεί στην Αθήνα. αέρα κοπέλες μου..γούρι σε όλες μας..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ρε κοριτσια μου για πειτε μου..απο χθες εχω πολλα πονακια δεξια χαμηλα.ειναι σαν ωορηξιας αλλα η ωορηξια περασε.και εκανα και τεστ μολις για να επιβεβαιωαω πως περασε.υπαρχει περίπτωση να ειναι καμια κυστη?

@mommy86 εχω ακριβώς το ίδιο με σένα κ δεν ξερω τι ειναι.. κ μένα το μυαλό μου πήγε σε καμία κύστη .. επίσης, σκέφτομαι μήπως με επηρέασαν οι ενέσεις που είχα παρει τον Δεκέμβρη για ωορρηξία κ δημιουργήθηκαν κύστες.. ποσο θα θελα να είχα ενα μηχάνημα υπερήχου στο σπιτι κ να βλέπω τι γίνεται... 

@peacock μου πολυ στεναχωρέθηκα! Ας ευχηθούμε για τον επόμενο μηνα! Για ολες μας βρε κορίτσια!! Μια μια να περνούμε σειρά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών. είμαι καλά. δεν είχα κανένα ίχνος αίματος ή οποιουδήποτε λερωματος..αυτό με ξένισε και απλά έχω πολύ βάρος χαμηλά και πονάκια. μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό και να μην αγχώνομαι. ακόμα και καποιες σταλες αίματος θα ειναι οκ. κλείσαμε ραντεβού Δευτέρα για να δούμε ότι μπορούμε περισσότερο...εγώ κατά τα άλλα περίμενα περίοδο..εφοδιάστηκα με σερβιέτες. .έκανα του κόσμου τις δουλειές..σηκώσα το σύμπαν και άλλα τέτοια...αυτά κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...