Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τωρα που ειπατε για χωριό..... μου λεει μια θεία καθως με χαιρετούσε: Άντε τωρα ηρθε η ωρα να έρθει ο γιος! με το καλό ο γιος!!

Της απανταω... κάτσε θεια, χαλάρωσε μπορει να ερθει και η κόρη! εγω δεν είμαι της παράδοσης και πολυ! 

Δηλαδη, ας πουμε αν ειναι κορίτσι τι?? θα είναι το μίασμα ας πουμε??? ήμαρτον.. εκει στα χωριά θεωρουν οτι το πρωτο πρεπει να ναι αγόρι! αντι να ευχηθεί : αντε με το καλο και ενα παιδάκι...

ααα πεταλουδιτσα μ σε παρακαλω!!! ελεος...στα χωρια να πουμε για κοριτσι??χαχαχα ουτε καν!!! και μενα κατευθευιαν λενε ποτε θα ρθει το ονομα του παππου? ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε που λενε!!! τραγικοι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δυστυχώς έχω φτάσει σε σημείο να μην μπορώ να το κρυψω ότι θέλω παιδάκι και με έχουν ζαλισει φαίνεται στ πρόσωπο μου ρε γαμωτο με πιάνει θλίψη μόλις το αναφέρουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε κορίτσια συγνώμη αλλά επιστρέφω σε ένα θέμα που είχατε πιάσει σχετικά με την Άγια Ζώνη της Παναγίας.... Που μπορεί να τη βρει κάποιος? Ειναι σε κάποιο μοναστήρι? Αν ξέρει κάποια θα το εκτιμουσα να δωσει πληροφορίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Εγώ δυστυχώς έχω φτάσει σε σημείο να μην μπορώ να το κρυψω ότι θέλω παιδάκι και με έχουν ζαλισει φαίνεται στ πρόσωπο μου ρε γαμωτο με πιάνει θλίψη μόλις το αναφέρουν

Ααααααα! Δε θελω τετοια!

Μην στενοχωριέσαι αγάπη μου.... κακό στον εαυτό σου κάνεις... τα ίδια πάθαινα κι εγω.. στενοχωριόμουν, έκλαιγα μόνη μου, μέχει και να χωρίσω σκεφτόμουν για να μην ταλαιπωρώ τον αντρα μου, σκεφτόμουν ότι αν ηταν με κάποια άλλη θα είχε ίσως ενα παιδί ήδη... Όταν πήραμε το αποτέλεσμα από το σπερμα΄τοδιάγραμμα που ήταν τόοοοοοσο καλά εγω το βράδι έκλαιγα αντί να χαίρομαι... έλεγα στον εαυτό μου : "τι δουλεια έχεις με αυτό τον ανθρωπο... γιατί τον ταλαιπωρείς ετσι? Ασ΄τον να φτιάξει μια οικογενεια..." Πήγα στην Παναγία της Τήνου και της ζήτησα να μου δώσει δύναμη... ειλικρινά από τότε είμαι χαμογελαστή... αλλά είναι πηγαίο... Πλημμυρίζω από αισιοδοξία! Σου στέλνω λοιπόν μπόλικη! Μην αγχώνεσαι... ξερεις κάτι; Πιστευω ότι όλες εδω θα τα καταφέρουμε και σύντομα! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:
στις πριν 2 ώρες, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Bρε κορίτσια συγνώμη αλλά επιστρέφω σε ένα θέμα που είχατε πιάσει σχετικά με την Άγια Ζώνη της Παναγίας.... Που μπορεί να τη βρει κάποιος? Ειναι σε κάποιο μοναστήρι? Αν ξέρει κάποια θα το εκτιμουσα να δωσει πληροφορίες!

Απο οτι εχω διαβάσει ειναι στην ιερα Μονή της Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλαντως στη Λυκοβρυση (αν κανω λαθος διορθώστε με...)

Μαλλον θα παω αυριο με τον αντρα μου...θα σας ενημερώσω για οποια πληροφορία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Απο οτι εχω διαβάσει ειναι στην ιερα Μονή της Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλαντως στη Λυκοβρυση (αν κανω λαθος διορθώστε με...)

Μαλλον θα παω αυριο με τον αντρα μου...θα σας ενημερώσω για οποια πληροφορία..

Ναι ναι! Αν πας, πες και σε μας πληροφορίες!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ααααααα! Δε θελω τετοια!

Μην στενοχωριέσαι αγάπη μου.... κακό στον εαυτό σου κάνεις... τα ίδια πάθαινα κι εγω.. στενοχωριόμουν, έκλαιγα μόνη μου, μέχει και να χωρίσω σκεφτόμουν για να μην ταλαιπωρώ τον αντρα μου, σκεφτόμουν ότι αν ηταν με κάποια άλλη θα είχε ίσως ενα παιδί ήδη... Όταν πήραμε το αποτέλεσμα από το σπερμα΄τοδιάγραμμα που ήταν τόοοοοοσο καλά εγω το βράδι έκλαιγα αντί να χαίρομαι... έλεγα στον εαυτό μου : "τι δουλεια έχεις με αυτό τον ανθρωπο... γιατί τον ταλαιπωρείς ετσι? Ασ΄τον να φτιάξει μια οικογενεια..." Πήγα στην Παναγία της Τήνου και της ζήτησα να μου δώσει δύναμη... ειλικρινά από τότε είμαι χαμογελαστή... αλλά είναι πηγαίο... Πλημμυρίζω από αισιοδοξία! Σου στέλνω λοιπόν μπόλικη! Μην αγχώνεσαι... ξερεις κάτι; Πιστευω ότι όλες εδω θα τα καταφέρουμε και σύντομα! <3

Χαίρομαι που έχεις αισιοδοξία και μου δίνεις και εμένα.... μακάρι να γίνουν όλα όπως τα λες προχωράμε και βλέπουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Απο οτι εχω διαβάσει ειναι στην ιερα Μονή της Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλαντως στη Λυκοβρυση (αν κανω λαθος διορθώστε με...)

Μαλλον θα παω αυριο με τον αντρα μου...θα σας ενημερώσω για οποια πληροφορία..

Κ εγω αυριο θελω να παω σε ενα μοναστηρι να προσευχηθω το εχω πολυ αναγκη ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα ειδικα εδω δ μια εβδομαδα η κατασταση μ εχει ξεφυγει.δν εχω απο που να κρατηθω.δν εχω πια ελπιδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κ εγω αυριο θελω να παω σε ενα μοναστηρι να προσευχηθω το εχω πολυ αναγκη ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα ειδικα εδω δ μια εβδομαδα η κατασταση μ εχει ξεφυγει.δν εχω απο που να κρατηθω.δν εχω πια ελπιδα..

Μη το λες αυτό καλή μου! Γιατί δεν έχεις ελπίδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κ εγω αυριο θελω να παω σε ενα μοναστηρι να προσευχηθω το εχω πολυ αναγκη ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα ειδικα εδω δ μια εβδομαδα η κατασταση μ εχει ξεφυγει.δν εχω απο που να κρατηθω.δν εχω πια ελπιδα..

giati koritsaki m se xei parei apo katw toso??? min les oti dn uparxei elpida...uparxei panta uparxei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

giati koritsaki m se xei parei apo katw toso??? min les oti dn uparxei elpida...uparxei panta uparxei!!

Γτ απο πριν αρχισόυμε προσπαθειες εχω ενα προαισθημα οτι μανουλα δν θα γινω ποτε!!!δν ξερω το γτ να σας το πω αλλα ετσι νιωθω.κ οσο περναει ο καιρος γινεται πιο εντονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena90 είπε:

Γτ απο πριν αρχισόυμε προσπαθειες εχω ενα προαισθημα οτι μανουλα δν θα γινω ποτε!!!δν ξερω το γτ να σας το πω αλλα ετσι νιωθω.κ οσο περναει ο καιρος γινεται πιο εντονο

prospatheis polu kairo? auto to sunaishima einai sunithes se atoma p agxwnontai poly!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena90 είπε:

Γτ απο πριν αρχισόυμε προσπαθειες εχω ενα προαισθημα οτι μανουλα δν θα γινω ποτε!!!δν ξερω το γτ να σας το πω αλλα ετσι νιωθω.κ οσο περναει ο καιρος γινεται πιο εντονο

Γλυκιά μου @elena90 ένιωθες και νιώθεις έτσι γιατί αγχώνεσαι... και όσο περνάει ο καιρός όχι απλά αγχώνεσαι αλλά απογοητευεσαι... με αυτό καταφέρνεις μόνο να κάνεις κακό στον εαυτό σου! Η ψυχολογία είναι το Α και το Ω! Μη σκέφτεσαι ετσι... προσπάθησε να ηρεμήσεις και πίστεψε ότι θα τα καταφέρεις! Εγώ πάντως είμαι σίγουρη! Αλήθεια το πιστεύω για όλες μας εδω! Χαμογελάκι λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 μηνες προσπαθουμε...πως να αποβαλλω τ αγχοσ??πως??ειναι το μονο π θελω στην ζωη μ δν με νοιαζει τπτ αλλο.θα το παλεψω θα0συνελθω ισως ειναι μια φαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

10 μηνες προσπαθουμε...πως να αποβαλλω τ αγχοσ??πως??ειναι το μονο π θελω στην ζωη μ δν με νοιαζει τπτ αλλο.θα το παλεψω θα0συνελθω ισως ειναι μια φαση.

Ελενακι μην ακουω τετοια! παιζει μεγαλο ρολο η ψυχολογια.Σκεψου κ το αλλο ομως...με αγχος ειδες πως ειναι,μηπως να δοκιμασεις κ αλλιως? :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Κ εγω αυριο θελω να παω σε ενα μοναστηρι να προσευχηθω το εχω πολυ αναγκη ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα ειδικα εδω δ μια εβδομαδα η κατασταση μ εχει ξεφυγει.δν εχω απο που να κρατηθω.δν εχω πια ελπιδα..

Μην στεναχωριεσαι καλή μου όλα τα κορίτσια εδώ μέσα έχουν μεγάλη αισιοδοξία κ θα την περάσουν και σε εμάς  μην χάνεις τις ελπίδες σου θα έρθει σε όλες μας ένα και παραπάνω αγγελουδια θα το δεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σχετικά με αυτό..αυτο που "ανακαλυψα" και δεν ήξερα οτι το ειχα ειναι το εξής..οσο καιρο θυμαμαι τον εαυτό μου να σκέφτομαι τη μητρότητα παντα έλεγα..θελω κοριτσάκι..θελω να γίνει η μανούλα μιας υπέροχης κορης... απο την ωρα που έμαθα για το θετικο τεστ ουτε μια φορα δε σκέφτηκα αν θα ναι κοριτσακι η αγοράκι..με ένοιαζε μόνο να πανε ολα καλά...ενω εγω πάντα ελεγα "μα πως γίνεται πολλες κοπέλες να λένε οτι δεν εχουν κάποια προτιμηση?? ειμαι εγω παράλογη που νιωθω οτι ειμακ κοριτσομανα??" (Ασχετα αν στη δουλειά μου εχω δουλεψει μονο με αγοράκια και εχω άριστη σχέση)..

Ηταν κ αυτο μια μικρη δοκιμασια ισως..

Κι εγω σαν κι εσενα σκεφτομουν απο μικρη οτι ηθελα κοριτσακι.Απο τη στιγμη που εμαθα οτι ημουν εγκυος δε με ενοιαζε πια.Ηθελα μονο να ειναι καλα το μωρο μου.Δε με απασχολει πλεον το θεμα του φυλου.Ας μου δωσει ο Θεος οτι θελει αρκει να ειναι γερο.Ειναι κι αυτη μια δοκιμασια πιθανοτατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renata17 είπε:

Κι εγω σαν κι εσενα σκεφτομουν απο μικρη οτι ηθελα κοριτσακι.Απο τη στιγμη που εμαθα οτι ημουν εγκυος δε με ενοιαζε πια.Ηθελα μονο να ειναι καλα το μωρο μου.Δε με απασχολει πλεον το θεμα του φυλου.Ας μου δωσει ο Θεος οτι θελει αρκει να ειναι γερο.Ειναι κι αυτη μια δοκιμασια πιθανοτατα.

κοριτσια κ εγω ακριβως το ιδιο! απο παντα τα κοριτσακια στην οικογενεια ηταν πιο πολλα οποτε αν με ρωτουσες ποτε παλια θα σου λεγε μπεμπα. Οταν ακουσα καρδουλα το τελευταιο που με ενοιαζε ειναι το φυλο,ξεχασα τα παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Μην στεναχωριεσαι καλή μου όλα τα κορίτσια εδώ μέσα έχουν μεγάλη αισιοδοξία κ θα την περάσουν και σε εμάς  μην χάνεις τις ελπίδες σου θα έρθει σε όλες μας ένα και παραπάνω αγγελουδια θα το δεις!!!!!

Μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Γτ απο πριν αρχισόυμε προσπαθειες εχω ενα προαισθημα οτι μανουλα δν θα γινω ποτε!!!δν ξερω το γτ να σας το πω αλλα ετσι νιωθω.κ οσο περναει ο καιρος γινεται πιο εντονο

Ελενα εχω νιωσει ακριβως το ιδιο! Δε θα σου πω λογια, απλα για να στα πω. Ειναι ωραια να τα λες, οταν ομως εισαι μονη με τον εαυτο σου και σκεφτεσαι οτι ισως δε γινει ποτε το ονειρο σου πραγματικοτητα, σου ειναι αχρηστα τα λογια. Οταν το ενιωσα αυτο το συναισθημα, πιστεψα οτι ειναι προαισθημα, οτι ειναι η διαισθηση μου που μου λεει οτι εγω δε το γευτω αυτο το δωρο... Πιεσε τον εαυτο σου να το διωξεις, γιατι ειναι πολυ ασχημο. Μπαινεις σε μια κατασταση αυτολυπησης και καταθλιψης. Εμενα μου εκανε πολυ καλο να σκεφτομαι ολα τα καλα που εχω στη ζωη μου και που τα θεωρω δεδομενα. Ναι, μου λειπει ενα παιδακι, θα το ηθελα σαν τρελη, αλλα υπαρχει ενα οριο που δεν πρεπει να ξεπερασεις, γιατι μετα βαρας καταθλιψη και σου γινεται εμμονη. Σε καθε ανθρωπο υπαρχει μια πηγη αισιοδοξιας. Βρες τη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Ελενα εχω νιωσει ακριβως το ιδιο! Δε θα σου πω λογια, απλα για να στα πω. Ειναι ωραια να τα λες, οταν ομως εισαι μονη με τον εαυτο σου και σκεφτεσαι οτι ισως δε γινει ποτε το ονειρο σου πραγματικοτητα, σου ειναι αχρηστα τα λογια. Οταν το ενιωσα αυτο το συναισθημα, πιστεψα οτι ειναι προαισθημα, οτι ειναι η διαισθηση μου που μου λεει οτι εγω δε το γευτω αυτο το δωρο... Πιεσε τον εαυτο σου να το διωξεις, γιατι ειναι πολυ ασχημο. Μπαινεις σε μια κατασταση αυτολυπησης και καταθλιψης. Εμενα μου εκανε πολυ καλο να σκεφτομαι ολα τα καλα που εχω στη ζωη μου και που τα θεωρω δεδομενα. Ναι, μου λειπει ενα παιδακι, θα το ηθελα σαν τρελη, αλλα υπαρχει ενα οριο που δεν πρεπει να ξεπερασεις, γιατι μετα βαρας καταθλιψη και σου γινεται εμμονη. Σε καθε ανθρωπο υπαρχει μια πηγη αισιοδοξιας. Βρες τη...

δεν εχεις ιδεα ποσο μεσα στο μυαλο μου εισαι! Συμφωνω απολυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Γτ απο πριν αρχισόυμε προσπαθειες εχω ενα προαισθημα οτι μανουλα δν θα γινω ποτε!!!δν ξερω το γτ να σας το πω αλλα ετσι νιωθω.κ οσο περναει ο καιρος γινεται πιο εντονο

Καρδούλα μου γλυκιά μη το αφήνεις να σε παίρνει  από κάτω......Μπορεί το  προαίσθημα  σου απλά να έχει να κάνε με το ότι  δε θα είναι τόσο εύκολο όσο θα ήθελες  το να γίνεις μανούλα..αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα βγει αληθινό το να μη γίνεις ποτέ!!!! Μη χάνεις την ελπίδα σου όσο δύσκολο και να σου είναι..... ξέρω, το μυαλό παίζει διάφορα παιχνίδια και επηρεάζει και τη ψυχολογία σου αλλά μη το βάζεις κάτω....να πάς να προσευχηθεις....αφού έχεις ανάγκη να το κάνεις, να πας......και εγώ θα πάω σήμερα... 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η renata17 είπε:

Κι εγω σαν κι εσενα σκεφτομουν απο μικρη οτι ηθελα κοριτσακι.Απο τη στιγμη που εμαθα οτι ημουν εγκυος δε με ενοιαζε πια.Ηθελα μονο να ειναι καλα το μωρο μου.Δε με απασχολει πλεον το θεμα του φυλου.Ας μου δωσει ο Θεος οτι θελει αρκει να ειναι γερο.Ειναι κι αυτη μια δοκιμασια πιθανοτατα.

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

κοριτσια κ εγω ακριβως το ιδιο! απο παντα τα κοριτσακια στην οικογενεια ηταν πιο πολλα οποτε αν με ρωτουσες ποτε παλια θα σου λεγε μπεμπα. Οταν ακουσα καρδουλα το τελευταιο που με ενοιαζε ειναι το φυλο,ξεχασα τα παντα

Μου το έλεγαν οτι  έτσι  θα είναι με το που μείνεις έγκυος και δε τους πίστευα....το  έζησα όμως!! Θυμάμαι τα τελευταία χρόνια που συζητούσαμε για παιδιά με τον άντρα μου λέγαμε...θέλουμε κοριτσάκι, να του φοράμε κορδελίτσες, φουστίτσιες ροζ (φυσικά ένα νούμερο μικρότερο για να φαίνεται επίτηδες το πάμπερς απο  μέσα) κτλ κτλ.....να σας πω και το άλλο...........

όταν μπήκαμε πριν δύο χρόνια στο νέο σπίτι και επιλέγαμε χρώματα για τα δωμάτια ήμουν κάθετη.......έτσι, και έγινε..το παιδικό δωμάτιο βάφτηκε στο  ροζ του σάπιου μήλου!!! ατάκα του πατέρα μου: καλά και αν κάνεις παιδί και είναι αγόρι? ε...του λέω θα το ξαναβάψουμε γαλάζιο! προστοπαρών θέλω το παιδικό δωμάτιο ροζ!!

2 χρόνια μετά είδα θετικό τεστ και αίμα και ούτε που σκέφτηκα το φύλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/11/2016 at 5:48 ΜΜ, ο/η elena90 είπε:

10 μηνες προσπαθουμε...πως να αποβαλλω τ αγχοσ??πως??ειναι το μονο π θελω στην ζωη μ δν με νοιαζει τπτ αλλο.θα το παλεψω θα0συνελθω ισως ειναι μια φαση.

Εγώ προσπαθώ 2 χρόνια και τωρα ξεκινησα να βλέπω γυναικολογο με ειδικευση στη γονιμότητα.... 2 χρόνιααααα!!!! Χαλάρωσε όσο μπορείς και χαμογελα! Περνάμε δοκιμασία αλλά θα βγούμε νικήτριες! Όλο αυτό μας κάνει πιο δυνατές... :x:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Εγώ προσπαθώ 2 χρόνια και τωρα ξεκινησα να βλέπω γυναικολογο με ειδικευση στη γονιμότητα.... 2 χρόνιααααα!!!! Χαλάρωσε όσο μπορείς και χαμογελα! Περνάμε δοκιμασία αλλά θα βγούμε νικήτριες! Όλο αυτό μας κάνει πιο δυνατές... :x:)

egw elenaki m prospathw 1,5 xrono!!! gia kapoio logo oles tha paroume to xrono mas! kapoia pragmata theloun ligo upomoni kai erxontai me mia kathusterisi! isws gia na ektimisoume auto p exoume otan mas dwthei kai na ginoume kales miteres! me to agxos tpt den tha katafereis apla na diaiwnizeis to problima! psistepse to kai tha ginei! se oles mas! 10 mimes den einaj polu!akoma kai oi giatroi sou lene meta to xrono na kaneis eksetaseis! des to ligo pio thetika kai kane pragmata p se euxaristoun ews tote! einai logiko na peftoume kapoiez stigmes alla prepei na sikwnomaste ksana...min ta vafeis mavra!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...