Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Καλημερα.κοριτσια μου!!!!!

Παρασκευαιδου μου, τα έλαβα τα φιλακια σου στην κοιλιά μου(ειχες και κρυα μυτη!!μπρρρρ)

Δε ξερω τι θα κανω..μαλλον θα συνεχίσω να περιμενω!5 μερα σημερα.

Χαχαχχα...Πως με κατάλαβες ??? Χαχαχαχαχαχ.πραγματικα πάντα έχω. Κρύα μύτη. Χαχαχαχ έλιωσα... Αρα τα έβαλες τα φιλάκια μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριςτω πολυ γλυκια μουυυ...Ειχα κανει μια μερα πριν αδιαθετησω..λες να ξανακάνω για σιγουρια?εχω πιει πολλα υγρά όμως..και δεν ξέρω αν θα επιρρεαςτει το αποτελεςμα και απο την ένεση που εκανα χθες....αληθεια δεν ξέρω τι να κανω..ισως αυριο το πρωι..με τα πρωτα πρωινά να κανω ενα..την δευτερη ένεση ουτως η άλλως ειναι να την κανω αυριο το απογευμα..μου κανει εντύπωση που ειχα δυο μερες μονο περίοδο..τωρα δεν χω βεβαια ουτε πρήξιμο στο στήθος ουτε τιποτα..

εγω στη θεση σου θα κανα για να ηρεμισω πιο πολυ οτι δεν προκαλω κατι "κακο" στο εαυτο μου.. ειναι 3-4 μερες μετα απο αυτο που εκανες οποτε θα δειξει.. καντο το πρωι αν θες για ακομα πιο σιγουρια..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

@mommy86 θα τρελαθώ.... λες να  είναι μωρακι??? Μακαριιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! Να ετοιμάσω αρνια, κλαρίνα, κρασια και λέλουδα???????

Και εγώ θέλω να έρθω στο γλέντι...  Εγώ μόλις ετοιμάζω τα κάρβουνα.. Να πάρουν μπρος και σε σφυρίζω να φέρεις τα κρέατα...  

@mommy86 ετοιμάσου... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εγώ θέλω να έρθω στο γλέντι...  Εγώ μόλις ετοιμάζω τα κάρβουνα.. Να πάρουν μπρος και σε σφυρίζω να φέρεις τα κρέατα...  

@mommy86 ετοιμάσου... ? 

Εννοείται οτι είσαι ευπρόσδεκτη στο γλέντι! Χαμός θα γίνει!!!!

@Παρασκευαιδου μου νιώθεις τίποτα? Εγω εχω ενοχλήσεις στη κοιλίτσα χαμηλα πχ οταν αλλάζω θεση... Πιθανότατα τα φαρμακα με εχουν επιρρεασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εννοείται οτι είσαι ευπρόσδεκτη στο γλέντι! Χαμός θα γίνει!!!!

@Παρασκευαιδου μου νιώθεις τίποτα? Εγω εχω ενοχλήσεις στη κοιλίτσα χαμηλα πχ οταν αλλάζω θεση... Πιθανότατα τα φαρμακα με εχουν επιρρεασει...

αχ...μακάρι μακάρι να μην είναι απ τα φαρμακα.. Και να ναι το σπορακι σου

(απ τα φαρμακα μόνο την ημέρα της ωορηξιας είχα ένα αισθητό πόνο, μετά τίποτα ηρεμία) 

Κοπέλα μου δεν ξέρω εάν νιώθω χαχαχα έχω γίνει αναίσθητη από τόσες φορές που ήμουν καταφαντασια (απ την επιθυμία να γίνει μανούλα ένιωθα ζαλάδες,μέχρι και ανάγουλα είχα) να σου πω την αλήθεια μυρίζω εύκολα κάποια πράγματα αλλά μετά λέω όχι πάλι...ιδέα μου είναι..  Είναι νωρίς.. 

Θα το κάνω το τεστ 31.12 πιο νωρίς... Τουλάχιστον αν βγει αρνητικό (μακριά από όλες μας-φτυσε τον κόρφο σου) θα λέω ίσως ήταν νωρίς να το κάνω χαχαχαχ εντελώς τρελή είμαι..

και εγώ σε με είμαι- πατριωτακι είμαι χαχαχ θα λείπω απ το γλέντι ?? Όπου γάμος και χαρα η Βασιλό μέσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

αχ...μακάρι μακάρι να μην είναι απ τα φαρμακα.. Και να ναι το σπορακι σου

(απ τα φαρμακα μόνο την ημέρα της ωορηξιας είχα ένα αισθητό πόνο, μετά τίποτα ηρεμία) 

Κοπέλα μου δεν ξέρω εάν νιώθω χαχαχα έχω γίνει αναίσθητη από τόσες φορές που ήμουν καταφαντασια (απ την επιθυμία να γίνει μανούλα ένιωθα ζαλάδες,μέχρι και ανάγουλα είχα) να σου πω την αλήθεια μυρίζω εύκολα κάποια πράγματα αλλά μετά λέω όχι πάλι...ιδέα μου είναι..  Είναι νωρίς.. 

Θα το κάνω το τεστ 31.12 πιο νωρίς... Τουλάχιστον αν βγει αρνητικό (μακριά από όλες μας-φτυσε τον κόρφο σου) θα λέω ίσως ήταν νωρίς να το κάνω χαχαχαχ εντελώς τρελή είμαι..

και εγώ σε με είμαι- πατριωτακι είμαι χαχαχ θα λείπω απ το γλέντι ?? Όπου γάμος και χαρα η Βασιλό μέσα..

E ναι ρε καρντασακι κι εσυ εννοείται οτι θα είσαι στο γλεντακι... ελα κι εχω σουτζουκακια και λουκάνικα Σερρών! Γιαμ! Γιαμ!

Το μόνο σίγουρο είναι οτι νιώθω ενοχλησουλες... εννοείται οτι είναι νωρίς οπότε γι αυτό και τις αποδίδω στα φάρμακα.. απο την άλλη... μακαρι να μην είναι ετσι... δε ξερω...

Την ημέρα της ωορρηξίας είχα κι εγω αισθητά ποναλάκια... ας ελπίσουμε οτι οι πολιορκητές κατέκτησαν τα ωάρια μας!!!!!!!

Εγω δε θα το κανω νωρίτερα γιατι αν βγει θετικό θα τρωγομαι μετα μηπως το αποτελεσμα βγήκε θετικο εξαιτίας της pregnyl και ίσως χαρώ τσαμπα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η peacock είπε:

E ναι ρε καρντασακι κι εσυ εννοείται οτι θα είσαι στο γλεντακι... ελα κι εχω σουτζουκακια και λουκάνικα Σερρών! Γιαμ! Γιαμ!

Το μόνο σίγουρο είναι οτι νιώθω ενοχλησουλες... εννοείται οτι είναι νωρίς οπότε γι αυτό και τις αποδίδω στα φάρμακα.. απο την άλλη... μακαρι να μην είναι ετσι... δε ξερω...

Την ημέρα της ωορρηξίας είχα κι εγω αισθητά ποναλάκια... ας ελπίσουμε οτι οι πολιορκητές κατέκτησαν τα ωάρια μας!!!!!!!

Εγω δε θα το κανω νωρίτερα γιατι αν βγει θετικό θα τρωγομαι μετα μηπως το αποτελεσμα βγήκε θετικο εξαιτίας της pregnyl και ίσως χαρώ τσαμπα...

 

Ενοχλησουλες ακούω... Και ξεκινάω σιγά σιγά να χορέψω... Πιο πριν ένιωθες τέτοιες ??βρε λες ?? Αχ...μακάρι.. 

Χμμμ θα φέρω και ακανε  για μετά το φαγητό χαχαχαχα....αντε κορίτσια μου εμείς φτιάξαμε το πρόγραμμα για το γλέντι.. Θέλω να χορέψω πείτε μου τα ευχάριστα σας 

Και εγώ αυτό φοβάμαι από την pregnyl. Στις 19 την έκανα αλλά κάπου στο ίντερνετ διάβασα ότι επηρεάζει τα αποτελέσματα μετά από μια βδομάδα όμως λένε οτι δεν έχει πρόβλημα.  λείπει και η γιατρός να ρωτήσω πούφφ... Εσένα τι σε είπε ο γιατρός ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ενοχλησουλες ακούω... Και ξεκινάω σιγά σιγά να χορέψω... Πιο πριν ένιωθες τέτοιες ??βρε λες ?? Αχ...μακάρι.. 

Χμμμ θα φέρω και ακανε  για μετά το φαγητό χαχαχαχα....αντε κορίτσια μου εμείς φτιάξαμε το πρόγραμμα για το γλέντι.. Θέλω να χορέψω πείτε μου τα ευχάριστα σας 

Και εγώ αυτό φοβάμαι από την pregnyl. Στις 19 την έκανα αλλά κάπου στο ίντερνετ διάβασα ότι επηρεάζει τα αποτελέσματα μετά από μια βδομάδα όμως λένε οτι δεν έχει πρόβλημα.  λείπει και η γιατρός να ρωτήσω πούφφ... Εσένα τι σε είπε ο γιατρός ??? 

Ακανέ???μμμμμ.... Προτιμώ τριγωνο πανοράματος!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σλουρπ!

Όχι δεν ένιωθα τετοιες ενοχλήσεις... μα είναι όμως η 1η φορα που κανω χρηση pregnyl οποτε μπορεί και αυτό να παιζει το ρόλο του...

Εμενα μου ειπε ο γιατρός πριν τις 15 μερες να μην κανω χοριακή γιατί μπορεί να έχει ψευδώς θετικό αποτέλεσμα... εξαρταται απο τον οργανισμό της γυναικας πόσο διάστημα θελει να αποβαλλει την pregnyl...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ληξη συναγερμού απο μενα!ηρθε η σπαστικια.με 5 μερες καθυστερηση.σαν κακος συγγενης!μου χαλασε και την εκδρομη.αυριο φευγω!!!σπαστικια!!!καλα γελαω μονη με τς σχολια!!! 

Κανονιστε peacok kai παρασκευαιδου να μου χετε καλα νεα απο το νεο ετος μη σας παρει και σας σηκωσει!!!εγω σε γλέντι θα παω και θα ειναι το δικο σας.χορο,τραγουδι,φαγια..τα παντα.και τριγωνα για το κοριτσι!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ληξη συναγερμού απο μενα!ηρθε η σπαστικια.με 5 μερες καθυστερηση.σαν κακος συγγενης!μου χαλασε και την εκδρομη.αυριο φευγω!!!σπαστικια!!!καλα γελαω μονη με τς σχολια!!! 

Κανονιστε peacok kai παρασκευαιδου να μου χετε καλα νεα απο το νεο ετος μη σας παρει και σας σηκωσει!!!εγω σε γλέντι θα παω και θα ειναι το δικο σας.χορο,τραγουδι,φαγια..τα παντα.και τριγωνα για το κοριτσι!!!

 

Α....Την βλαμμένη.. Ποιος την κάλεσε στο γλέντι μας.. Να πάει από εκείνους ήρθε και να έρθει μετά από 9μηνες η σιχαμένη..  

Κοριτσάκι μου σε λίγες μερούλες πάλι μπροστά προς την δόξα τραβά τράβα..  

Να περάσεις όμορφα με τον άντρα σου να ξεφύγετε από την καθημερινότητα (αχ πόσο μου έλειψε.. Και εγώ θέλω 1,5 χρόνο δεν έχουμε ξεφύγει :-( )  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσάκια μ μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε????το πήγαινα ωραία και χαλαρά αλλά στον δρόμο ως συνήθως το έχασα!!!! περιμένω να αδιαθετήσω το Σάββατο...αλλά κάπως περίεργα μου φαίνονται αυτή την φορά τα συμπτώματα (μπορεί βέβαια να είναι στο μυαλό μου), το θέμα μ είναι που θα λείπω και θα μας φιλοξενούν έως την Τρίτη, οπότε δεν έχω και πολλές επιλογές...και σίγουρα δεν θέλω να κάνω Πρωτοχρονιά με άγχος σε ένα ξένο σπίτι...τι προτείνετε εσείς>??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ληξη συναγερμού απο μενα!ηρθε η σπαστικια.με 5 μερες καθυστερηση.σαν κακος συγγενης!μου χαλασε και την εκδρομη.αυριο φευγω!!!σπαστικια!!!καλα γελαω μονη με τς σχολια!!! 

Κανονιστε peacok kai παρασκευαιδου να μου χετε καλα νεα απο το νεο ετος μη σας παρει και σας σηκωσει!!!εγω σε γλέντι θα παω και θα ειναι το δικο σας.χορο,τραγουδι,φαγια..τα παντα.και τριγωνα για το κοριτσι!!!

 

Σα δε ντρεπεται η κυρα περιοδος...αίσχος! Δε πειραζει κουκλακι μου παμε δυνατα! Γλεντι θα κανουμε ετσι κι αλλιως γιατι ειμαστε ολες μας για τα πανηγυρια γι' αυτο μας λατρευω! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evita2 είπε:

βρε κοριτσάκια μ μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε????το πήγαινα ωραία και χαλαρά αλλά στον δρόμο ως συνήθως το έχασα!!!! περιμένω να αδιαθετήσω το Σάββατο...αλλά κάπως περίεργα μου φαίνονται αυτή την φορά τα συμπτώματα (μπορεί βέβαια να είναι στο μυαλό μου), το θέμα μ είναι που θα λείπω και θα μας φιλοξενούν έως την Τρίτη, οπότε δεν έχω και πολλές επιλογές...και σίγουρα δεν θέλω να κάνω Πρωτοχρονιά με άγχος σε ένα ξένο σπίτι...τι προτείνετε εσείς>??

Τι συμπτωματα εννοεις Εβίτα μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω κράμπες χαμηλά από την Κυριακή το πρωί...δηλαδή περίπου 1 εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο (το οποίο και βρίσκω αρκετά νωρίς) και σήμερα το πρωί ξύπνησα γιατί είχα αναγούλες επίσης πρωτοφανές (βέβαια λόγω εορτών η διατροφή μου έχει γίνει χάλια)...και οι κλασσικοί πόνοι στην μέση που είχα τόσα χρόνια και ξεκίναγαν 5 μέρες πριν, δεν έχουν εμφανιστεί ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

έχω κράμπες χαμηλά από την Κυριακή το πρωί...δηλαδή περίπου 1 εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο (το οποίο και βρίσκω αρκετά νωρίς) και σήμερα το πρωί ξύπνησα γιατί είχα αναγούλες επίσης πρωτοφανές (βέβαια λόγω εορτών η διατροφή μου έχει γίνει χάλια)...και οι κλασσικοί πόνοι στην μέση που είχα τόσα χρόνια και ξεκίναγαν 5 μέρες πριν, δεν έχουν εμφανιστεί ακόμα.

Λες; λες να κανουμε πρωτα το δικο σου γλεντι; 

Γιατι δε πας να κανεις χοριακη ετσι ωστε να ξερεις τι παιζει και να εισαι ανετη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζω στην επαρχία για να κάνω χοριακή θα πρέπει να έρθει ο μικροβιολόγος σπίτι να μ πάρει αίμα..αύριο δεν τον προλαβαίνω γιατί δεν τον ενημέρωσα από σήμερα και την Παρασκευή ταξιδεύω πρωί πρωί. Επίσης δεν έχω ξανακάνει, γίνεται πριν την καθυστέρηση? εάν έκανα την Παρασκευή το πρωί ένα τεστ θα έδειχνε? Δεν έχω θέμα να περιμένω μέχρι την άλλη εβδομάδα απλά αγχώνομαι γιατί δεν θα είμαι σπίτι μ ούτε σε ένα οικείο περιβάλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Ζω στην επαρχία για να κάνω χοριακή θα πρέπει να έρθει ο μικροβιολόγος σπίτι να μ πάρει αίμα..αύριο δεν τον προλαβαίνω γιατί δεν τον ενημέρωσα από σήμερα και την Παρασκευή ταξιδεύω πρωί πρωί. Επίσης δεν έχω ξανακάνει, γίνεται πριν την καθυστέρηση? εάν έκανα την Παρασκευή το πρωί ένα τεστ θα έδειχνε? Δεν έχω θέμα να περιμένω μέχρι την άλλη εβδομάδα απλά αγχώνομαι γιατί δεν θα είμαι σπίτι μ ούτε σε ένα οικείο περιβάλλον.

Μμμμ....για την χοριακηξερω οτι ειναι σιγουρο αποτελεσμα και ανιχνευει την εγκυμοσυνη παντα...το απλο τεστ μπορει να κανει λαθος ειδικα πριν τη καθυστερηση. βεβαια υπαρχουν κ τα προωρα τεστ οποτε ισως αν θες μπορεις να κανεις ενα εφοσον ειναι κ σχετικα δυσκολο για σενα να κανεις χοριακη. Μακαρι να εισαι.... Να μπει ομορφα το νεο ετος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσοουυυυυυυπ!!!!!!! Να μαι και εγώ το  θεότρελο πεταλουδάκι!!! 

Πωπω τι να πρωτοπώ..δε θα σας κουράσω όμως!!

@mommy86 μου αυτή η περίοδος έρχεται πάντα απρόσκλητη! Της είπε κανείς να έρθει στο γλέντι μας? Ας της μάθει κάποιος τρόπους....που πας κυρά μου έτσι? Είσαι ανεπιθύμητη!!! απαπα....συγχύστηκα!!! Εσύ όμως να μη μου στεναχωριέσαι!!! Σε αυτόν τον αγώνα θα βγεις εσύ νικήτρια και θα κάνουμε να δούμε την αγενέστατη 9 μήνες!! (όχι άλλες σερβιέτες ήμαρτον πια!. Να πας την εκδρομούλα σου και να περάσεις όσο πιο όμορφα και γλυκά μπορείς..βάλε όλα τα  δυνατά σου!!

@Παρασκευαιδου και @evita2  είστε οι ελπίδες μας!! Σας εύχομαι ολόψυχα να μας στείλετε  τα πιο όμορφα νέα λίγο πριν έρθει το 2017 και να μας στείλετε πολύ γούρι και πολύ μπεμπεδόσκονη!! Ανυπομονώ να μάθω τα νέα σας!!

@peacockακι!!!! Μέτα το γλέντι να βάλουμε και λίγο Disco Music που μ'αρέσει και μένα?!!! :x Έτσι μωρέ να έχουμε και μια ποικιλία!!! Λίγες μέρες έμειναν και για σένα γλυκιά μου.....σου εύχομαι να έχεις τις πιο γλυκές αναγούλες για  να μας θυμίζει το σποράκι σου οτι ήρθε για να μείνει!!!!!

@miniatoura87 και @Κατερινάκι/only love καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας!!! σας έυχομαι το Γενάρη να είστε εγκυούλες!

@Joy1988 μου θύμισε μου σε τι φάση βρίσκεσαι...ψάχνω να βρώ νέα σου αλλά κάπου χάθηκα στη μετάφραση!! χιιχι...

Κορίτσια εγώ είμαι στη 3η-4η μέρα περιόδου και νομίζω πως έχω τόσο αίμα όσο είχα πάντα...μπόλικο τις πρώτες μέρες..Μακάρι να τελειώσει την 5η -6η μέρα όπως έκανε πάντα.....ούτε και για μένα είναι ευπρόσδεκτη εδω!!!!

Φιλιά πολλά απο το χιονισμένο μπεμπέ!!!

Las-Vegas-Baby-Photographer-Gabriel-7-Months-01.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τσοουυυυυυυπ!!!!!!! Να μαι και εγώ το  θεότρελο πεταλουδάκι!!! 

Πωπω τι να πρωτοπώ..δε θα σας κουράσω όμως!!

@mommy86 μου αυτή η περίοδος έρχεται πάντα απρόσκλητη! Της είπε κανείς να έρθει στο γλέντι μας? Ας της μάθει κάποιος τρόπους....που πας κυρά μου έτσι? Είσαι ανεπιθύμητη!!! απαπα....συγχύστηκα!!! Εσύ όμως να μη μου στεναχωριέσαι!!! Σε αυτόν τον αγώνα θα βγεις εσύ νικήτρια και θα κάνουμε να δούμε την αγενέστατη 9 μήνες!! (όχι άλλες σερβιέτες ήμαρτον πια!. Να πας την εκδρομούλα σου και να περάσεις όσο πιο όμορφα και γλυκά μπορείς..βάλε όλα τα  δυνατά σου!!

@Παρασκευαιδου και @evita2  είστε οι ελπίδες μας!! Σας εύχομαι ολόψυχα να μας στείλετε  τα πιο όμορφα νέα λίγο πριν έρθει το 2017 και να μας στείλετε πολύ γούρι και πολύ μπεμπεδόσκονη!! Ανυπομονώ να μάθω τα νέα σας!!

@peacockακι!!!! Μέτα το γλέντι να βάλουμε και λίγο Disco Music που μ'αρέσει και μένα?!!! :x Έτσι μωρέ να έχουμε και μια ποικιλία!!! Λίγες μέρες έμειναν και για σένα γλυκιά μου.....σου εύχομαι να έχεις τις πιο γλυκές αναγούλες για  να μας θυμίζει το σποράκι σου οτι ήρθε για να μείνει!!!!!

@miniatoura87 και @Κατερινάκι/only love καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας!!! σας έυχομαι το Γενάρη να είστε εγκυούλες!

@Joy1988 μου θύμισε μου σε τι φάση βρίσκεσαι...ψάχνω να βρώ νέα σου αλλά κάπου χάθηκα στη μετάφραση!! χιιχι...

Κορίτσια εγώ είμαι στη 3η-4η μέρα περιόδου και νομίζω πως έχω τόσο αίμα όσο είχα πάντα...μπόλικο τις πρώτες μέρες..Μακάρι να τελειώσει την 5η -6η μέρα όπως έκανε πάντα.....ούτε και για μένα είναι ευπρόσδεκτη εδω!!!!

Φιλιά πολλά απο το χιονισμένο μπεμπέ!!!

Las-Vegas-Baby-Photographer-Gabriel-7-Months-01.jpg

Kαλημέρα κορίτσιααααα!!!!!!!

Χιονι! Χιονι! Χιονι! Γιουπι για για  γιουπι γιουπι για!!!!!

@Petalouditsa28 ας εχω εγω μωρακι και ας κανω όχι μόνο αναγούλες αλλά και πράσινο εμετό σαν το κοριτσακι του εξορκιστή..../ χαχαχαχα!!!!

 

Kv7aDn8b4s2fvD3RvaImCRDVOt.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κορίτσια τα όμορφα,τα έξυπνα,τα γλυκαααα!!!κοριτσακια μου τα νεα μου ειναι πως υστερα απο κουβέντα με τον συζηγο,αφου μιλησα μαζι σας..μου πρότεινε και εκεινος το ιδιο...εκανα μολις ενα τεστακι τωρα το πρωι..Ευτυχως έδειξε αρνητικό..και λεω ευτυχως γιατι ναι μεν τα φαρμακα που παιρνω,δεν βλάπτουν σε περίπτωση εγκυμοσυνης,αλλα η ένεση η ρημάδα γραφει να μην χρησιμοποιητε απο εγκύους και θηλάζουσες..ετσι συνεχίζω σταθερά το προγραμμα μου..και την Δευτέρα,παμε για υπέρηχο,να δουμε τα αυγουλακια..Κοριτσια ευχομαι σε ολες μας είτε λιγο πριν φυγει το έτος..είτε λιγο μετα που θα έρθει το νεο..να μάθουμε χαρμόσυνα..ευχομαι ε ολες μας κοιλίτσες γεμάτες σποτάκια..που α γινουν υγιή,τελειομηνα,ζουμπουρλουδικα,μυρωδάτα,μωρουλινιααααα!!!τα δικά μας μωρουλινιααααα!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ για τις ευχές και για την στήριξη!!!νιωθω πως ειμαι πολυ τυχερη,πρωτη φορά μπήκαμε σε διαδικασία τετοια..και εντελώς τυχαία σας ανακάλυψα..και χαιρομαι τοσο πολυ για αυτο!!! @Παρασκευαιδου και @evita2 καλα αποτελέσματα..είστε οι ελπίδα μας..και ο γούρι μας...κάντε την αρχή κοριτσια..και ακολουθούμε και οι υπόλοιπες!!!Νομιζω πως τα γλέντια θα γίνουν και μαλιστα Συντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Τι μου κάνετε ?? Χιόνια ακούω... Εδώ πάλι ήλιο έχει.. Χαχχα 

Αλλά και πάρτι ακούω...  Με χορούς και φαγητό και γλυκό (αδυναμίες)  τέτοια θέλω...  Θέλω πράγματα ανεβασμένα... 

Κοπέλες μου δεν θέλω να ναι συμπτώματα πάλι "καταφαντασια"  αλλά το βράδυ (μεσάνυχτα)  πήγα τουαλέτα και είδα στο εσώρουχο μια πολύ μικρή κουκιδα αίμα ίσα ίσα που φαινόταν λέω μπας και έρθει η ακατανόμαστη και μετά τίποτα.

 Το περίεργο είναι ότι δεν πονάει στήθος (εμένα πονάει μια βδομάδα πριν την ακατανόμαστη)  

Πόνοι στην κοιλιά έχω και φεύγουν όπως και τραβηγματα (αυτά όμως τα χω και στην περίοδο γρρρρρ θα μας τρελάνει το σώμα μας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Τι μου κάνετε ?? Χιόνια ακούω... Εδώ πάλι ήλιο έχει.. Χαχχα 

Αλλά και πάρτι ακούω...  Με χορούς και φαγητό και γλυκό (αδυναμίες)  τέτοια θέλω...  Θέλω πράγματα ανεβασμένα... 

Κοπέλες μου δεν θέλω να ναι συμπτώματα πάλι "καταφαντασια"  αλλά το βράδυ (μεσάνυχτα)  πήγα τουαλέτα και είδα στο εσώρουχο μια πολύ μικρή κουκιδα αίμα ίσα ίσα που φαινόταν λέω μπας και έρθει η ακατανόμαστη και μετά τίποτα.

 Το περίεργο είναι ότι δεν πονάει στήθος (εμένα πονάει μια βδομάδα πριν την ακατανόμαστη)  

Πόνοι στην κοιλιά έχω και φεύγουν όπως και τραβηγματα (αυτά όμως τα χω και στην περίοδο γρρρρρ θα μας τρελάνει το σώμα μας)

Αχ..κοπελα μου...ναι ρε γαμωτο..τι περίεργος μηχανισμός ειμαστε εμεις οι γυναίκες..???και ειναι τοσο δύσκολο να ξεχωρίσεις τα συμπτώματα της περιόδου με της εγκυμοσυνης..και μενα το στήθος μονο πρήξιμο αυτη τη δόση..ενω καθε μηνα πονάω σε σημείο πολλές φορές να μην μπορω να το ακουμπήσω..ευχομαι ολόψυχα τα δικά σου συμπτώματα να ναι το σποράκι σου!!!εδω εχουμε χιονάκι έξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχ..κοπελα μου...ναι ρε γαμωτο..τι περίεργος μηχανισμός ειμαστε εμεις οι γυναίκες..???και ειναι τοσο δύσκολο να ξεχωρίσεις τα συμπτώματα της περιόδου με της εγκυμοσυνης..και μενα το στήθος μονο πρήξιμο αυτη τη δόση..ενω καθε μηνα πονάω σε σημείο πολλές φορές να μην μπορω να το ακουμπήσω..ευχομαι ολόψυχα τα δικά σου συμπτώματα να ναι το σποράκι σου!!!εδω εχουμε χιονάκι έξω..

Αχ..μακάρι.... Μακάρι το 2017 να ειναι για ολες μας το τυχερό μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ..μακάρι.... Μακάρι το 2017 να ειναι για ολες μας το τυχερό μας.. 

Νομιζω πως ολες μας το εχουμε ανάγκη..να ακούσουμε εστω μια απο την παρεα οτι τα κατάφερε..ετσι θα αλλαξει η διαθεση όλων μας..Εγω βεβαια μπορω να πω πως ειμαι στα καλυτερα μου!!πιστευω μεσα μου πως αυτη τη φορά,που παμε σωστά..και που εχουμε βοήθεια..θα γίνει το θαύμα μας!!!αλλα αν ακούσω και ευχαριστα νεα απο εσας...ειλικρινα θα πετάξω απο χαρα!!!αντε κοριτσαρες μου,να το κάψουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι δώσε μου λίγη και μένα σκόνη αισιοδοξίας.....γιατί κάτι μου λέει πως εγώ θα αργήσω λίγο ακόμα.........ο στόχος μου για τα Χριστούγεννα απέτυχε.......επόμενη γιορτή το Πασχα! χαχα....ας προσευχηθώ λοιπόν το Πάσχα να έχω φουσκωμένη κοιλίτσα και να τρώω αρνάκι και κοκορέτσι για δύο!!!!! 

 

@Παρασκευαιδου πότε (Δε) περιμένεις την ακατανόμαστη?? Ξου, ξου να μην έρθει!!!! 

@peacock μείνε εσύ έγκυος και θα έρθω εγώ να σου πω κανά δυό προσευχούλες και θα είσαι περδίκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...