Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχ..και γω.. 2η με 7η θα παρω κλομιφαινη(serpafar μου έδωσε) αλλα ξεκίνησα και parlodel γιατι μου βρήκε αυξημένη προλακτινη..τωρα παιδεύομαι με κατι ενέσεις benfola που πρεπει να ξεκινήσω σημερα και να κανω ανα δυο μερες..τελικά πρεπει να περαςω απο επιτροπή για να τις παρω..και δεν προλαβαίνω..θα χαςω τον κύκλο..4 ενέσεις 200€.. και ισως χρειαστώ και άλλες...τελοσπαντων..αν ειναι να βοηθήσουν..θα τα δώσουμε..

 

να μην ανυπομονείς!!να κάτσεις στα αυγα σου!!!(κυριολεκτικά!!!) χαχαχαχαχχα..να σκέφτεσαι μονο θετικά..και να μην αγχωνεσε..απλα ξεκινά να λειτουργείς σαν να εισαι ήδη έγκυος..μην σηκώνεις βάρη..ξεκουράσου..ασχολησου με δημιούργικα πράγματα..

χαχαχα!!! θα κατσω στ' αυγά μου λοιπόν! χαχαχα!!! Αυτό κάνω έτσι κι αλλιώς... εχω τον αντρα μου όλη την ωρα δίπλα μου που τρεχει κυριολεκτικά για το καθετί και μου λεει συνεχεια: "Ασ΄το κοριτσακι μου μην σηκώνεσαι θα πάω εγώ, κάτσε αραξε.."

Πανάκριβα κάποια φάρμακα... πφφφ! αλλά όντως τι να κανεις? να μην τα δωσεις? μακαρι όλα να πανε καλα σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

και εμένα μου το είπε αυτό...πως το γεγονός πως δεν υπάρχει κάποιο θέμα τώρα δε σημαίνει πως το ίδιο θα ισχύει και στην περίοδο εγκυμοσύνης. Αλλά αυτό είναι κάτι που θα φανεί όταν με το καλό έρθει εκείνη η ώρα.

Θα το κοιτάξουμε τοτε λοιπον.αληθεια ο θρομβοφιλικος έλεγχος ποσο σου πηγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου δεν εχω προσωπικη πειρα, αλλα ειχα πεσει σε συζήτηση γνωστων καποτε και ελεγαν οτι πολυ δύσκολα σε εξυπηρετουν και πως η λύση ειναι παντα το νοσοκομείο. 

Peacock μου, τρελο μου.ευχομαι να ειναι τραβηγματα απο μωρακι και συντομα να εχεις την καθυστέρηση σου!!!

Κοριτσια εγω μολις εκανα ενα yes or no.και μου "ειπε" οχι'!!εχω καθυστερηση 4 μερες.οποτε με το "οχι" καταλαβαινω πως πάλι για καποιο λογο που δε ξερω εχω μεγαλη καθυστερηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Θα το κοιτάξουμε τοτε λοιπον.αληθεια ο θρομβοφιλικος έλεγχος ποσο σου πηγε?

120 ευρώ μου στοίχισε μαζί με το triplex.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι μου δεν εχω προσωπικη πειρα, αλλα ειχα πεσει σε συζήτηση γνωστων καποτε και ελεγαν οτι πολυ δύσκολα σε εξυπηρετουν και πως η λύση ειναι παντα το νοσοκομείο. 

Peacock μου, τρελο μου.ευχομαι να ειναι τραβηγματα απο μωρακι και συντομα να εχεις την καθυστέρηση σου!!!

Κοριτσια εγω μολις εκανα ενα yes or no.και μου "ειπε" οχι'!!εχω καθυστερηση 4 μερες.οποτε με το "οχι" καταλαβαινω πως πάλι για καποιο λογο που δε ξερω εχω μεγαλη καθυστερηση....

Γλυκια μου ναι..πρεπει να περαςω επιτροπή για τις ενέσεις..οποτε θα αγοραστούν ιδιωτικά για τωρα και βλέπουμε..ελπιζω να μην χρειαστεί άλλος μήνας..να κανω αυτον και να το πετύχουμε το μωρο!!!

ποσες μερες εχεις καθυστέρηση δλδ.?εισαι σταθερή στον κύκλο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

120 ευρώ μου στοίχισε μαζί με το triplex.

Ηταν ο πλήρης θρομβοφλικος έλεγχος που λενε?η καποιες μονο εξετάσεις..εχω δει προσφορα στη βιοϊατρική για κάποιο πακετο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι απο καρδιας να μη χρειαστει να ξαναπαρεις!

Κανονικα εχω σταθερο κυκλο 27-28 ημερων.τον τελευταιο χρόνο ειχα 2 φορες καθυστερηση.μια 7 μερες(ηταν στην αρχη των προαπαθειων μας και το αποδωσαμε στην αντιδραση του οργανισμου στο σπερμα!) τη δευτερξ φορα που ειχα καθυστέρηση ηταν 12 μερες (εκει αποδοθηκε στη πολυ δυνατη αντιβιωση που ειχα παρει) και τωρα εχω 4 μερες χωρις καποιο λογο.4 μερες πριμ την περιοδο ειχα παει στη γιατρο, μου εκανε υπερηχο και μου ειπε μαλλον θα εχεις μια μικρη καθυστερηση. Σημερα 4 μερα και περιμενω.εχω πρηστει απίστευτα, κοιμάμαι ολη μερα αλλα το κυριοτετο ειναι οτι πριν 2 μερες ειχα πονο περιοδου χωρις περιοδο και γενικα εχω εντονα τσιμπηματα δεξια χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ευχομαι απο καρδιας να μη χρειαστει να ξαναπαρεις!

Κανονικα εχω σταθερο κυκλο 27-28 ημερων.τον τελευταιο χρόνο ειχα 2 φορες καθυστερηση.μια 7 μερες(ηταν στην αρχη των προαπαθειων μας και το αποδωσαμε στην αντιδραση του οργανισμου στο σπερμα!) τη δευτερξ φορα που ειχα καθυστέρηση ηταν 12 μερες (εκει αποδοθηκε στη πολυ δυνατη αντιβιωση που ειχα παρει) και τωρα εχω 4 μερες χωρις καποιο λογο.4 μερες πριμ την περιοδο ειχα παει στη γιατρο, μου εκανε υπερηχο και μου ειπε μαλλον θα εχεις μια μικρη καθυστερηση. Σημερα 4 μερα και περιμενω.εχω πρηστει απίστευτα, κοιμάμαι ολη μερα αλλα το κυριοτετο ειναι οτι πριν 2 μερες ειχα πονο περιοδου χωρις περιοδο και γενικα εχω εντονα τσιμπηματα δεξια χαμηλά.

 

Σε ευχαριςτω παρα πολυ κοπελα μου..και γω ετςι θελω να πιςτευω..οργανωμένα,και με βοήθεια ελπιζω πως θα τα καταφέρουμε αυτον τον κυκλο!!!

Μαλιστα..αυτο το πράγμα ολα να ξεσπάνε στον κύκλο μας δεν το καταλαβαίνω!!!το οτι θα εχεις καθυστέρηση ο γιατρός το ειδε απο το πάχος του ενδομητρίου?πως το κατάλαβε?λογικα θα αδιαθετησεις συντομα..εκτός κι αν τελικά εισαι οντως έγκυος και δεν δειχνει ακομα..στις πόσες μερες καθυστέρησης λες να επικοινωνήσεις με το γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

χαχαχα!!! θα κατσω στ' αυγά μου λοιπόν! χαχαχα!!! Αυτό κάνω έτσι κι αλλιώς... εχω τον αντρα μου όλη την ωρα δίπλα μου που τρεχει κυριολεκτικά για το καθετί και μου λεει συνεχεια: "Ασ΄το κοριτσακι μου μην σηκώνεσαι θα πάω εγώ, κάτσε αραξε.."

Πανάκριβα κάποια φάρμακα... πφφφ! αλλά όντως τι να κανεις? να μην τα δωσεις? μακαρι όλα να πανε καλα σε όλες μας!

Ετσι μπραβο!!και να θυμόμαστε παντα ολες μας(το λεω για να το ακουω και γω,μπας και σταματήσω να τα ξεσπάσω ολα επανω του)..πως ειμαστε απίστευτα τυχερές που εχουμε δίπλα μας τους ανθρωπους μας,να μας στέκονται,να μας αγαπούν και να προσπαθούν μαζι μας!!υπαρχουν τύποι που δεν πολυ ασχολούνται κιολας..λενε δεν καθετε?ας δοκιμάσω και αλλου...

ναι ρε γαμωτο..πανάκριβα,αλλα δεν γινεται αλλιως..πρεπει να τα δώσουμε..ειμαστε πολυ δύσκολα βεβαια,αλλα ποιος δεν ειναι πια?οτι θελει θα κανω το νινακι μου για να έρθει με το καλο..εγω αυτο σκέφτομαι μονο..πως σε λιγο καιρό..θα κανω υπερήχους και θα το δω στην κοιλιτσα μου..Αχ..βρε κοριτσια..να μας έρθει σε ολες μας και συντομα,να αλλάξουμε θέμα συζήτησης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κατερινακι μου δεν εχω προσωπικη πειρα, αλλα ειχα πεσει σε συζήτηση γνωστων καποτε και ελεγαν οτι πολυ δύσκολα σε εξυπηρετουν και πως η λύση ειναι παντα το νοσοκομείο. 

Peacock μου, τρελο μου.ευχομαι να ειναι τραβηγματα απο μωρακι και συντομα να εχεις την καθυστέρηση σου!!!

Κοριτσια εγω μολις εκανα ενα yes or no.και μου "ειπε" οχι'!!εχω καθυστερηση 4 μερες.οποτε με το "οχι" καταλαβαινω πως πάλι για καποιο λογο που δε ξερω εχω μεγαλη καθυστερηση....

Οχιά διμούτσουνη πες του... ακους εκεί ΟΧΙ.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ετσι μπραβο!!και να θυμόμαστε παντα ολες μας(το λεω για να το ακουω και γω,μπας και σταματήσω να τα ξεσπάσω ολα επανω του)..πως ειμαστε απίστευτα τυχερές που εχουμε δίπλα μας τους ανθρωπους μας,να μας στέκονται,να μας αγαπούν και να προσπαθούν μαζι μας!!υπαρχουν τύποι που δεν πολυ ασχολούνται κιολας..λενε δεν καθετε?ας δοκιμάσω και αλλου...

ναι ρε γαμωτο..πανάκριβα,αλλα δεν γινεται αλλιως..πρεπει να τα δώσουμε..ειμαστε πολυ δύσκολα βεβαια,αλλα ποιος δεν ειναι πια?οτι θελει θα κανω το νινακι μου για να έρθει με το καλο..εγω αυτο σκέφτομαι μονο..πως σε λιγο καιρό..θα κανω υπερήχους και θα το δω στην κοιλιτσα μου..Αχ..βρε κοριτσια..να μας έρθει σε ολες μας και συντομα,να αλλάξουμε θέμα συζήτησης!!!

Αυτό ξαναπες το.... Με όλη αυτη την  ιστορία εγω προσωπικά καταλαβα πόσο πολυ με αγαπαει....

Μου ειπε πρόσφατα: "εμεις κοριτσακι μου θα κανουμε οτι μπορουμε για ενα μωρακι αν δεν ερθει δε θα πεθανουμε... για μενα εχει σημασια να ειμαστε αγαπημενοι και να γερασουμε μαζί...." και ξερω πολύ καλα πόσο πολύ θελει ενα παιδί...είμαι ειλικρινα πολύ τυχερη που τον εχω στη ζωή μου... ο θεός να μου τον εχει καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αυτό ξαναπες το.... Με όλη αυτη την  ιστορία εγω προσωπικά καταλαβα πόσο πολυ με αγαπαει....

Μου ειπε πρόσφατα: "εμεις κοριτσακι μου θα κανουμε οτι μπορουμε για ενα μωρακι αν δεν ερθει δε θα πεθανουμε... για μενα εχει σημασια να ειμαστε αγαπημενοι και να γερασουμε μαζί...." και ξερω πολύ καλα πόσο πολύ θελει ενα παιδί...είμαι ειλικρινα πολύ τυχερη που τον εχω στη ζωή μου... ο θεός να μου τον εχει καλα!

Πραγματικά σοκαριστικα!!τα ίδια λογια ΑΚΡΙΒΩΣ ξεστόμισε και ο αντρας μου πριν λιγο διάστημα πάνω σε μια κουβέντα που ειχαμε..και κλασσικα με ειχε πάρει απο κάτω..και εμενα θελει μωρο..χρονια τωρα..απο τα πρωτα δυο χρονια που είμασταν μαζι μου το συζητούσε..και κοντεύουν να περάσουν 12..αλλα υτο λεω και γω..να ειμαστε γεροι και να συνεχίσουμε να αγαπιόμαστε γιατι δεν ειναι ολα τα ζευγάρια ετσι..πραγματικά ειναι πολυ δύσκολο να βρεις τον άνθρωπο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Πραγματικά σοκαριστικα!!τα ίδια λογια ΑΚΡΙΒΩΣ ξεστόμισε και ο αντρας μου πριν λιγο διάστημα πάνω σε μια κουβέντα που ειχαμε..και κλασσικα με ειχε πάρει απο κάτω..και εμενα θελει μωρο..χρονια τωρα..απο τα πρωτα δυο χρονια που είμασταν μαζι μου το συζητούσε..και κοντεύουν να περάσουν 12..αλλα υτο λεω και γω..να ειμαστε γεροι και να συνεχίσουμε να αγαπιόμαστε γιατι δεν ειναι ολα τα ζευγάρια ετσι..πραγματικά ειναι πολυ δύσκολο να βρεις τον άνθρωπο σου!!!

Αυτό είναι πραγματική αγάπη.....

Ετσι να είστε μια ζωή!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι απο παχος ενδομητριου το ειχε καταλαβει οτι θα εχω καθυστερηση...μπα δε παιζει να ειμαι.η εμπειρία μου στα τεστ λεει οτι αν εχεις καθυστερηση ανω των 3 ημερων στανταρ βγαινει αξιοπιστα οχι!!!

Peacock, δε παιζει..καπου ησουν κρυμμενη στο σπιτι μου και με ακουσες!!με το που ειδα το αρνητικο τεστ είπα ακριβψς αυτα μονη μου"οχι διμουτσουνη"!!!!χαχαχαχαχχα!!

Κοριτσια οπως τα λετε είναι. Ευτυχως εχουμς τετοιους ανθρωπους διπλα μας και μας πιανουν οταν πεφτουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ναι απο παχος ενδομητριου το ειχε καταλαβει οτι θα εχω καθυστερηση...μπα δε παιζει να ειμαι.η εμπειρία μου στα τεστ λεει οτι αν εχεις καθυστερηση ανω των 3 ημερων στανταρ βγαινει αξιοπιστα οχι!!!

Peacock, δε παιζει..καπου ησουν κρυμμενη στο σπιτι μου και με ακουσες!!με το που ειδα το αρνητικο τεστ είπα ακριβψς αυτα μονη μου"οχι διμουτσουνη"!!!!χαχαχαχαχχα!!

Κοριτσια οπως τα λετε είναι. Ευτυχως εχουμς τετοιους ανθρωπους διπλα μας και μας πιανουν οταν πεφτουμε!!!

Είμαι πνεύμα.... βρίσκομαι παντου! χαχαχα!!!

Και εγω τετοια απάντηση δίνω στο τεστ οταν μου πεταει την αρνητικουρα στη μουρη..... χαχαχαχα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Αυτό είναι πραγματική αγάπη.....

Ετσι να είστε μια ζωή!!!! :)

Και εσεις κοριτσακι μου!!παντα γεροί,ευτυχισμενοι και τυχεροί!!!οραγματκα ειμαστε πολυ τυχερές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ναι απο παχος ενδομητριου το ειχε καταλαβει οτι θα εχω καθυστερηση...μπα δε παιζει να ειμαι.η εμπειρία μου στα τεστ λεει οτι αν εχεις καθυστερηση ανω των 3 ημερων στανταρ βγαινει αξιοπιστα οχι!!!

Peacock, δε παιζει..καπου ησουν κρυμμενη στο σπιτι μου και με ακουσες!!με το που ειδα το αρνητικο τεστ είπα ακριβψς αυτα μονη μου"οχι διμουτσουνη"!!!!χαχαχαχαχχα!!

Κοριτσια οπως τα λετε είναι. Ευτυχως εχουμς τετοιους ανθρωπους διπλα μας και μας πιανουν οταν πεφτουμε!!!

Το σημαντικότερο κομμάτι όλων!!!εχουμε τους συντρόφους μας και αυτο ειναι το παν!!ολα τα αλλα θα έρθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μ καλημερα και χρονια πολλλααα!!! μου πηρε καποια ωρα να διαβασω τα μντ σας!

εμενα μολις μ τελειωσε η περιοδος ..πηγα εκανα και τις εξετασεις μου.. θα τις παρω αυριο το απογευμα και πεμπτη εχω υπερηχο κατω κοιλιας.. στεναχωριεμαι π μεχρι στιγμης δεν εχει τυχει σε καμια μας! @Παρασκευαιδου και @peacock ευχομαι να στε οι πρωτες που θα κανετε την αρχη να παει καλα το 2017!!! να γινει το καλο ποδαρικο στο φορουμ!

@Petalouditsa28 μου επιτελους αδιαθετησες! το οτι ηρθε μετα απο 14-16 μερες απο το ροζουλι σημαινει οτι εκανες ωορηξια αλλα δεν ηταν πολυ καλη επειδη αργησε! ο γιατρουλης σου θα σου τα εξηγησει ολα και θα ηρεμισεις απο δω και περα! ειμαι σιγουρη!

@mommy86 μου η τιμη της LH δειχνει αν οντως εγινε η οωρηξια..αν εσενα ηταν στα ορια γι αυτο μαλλον ειχες  και καθυστερηση.. λογικα θα σε βαλει ο γιατρος σ να την επαναλαβεις στον επομενο κυκλο.. να δουνε αν οντως ειναι χαμηλη η ετυχε! αν δεις δεν βγαζεις ακρη επισκεψου και εναν ενδοκρινολογο καποια στιγμη..

@Κατερινάκι/only love καλη αρχη!!! ευχομαι να ναι τα τελευταια λεφτα π δινεις σε φαρμακα και απο δω και περα να τα δινεις μονο για το μωρακι σου!!!

@evita2 @Joy1988 @Petalouditsa28 ευχομαι το 2017 να ειναι πιο τυχερο για ολες μας!!!  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μ καλημερα και χρονια πολλλααα!!! μου πηρε καποια ωρα να διαβασω τα μντ σας!

εμενα μολις μ τελειωσε η περιοδος ..πηγα εκανα και τις εξετασεις μου.. θα τις παρω αυριο το απογευμα και πεμπτη εχω υπερηχο κατω κοιλιας.. στεναχωριεμαι π μεχρι στιγμης δεν εχει τυχει σε καμια μας! @Παρασκευαιδου και @peacock ευχομαι να στε οι πρωτες που θα κανετε την αρχη να παει καλα το 2017!!! να γινει το καλο ποδαρικο στο φορουμ!

@Petalouditsa28 μου επιτελους αδιαθετησες! το οτι ηρθε μετα απο 14-16 μερες απο το ροζουλι σημαινει οτι εκανες ωορηξια αλλα δεν ηταν πολυ καλη επειδη αργησε! ο γιατρουλης σου θα σου τα εξηγησει ολα και θα ηρεμισεις απο δω και περα! ειμαι σιγουρη!

@mommy86 μου η τιμη της LH δειχνει αν οντως εγινε η οωρηξια..αν εσενα ηταν στα ορια γι αυτο μαλλον ειχες  και καθυστερηση.. λογικα θα σε βαλει ο γιατρος σ να την επαναλαβεις στον επομενο κυκλο.. να δουνε αν οντως ειναι χαμηλη η ετυχε! αν δεις δεν βγαζεις ακρη επισκεψου και εναν ενδοκρινολογο καποια στιγμη..

@Κατερινάκι/only love καλη αρχη!!! ευχομαι να ναι τα τελευταια λεφτα ο δινεις σε φαρμακα και απο δω και περα να τα δινεις μονο για το μωρακι σου!!!

@evita2 @Joy1988 @Petalouditsa28 ευχομαι το 2017 να ειναι πιο τυχερο για ολες μας!!!  

 

Μακάρι για όλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το σκεφτομαι τωρα και δε μπορω να συγκρατησω τα δακρυα μου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινιατούρακι μου, καλα αποτελεσματα!!!περιμενουμε να μας πεις!

Η lh βγηκε 8.11 με τιμες σε εκκριτικη φαση 1,0-9.1 και παραγωγικη φαση 2,5-12,5(δε θυμαμαι ποια φαση κοιταω γι αυτο τα βαζω και τα δυο) .αλλα δεν την εκανα 2-3 μερα περιοδου αλλα 6μερα δλδ μια μερα μετα που μου τελειωσε η περιοδος.εκαναν και προγεστερονη 21 μερα με αποτελεσμα 10.03 και τιμη εκκριτικη φαση 2.50-29.0 

Peacockακι.μου γλυκο παρε μια αγκαλιτσα μουυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Μινιατούρακι μου, καλα αποτελεσματα!!!περιμενουμε να μας πεις!

Η lh βγηκε 8.11 με τιμες σε εκκριτικη φαση 1,0-9.1 και παραγωγικη φαση 2,5-12,5(δε θυμαμαι ποια φαση κοιταω γι αυτο τα βαζω και τα δυο) .αλλα δεν την εκανα 2-3 μερα περιοδου αλλα 6μερα δλδ μια μερα μετα που μου τελειωσε η περιοδος.εκαναν και προγεστερονη 21 μερα με αποτελεσμα 10.03 και τιμη εκκριτικη φαση 2.50-29.0 

Peacockακι.μου γλυκο παρε μια αγκαλιτσα μουυ

Ευχαριστω πολυ κουκλακι μου ζωγραφιστό @mommy86 !!!!!!

Aνταποδίδω με μια μεγάαααααλη αγκαλιά και μπόλικη θετική ενέργεια!!!!!!!!!!! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μ καλημερα και χρονια πολλλααα!!! μου πηρε καποια ωρα να διαβασω τα μντ σας!

εμενα μολις μ τελειωσε η περιοδος ..πηγα εκανα και τις εξετασεις μου.. θα τις παρω αυριο το απογευμα και πεμπτη εχω υπερηχο κατω κοιλιας.. στεναχωριεμαι π μεχρι στιγμης δεν εχει τυχει σε καμια μας! @Παρασκευαιδου και @peacock ευχομαι να στε οι πρωτες που θα κανετε την αρχη να παει καλα το 2017!!! να γινει το καλο ποδαρικο στο φορουμ!

@Petalouditsa28 μου επιτελους αδιαθετησες! το οτι ηρθε μετα απο 14-16 μερες απο το ροζουλι σημαινει οτι εκανες ωορηξια αλλα δεν ηταν πολυ καλη επειδη αργησε! ο γιατρουλης σου θα σου τα εξηγησει ολα και θα ηρεμισεις απο δω και περα! ειμαι σιγουρη!

@mommy86 μου η τιμη της LH δειχνει αν οντως εγινε η οωρηξια..αν εσενα ηταν στα ορια γι αυτο μαλλον ειχες  και καθυστερηση.. λογικα θα σε βαλει ο γιατρος σ να την επαναλαβεις στον επομενο κυκλο.. να δουνε αν οντως ειναι χαμηλη η ετυχε! αν δεις δεν βγαζεις ακρη επισκεψου και εναν ενδοκρινολογο καποια στιγμη..

@Κατερινάκι/only love καλη αρχη!!! ευχομαι να ναι τα τελευταια λεφτα π δινεις σε φαρμακα και απο δω και περα να τα δινεις μονο για το μωρακι σου!!!

@evita2 @Joy1988 @Petalouditsa28 ευχομαι το 2017 να ειναι πιο τυχερο για ολες μας!!!  

 

Κοριτσακι μουυυυυ..σε ευχαριστω πολυυυυ!!!καλα νεα και συντομα για οοοοολες μας ευχομαι και συντομααααα!!!καλα αποτελέσματα γλυκια μου @miniatoura87

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααα sooooooooos....ειμαι στην τριτη μερα του κύκλου..χθες ξεκινησα serpafar..και parladel για την προλακτινη μου..και απο τις 11:30 το πρωι σημερα..το αίμα κόπηκε..αλλα κόπηκε όμως..ουτε λιγότερο..ουτε εςτω καφε στο σκουπιςμα..εχω διαβάσει προσεκτικά τα φύλλα οδηγιών..δεν γραφει σε κανενα απο τα δυο οτι μπορει να το προκαλέσει..μηπως γνωρίζει καμια αν το προκαλούν αυτο τα φαρμακα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσιαααααααα sooooooooos....ειμαι στην τριτη μερα του κύκλου..χθες ξεκινησα serpafar..και parladel για την προλακτινη μου..και απο τις 11:30 το πρωι σημερα..το αίμα κόπηκε..αλλα κόπηκε όμως..ουτε λιγότερο..ουτε εςτω καφε στο σκουπιςμα..εχω διαβάσει προσεκτικά τα φύλλα οδηγιών..δεν γραφει σε κανενα απο τα δυο οτι μπορει να το προκαλέσει..μηπως γνωρίζει καμια αν το προκαλούν αυτο τα φαρμακα???

Εχω πάρει 3 φορές στο παρελθόν και σε αυτό το κύκλο, αρα 4 φορές σύνολο κλομιφαίνη (σερπαφαρ όπως εσύ).... τις 3 φορές είχα κανονικά περίοδο.... μια από αυτες όμως (και συγκεκριμενα την 3η φορά που έκανα χρηση) μου κόπηκε το αίμα... το είχα πει στον ενδοκρινολόγο και δεν το θεώρησε κακό, όντως μετα αδιαθετησα κανονικά.. δεν χαλασε ο κυκλος...

Ρωτα και τον γιατρό σου βεβαια μηπως παιζει ρόλο και το άλλο χάπι που παιρνεις αλλά σου λεω ότι σε μενα εχει συμβεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσιαααααααα sooooooooos....ειμαι στην τριτη μερα του κύκλου..χθες ξεκινησα serpafar..και parladel για την προλακτινη μου..και απο τις 11:30 το πρωι σημερα..το αίμα κόπηκε..αλλα κόπηκε όμως..ουτε λιγότερο..ουτε εςτω καφε στο σκουπιςμα..εχω διαβάσει προσεκτικά τα φύλλα οδηγιών..δεν γραφει σε κανενα απο τα δυο οτι μπορει να το προκαλέσει..μηπως γνωρίζει καμια αν το προκαλούν αυτο τα φαρμακα???

μακαρι να γνωριζα για να σε βοηθησω.. καλυτερα παρε ενα τηλ τον γιατρο σου αυτος θα ξερει να σ πει αν ειναι φυσιολογικη παρενεργεια.. ευχομαι να μην ειναι κατι μη φυσιολογικο..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...