Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χμμμ σχεδον!!μεσαιο υψος,γεματουλα τωρα τελευταια..(χμ,κλαψ κλαψ)μακρια μαλλια αλλα προς το ξανθο..κουκλακι ζωγραφιστο!!! Χαχαχ εσενα σε φανταζομαι παντως κανονικο υψος,κατι σε εξτριμ μαλλί δε ξερω απο που μου ηρθε.ξανθο ομως!παντως κατι σε αλτερνατιβ στιλ!λιγο αλλα αλτερνατιβ!....το χω καθόλου η τζαμπα η σκεψη?

Επειδη εχω παρει και εγω κατι κιλακια παραπάνω μετα το γαμο.....(βέβαια δε μου πολυ φαίνονται αλλα οντως εχω παρει)...αμα θες ξεκινάμε και μαζι Πρόγραμμα!!! Χαχαχα...να χουμε να συζητάμε και για τη πεινα μας μπας καο ξεχάσουμε το πονο μας χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μ κατι ασχετο!! τοσο καιρο π μιλαμε περα απο το κατερινακι που φαινεται στη φωτο! σας εχω ολες φανταστει καπως!! και θα χει πλακα να ειστε τελειως διαφορετικες!!! αν ειμασταν ολες απο ιδιο μερος θα μ αρεζε και μενα να βγαιναμε απο κοντα! :) το χω ξαναπει αν και δεν σας ξερω μονο π μοιραζομαστε το ιδιο παραπονο ειστε φιλες μου!!???????

@miniatoura87 καλη χρονια κ απο μένα σε ολα τα κορίτσια κ σύντομα ολες με φουσκωμένες κοιλίτσες να ειμαςτε!! Οσο για την ιδέα σου.. αυτές που ειμαςτε απο θεσσαλονικη μπορούμε να συναντηθούμε κ να τα λέμε απο κοντα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Επειδη εχω παρει και εγω κατι κιλακια παραπάνω μετα το γαμο.....(βέβαια δε μου πολυ φαίνονται αλλα οντως εχω παρει)...αμα θες ξεκινάμε και μαζι Πρόγραμμα!!! Χαχαχα...να χουμε να συζητάμε και για τη πεινα μας μπας καο ξεχάσουμε το πονο μας χαχαχαχαχα

Η καλυτερη γυμναστικη για να χασεις κιλακια ειναι το αχαλινωτο σεξ....ετσι λενε οι ειδικοι οχι εγω.... Χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

@miniatoura87 καλη χρονια κ απο μένα σε ολα τα κορίτσια κ σύντομα ολες με φουσκωμένες κοιλίτσες να ειμαςτε!! Οσο για την ιδέα σου.. αυτές που ειμαςτε απο θεσσαλονικη μπορούμε να συναντηθούμε κ να τα λέμε απο κοντα !!! 

Καλη χρονια κοριτσαρα!

Πω πω καφε στη Σαλονικαρα.....ζηλευωωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συναντηθείτε εσεις απο εκει με ενα λαπτοπ μαζι, εμεις απο εδω με το δικο μας λαπτοπ και θα κανουμε ωραιότατη συνδεση μεσω skype! Xaxaxa! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλά με πήρε κάνα 20 λεπτό να τα διαβάσω όλα...αλλά να ξέρατε πώς κρατήθηκα να μη γελάσω δυνατά(κοιμάται ο άντρας μου) και μετά μου ήρθε μια σκέψη έρευνα και να μέναμε κοντά....Τι καφέδες/γάλατα θα πίναμε...  Πραγματικά νιώθω ότι φτιάξαμε την καλύτερη ομάδα. 

Λοιπόν και ξεκινάω 

@Lisaki 80 σε ευχαριστώ πολύ,  κάτσε να δω πως θα είναι αυτή αλλιώς θα σου ζητήσω την βοήθεια σου. 

@peacock μου θέλω να ακούσω σύντομα τα θετικά τα νέα... 

Κανονίστε όλες..αυτόν το μήνα τυφλομηγες... Είσαστε πιο νωρίς από μένα οπότε βρήκα ποιες θα ζαλίζω με τις ερωτήσεις μου, τι καλα... :-)

@Petalouditsa28 έχω ακούσει ότι τα καθαρά νερα είναι πλούτος (χρήμα, χαρά) 

@Κατερινάκι/only love κάτι παραπάνω ξέρουν τα παιδιά. Δεν έχεις ακούσει που λένε από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια ? Και αν ψάχνεις για τρελό.. Να ρώτα εμένα χαχχα..... Ναιιι θα πέτυχει αυτήν την φορά σίγουρα... 

Αχ..κοριτσακι μου..σε ευχαριστω πολυ..την εχω ανάγκη την εμψύχωση..απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί...πραγματικά το ιδιο νιώθω για την ομαδα μας..we are simply the best!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

γεια σου Κατερινα! ουτε εγω σε εχω ξαναπετυχει :) 

Εγω κοριτσακι μου ειναι μερικές μερες που εχω έρθει στην παρεα..απο οτι διάβασα ειμαστε στην ίδια φάση,παρακολούθηση ωορρηξιας ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Συναντηθείτε εσεις απο εκει με ενα λαπτοπ μαζι, εμεις απο εδω με το δικο μας λαπτοπ και θα κανουμε ωραιότατη συνδεση μεσω skype! Xaxaxa! 

Πραγματικά ωραια ιδέα!,!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω κοριτσακι μου ειναι μερικές μερες που εχω έρθει στην παρεα..απο οτι διάβασα ειμαστε στην ίδια φάση,παρακολούθηση ωορρηξιας ε?

ναι,δευτερος μηνας που το κανω. κ εσυ ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

ναι,δευτερος μηνας που το κανω. κ εσυ ε? 

Εγω ειδα απλα τον προηγούμενο μηνα με υπέρηχο την ωορρηξία μου,και επειδη ζήτησα του γιατρού να το βοηθήσουμε λιγο το πράγμα,που έδωσε serpafar και μετα εκανα και 4 ενέσεις bemfola(fsh ορμόνη δλδ για να παραχθούν περισσότερα ωοθηλακια) την τριτη εκανα ένεση pregnyl και τωρα ειμαστε στη φάση των ζουζουνιων...σημερα μολις ξεκινησα utrogestan (προγεστερονη) για να βοηθήσει στη σύλληψη,και παίρνω και parlodel γιατι βρήκαμε την προλακτινη μου ανεβασμενη..Την Δευτέρα κάναμε υπέρηχο και είδαμε 4 ωοθηλακια..και τωρα παρακαλάω να γονιμοποιηθεί εστω ενα..και να καταφέρουμε υστερα απο τρισιμιση χρονια να εχουμε μια εγκυμοσυνη επιτελους..αυτα τα ολιγα..ελπιζω να μην σε κουρασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Λοιπον λοιπον Ακούστε....

@mommy86 φανερωθηκες ηδη..εγωσε φανταζομουν μελαχρινη με σγουρα μαλλια μεσαιο μεγεθος ψηλη στα κανονικα κιλα και καστανα ματια

@miniatoura87 πολυ λεπτη, μινιατουριτσα μακρυα σπαστα μαλλια καστανοκοκκινα, πρασινα ματια

@Παρασκευαιδου ψηλή πολυ, στα κανονικα της κιλά αλλα πιο "γυναικα" , καθολου μικροκαμωμένη, δηλαδη, καστανα σκουρα μαλλια καρε και μαυρα ματακια

@peacock λεπτη κανονικο ύψος ξανθια με μεσαιο μηκος μαλλια ανοιχτοψωμα ματια και με στυλακι...τζινακι, all star, rayban γυαλι και ετσι....αααα και με αφελειες!!'?????

@evita2......λεπτή, καστανοξανθη με καστανα ματια λεπτο πρόσωπο και ψηλη...

Καμια σχεση????

Με κάλυψε η προλαλησασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω ειδα απλα τον προηγούμενο μηνα με υπέρηχο την ωορρηξία μου,και επειδη ζήτησα του γιατρού να το βοηθήσουμε λιγο το πράγμα,που έδωσε serpafar και μετα εκανα και 4 ενέσεις bemfola(fsh ορμόνη δλδ για να παραχθούν περισσότερα ωοθηλακια) την τριτη εκανα ένεση pregnyl και τωρα ειμαστε στη φάση των ζουζουνιων...σημερα μολις ξεκινησα utrogestan (προγεστερονη) για να βοηθήσει στη σύλληψη,και παίρνω και parlodel γιατι βρήκαμε την προλακτινη μου ανεβασμενη..Την Δευτέρα κάναμε υπέρηχο και είδαμε 4 ωοθηλακια..και τωρα παρακαλάω να γονιμοποιηθεί εστω ενα..και να καταφέρουμε υστερα απο τρισιμιση χρονια να εχουμε μια εγκυμοσυνη επιτελους..αυτα τα ολιγα..ελπιζω να μην σε κουρασα..

εμεις παλι,ειχαμε μια εγκυμοσυνη δυστυχως παλλινδρομη ,καναμε σπερμοδιαγραμμα ενω ολες οι τιμες ηταν σουπερ,ειχαμε θεματακι με την κινητικοτητα,οποτε ο συζυγος αρχισε βιταμινες κ εγω φυσικα παρακολουθηση.......σημερα εκανα τον δευτερο υπερηχο για τον μηνα αυτο και μαλλον θα αργησω να κανω ωορρηξια.Αυτα τα δικα μου,καθολου δεν με κουρασες,ειναι πολυ ανακουφιστικο να μιλας με γυναικες που παλευουν για τον ιδιο σκοπο :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

εμεις παλι,ειχαμε μια εγκυμοσυνη δυστυχως παλλινδρομη ,καναμε σπερμοδιαγραμμα ενω ολες οι τιμες ηταν σουπερ,ειχαμε θεματακι με την κινητικοτητα,οποτε ο συζυγος αρχισε βιταμινες κ εγω φυσικα παρακολουθηση.......σημερα εκανα τον δευτερο υπερηχο για τον μηνα αυτο και μαλλον θα αργησω να κανω ωορρηξια.Αυτα τα δικα μου,καθολου δεν με κουρασες,ειναι πολυ ανακουφιστικο να μιλας με γυναικες που παλευουν για τον ιδιο σκοπο :) 

Η αληθεια ειναι αυτη..νιώθω μεγαλη ανακούφιση που μπορω να πω,αυτα που σκέφτομαι και νιώθω,χωρις να με κρίνουν..και ειλικρινα,την τοσο μεγαλη επιθυμία μου για ενα μωρο,μονο εδω την εχω εκφράσει τοσο ανοιχτά..στους δικούς μου κρατάω λιγάκι άμυνα..δεν θελω να στεναχωριουνται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

εμεις παλι,ειχαμε μια εγκυμοσυνη δυστυχως παλλινδρομη ,καναμε σπερμοδιαγραμμα ενω ολες οι τιμες ηταν σουπερ,ειχαμε θεματακι με την κινητικοτητα,οποτε ο συζυγος αρχισε βιταμινες κ εγω φυσικα παρακολουθηση.......σημερα εκανα τον δευτερο υπερηχο για τον μηνα αυτο και μαλλον θα αργησω να κανω ωορρηξια.Αυτα τα δικα μου,καθολου δεν με κουρασες,ειναι πολυ ανακουφιστικο να μιλας με γυναικες που παλευουν για τον ιδιο σκοπο :) 

Οσο για την παλινδρόμηση το μονο που εχω να σου πω,αν και κοινότυπο,ειναι πως ολα γίνονται για κάποιο λόγο..βεβαια εμεις ειμαστε αυτοι που σπάμε το κεφάλι μας να τον βρούμε,αλλα τι να κανουμε..υπομονή,επιμονή,πίστη και δύναμη,και θα το ζήσουμε και εμεις το θαύμα!!!ελπιζω συντομα!!ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Με κάλυψε η προλαλησασα...

Καλημέρα!! Και μένα με κάλυψες @Petalouditsa28 με τις περιγραφές σου! Χαχχαχα ουτε ονόματα δεν ξέρουμε ομως.. εγω ειμαι μεσα για συνάντηση στη Θεσσαλονίκη παντως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εισαι πολυ γλυκο μινιατουρακι! Κι εγω ετσι νιωθω!!! ??

Εσενα παντως σε εχω φανταστεί αδυνατουλα, κοντουλα (μινιατουρακι δηλαδη ? ) με μεσαιο μηκος καστανα μαλλιά.Επεσα μεσα; 

καλημερααα!!! μηπως εισαι καπου και με παρακολουθεις???? χαχαχαχαχαχα :) ειμαι 1.60 48 κιλα με κοντα καστανα σγουρα μαλλια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Χμμμ σχεδον!!μεσαιο υψος,γεματουλα τωρα τελευταια..(χμ,κλαψ κλαψ)μακρια μαλλια αλλα προς το ξανθο..κουκλακι ζωγραφιστο!!! Χαχαχ εσενα σε φανταζομαι παντως κανονικο υψος,κατι σε εξτριμ μαλλί δε ξερω απο που μου ηρθε.ξανθο ομως!παντως κατι σε αλτερνατιβ στιλ!λιγο αλλα αλτερνατιβ!....το χω καθόλου η τζαμπα η σκεψη?

mommy μου και γω μελαχρινη με μακρυα μαλλια σε φανταζομουν!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Petalouditsa28  σχεδον μεσα επεσες μονο π εχω καστανα ματια!!! ( θα ηθελα πολυ να ηταν πρασινα!!αλλα ειμαι μια απλη θνητη!!) χαχα :) τα μαλλια μ ειναι σπαστα καστανα αλλα  κοκκινιζουν και απο φυσικου τους!  τωρα ειναι σειρα σου να μας αποκαλυφθεις!!

@peacock και γω με extreme μαλλι σε φανταζομουν για καποιο λογο!! και ελεγα κατι σε κοκκινο!!

@Joy1988 @mommy86 @Lisaki 80 ενα σαλονικιωτικο καφε πρεπει να κανονισουμε να τον πιουμε καποια στιγμη!! :) 

εντωμεταξυ σιγουρα ολες θα κοιμαστε σημερα γτ νομιζω οτι μονο εγω δουλευω τετοια μερα!! το αφεντικο μ μας φερνει στις αργιες να σκοτωνουμε μυγες!!  να εχετε μια ομορφη μερα!!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ωωωωω!δε το σκεφτηκα αυτο το ενδεχομενο!!!μακαρι μωρε!σημερα παρελαβα τα τεστ ωορηξιας..προς το παρων αρνητικο..ως και αυτα δε μου κανουν τη χαρη!!! Μα ουτε ενα θετικό τεστ πια!ουτε καν το ωορηξιας!!!αλλα που θα παει..θα το κρατησω το θετικο τεστακι στα χερια μου..και θα ειναι και εγκυμοσυνης!!! 

Δειτε καλε κυρια τη μαγικη σας σφαιρα!!οταν σας ερθει η εμπνευση πειτε μου το αποτελεσμα!!

Κρυστάλλινη μπαλίτσα λέει σύντομα θα γίνεται μανούλα....... 

Καλημέρα κοπέλα μου,  σε ποια μέρα είσαι ? Εμένα συνήθως μου έδειχνε στην 12 αχνό το οποίο δεν σημαίνει θετικό και μετά στην 14 περίπου ήταν έντονο άρα τότε ήταν θετικό.  

Δεν τα πολύ πάω γιατί με αγχώνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

peackokaki m εζησα το ιδιο χθες! με παιρνει ενας και μ λεει:αντε τι περιμενεις βαλε μπρος για μωρο..εγω εχω και τριτο εγγονακι..απανταω δεν ερχεται... μ λεει δεν θες??  με λιγα λογια και να τους πεις εμμεσα οτι υπαρχει θεμα..εκει το χαβα τους!!!

Κάπως έτσι και εγώ με την πεθερά έχω αγανάκτηση.  Την έχω πει δεν έρχεται και εκεί κάθε φορά.  Στο τέλος θα την πω ότι και να κάνω μωρό δεν θα το μάθεις αν συνεχίσεις έτσι... 

Πως με νευριαζουν... Και να μην θέλω δικαίωμα μου είναι τι σε νοιάζει εσένα ? 

Δύο αφτιά έχουμε στο ένα μπαίνουν στο άλλο βγαίνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κρυστάλλινη μπαλίτσα λέει σύντομα θα γίνεται μανούλα....... 

Καλημέρα κοπέλα μου,  σε ποια μέρα είσαι ? Εμένα συνήθως μου έδειχνε στην 12 αχνό το οποίο δεν σημαίνει θετικό και μετά στην 14 περίπου ήταν έντονο άρα τότε ήταν θετικό.  

Δεν τα πολύ πάω γιατί με αγχώνει.. 

και μενα παντα δεν ειναι ξεκαθαρο! για παραδειγμα προχθες ηταν εντονο και ηταν και εχθες.. οποτε ακριβως δεν ξερω αν εκανα χθες η προχθες οωρηξια αλλα τουλαχιστον ξερω πανω κατω οτι ειναι αυτες οι 2 μερες οποτε θα ξερω ποτε θα αδιαθετησω.

@Παρασκευαιδου αν σε αγχωνουν καλυτερα να μην μπεις σε αυτο το τρυπακι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σε ποια μερα του κυκλου εισαι καρντασι μου; 

Σήμερα θα στην 3 μέρα περιόδου.  Ξεκινάω πάλι τα χαπια.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

και μενα παντα δεν ειναι ξεκαθαρο! για παραδειγμα προχθες ηταν εντονο και ηταν και εχθες.. οποτε ακριβως δεν ξερω αν εκανα χθες η προχθες οωρηξια αλλα τουλαχιστον ξερω πανω κατω οτι ειναι αυτες οι 2 μερες οποτε θα ξερω ποτε θα αδιαθετησω.

@Παρασκευαιδου αν σε αγχωνουν καλυτερα να μην μπεις σε αυτο το τρυπακι... 

Είχα μπει κοπέλα μου. Και τα παράτησα.. Δεν θέλω ξανα. Ειδικά τώρα το χώ πάρει στο φλου,  από την τελευταία φορά πριν 3 μέρες που μου ήρθε η περίοδος είπα φτάνει.. Και να κλάψω και να στεναχωρηθω δεν θα γίνω έγκυος οπότε Εγω προσπαθώ, από εκεί και πέρα θα έρθει. Στο κάτω κάτω υπάρχουν και άλλες λύσεις, και εντάξει είμαι ακόμα σε μια καλή ηλικία 27.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Λοιπον λοιπον Ακούστε....

@mommy86 φανερωθηκες ηδη..εγωσε φανταζομουν μελαχρινη με σγουρα μαλλια μεσαιο μεγεθος ψηλη στα κανονικα κιλα και καστανα ματια

@miniatoura87 πολυ λεπτη, μινιατουριτσα μακρυα σπαστα μαλλια καστανοκοκκινα, πρασινα ματια

@Παρασκευαιδου ψηλή πολυ, στα κανονικα της κιλά αλλα πιο "γυναικα" , καθολου μικροκαμωμένη, δηλαδη, καστανα σκουρα μαλλια καρε και μαυρα ματακια

@peacock λεπτη κανονικο ύψος ξανθια με μεσαιο μηκος μαλλια ανοιχτοψωμα ματια και με στυλακι...τζινακι, all star, rayban γυαλι και ετσι....αααα και με αφελειες!!'?????

@evita2......λεπτή, καστανοξανθη με καστανα ματια λεπτο πρόσωπο και ψηλη...

Καμια σχεση????

Ιχαχχαχα..το διάβασα στον άντρα μου...ακόμα γελάει το γαϊδούρι... Χαχαχαχα (νταρντανογυναικα χαχχα) 

Λοιπόν είμαι 1.70 αλλά παραπάνω κιλά (76-77) :-( που θα παει θα τα χάσω χαχαχαχα, καστανοξανθα είναι το φυσικό.. Αλλά και εγώ τα άλλαζω συχνά κόκκινα καφέ ξανθά μακριά και μέλι ματαρες (τώρα που έβαλα μόνιμες βλεφαρίδες σκοτώνω χαχαχαχ)  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είχα μπει κοπέλα μου. Και τα παράτησα.. Δεν θέλω ξανα. Ειδικά τώρα το χώ πάρει στο φλου,  από την τελευταία φορά πριν 3 μέρες που μου ήρθε η περίοδος είπα φτάνει.. Και να κλάψω και να στεναχωρηθω δεν θα γίνω έγκυος οπότε Εγω προσπαθώ, από εκεί και πέρα θα έρθει. Στο κάτω κάτω υπάρχουν και άλλες λύσεις, και εντάξει είμαι ακόμα σε μια καλή ηλικία 27.

Συμφωνω κοριτσακι μου!! αλλα σιγουρα πρεπει να κανετε τις 3 βασικες εξετασεις. το λεω απλα γτ κατι αλλο να παιζει θα νιωσεις καποια στιγμη οτι αδικα προσπαθουσες ενω υπηρχε αλλο θεμα που θα μπορουσε να λυθει!ευχομαι η γιατρος π θα πας τωρα να σας βαλει να τις κανετε!

να σε ρωτησω και κατι αλλο?

εκει στη γερμανια δεν υπαρχουν μικροβιολογικα πχ να κανει ο αντρας σου ενα σπερμοδιαγραμμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...