Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και δεν μου λέτε βρε κοριτσια,ποιες εχετε κανει ένεση pregnyl?ειχατε πρήξιμο?ενοχλησεις?

Εκανα πρωρη φορα σε αυτο το κυκλο....μετα την ωορρηξια ειχα εντονα ποναλακια στη μητρα-τσιμπηματακια για περιπου 5 μερες ειδικά οταν αλλαζα σταση σωματος και ενιωθα εντονα βαρος...τωρα τιποτα που κ που μονο νιωθω βαρος αλλα οχι οπως πριν.... Α! Και πονοκεφαλο εντονο απο την ενεση κ για καποιες μερες μετα καθε μερα. Αλλες δεν εχουν τπτ απο τα παραπανω... Εμενα με επηρέασε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εκανα πρωρη φορα σε αυτο το κυκλο....μετα την ωορρηξια ειχα εντονα ποναλακια στη μητρα-τσιμπηματακια για περιπου 5 μερες ειδικά οταν αλλαζα σταση σωματος και ενιωθα εντονα βαρος...τωρα τιποτα που κ που μονο νιωθω βαρος αλλα οχι οπως πριν.... Α! Και πονοκεφαλο εντονο απο την ενεση κ για καποιες μερες μετα καθε μερα. Αλλες δεν εχουν τπτ απο τα παραπανω... Εμενα με επηρέασε λιγο...

Eipame esu eisai monadiki sto eidos!!! ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2017 at 0:26 ΜΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εβιτάκι, γειά  σου.. Ήξερα και εγώ για τις ιδιότητες του χαμομηλιού να ανακουφίζει από φαγούρα και μικρόβια αλλά δεν είχα σκεφτεί τι σχέση μπορεί να έχει περισσότερες πιθανότητες εγκυμοσύνης..........πάντως σίγουρα κακό δε κάνει! 

Παρασκευαίδου μου, δηλαδή, αύριο να περιμένουμε νέα σου??? Πολύ αγωνία θα πέσει αυτή την εβδομάδα!! Νομίζω ότι περιμένουμε άμεσα νέα από εσένα, τη @peacock και τη @NTIA30! Μακάρι να έχουμε θετικά νέα!! Μακάρι.........

τι να κάνουν οι @maria1405, η @renata17, η @Nantia_14 και η @desmi? έχουμε καιρό να μάθουμε για τα κορίτσια..ελπίζω να είναι καλα!!

ειμαι καλα κοριτσια μου! χρονια πολλα κ καλη χρονια να εχουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναντια μου τα νεα σου πες μας!!! Πως εισαι.??

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Eipame esu eisai monadiki sto eidos!!! ???????????

Χαχαχα! Μολις γεννηθηκα ο Θεός εσπασε το καλούπι! Χαχαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ναντια μου τα νεα σου πες μας!!! Πως εισαι.??

καλα ειμαι πεταλουδιτσα μου,ηρεμη. Συνεχιζω για δευτερο μηνα την παρακολουθηση μου,ο συζυγος κανονικα τις βιταμινες του και ολα οκ. Αγχος δεν εχω γιατι σταματησα να περιμενω κατι οποτε,ειμαι σε καλη φαση.Εσεις τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εκανα πρωρη φορα σε αυτο το κυκλο....μετα την ωορρηξια ειχα εντονα ποναλακια στη μητρα-τσιμπηματακια για περιπου 5 μερες ειδικά οταν αλλαζα σταση σωματος και ενιωθα εντονα βαρος...τωρα τιποτα που κ που μονο νιωθω βαρος αλλα οχι οπως πριν.... Α! Και πονοκεφαλο εντονο απο την ενεση κ για καποιες μερες μετα καθε μερα. Αλλες δεν εχουν τπτ απο τα παραπανω... Εμενα με επηρέασε λιγο...

Και γω πρωτη φορά χθες..σημερα εχω πονάκια και πονοκέφαλο επισης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και γω πρωτη φορά χθες..σημερα εχω πονάκια και πονοκέφαλο επισης..

Κι εγω ετσι ημουν.... Υποδόρια η ενδομυικα την εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ουφφφφφ.. ας το δούμε θετικά, καλυτερα να γίνει η σύλληψη με σπερμα και ωάριο του 2017! Και να φύγει το 2016 μακριά σε ολα του.. πέραν πλάκας καταλαβαίνω την απογοήτευση σου.. καο την στεναχώρια σου.. μην το βάζεις κάτω κλάψε να ξεσπάσεις και παμε δυναμικά για τον επόμενο κύκλο. Που μένεις; σε ποια χώρα; 

Χαχχα..γελασα με το σχόλιο σου Του 2017..  Ο κόσμος να χαλάσει θα είναι σίγουρα το 2017.

Στην Γερμανία.... Και από γιατρούς... Άστα να πάμε...εξετάσεις δεν έχουμε κάνει για τίποτα. ..  Είναι νωρίς λένε... Μετα από 1χρόνο και κάτι έχω χάσει το λογαριασμό..  2-3μηνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Παρασκευαιδου μου,μπορει να στεναχωρεθηκα πολυ για το αποτελεσμα αλλα ταυτόχρονα χαρηκα με τη δυναμη σου.αμφιρροπα συναισθηματα...σαν της ζωης.

Σε χαιρομαι που δε το βαζεις ποτε κατω.ειναι το πρωτο βημα για την επιτυχια. Σου δινω και εσενα σημερα free pass στο τρενακι τωμ συναισθηματων..μια πανω μια κατω.απο αυριο ομως κοιταμε μονο μπροστα.σαν να μη προσπαθησες ποτε.σαν να είναι η πρωτη φορα που μπαινεις σε αυτη τη διαδιακασια..και ειμαι σιγουρη πως αν το σκεφτουμε ολες ετσι, θα μας φυγει ενα τεραστιο βαρος..πες λοιπον σήμερα.. Βρε μηπως να αρχιζαμε προσπαθειες για παιδι?κοιτα να χαρεις την τελευταια σου περιοδο!!!!

Σε φιλω γλυκα γλυκα,σου στελμω αερα σαλονικιωτικοπου σου ελειψε,και ανεβα πανω του και πετα προς το ονειρο.θα τα καταφερουμε.... 

Κοριτσάκι μου εσύ....  

Σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια... 

Ναι και εγώ αυτό είπα να το πάρω απ την αρχή τι στο καλό κάποτε θα μου κάτσει.. 

Και επειδή θα κάνω τα πάντα ώστε να γίνω μανούλα ξέρω ότι αν δεν προκύψει μέχρι τον Απρίλιο εγκυμοσύνη πάω για σπερματεγχυση αλλιώς τον Οκτώβριο για εξωσωματική...  Το 2017 θα είμαι σίγουρα έγκυος ο κόσμος να χαλάσει... Να δω και τι θα μου πει η καινούρια γιατρός..  Έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια για αυτήν από αρκετές γυναίκες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Παρασκευαιδου μου!!!! πως είσαι κοριτσάκι μου????? 

Πεταλουδιτσα μου.. Όσο περίεργο και αν ακούγεται καλά είμαι... Πρώτη φορά το πήρα τόσο χαλαρά...  Αφού γύρισε ο άντρας μου και του το είπα και με ρώτησε είσαι καλά ? Γτ με ξέρει.. Και παραξενευτηκε όταν με είδε μια χαρά. Θα φύγουν αυτές οι 5 μέρες και μετά θα χαρώ τον έρωτα.. Πραγματικά... Ότι καλύτερο..  Όπως είπε και πριν η @mommy86 σα να ξεκινάω τωρα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και δεν μου λέτε βρε κοριτσια,ποιες εχετε κανει ένεση pregnyl?ειχατε πρήξιμο?ενοχλησεις?

Κατερινακι εγώ που έκανα.. Το μόνο συμπτώμα ήταν ότι είχα τσιμπήμα όταν έσκασε το αβγουλακι..  τίποτα άλλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κατερινακι εγώ που έκανα.. Το μόνο συμπτώμα ήταν ότι είχα τσιμπήμα όταν έσκασε το αβγουλακι..  τίποτα άλλο... 

Τον προηγούμενο μηνα εγω οταν έσπασε το αυγουλακι σταμάτησα να πονάω..το λεω γιατι καταλαβαίνω την ωορρηξία μου..και τον προηγούμενο μηνα το είδαμε με υπέρηχο και μας είπε ο γιατρός πως ειναι έτοιμο..τρεις ώρες μερα ειχα έντονους πόνους και μετα τιποτα..τωρα εχω πόνους και πρήξιμο..φαντάσου οτι εχουν διογκωθεί τοσο οι ωοθήκες μου που φαίνονται..σοκαρίστηκα χθες πηγαίνοντας να μπω για μπανιο..αλλα προφανως ειναι λόγο της διέγερσης και των 4 ων ωοθηλακιων που εχω κατεβάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κι εγω ετσι ημουν.... Υποδόρια η ενδομυικα την εκανες;

Υποδόρια την εκανα,μόνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Τον προηγούμενο μηνα εγω οταν έσπασε το αυγουλακι σταμάτησα να πονάω..το λεω γιατι καταλαβαίνω την ωορρηξία μου..και τον προηγούμενο μηνα το είδαμε με υπέρηχο και μας είπε ο γιατρός πως ειναι έτοιμο..τρεις ώρες μερα ειχα έντονους πόνους και μετα τιποτα..τωρα εχω πόνους και πρήξιμο..φαντάσου οτι εχουν διογκωθεί τοσο οι ωοθήκες μου που φαίνονται..σοκαρίστηκα χθες πηγαίνοντας να μπω για μπανιο..αλλα προφανως ειναι λόγο της διέγερσης και των 4 ων ωοθηλακιων που εχω κατεβάσει..

Ναι κοπέλα μου.. Και εγώ που είχα μόνο ένα και εμένα είχα διογκωθεί... Φαντάσου εσύ με 4.  Ξεκιναααααα τυφλομηγες γρήγορα...  Και μετα στείλε μου το σύνθημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχχα..γελασα με το σχόλιο σου Του 2017..  Ο κόσμος να χαλάσει θα είναι σίγουρα το 2017.

Στην Γερμανία.... Και από γιατρούς... Άστα να πάμε...εξετάσεις δεν έχουμε κάνει για τίποτα. ..  Είναι νωρίς λένε... Μετα από 1χρόνο και κάτι έχω χάσει το λογαριασμό..  2-3μηνες 

Εχω μείνει και εγω λίγους μήνες  στη Γερμανία, Στουτγκαρδη... Ίσως επειδή εκει γίνονται ολα σε κρατικά/δημόσια νοσοκομεία για αυτό βάζουνε όριο τον χρονο.. το 17 σίγουρα!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Εχω μείνει και εγω λίγους μήνες  στη Γερμανία, Στουτγκαρδη... Ίσως επειδή εκει γίνονται ολα σε κρατικά/δημόσια νοσοκομεία για αυτό βάζουνε όριο τον χρονο.. το 17 σίγουρα!! :) 

Ακριβώς για αυτό επειδή όλα γίνονται χώρις έξοδα έχουν όριο,αλλά έχουν λιγάκι χαζά πχ χάπια ξεκινάει μια κοπέλα μετά από χρόνο για 3μήνες κ μετά γίνονται οι εξετάσεις.. Κ δηλαδή εάν είχε ο σύζυγός πρόβλημα ? Να χαπακωθω εγώ ???

Και εγώ εκεί κοντά μένω.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ακριβώς για αυτό επειδή όλα γίνονται χώρις έξοδα έχουν όριο,αλλά έχουν λιγάκι χαζά πχ χάπια ξεκινάει μια κοπέλα μετά από χρόνο για 3μήνες κ μετά γίνονται οι εξετάσεις.. Κ δηλαδή εάν είχε ο σύζυγός πρόβλημα ? Να χαπακωθω εγώ ???

Και εγώ εκεί κοντά μένω.  

Ναι καταλαβαίνω.. βλακεία..

Η κολλητή μου μένει Στουτγκαρδη και γέννησε κιόλας εκει και μια ακομα φιλη μας μένει εκει και  γέννησε πέρσι  στην ίδια γιατρο και οι 2. Αμα θελεις να μάθω όνομα να σου πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

καλα ειμαι πεταλουδιτσα μου,ηρεμη. Συνεχιζω για δευτερο μηνα την παρακολουθηση μου,ο συζυγος κανονικα τις βιταμινες του και ολα οκ. Αγχος δεν εχω γιατι σταματησα να περιμενω κατι οποτε,ειμαι σε καλη φαση.Εσεις τα νεα σας?

Καλημερα!!!χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια,δεν σε εχω ξαναπετύχει,χαρηκα @Nantia_14

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

καλα ειμαι πεταλουδιτσα μου,ηρεμη. Συνεχιζω για δευτερο μηνα την παρακολουθηση μου,ο συζυγος κανονικα τις βιταμινες του και ολα οκ. Αγχος δεν εχω γιατι σταματησα να περιμενω κατι οποτε,ειμαι σε καλη φαση.Εσεις τα νεα σας?

Αντρ κοριτσάκι μου με το καλό!!! Μακάρι να πανε ολα καλά....και εμεις στη προσπάθεια ακόμα αλλα χωρις παρακολουθήσεις κτλ.....Μέθοδος μερα παρα μερα και με την ελπιδα να πιάσουμε την ωορρηξία!! 

Προσευχόμαστε και ελπίζουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!

Μινιατουρακι και εγω νομιζω σημερα θα εκανε! Δε ξερω αν ειναι σημαδιακο αλλα ειδα στον υπνο μου οτι καποια εγραψε εδω οτι εκανε χοριακη και η τιμη ηταν 170 κατι τετοιο...peacock ελπιζω να ηταν μνμ απο την χοριακη σου το ονειρο μου.κατι ξερω σαν ινδος!!!για σιγουρα ομως ρωτα τη μανταμ ζαιρα!!!χαχαχχαχαχα.

Σου ευχομαι να μας κανεις ποδαρικο κοριτσακι μου και σε λιγες ωρες να κλαις απο χαρα για τη θετικη χοριακη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσακια μ γλυκα!! τι κανετε? @peacock μου σημερα  δεν ειναι να κανεις χωριακη???

Καλημέρα miniatoutaki μου! Εγώ είμαι καλά...μετραω μέρες χαχα.....Σα τα παιδάκια που μετρανε αντίστροφα μεχρι τα Χριστούγεννα...εγω μετραω αντίστροφα μέχρι να φτασω στη 33η μέρα....εεεεχω ομως μελλον ακόμα...

Εσυ.....??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!

Μινιατουρακι και εγω νομιζω σημερα θα εκανε! Δε ξερω αν ειναι σημαδιακο αλλα ειδα στον υπνο μου οτι καποια εγραψε εδω οτι εκανε χοριακη και η τιμη ηταν 170 κατι τετοιο...peacock ελπιζω να ηταν μνμ απο την χοριακη σου το ονειρο μου.κατι ξερω σαν ινδος!!!για σιγουρα ομως ρωτα τη μανταμ ζαιρα!!!χαχαχχαχαχα.

Σου ευχομαι να μας κανεις ποδαρικο κοριτσακι μου και σε λιγες ωρες να κλαις απο χαρα για τη θετικη χοριακη σου.

Μου διαφεύγει αν η μαμταμ ζαιρα ειμαι εγω!! Χαχαχα για θυμηστε μου....... 

Αν ειμαι εγώ.......εχω ενα προαίσθημα οτι το όνειρο θα βγει αληθινό!!! ???????????

"Ας ήτανε...αληθινό....το όνειρο το αποψινό!!!❤❤❤❤????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!

Μινιατουρακι και εγω νομιζω σημερα θα εκανε! Δε ξερω αν ειναι σημαδιακο αλλα ειδα στον υπνο μου οτι καποια εγραψε εδω οτι εκανε χοριακη και η τιμη ηταν 170 κατι τετοιο...peacock ελπιζω να ηταν μνμ απο την χοριακη σου το ονειρο μου.κατι ξερω σαν ινδος!!!για σιγουρα ομως ρωτα τη μανταμ ζαιρα!!!χαχαχχαχαχα.

Σου ευχομαι να μας κανεις ποδαρικο κοριτσακι μου και σε λιγες ωρες να κλαις απο χαρα για τη θετικη χοριακη σου.

 Νομίζω, ομως, οτι 7/1 της ειχε πει ο γιατρός της αλλα σκεφτοταν να κανει σήμερα ή αυριο τεστακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; έχω κι εγώ αρκετό καιρό να γράψω. είχα λίγο τα τρεχάματα μου με ενδοκρινολόγους και λοιπά αλλά προς το παρόν όλα καλά δόξα το θεό! Εμφάνισα και πάλι προδιάθεση για διαβήτη στην εγκυμοσύνη μου (όπως και στην πρώτη) αλλά αυτή τη φορά παρόλο που ακολουθώ δίαιτα για διαβήτη ήταν πιο δύσκολο να το ρυθμίσω (ειδικά το πρωινό της νηστείας). 'Ημουν ένα τσικ πριν μου ξεκινήσουν ινσουλίνη, γιατί το αμνιακό υγρό είναι στα ανώτατα φυσιολογικά και το μωρό έβγαινε μια εβδομάδα μεγαλύτερο! το παλέψαμε όμως λίγο με τη γυναικολόγο μου εφόσον δεν είχα ξεφύγει από τα φυσιολογικά όρια και καταφέραμε κάπως και το ισορροπήσαμε! έστρωσε το πρωινό ζάχαρο, το μωρό έχει πάει στις 2 μέρες μεγαλύτερο και το αμνιακό υγρό μένει σταθερό, δεν αυξάνεται. Επομένως τώρα το πάμε μέτρηση στη μέτρηση κι όσο παραμένω μέσα στα φυσιολογικά όρια με καλές τιμές ζαχάρου, γλιτώνω την ινσουλίνη! (καμπύλη εγώ δεν έκανα μιας και ήδη είχα θέμα και πρόσεχα) Ραντεβού με την γυναικολόγο μου έχω ξανά 30 του Απρίλη για να δούμε και πάλι πως πάμε και στις 20 ΜαΪου έχω το doppler. Τώρα έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι δεν έχω προετοιμάσει τίποτα από το άγχος μου. Ψώνια τίποτα, μόνο ό,τι μου έχουν φέρει ως δωράκι και λέω σιγά σιγά να ξεκινήσω να κάνω ψώνια! Ό,τι χρειάζομαι δηλαδή γιατί τα πολύ βασικά τα έχω από την πρώτη εγκυμοσύνη (κούνιες, καρότσια και λοιπά) να ξεκινήσω να παίρνω φορμάκια, σεντονάκια, πάνες, απορρυπαντικά, σαμπουάν κλπ για να κάνω ένα μίνι στοκ, επίσης νομίζω θα χρειαστώ φωλιά κι ένα καλό μάρσιπο (αν έχετε κάτι να προτείνετε) και τέλος νομίζω ότι πρέπει να ξεκινήσω να φτιάχνω και τη βαλίτσα μου, μόνο που δεν θυμάμαι καθόλου τι είχα βάλει μέσα την πρώτη φορά  για πείτε ρε κορίτσια τι θα βάλετε εσείς να κάνουμε μια λίστα. Για το μωρό δεν θα χρειαστώ τίποτα μιας και μου τα παρέχει όλα το μαιευτήριο (μόνο το ρουχαλάκι που θα φύγουμε). Εσείς έχετε ξεκινήσει;
    • Καλησπέρα κορίτσια🫶🏻 Η εγκυμοσύνη μου πάει τελεια η μπεμπουλα μεγαλώνει πολυ γρήγορα όπως και η κοιλιτσα μου..έχω γίνει σαν ένα μικρό μπαλονάκι😂 Απο όταν μπήκα στον 5ο την ακούω πιο συχνά νιωθω οτι κινείται..καλά για τις κλοτσιές που μου ρίχνει δεν το συζητώ καν😂 Σήμερα είμαι 21+6 και Μ.Εβδομάδα θα πάω για την β’επιπέδου και έχω αγχωθεί λίγο😅Κοριτσιαα κάτι άσχετο μιας και λέμε διαφορα εδώ..Έχω ξεκινήσει δουλεια από τέλη Μαρτίου και θα μείνω έως και τον Ιούνιο (ολόκληρο)βάση νόμου..Έχω και παλιότερα ένσημα αλλα ήθελα την δουλεια και για να ξεφύγω λίγο εφόσον μπορω και ο γιατρός μου έδωσε το οκ αλλά και για το 9μηνο αργότερα..Τι επιδόματα ομως και τι δικαιούμαστε γενικα πριν και αφού γεννήσουμε;Έχω ακούσει διαφορα και έχω μπερδευτεί παρα πολυ και ενας λογιστής δεν έχει βρεθεί να με κατατοπίσει 😅  Ελπιζω να είστε όλες καλά περιμένω νέα και από εσάς🥹🥰
    • Καλημέρα κορίτσια..καλη επιτυχία σε ολες!! Ήρθα και εγω στο κλαμπ για άλλη μια φορά 
    • Είμαι σήμερα 30 εβδομάδων ακριβώς και το μωρό μ ζύγιζε την Παρασκευή 1.350 κανονικά μου είπε είναι σύμφωνα με την ηλικία της…
    • Παντα βγαίνει δεύτερη γραμμή γιατί έχουμε αυτή την ορμόνη λίγο πολύ στον οργανισμό μας..για να είναι θετικό πρέπει η γραμμή να είναι έντονη όσο η γραμμή ελέγχου ή και περισσότερο.. σου βάζω δυο εικόνες για παράδειγμα..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...