Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εεελλαα.ασε τα βουνα!! Πιασε πεδιαδες ζωντανες γονιμες και καταπρασινες!μαζι και εγω στον ιδιο αγωνα.χθες ειμασταν πτωματα αλλα απο σημερα θα καει το πελεκουδι!!!

Μας φανταζομαι εξω απο την κρεβατοκαμαρα σου ντυμένες με παραδοσιακές στολές και τσαρουχια, να χορευουμε τσάμικο και να φωνάζουμε : "Ωωωωωω ελα @mommy86 ..... Θα καει το πελεκούδι απόψε!!!!" χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ας είναι μία από μας πολυ πολυ συντομα κι ας μην είμαι εγω... Να κανει την αρχή μία και να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες....

Πριν λίγο πηρε τηλ ενας προμηθευτης στη δουλεια μου κατι να με ρωτησει.. αφου εδωσε κλασικα τις ευχες για καλή χρονια μου λεει: "Αντε και με το καλό ενα μωρακι... τι κάθεσαι... κανε παιδι και θα με θυμηθείς οτι ειναι η χαρα της ζωής. Αν δε κανεις παιδι δεν εχεις και λόγο να είσαι παντρεμενη... " Μου απαύτωσε τη ψυχολογία.... Ηθελα να του πω και που ξερεις εσυ τι περναω  2 χρόνια τωρα... εσενα περιμενα να μου πεις για ενα μωρακι? πφφφφφ! Αντε... @#$$%%^^&*

Αντε γεια πες του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ας είναι μία από μας πολυ πολυ συντομα κι ας μην είμαι εγω... Να κανει την αρχή μία και να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες....

Πριν λίγο πηρε τηλ ενας προμηθευτης στη δουλεια μου κατι να με ρωτησει.. αφου εδωσε κλασικα τις ευχες για καλή χρονια μου λεει: "Αντε και με το καλό ενα μωρακι... τι κάθεσαι... κανε παιδι και θα με θυμηθείς οτι ειναι η χαρα της ζωής. Αν δε κανεις παιδι δεν εχεις και λόγο να είσαι παντρεμενη... " Μου απαύτωσε τη ψυχολογία.... Ηθελα να του πω και που ξερεις εσυ τι περναω  2 χρόνια τωρα... εσενα περιμενα να μου πεις για ενα μωρακι? πφφφφφ! Αντε... @#$$%%^^&*

Μην τρελενεσε..ο καθένας λέει το μακρύ και το κοντό του..δυστυχως ξεστομίζουν λογια που δεν τα πολυσκεφτονται..αλλα δεν θα επρεπε να δίνεις σημασία!!ξερεις τι εχω απάντησει σε βουρλο στο παρελθόν που καθε τρεις και λιγο μου έλεγε τα ίδια?(σας εχω αναφέρει,το 2010 χειρουργήθηκα γιατι ειχα νοσογονο παχυσαρκία,ημουν 123 κιλα..και εχω χάσει 60 κιλα..αυτη το γνώριζε..) οποτε οταν την τελευταία φορά με ρώτησε με πομπώδες ύφος "εσεις βρε Κατερίνα μου γιατι δεν βάζετε μπρος για ενα μωράκι???" Της ειπα οτι δεν θελω να χαλάσω το κορμί μου...?????...δεν με ξαναρώτησε απο τοτε!,!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εετσι!πως μ αρεσει η εικονα που ανεβασες!!!!!ναι εκει να ξαπλωνουμε στο χορταρακι και να ατενιζουμε τα μωρακια απο συννεφα!!πολυ μ αρεσει!!!οσο για τη θεια..ελπιζω να εχει κληρονομικο η μη, χαρισμα!!!

Peacock εισαι νουμεραντζα μεγαλη!!χαχαχχαχα με το τσαρουχι!!σε μια τετοια περιπτωση ο αντρας μου θα με παρατουσε, θα πιανοταν πρωτος στο χορο και θα εψαχνε αρνακι στη σουβλα και κανενα τσιπουρακι!χαχαχχαχα αλλα μετα θα το καιγαμε το πελεκουδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια.........χαζεύοντας διάφορα ποστς από άλλες κοπέλες εδώ στο Mammyland έπεσα πάνω σε αυτό μιας κοπέλας......

''ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ.ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΔΗΛΑΔΗ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ,ΠΩΣ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ.ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ,ΣΩΣΤΑ;ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ Ή ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΣΧΗΜΗ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ 7 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ.ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΟΥ ΑΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΗ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ...''

.....κορίτσια.....σα να ταρακουνήθηκα λίγο..........

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κορίτσια.........χαζεύοντας διάφορα ποστς από άλλες κοπέλες εδώ στο Mammyland έπεσα πάνω σε αυτό μιας κοπέλας......

''ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ.ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΔΗΛΑΔΗ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ,ΠΩΣ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ.ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ,ΣΩΣΤΑ;ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ Ή ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΣΧΗΜΗ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ 7 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ.ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΟΥ ΑΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΗ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ...''

.....κορίτσια.....σα να ταρακουνήθηκα λίγο..........

 

Η καθεμία μια μας,εχει τα δικά της θεματα..και ολες εχουμε κοινό στόχο..την επίτευξη μιας εγκυμοσυνης και να έρθει ενα γερό μωρο..Δεν πρεπει να ξεχνάμε όμως οτι εχουμε την υγεια μας και μπορουμε να προσπαθούμε..εμπόδια και αναποδιές υπαρχουν παντα!ετσι λεμε ευχαριστω..και προχωραμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εετσι!πως μ αρεσει η εικονα που ανεβασες!!!!!ναι εκει να ξαπλωνουμε στο χορταρακι και να ατενιζουμε τα μωρακια απο συννεφα!!πολυ μ αρεσει!!!οσο για τη θεια..ελπιζω να εχει κληρονομικο η μη, χαρισμα!!!

Peacock εισαι νουμεραντζα μεγαλη!!χαχαχχαχα με το τσαρουχι!!σε μια τετοια περιπτωση ο αντρας μου θα με παρατουσε, θα πιανοταν πρωτος στο χορο και θα εψαχνε αρνακι στη σουβλα και κανενα τσιπουρακι!χαχαχχαχα αλλα μετα θα το καιγαμε το πελεκουδι!!!

χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το κανω εικόνα.... χαχαχααχα Πεθαίνω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κορίτσια.........χαζεύοντας διάφορα ποστς από άλλες κοπέλες εδώ στο Mammyland έπεσα πάνω σε αυτό μιας κοπέλας......

''ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ.ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΔΗΛΑΔΗ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ,ΠΩΣ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ.ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ,ΣΩΣΤΑ;ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ Ή ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΣΧΗΜΗ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ 7 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ.ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΟΥ ΑΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΗ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ...''

.....κορίτσια.....σα να ταρακουνήθηκα λίγο..........

 

ΚΑΙ γω ταρακουνηθηκα... εδω εχουμε ευκαιριες καθε μηνα και παλι μετραμε αντιστροφα μερες... για φανταστειτε να μας λεγανε προσπαθειες τωρα σε 5 μηνες?? θα χαμε φρικαρει!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά με πήρε κάνα 20 λεπτό να τα διαβάσω όλα...αλλά να ξέρατε πώς κρατήθηκα να μη γελάσω δυνατά(κοιμάται ο άντρας μου) και μετά μου ήρθε μια σκέψη έρευνα και να μέναμε κοντά....Τι καφέδες/γάλατα θα πίναμε...  Πραγματικά νιώθω ότι φτιάξαμε την καλύτερη ομάδα. 

Λοιπόν και ξεκινάω 

@Lisaki 80 σε ευχαριστώ πολύ,  κάτσε να δω πως θα είναι αυτή αλλιώς θα σου ζητήσω την βοήθεια σου. 

@peacock μου θέλω να ακούσω σύντομα τα θετικά τα νέα... 

Κανονίστε όλες..αυτόν το μήνα τυφλομηγες... Είσαστε πιο νωρίς από μένα οπότε βρήκα ποιες θα ζαλίζω με τις ερωτήσεις μου, τι καλα... :-)

@Petalouditsa28 έχω ακούσει ότι τα καθαρά νερα είναι πλούτος (χρήμα, χαρά) 

@Κατερινάκι/only love κάτι παραπάνω ξέρουν τα παιδιά. Δεν έχεις ακούσει που λένε από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια ? Και αν ψάχνεις για τρελό.. Να ρώτα εμένα χαχχα..... Ναιιι θα πέτυχει αυτήν την φορά σίγουρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

ΚΑΙ γω ταρακουνηθηκα... εδω εχουμε ευκαιριες καθε μηνα και παλι μετραμε αντιστροφα μερες... για φανταστειτε να μας λεγανε προσπαθειες τωρα σε 5 μηνες?? θα χαμε φρικαρει!!! 

 

Πωωω και μόνο που το διάβασα φρίκαρα...  Άσε βρε εδώ εγώ περιμένω 5μέρες...  Και λέω αμάν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

 

 

 

@mommy86 για ποια χτυπάει το καμπανάκι ????μήπως είναι για σένα αυτό το όνειρο ?  Κάτσε να ρωτήσω την κρυστάλλινη μπαλίτσα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωω!δε το σκεφτηκα αυτο το ενδεχομενο!!!μακαρι μωρε!σημερα παρελαβα τα τεστ ωορηξιας..προς το παρων αρνητικο..ως και αυτα δε μου κανουν τη χαρη!!! Μα ουτε ενα θετικό τεστ πια!ουτε καν το ωορηξιας!!!αλλα που θα παει..θα το κρατησω το θετικο τεστακι στα χερια μου..και θα ειναι και εγκυμοσυνης!!! 

Δειτε καλε κυρια τη μαγικη σας σφαιρα!!οταν σας ερθει η εμπνευση πειτε μου το αποτελεσμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αντε γεια πες του!

peackokaki m εζησα το ιδιο χθες! με παιρνει ενας και μ λεει:αντε τι περιμενεις βαλε μπρος για μωρο..εγω εχω και τριτο εγγονακι..απανταω δεν ερχεται... μ λεει δεν θες??  με λιγα λογια και να τους πεις εμμεσα οτι υπαρχει θεμα..εκει το χαβα τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωωω και μόνο που το διάβασα φρίκαρα...  Άσε βρε εδώ εγώ περιμένω 5μέρες...  Και λέω αμάν...

κοριτσακι μ αδιαθετησες κανονικα? σου ηρθε? η οχι ακομα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μ κατι ασχετο!! τοσο καιρο π μιλαμε περα απο το κατερινακι που φαινεται στη φωτο! σας εχω ολες φανταστει καπως!! και θα χει πλακα να ειστε τελειως διαφορετικες!!! αν ειμασταν ολες απο ιδιο μερος θα μ αρεζε και μενα να βγαιναμε απο κοντα! :) το χω ξαναπει αν και δεν σας ξερω μονο π μοιραζομαστε το ιδιο παραπονο ειστε φιλες μου!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

peackokaki m εζησα το ιδιο χθες! με παιρνει ενας και μ λεει:αντε τι περιμενεις βαλε μπρος για μωρο..εγω εχω και τριτο εγγονακι..απανταω δεν ερχεται... μ λεει δεν θες??  με λιγα λογια και να τους πεις εμμεσα οτι υπαρχει θεμα..εκει το χαβα τους!!!

Εγω απανταω οτι προς το παρον δε καιγομαι για παιδι.... Τι να πω η καημενη....η καρδουλα μου το ξερει....ατιμο ΣΠΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μ κατι ασχετο!! τοσο καιρο π μιλαμε περα απο το κατερινακι που φαινεται στη φωτο! σας εχω ολες φανταστει καπως!! και θα χει πλακα να ειστε τελειως διαφορετικες!!! αν ειμασταν ολες απο ιδιο μερος θα μ αρεζε και μενα να βγαιναμε απο κοντα! :) το χω ξαναπει αν και δεν σας ξερω μονο π μοιραζομαστε το ιδιο παραπονο ειστε φιλες μου!!???????

Εισαι πολυ γλυκο μινιατουρακι! Κι εγω ετσι νιωθω!!! ??

Εσενα παντως σε εχω φανταστεί αδυνατουλα, κοντουλα (μινιατουρακι δηλαδη ? ) με μεσαιο μηκος καστανα μαλλιά.Επεσα μεσα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Ωωωωω!δε το σκεφτηκα αυτο το ενδεχομενο!!!μακαρι μωρε!σημερα παρελαβα τα τεστ ωορηξιας..προς το παρων αρνητικο..ως και αυτα δε μου κανουν τη χαρη!!! Μα ουτε ενα θετικό τεστ πια!ουτε καν το ωορηξιας!!!αλλα που θα παει..θα το κρατησω το θετικο τεστακι στα χερια μου..και θα ειναι και εγκυμοσυνης!!! 

Δειτε καλε κυρια τη μαγικη σας σφαιρα!!οταν σας ερθει η εμπνευση πειτε μου το αποτελεσμα!!

Θα βγει το θετικό τεστ ωορρηξιας και θα καει το πελεκουδι.... Μετα ομως τις επικυνδινες μερες για να μην χασεις τον συζυγο στο τσαμικο κ τα τσιπουρα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωωω και μόνο που το διάβασα φρίκαρα...  Άσε βρε εδώ εγώ περιμένω 5μέρες...  Και λέω αμάν...

Σε ποια μερα του κυκλου εισαι καρντασι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα!!!χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια,δεν σε εχω ξαναπετύχει,χαρηκα @Nantia_14

γεια σου Κατερινα! ουτε εγω σε εχω ξαναπετυχει :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα σαν τα λευκωματα.."ριξτε τις μασκες"!!!

Ναι και εγω εχω προσωποποιησει τα ψευδονυμα!ολες σας φανταζομαι καπως!

Οσο για τους περιεργους με τις περίεργες ερωτησεις...τι να πω..η δε βουτανε τη γλωσσα στο μυαλο η απλα τους ήρθε τόσο ευκολα και χωρις κοπο, που απλα αναρωτιουνται...μα γιατι δε κανουν ενα παιδακι?βαριουνται??

Ακουω ακουω και εγω πως με φαντάζεστε!! Θα εχει πλακα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχαχα σαν τα λευκωματα.."ριξτε τις μασκες"!!!

Ναι και εγω εχω προσωποποιησει τα ψευδονυμα!ολες σας φανταζομαι καπως!

Οσο για τους περιεργους με τις περίεργες ερωτησεις...τι να πω..η δε βουτανε τη γλωσσα στο μυαλο η απλα τους ήρθε τόσο ευκολα και χωρις κοπο, που απλα αναρωτιουνται...μα γιατι δε κανουν ενα παιδακι?βαριουνται??

Ακουω ακουω και εγω πως με φαντάζεστε!! Θα εχει πλακα!!!??

Μεσαιο υψος, κανονικο βαρος,μελαχρινη με μακρια μαλλια... Κουκλι ζωγραφιστο! Επεσα μεσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμ σχεδον!!μεσαιο υψος,γεματουλα τωρα τελευταια..(χμ,κλαψ κλαψ)μακρια μαλλια αλλα προς το ξανθο..κουκλακι ζωγραφιστο!!! Χαχαχ εσενα σε φανταζομαι παντως κανονικο υψος,κατι σε εξτριμ μαλλί δε ξερω απο που μου ηρθε.ξανθο ομως!παντως κατι σε αλτερνατιβ στιλ!λιγο αλλα αλτερνατιβ!....το χω καθόλου η τζαμπα η σκεψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χμμμ σχεδον!!μεσαιο υψος,γεματουλα τωρα τελευταια..(χμ,κλαψ κλαψ)μακρια μαλλια αλλα προς το ξανθο..κουκλακι ζωγραφιστο!!! Χαχαχ εσενα σε φανταζομαι παντως κανονικο υψος,κατι σε εξτριμ μαλλί δε ξερω απο που μου ηρθε.ξανθο ομως!παντως κατι σε αλτερνατιβ στιλ!λιγο αλλα αλτερνατιβ!....το χω καθόλου η τζαμπα η σκεψη?

Κοντα επεσα...στα μαλλια μου τα χαλασες...ματακια επισης καστανα τα φανταζομαι..ε; ξερεις ο ανθρωπος που εχει χιουμορ οπως εσυ ειναι κ ομορφος απο μεσα....

Ας ξεκινησουμε για μενα απο τα βασικα...ειμαι κι εγω σαν εσενα ενα κουκλακι ζωγραφιστο...χαχαχαχα! Κανονικο υψος, αδυνατη, μπλε ματι, μαλλια αυτη τη στιγμη καστανα...πριν 3μηνες ξανθα και πριν ενα χρονο κ κατι κοκκινα...γενικα μαλλια αλλαζω συχνα. Αλτερνατιβ ημουν παλια...τωρα ειμαι παντρεμενη κ σοβαρη...χαχαχα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον λοιπον Ακούστε....

@mommy86 φανερωθηκες ηδη..εγωσε φανταζομουν μελαχρινη με σγουρα μαλλια μεσαιο μεγεθος ψηλη στα κανονικα κιλα και καστανα ματια

@miniatoura87 πολυ λεπτη, μινιατουριτσα μακρυα σπαστα μαλλια καστανοκοκκινα, πρασινα ματια

@Παρασκευαιδου ψηλή πολυ, στα κανονικα της κιλά αλλα πιο "γυναικα" , καθολου μικροκαμωμένη, δηλαδη, καστανα σκουρα μαλλια καρε και μαυρα ματακια

@peacock λεπτη κανονικο ύψος ξανθια με μεσαιο μηκος μαλλια ανοιχτοψωμα ματια και με στυλακι...τζινακι, all star, rayban γυαλι και ετσι....αααα και με αφελειες!!'?????

@evita2......λεπτή, καστανοξανθη με καστανα ματια λεπτο πρόσωπο και ψηλη...

Καμια σχεση????

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...